• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
ahojte. my sme dnes mali návštevný deň. najprv šéfkov spolužiak bol u nás sa odreagovať pred zajtrajškom a potom kamarátka s rovnako starým synom ako Rastík. kočky, zajtra držte šéfkovi palce. má obhajobu maturitnej práce a od pondelka maturity. takže ešte len teraz tu budú nerváky. :unamused: prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
13. máj 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela stastia :wink:
13. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luminkasp, vopred ďakujem. :wink:
13. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež držím palce :slight_smile:
13. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika13 planuje Mareka ??? :confused:

som sa dneska dozvedela ze nasi susedia cakaju dievcatko - uz druhe ... chceli chlapca :sweat_smile:

inak cim dalej, tym viac ma chyta ten pocit na babo :dizzy_face: ze by som si uz aj ja hodila "snz" ??? :sunglasses:
13. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja len hod, ale nielen na komp, ale najma do spalne :wink:
13. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaji, my Mareka, žeby? ale asi nie, v rodine už máme, mne sa páči celkom Lukáš...
Maji, hoď tam snž.. inak aj ja už čoraz viac pociťujem túžbu po druhom bábu :slight_smile:
13. máj 2009 o 21:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šéfko to zvládne, on sa vykecá :slight_smile:
13. máj 2009 o 21:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este dva mesiace pockame - musime :unamused: ale od leta to tam bude ... a snad aj v spalni :grinning:

no ale vlastne ja som od septembra dohodnuta s luminkou, ze ideme do toho spolu :dizzy_face:

mam pocit ze jak ti nasi susedia cakaju, tak to ide aj na mojho roba :sunglasses:

veronika13, aj Lukaš je pekne meno ... navyse tu v aprilovkach take este nemame :sunglasses:
13. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, treba aby chceli obaja, tak len nech to na neho ide :sunglasses:
13. máj 2009 o 21:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy chcete obaja ? :sunglasses:
13. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maja, dobra otazka, ze mi nam snz svietilo len zo srandy? :grinning: :sunglasses:
13. máj 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam takych kde chcel iba jeden z nich no a druhy "musel" drzat hubu a krok :sweat_smile: tak preto ta otazka :grinning:

mimochodom, lumi, co mas nocnu ??? :wink:
idem spat, bo sa mi uz strasne zýva ... alebo zíva ??? teraz neviem :confounded:
13. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

...tak ja som sem tiež po tááááááááááááááááááááákej dlhej dobe nazrela, že ako sa máte :slight_smile:
...možno si niektorá ešte na mňa spomína, ak nie nevadí...

...vidím, že tu je už v plnom prúde "druhé kolo" :slight_smile: ...to je super, snáď aj my sa čoskoro pridáme :slight_smile:

...akurát čítam spätne, že nie je medzi aprílovčatami "Lukáš"...no vidíš maji, je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, deni, ano, ja si pamatam, ty si sa naraz s miriamkou 12 prihlasila :wink:

a ako sa mavate?
14. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi... ako skúšky??? Šéfko to zmákol...???
14. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, ahoj, no tak aj Lukáška tu máme... no tak budú dvaja, hi hi :slight_smile:
14. máj 2009 o 11:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...kocky kto potrebuje z DM kuponikov nieco?minula som len sunar--to su tie k 2r :slight_smile: ,ozvite sa na IP
14. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, tusim mounty sa na to pytala :wink:
14. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, máš pravdu s miriamkou12 sme tu boli rovnako :slight_smile: ...my sme sa vlastne v pôrodnici zoznámili :slight_smile:))
.
...máme sa super, luky je riadny chlapisko, občas ako anjelik, občas čertík :slight_smile:)) ...ale to asi všetci poznajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...dnes je tu hrozné počasie, od rána prší, tak sme boli v materskom centre a poobede sa chystáme na nákupy... :sunglasses: veď nič iné sa nedá robiť :confounded:
14. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je pekne, ale vcera poobede sme tu mali taku burku, ze...

a my sme chytili nejaky crevny virus, tak teraz nikam nemozeme ist, aj ked svieti slniecko :sunglasses:

a miriamka sa ma ako? ta ako pracuje tu tiez nezavita :sunglasses:
14. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas prsi,ale uz aj trebalo..tak uz viem kto nam burku poslal :grinning: a kto je chory?mala?..cmuk,skore uzdravenie :astonished: :astonished: :astonished:
14. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, zacala mala a od nej to chytila maminka, tak cakam,ze zajtra zacne aj papi a potom aj abuelo :rolling_eyes:
14. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf--tak sa drzkajte..neochor aj ty :pensive: :zipper_mouth:
14. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...s miriamkou som dlho nebola, veru, odkedy pracuje asi toho voľného času nemá veľa... občas si napíšeme...

...aj ja vám prajem skoré uzdravenie... :wink:
14. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. šéfko ešte nie je doma, ale volal že je to celkom dobré. viac info večer. Rastík spí, my sme s Dadkou doobedovali a ideme robiť úlohy. u nás je dnes celkom pekne a už aj teplo.
všetkým snežilkám želám veľa šťastia a držíme palce.
prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
14. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj to má šéfko za 1. :wink: :slight_smile:
14. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, o tom sme ani nepochybovali, že by to nemal za 1 :wink: blahoželáme :dizzy_face:
14. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šéfko ďakuje za podporu všetkým. :wink: :slight_smile:
14. máj 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, gratulujeme :wink: :dizzy_face:
14. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok