Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

manka
28. apr 2009

PS aj my sme boli akoze chori a nakoniec z toho boli horne stolicky..

luminkasp
29. apr 2009

anielik, uz som kukla fotky, kym este tereska spi, fakt mate same nadherne fotky, klobuk dole pan a pani fotografka 😎 , isto nakuknem castejsie

kati a ty vies robit dukatove buchticky? nechces mi hodit recept? si mi taaaaaaaaaaaaaaaaak narobila chute v tomto dalekom spanielsku 🙂

anielik
29. apr 2009

Lumi, ja som ich robila prvy krat, lebo ich nelubim ale chcela som chlapcom spravit radost 🙂 Myslela som ze ich kupim ale svinuchy niknde neboli, tak som sa musela prehovorit a spravila som ich, boli mnaaaaaaaaaaaaaam podla tohto linku, bolo to uplne izi 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4514

dakujeme za fotecky, a aj babky, ked nedohodime fotky uz vypisuju, preco dalsie nie su 😀

anielik
29. apr 2009

boze pisem.... ze musime fotit kvoli babkam, ale nam to neva 😀

luminkasp
29. apr 2009

xi, to jak moja mamina, my mame len jednu babku, tak si to dobre vystihla 😉

luminkasp
29. apr 2009

a dakujem za recept

zuzkafuny
29. apr 2009

Manka...
nám to ide supiš 😀 😀 😀 až si sa na pipišiky pýtala 😉 🙂

zuzkafuny
29. apr 2009

ja idem na kurča pečené 🙂 ale ešte sa rozmrazuje 😠 ho dáko veľmi zmrazili v tom obchode 😅 🙄

veronikap
autor
29. apr 2009

ahojte, tak my sme dnes strávili dopoludnie u lekárky.. ešte ráno mala 37,6, celá zahuhňaná, ale nič jej netečie, pokašliava.. tak našťastie je to "len" také silnejšie prechladnutie, nemá ani hrdlo zaplálené, dostali sme nejaké kvapku a dva sirupy, tak uvidíme ako bude.. ale noc bola hrozná, stále sa budila s plačom... v pondelok sa máme ísť ešte pre istotu ukázať, či je všetko ok..
taký nezvyk, keďže sme doteraz ešte chorí neboli..

ocino ráno tiež zahlásil, že sa necíti ok.. tak dúfam, že nebudem mať doma cez predĺžený víkend lazaret 😝

mounty
29. apr 2009

ahoj veronikap, v zoo ste teda neboli vcera? My sme boli dnes so mnou u dvoch doktorov, gyndos: mam vnutri vsetko zapalene, asi zase ten streptokok.......a obvodna, ma bioparox, som total hotova, usi, nos, hrdlo ako balon, svaly ma bolia, priedusky ked kaslem, nieco je asi vo vzduchu..........ale von chodit musim , nema mi kto postrazit..........

my inak Nikinkovi nepretahujeme predkozku!!!Nechavame tiez na prirodu, aj ked by sme asi mali 😅 ale ja sa bojim a on si aj tak nenecha..........

veronika13
29. apr 2009

biele guličky v pipiku sú prirodzený maz, teraz už neviem ako sa to volá. Pokiaľ nemá problémy, tak by som sa neplašila... ja mu kontrolne stiahnem, či sa mu pretiahne, ale moc sa mu tam nevrtam, lebo keď vidí, že mu ja, tak potom si on naťahuje a to je iný brutál 😖

veronikap
autor
29. apr 2009

kati, v zoo sme boli, to jej nebolo ešte nič.. až večer prákrát kýchla a spať už išla s teplotou.. tak odrazu to na ňu prišlo..

no tak to sa teda teším na toho pipíka a všetkého okolo toho 😝

maaja
29. apr 2009

pozeram si temy ... to je neuveritelne, ze uz si temu zakladaju aj januarovky 2010 a su v 5tt ... strasne ten cas leti 😖

veronika13
29. apr 2009

veru tak
tak šup šup do snažilkovania
nemusí to výjsť na prvýkrát 😒

maaja
29. apr 2009

no ved to mne hovorit nemusis ☹
a myslim ze asi ani ja tebe, vzhladom na to ako dlho ti tam uz to "snz" svieti 😅

ale ja mam uz vybraty termin porodu: 20.10.2010 😀 😀 😀 takze este mam cas 😎

veronika13
29. apr 2009

no tak to už hej,keď si môžeš vybrať 😀
no svieti my a ešte asi aj dlho svietiť bude 😝 no ale verím, že sa raz zadarí

luminkasp
30. apr 2009

maja, ty si dobra, si si pekny datum vybrala. Ja by som chcela dalsie jarne dietko, tak sa uvidi 😉

zuzkafuny
30. apr 2009

Ja keby som si povedala, že omesiac budem tehu, tak by som bola 😅 Tak dávam bach 😀 😀 😀
Maaji držím palce 😉 😀

veronika13
30. apr 2009

mne tiež jarné vyhovuje, ale asi to nevýjde, muža mám preč, ale ešte je rezerva pár mesiacov 😀

luminkasp
30. apr 2009

😎 prihodila som nove foto, mat pieskovisko pri dome je strasne skvela vec

maaja
30. apr 2009

fiha, lumi, aj my mame doma pisekovisko, no take hrady sa nam nikdy nepodarili 😀 to bude asi tym spanielskym pieskom ... alebo maminkinou sikovnostou ??? 😎
inak potvrdujem, ze pieskovisko je fajn 😉

maaja
30. apr 2009

xi xi, to s tym datumom som samozrejme srandovala 🙂
ale je pekny, ne ?

no uvidime jak to s nami bude ... prinajhorsom ak pojdem znova na IVF, tak by bolo opet v marci / aprili ... 2011 ale az 😒

mounty
30. apr 2009

Ahojte, my sme dnes boli na ockovani, kliestova........Niki ani nemukol, je uuuuuuplne super ked ho pichaju, sa tesim, lebo take dievcatko patrocne po nas tak vrieskalo ze sa mi Johanka az zobudila 😒

Pytala som sa doktorky aj na to pretahovanie predkozky a ma pochvalila ze som to nerobila, ze do dvoch rokov sa to nema a az potom a tiez len pozvolna, nie nasilu........tak dilema vyriesena,.......

Veronikap, cim prv sa dajte doporiadku nech mozme ist spolu von, uz sa tesime........... 😉

Vsetkym ostatnym pekny slnecny den, papa

veronika13
30. apr 2009

mounty, ja že proti kliešťom sa očkuje len do februára, neskôr to už nemá cenu, lebo látka učinkuje až na jeseň, ku zime...tak teraz neviem 😕

ja by som tiež chcela pre Riška pieskovisko, ale to by som ho musela sama urobiť teraz 😅 ako nehovorím, žeby to bol problém 😀

luminkasp
30. apr 2009

xi, maja, mala by si vidiet nasu malu ako pomaha, dava piesok do vedierka, aby bola dalsia veza, kamienky nosi, no podarena je riadne 😀

my mame pieskovisko uz rok a fakt je to skvela vec, strasne vela sa tam vyhrame, som zboznovala pieskovisko ako mala a uz opat objavujem jeho caro 😀

mounty, tak toto ti s nikim zavadim, nasa vzdy vresti ako o dusu 😒

veronika13
30. apr 2009

lumi, podarené fotky 🙂 ja som tiež mala rada pieskovisko, keď príde ocko, tak mu tiež spravíme, nech má na čo spomínať 😵

zuzkafuny
30. apr 2009

Mounty... nám zas mudr. povedala už v 3 mesiaci, že pomaličky preťahovať. Potom asi v roku pretiahla úplne a robím tak doteraz... A to máme najsuper detskú lekárku 😵

veronika13
30. apr 2009

čo doktor, to iný názor 😝

luminkasp
30. apr 2009

no a nase deti budu zas inak ucit 😉

veronika13
30. apr 2009

ved práve, dneska sa ideme kupkať, tak skúsim, že ako na tom sme 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre