Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
7. máj 2008

troškou Ajaxu 😉

melory
7. máj 2008

alebo okenou 😉

zuzulik22
7. máj 2008

ahojte

veronikap
autor
7. máj 2008

ahojte, idem žehliť, tak som tu len na skok.. my sa vozíme v kočíku radi, ani pripútavať ju nemusím.. aj keď teraz už má častejšie chvíľky, že chce ísť na nohy.. samej jej to už celkom pekne ide 😵
no a slovník máme tiež bohatý- skoro všetko je BA.. ale povie aj baba, tata, mama, ocino ju naučil robiť BU (to akože robí strašidlo), už vie aj papa, neni (t.j. nie je), babo a najčastejšie HM a na všetko ukazuje prstom 😀

zuzulik22
7. máj 2008

nas kubko v kociku neobsedi. Už sa susedia smeju, ked ide s babkou von, že babka tlačí kočík a kubko uteká 2 metre pred nou 🙂

veronika13
7. máj 2008

veronikap, pri tom BU ma napadlo, môj svokor malému často hovorí, nech nejde tam a tam, že je tam bobák. Mne osobne sa to nepáči, aby ho takto strašil, ja nechcem aby sa bál nejakého bobáka, ktorý tam nie je. Z detstva mám ešte doteraz strach z tmavých kútov, miestnosti, že je tam bobák. Len zatiaľ sme svokrovi nič nehovorili, malý to ešte tak nevníma, muž ma ten istý názor, nechce aby ho takto strašili

salajcatko
7. máj 2008

veronika teraz žehliť???? 😲
Simonka už behá celkom sama, postaví sa aj ked padne sama, po celom dovre už lobzuje..a sa tomu teším, napriek tým diagnozam neurologičky a nariadeniu civčiť vojtovku, to Simonka všetko pekne zvládla...len nás zbytočne stresovali 😒

veronika13
7. máj 2008

keď už ani môj nechce obsedieť, tak mám vždy so sebou nejaké piškoty, alebo ukazujeme na havov... dnes si v ňom aj pospinkal, no v kočíku vždy spi menej ako doma, to je zaujímavé, lebo väčšina detí čo poznam to má naopak

zuzulik22
7. máj 2008

salaj nas stresovali tak isto. vojtovku sme cvicili 2 mesiace a teraz je hyperaktivny 🙂

salajcatko
7. máj 2008

veron svokrovi to len pekne veľmi rýchlo povedzte, deti majú neskutočnú fantáziu a schoposť všetko vnímať i ked si my myslíme opak a začne sa báť 😒
my sme kajku nikdy takto nestrašili, a stačilo, že jej moja babka raz povedala, že za žaluziami na balkonových dverách je strašidlo a ona sa tak potom bála tam ísť 😒 ...dlho sme jej vysvetlovali, že to babka len tak zo srandy povedala 🙄

veronika13
7. máj 2008

zuzu, možno tak zabrala 😀 ale super, že sú drobci v poriadku, radšej sa raz zbytočne vystrašiť,ako niečo zanedbať

salajcatko
7. máj 2008

zuzi tak tak...aj simča je akási moc aktívna..žeby tá vojtovka??? 😉 .ona mi ani pri jedeni nechce sedieť a to ma riadne vytáča, ona je schopná byť radšej hladná, akoby mala v tej sedačke sedieť...vylieza aj cez popruhy 😝 a ja ju nahánam s jedlom po byte, a to som sa kedysi zaprisahala, že takto svoje dieťa krmiť nikdy nebudem 😵 😵

zuzulik22
7. máj 2008

hej hej, radšej takýto aktivny akoby mal ležať. aj ked ja mam cely den čo s ním robiť 🙂
Kubko v sobotu schytal na pieskovisku lopatku piesku do tvare a teraz ma obe ocka zapalene ☹

salajcatko
7. máj 2008

kočky moje, je mi tu s vami fajn, ale idem ja do hajan, lebo Simonke ráno darmo vysvetlujem, že sa mi chce ešte spať aby spinkala aj ona....asi ju budem volať Swatch, lebo ona je presná ako švajčiarské hodinky - o 6 je fit ako rybička 😅

zuzulik22
7. máj 2008

salaj my to iste, dostat maleho do stolicky - to chce kulturistu 🙂 a brusne svaly ma silne ako hrom. vcera skoro zhodil TV

mounty
7. máj 2008

ja som dnes oberala cely den kliestov z maleho, sa motal po burinovom kute....inak na pokosenej trave nikdy nic nenachyta........

zuzulik, to je blbe s tymi ockami, riadne kvapkajte a nech je maly Jakubko cim prv v poriadku....s ocami to nie je sranda..

salajcatko
7. máj 2008

bože chúda Kubko - tak nech je rýchlo v poriadku, musi ho to otravovať ☹

veronika13
7. máj 2008

salaj, ako keby som nás videla, presne, ja som mojej mame povedala, že ja sa mu s jedlom vnucovať nebudem, a teraz to robím 😀 len s tým rozdielom, že Riško papá, len proste nemá čas pri tom sedieť 😀

zuzulik22
7. máj 2008

kvapkame aj mast antibioticku sme dostali, ak do piatku nebude ok, musime ist na ocne ☹
a ta mamicka ani synovi co mu hodil ten piesok nic nepovedala

mounty
7. máj 2008

ja som dnes chytila Nikimu muchu do flase priesvitnej a tak zbastil ten obed ked na nu kukal, ze asi to budem castejsie robit....len ma neudajte slobode much 😉

mounty
7. máj 2008

no, moj cas 22.22...............idem spat.....bru

veronika13
7. máj 2008

veru, oči sú pľuhy, nech sa Kubko rýchlo vylieči 😉

veronika13
7. máj 2008

kde ste všetky zmizli?

zuzulik22
7. máj 2008

dakujeme, dufam, ze to prejde co najskkor

veronika13
7. máj 2008

idem haji, dobrú noc

melory
7. máj 2008

nik sa nenajde?

veronika13
7. máj 2008

ešte som sa zastavila, mužík ešte nešiel spať

melory
7. máj 2008

super

melory
7. máj 2008

dnes bol hugo velmi smutny...jedna pracovnicka mi pozalovala, ze ucitelka na huga kricala a robila sa ze ho neha sameho v skolke...on zacal plakat , lebo sa bal...dost blbe...je na nom zasadnuta...sama nema deti.

veronika13
7. máj 2008

zajtra som chcela íst na výletik, ale mužík nejaví záujem, asi si musím spraviť individualny program, ak bude pekne, asi pôjdem s malým do prírody a porobím mu zopár pekných fotiek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre