• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
verca, uz som aj fotky kukla, pekne su, a ty nezbednica jedna, ze bala som sa prasacej chripky, babulky, pozrite sa ake ma fotky v albume :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a posledny prispevok, my sme dnes aj s malou sli na ¨turu¨ :grinning: , slapali sme aj s malou cca 7km po kopcoch, joj ako bolo dobre :dizzy_face:
17. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, dík za pochvalu :slight_smile:
s tým prasaťom som si to ani neuvedomila, máš recht :grinning: no vtedy ešte nebolo o prasačej chrípke ani chýru ani slychu, tie fotky sú staré asi tri mesiace. Tie z prírody sú zo včera :slight_smile:
tak to riadnu túru ste mali, hlavne malá :astonished:
17. máj 2009 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som to dobre pisala, ze stelka je krpata, lebo ked si predstavim, riska, zinku a sarah :dizzy_face: hned ide k zemy. mne na steku sama doktorka co zatupovala nasu povedala o rok viac a to ma deti denodenne pred sebou.
ja som vcera dostala zachvat nakupovania v tescu, nakupila som im tam celu letnu vybavu. straaaasne sa mi pacili. hlavne, ze ja som vysla s jednym trickom , capicou a satkou na hlavu :fearful: co s tym. baby s ktorymi som nakupovala povedali, ze ich musim velmi lubit. to je aj pravda. a kto by sa uz po mne kukal, nech obdivuju deticky pekne vyobliekane. zistila som, ze ceny su aj tu aj v rakusku dost rovnake.

dnes sme mali opekacku, zrelaxovali sme v prirode.
17. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika13 krasne fotky z prirody :dizzy_face: uz sa tesim ked sa uvidime nazivo :wink: aj s luminkou
17. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocasie nesklamalo - bolo krasne slnecno ... tak sme isli do Trnavy na kolotoce a potom na take detske ihrisko a zmrzku ... parada, tento vikend bol super ... mohlo by viac takych byt :wink:

veronika13, ake mile s tym prasiatkom - to sa ne kazdemu dietatku podari k takemu niecomu sa dostat

melory, ja som ten nakupovaci zachvat mala v piatok - tiez som Marekovi naplnila skrinu :grinning:
mimochodom, kupila som mu tricko so Spidermanom - neverili by ste jak sa tomu tesil ... a pritom nejak Spidermana sme este neriesili :sunglasses:
17. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj sa tiež teší, keď mu niečo kúpim, tak zlato povie, "mama kupija" :dizzy_face: minule som si kúpila dve orchidejky a povedala som mu, že jedna je jeho, tak keď ich vidí, tak vraví "mama kupija" a chce ich voňať, no zlatý je :dizzy_face: :dizzy_face:

sme mali skoro dva mesiace foťák K.O. tak som trpela, že ho nemôžem fotiť, no už som zohnala druhý za fajn cenu, tak sa vytešujem :slight_smile:
17. máj 2009 o 23:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, no ja mam krpatu spanielku a ty si exoticky typ, takze tvoje deti tiez nemozu byt velke :sunglasses: , ma v tom nemozes nechat samu :wink: :grinning:

mounty, ajja sa uz na vas obe veeeeeeeeeeeelmi tesim :wink:
18. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa môj včera rozhodol, že na prechádzku berieme momo...
vopchal mi plienku do tašky, poladkal, pobozkal, tašku zazipsoval a šli sme von...
Potom momo vypýtal, zaštopľoval sa palcom a chodili sme po meste aj s plienkou cez plece a palcom v ústsch vydávajúc zvláštne zvuky :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk foto :wink: :slight_smile:
18. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte--zuzkafuny-- :grinning: :grinning: :grinning: --no zlaty je :grinning:
18. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, tie tvoje dietky su ako z dakych modnych casopisov, su veeeeeeelmi fotogenicki :dizzy_face:
18. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak šéfkova dnešná maturitná skúška za 1. všetkým čo držali palce veľmi pekne ďakuje. ešte ho čaká zajtra slovenčina a v stredu nemčina. tak dúfajme, že všetko pôjde tak hladko ako toto. :unamused: prajem pekný slnečný horúci deň. :wink: :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aky zlaty

zuzpid, gratulujeme a prsty drzime dalej :wink:
18. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželám :wink: :slight_smile:
18. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mounty :slight_smile: Zuzke ani nepoviem , lebo nezaspí :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpidka, viem co preziva, tiez som si maturovala vydata a starsia, je to pogo, bala som sa viec ako tie 18-ky :dizzy_face: a zmaturovala som na same jednicky :slight_smile: takze drzim palce...mne hovorili, ze maturita - formalita a potom, ze maturita je prenasanie hlupakov cez hranicu mudrosti.
stelka uz kazde rano na velku potrebu na serblik, sama si da dole plienku a ide na to. super, sa tesim.
luminka, ano som taky typ a moj muz detto. ale radsej by som nebola, aj ked deti su krasne.
18. máj 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, mel, hlavne, ze mame krasne a zdrave deti, co ked im chyba par cm, sak este to mozu dobehnut :sunglasses:
18. máj 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luminka ja ma 165 a vydala som sa dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpidka, držíme palce ďalej :sunglasses:
u nás dnes bolo 30 °C :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja mám zas opačný problém, pár cm by som z radosťou niekomu darovala :grinning: no nevyhovieš...
18. máj 2009 o 20:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas bolo teplo, na preliezkach sme boli a veru horela mi hlava.
akurat som prila z cvicenia. som stastna, ze sa tam vypotkam.
muz isiel zas do kina. sa takto odreaguvavame.
18. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dneska odreagovala pri motyke :sunglasses:
18. máj 2009 o 21:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli v Zoo :wink: Niki bol z dinosaurov a inych saurov uplne hotovy, konecne aj rucali, vzdy chodime tak neskoro ze uz su vypnute :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veronika13, za motykou? To si asi svabku sadila :wink: My tento rok uz vo Vlkaci nebudeme, kazdy rok ju jelene a diviaky pozeru, uz aj plot vedia preskocit :pensive:
18. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sadenie by bolo už dosť neskoro, okopávali sme :wink:
do zoo sa chystáme aj my, keď nám ocko prikvitne z Francie :slight_smile:
18. máj 2009 o 21:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mounty vidim ze aj teba cakaju, dinosaury, alosaury, stegosaury, triceraptory a podobne. :slight_smile:
tiez sa chodievam odreagovavat na zahradku, ale to je vzdy praca na cely den, rano prideme a vecer hajde domov. takze to mam ako 8 cviceni za sebou :dizzy_face: jedine co mi vadi, je to drhnutie tela a nechtov...to zuuuurim. u nas su uz napol cervene ceresne a jahody su uz obrovske, uz len aby svietilo a za tyzden si oblizujeme prsty na jahodovych koktejloch.
18. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to drhnutie rúk štve aj mňa, lebo ja neviem robiť s rukavicami, a už mám fajne dopraskanú kožu na pravej ruke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u náš čerešne ešte zelenéééé a jahody kde tu kvitnú :sweat_smile:
18. máj 2009 o 22:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, keby sme si ich namalovali ani to nik nevidi :grinning:
18. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by malo trvácnosť možno pár hodín :grinning:
18. máj 2009 o 22:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved az po robote :wink:
aka som ja sprosta, tak najprv potim na aerobicu a teraz si davam slane tycinky jednota, al;e ked su taaak dobre
18. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dotlačila sušený ananás a predtým pistáciovu deli :grinning: :zipper_mouth:
18. máj 2009 o 22:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok