Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
4. jún 2009

ahojte.
Maji, na pondelok hlásia pekné počasie. tak držím palce, aby vám to vyšlo a aby ste si to užili. nezabudnite fotiť, aby sme vám mali čo závidieť. 😉 😀
idem sa obliecť a ideme po Dadku do školy.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
4. jún 2009

lumi, kde jedny končia, iní začínajú 😀
Maji, tak super, že je ok 🙂
my sme v radostnom očakávaní 😵 zajtra by mal prísť mužík 😵

luminkasp
4. jún 2009

verca, ked si napisala, ze som v radostnom ocakavani, som si myslela, ze bude pokracovat, ze si tehu 😎

veronika13
4. jún 2009

veď to som schválne tak napísala 😀

luminkasp
4. jún 2009

😀

veronikap
autor
4. jún 2009

ja som už tiež išla blahoželať 😀

melory
4. jún 2009

veronika13 viem si predstavit, ze sa nevies muzika dockat🙂

veronika13
4. jún 2009

možno aj to čoskoro bude 😵

anielik
4. jún 2009

vERONIka, drzim palceky...nech je tak coskoro 🙂))

baby...nemate niektora na donosenie teplaky gate...proste hocico na dole na stavbu?? tak 98 a vacsie co uz nepotrebujete. Dnes sme prvy x boli stavat a jedny gate uz padli za obet :( nechce sa mi kupovat nove veci. Dakujeeem za pomoc

zuzpidka
5. jún 2009

ahojte.
anielik, rada by som ti pomohla, ale mám ten istý problém. už Rastík doničil sebe aj mne pri stavbe niektoré dobré veci. mne pomohli suseda a kamarátka od nás. podarovali mi staršie veci po svojich chlapcoch. takže ti držím palce a želám pevné nervy. 😉
u nás začalo pršať, takže sme doma. aspoň trošku upraceme. zajtra sa chystáme na letisko do Košíc, lebo VSE tam organizuje Deň plný energie. mal by tam byť Drišľak, Polemic a Jana Kirschner. takže berieme foťák a dobrú náladu. len aby bolo dobré počasie. držte palce.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
5. jún 2009

anielik, pokukaj na MMB, určite tam niečo nájdeš 😉 my sme nedávno dostali veci na donosenie od susedy, tiež nám pomohli, lebo u nás sa to špinííí jedna radosť, najmä teraz, keď je všade blato po daždi 😝

melory
5. jún 2009

mne sa asi len tri krat stalo, ze som nedala z vonka do kosa na pranie. fakt sa to spini, a ked sa ide na preliezky a piesok, no koniec sveta.

luminkasp
5. jún 2009

mel tak to sa mne nestalo nikdy 😎

veronikap
autor
5. jún 2009

no musím povedať, že mne sa asi 3x stalo, že som musela dať rovno z vonka veci prať... obyčajne sa nezašpiníme.. resp. len tak "ľahko", že to ešte ďalšie ihrisko v pohode vydrží 😎 😅

mounty
5. jún 2009

u nas ide jedno oblecko doobeda do prania a poobede dalsie.............ceresne, jahody, hrdzave rury z radiatorov co menime, blato a ine radostne materialy a farby 😒 ja mam na donosenie 90% veci, takze donosieva poctivo..........anielik pozriem Ti, mame toho fakt vela a periem straaaaaaaaaaasne kvanta Nikinkovi, on je totalny gebros, este sa aj precura v noci, tak plus plachta a pizamo..........kto je na tom lepsie????

anielik
5. jún 2009

Dakujem Vam babulky 🙂
u nas to vacsinou je oblecko tak na 2x...ale ako chodime stavat tak je to hruuuuuuuuuuza, ale uz sa netoto, ak sa pocika vysusim a obliekam znova teplaky..teda aspon doobeda poobede.
V noci sa aj my pocikame ale mame taku nepremokavu podlozku takze tu len vysusim a pouzijeme znova a potom preperiem ...Teraz rozmyslam nad plachtou...ale nasla som na velku postel za 300Sk sa mi to zda vela este musim pokukat 🙂

luminkasp
5. jún 2009

mounty, tak u nas to ide do prania obcas dost casto aj viac ako dvakrat za den 😀

my mame vsetko nove, takze mi to je obcas aj luto

veronika13
5. jún 2009

mounty, presne viem o čom hovoríš 😀

zuzpidka
5. jún 2009

špinavé veci poznáme hlavne tie, ktoré staviame alebo prerábame. mne teraz pri stavbe zničil Rastík moje obľúbené tričko, tak ho mám už len na stavbu. čo už s ním. Rastíka prezliekam aj 4-5-krát za deň. špinavé mu nechám pokiaľ nie je mokré. ináč prezliekam hneď aby neprechladol. u nás znovu popršalo, takže pôjdeme vonku v gumáčkoch. ešte spí tak idem niečo upratať. prajem pekný deň. 😉 🙂

salajcatko
5. jún 2009

anielik, ja som malej tú plachtu kúpila, je nepremokavá a som spokojná, síce zatiaľ sa nehoda nestala..ale vraj dosť dlho schnú tak asi by bolo fajn kúpiť hned dve...ale veru, je to dosť drahé...ale čo je dnes lacné???
a tie tepláčiky by som ti poradila kuk aj v sekáči, ja som tam hodne veci karinke na dvor pokúpila tiež ked sme stavali, teraz to vláči ešte aj simka a za pár šupov.

maaja
5. jún 2009

anielik, kedze v podstate aj my byvame na stavbe - resp. aspon donedavna tak bolo - tak ja marekovi davam na von veci co mu pokum u cinanov - teda nema ich vela, ale su za par penazi ... navyse, tie veci mu obleciem aj niekolko krat, hoci su uz spinave ... iba ak by boli ozaj moc zaspinavene, tak ne ... tricka na dvor mu davam tie z Tesca ... inak ja ho dost obliekam z Tesca - aj do skolky, lebo odtial chodi strasne zasmudlany ... tam zaspini dvojo teplakov za den .... tricka detto 🙂

luminkasp
5. jún 2009

dobru noc 😵

anielik
5. jún 2009

Salaj a je naozaj dobra ta plachta? ci ste este nemali nehodu ?? 🙂

Maji u cinanov? ani som nezbadala ze by tam mali aj takke male veci. My mame tiez vacsinu z tesca...ale je mi to luto, ked je druhe na rade...tak preto chcem uz take v podstate na "handru" veci. Sekac ma napadol, len musim kuk kde tu v senci je, a co tam maju...nebola som tam ani nepamatam, Jeden je u nas na pesej zone ale tak tam smrdi ako v starobinci...hruuuuuza som sa tam zvrtla na opatku 🙂))

Oki idem aj ja haji. Dobru nocku

veronikap
autor
6. jún 2009

dobré ránko, tak ja klasika... malá je na víkend u babky a ja som už hodinu hore 😠 😒
tak si už dávam raňajky a kávu 🙂

baby kde ste kúpili tú plachtu? my už síce chodíme dlho na nočník, ale len kakať, cikať sa jej nejako ešte nechce pýtať. ale cez leto už pôjde plienka proste dole, kým sa malý narodí... tak už som rozmýšľala nad tým ako zabezpečiť posteľ..

inak, nechala som sa ukecať na nový kočík... mužovi sa veľmi páčil, až ma to prekvapilo aký bol z neho paf.. a včera už aj dorazil, tak sa z neho straaaaašne tešime.. bugaboo... sa nedá porovnať s hocijakým iným, aký je ľahučký... už len bábo do neho chýba 😝 😵

drahý dnes ide na celý deň na nejaké školenie, tak som normálne sama doma 😎 tak sa chystám prevliekať periny, poupratovať a potom trošku po obchodoch popozerať a večer naša klasika, keď sme bez malej - kino.. 😵
tak pekný deň všetkým 🙂

monkap
6. jún 2009

ahojte,
spominali ste tu tie nepremokave plachty ... tak ste ma inspirovali ... nemate niekto tieto z MMB, ze ake su?? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=60720

anielik
6. jún 2009

ahojte

monka presne tieto som obzerala. 🙂)

my mame dnes na dvore MDD 🙂) aj slniecko vyslo..tak snad bude super 🙂

zuzpidka
6. jún 2009

ahojte. tak ja som už s Rastíkom doma. bolo celkom dobre, hoci ja veľmi veľa ľudí pokope nemám rada. Rastík tam rozobral skoro jedno lietadlo, Drišľak som si vychutnala a Rastíka vtedy nechala na svokru. 😉 šéfko, Dadka a svokra tam ešte zostali.
tými plachtami ste ma inšpirovali. tak sa poobzerám a nejakú kúpim, lebo sa tiež už chceme zbaviť plienok.
anielik, u nás prší, tak si to slniečko užite.
prajem pekný deň. 😉 🙂

melory
6. jún 2009

ahojte u nas bolo cely den take nejasne pocasie, ci zaprs, ci bude burka...a nic
bola som na power joge a tak sa mi triasli ruky, ze som si dala horucu vanu.

melory
6. jún 2009

cakam a cakam a nik neponocuje.

ingrid78
7. jún 2009

Dobre ranko, baby prosim vas, mate niektora teplomer na celo a do ucha, ake mate s tym skusenosti. Uvazujem nad nim, lebo ked ma mala vysoke teploty a spi som nervozna ,ze jej nemozem odmerat, rozbalit ju a zobudit nechcem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre