Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
10. júl 2009

ahojte.
my sme dnes boli s Dadkou u lekárky potvrdiť papier do tábora o jej zdraví. cestou domov sa nám Rastík tak v aute pozvrackal, že som musela všetko vyšúchať, koberček vyšláfovať, komplet jeho autosedačku vymyť a vyšúchať. boli sme z toho v šoku. to sa nám ešte nikdy nestalo. Rastík sa práve veľmi rád vozí v aute, ale asi mu nesadlo ranné mliečko a na to sa napil sladkého jahodového Jupíka. to ho asi naplo. 😒 nevadí, aspoň sa mu uľavilo. už je ok. 😉
Dadka nám zajtra odchádza do tábora do Nízkych Tatier, do Demänovskej doliny.
prajem pekný deň. 😉 🙂

mounty
10. júl 2009

Ahojte, mam jednu prosbu: moja kamaratka caka trojicky a okrem toho uz ma tri deticky, dost po sebe (2r, 4r, 6rokov). Je uplne na dne lebo so stvrtym uz vobec neratali a maju iba dvojizbak vo vchode kde je maly vytah a ani sa tam kocik pre trojky nezmesti...........snazim sa jej pomoct ako sa da, ale potrebovali by mat stalu opateru starsich deti aby mohla ona lezat, je na rizikovom, ma problemy este aj so stitnou zlazou . Stari rodicia su nefunkcni, rakovina , takze je na tie deti sama, muz je dlho do noci v praci..........ak by sa niekto nasiel medzi vami co by bol ochotny im pomoct, tak zhanaju financie na zaplatenie opatrovatelky aspon do porodu, potom snad budu mat aj od statu narok na niekoho, ale pocas tehu nemaju narok na NIC, chudaci. Ak by niekto im chcel pomoct, prosim dajte mi vediet cez IP. Ja budem sice od zajtra tyzden prec ale urcite dam kazdemu dobrodincovi potom cislo uctu, velka vdaka. Termin porodu ma v decembri, januari, mozno aj dake satocky sa im potom zidu, ale to je este daleko, stat sa moze hocico..........zatial obrovska vdaka, majte sa, bru......

Nasa Johanka sa dnes prvy krat otocila ale netvari sa ze by to chcela zopakovat, ale aj tak sa tesim, mali ste vidiet Nikinka ako viskal od radosti a tlieskal rukami, normalne mal z toho zazitok 🙂

Zajtra ideme na tyzden na Moravu, do kempu, som velmi zvedava ako to prezijeme, chlapci budu v stane, ja v takej chatke, ale inak ziaden luxus....a hlavne dufam ze tam nebudu komare 😠

luminkasp
10. júl 2009

mounty, uzite si dofcu 😵

zuzpidka
11. júl 2009

ahojte.
nám Dadka už odišla do tábora. ešte len dnes išla a už nám chýba. 😢 ona si to užije a aj my si oddýchneme. 😉
Mounty, oddýchni si na dovolenke poriadne. 😉
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
11. júl 2009

baby, chodite na fcb? ak ano, ip a skontaktujeme sa 😵

malalady
11. júl 2009

Ahojte baby ako sa mate? ja a malý Tobinko sa mame fajn🙂 až na to,že mna rozčuluje jeho otec bo na neho neplatí.. a po 5tom mesiaci mi zaplatil 50€ smiešna suma ja viem.. ale už to riešia policajti včera mal íst na vysluch no pre istotu mal vypnutý mob. a tak.. proste klamár je to.. a ešte ja som tá naj. pre neho píp. bo ja som ho opustila. no fajn čo už.. alkoholika ja nepotrebujem.. 🙄

luminkasp
11. júl 2009

malalady a nemala si ty uz mat v aprili aj dievcatko?

anielik
11. júl 2009

babulky kde ste vsetky? cez den nikto v noci nikto???

Vsetky dovolenkujete a mna ste nechali na malte s bruchom??? Uz pomaly tusim dostavam depky...oki tak idem haji..

Peky vikenik

maaja
11. júl 2009

anielik, veru hej - depky su uz asi na mieste ...

luminka, aj ja som tak vedela ze malalady by mala mat druhe bejby ... 😕

anielik
12. júl 2009

Maji a kde si sa tu nabrala? ja som myslela ze ste uz na dofci, kedy to vlastne idete?

Aj mne sa nezdala malalady...len som nechcela trepnut, ak si zle pamatam :(((

veronika13
12. júl 2009

pridávam sa do klubu nechápajúcich 😕

anielik, neboj, budujete si hniezdočko, potom budete už len bývať... čo by som ja za to dala 😔

veronika13
12. júl 2009

Riško je trochu soplavý a mám akísi divný výsyp na nožičke a ručičke... také drobulinké vyraštičky, niekedy je to začervenané, niekedy to vybledne... neviete čo to môže byť?

malalady
12. júl 2009

luminka :((((((((((((((( to s partnerom čo som mala mat teraz babo ano mala len som šla na potrat :( ☹ 😔 ☹ ☹ ☹ ☹

anielik
12. júl 2009

Hii. malalady, to mi je luto :( Dufam ze vsetko je Oki. a si este s nim? Ako to vsetko zvladas? Kde byvas?

veronikap
autor
13. júl 2009

dobré ránko 🙂
ja som tu mala na víkend rodičov, tak som sa ku kompu nejako nedostala, tie vyložené nohy pred telkou ma nejako neposlúchali, nie a nie zliezť dole 😀 😀

anielik, depkovať môžeme spolu, len ja bez tej malty 😉 keď som s malou trochu dlhšie niekde vonku, tak nevládzem.. zvláštny pocit, ale snažím sa krotiť a nepreháňať to, nech sa niečo nestane... teším sa na tento týždeň, majú byť teploty tak akurát pre nás 😝 😖
našťastie babka funguje, berie si ju stále 3x do týždňa.. už o 4 poobede jej ju odveziem a ona nám ju donesie okolo 8... tak aspoň má trošku zmenu a pohybu, lebo ja ihrisko vonku už moc nezvládam.. ona by sa stále len hojdala a stáť pri nej pol hodinu na jednom mieste... 😒
zato sme si obľúbili ihrisko v avione, ja si sadnem (buď na ihrisko alebo vedľa na kávu) a ona tam pobehuje 😀 😀 viem že nič moc, byť vo vnútri, ale asi len takto prežijeme tieto posledné dva mesiace 😔 😝

dnes som si dala záväzok, že vám odfotím Zinkinu novú posteľ 😉 nechcem to zakríknuť, ale veľmi dobre v nej spí.. prespí celú noc a ráno vstáva tak okolo 8 (ale to je asi tým, že večer skôr ako o pol 10 - 10 nezaspí, nech robíme čo chceme) 😝 ale tešíme sa, lebo sa jej veľmi páči a naozaj rýchlo si na ňu zvykla

malalady, to mi je strašne ľúto ☹ držím palce, nech je už len lepšie

anielik
13. júl 2009

veronika a nemozem vasej babke dat aj matka ? 😉 ale nie, ja si prave pri nom oddychnem, len mam pocit ze nestiham pre babo nic spravit...

oki idem von, prajeme pekny dnicek

luminkasp
13. júl 2009

uf, malalady, to mi je velmi luto, dufam, ze si v poriadku, drzim paluchy

zuzpidka
13. júl 2009

ahojte.
my dnes oddychujeme. včera sme sa boli kúpať v Maďarsku a dnes sme unavení a hotoví z výletu. periem veci, keď Rastík zaspí tak budem žehliť a iné nerobím nič. 😒 😉 a to som sa chystala dnes urobiť väčší poriadok v našej izbe, t. j. umyť okná, vyprať záclony atď., ale nerobím nič a nechám to na zajtra. veď robota nie je zajac, neutečie. 😀 😝
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronikap
autor
13. júl 2009

neuveríte, ale dala som do albumu foto tej našej novej postieľky 😀

anielik, u mňa je to to isté.. stále mám pocit, že ešte nič nie je pripravené... že to všetko tak uteká, že nestíham niektoré veci ani poriadne registrovať.. ale to je asi normálne keď už doma jeden drobec je... a vy k tomu všetkému ešte aj staviate..

ja plánujem žehliť dnes, keď bude Zina u babky, tak som zvedavá, či sa prekonám 😎

zuzpidka
13. júl 2009

Veronikap, tá postieľka je supeeeeeeeeeeeeeeeeer. my tiež niečo také podobné rozmýšľame Rastíkovi, aj Dadke do izby. len to všetko musí počkať do budúceho roku, kým budeme sami. potom si to zariadime tak ako chceme. 😉 🙂 ja som sa musela prinútiť žehliť, lebo už to bola riadna kopisko. a dnes znovu periem, tak by som sa potom zbláznila pri žehličke. 😝 😀

malalady
13. júl 2009

áno baby som v poriadku.. no musím byt.. ano som sním.. no bolo to vtedy velmi skoro.. 🙂 ale teraz.. 😀 sa ideme snažit a žiaden potrat nebude 😀 😀 😀 😀 len dúfam,že sa to podarí 😅

luminkasp
13. júl 2009

tak ti drzim paluchy

anielik
13. júl 2009

lumi sa nam zasekla :D

malalady, drzkaj sa a nech vam to rychlo vyjde

veronikap.uzasna postel...nieco podobne mam vybrate aj ja, ale az do domu, alebo uvidim na kedy 😉

Kto chce zehlit nech pride aj k nam prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😉

luminkasp
13. júl 2009

anielik co som sa?

veronika13
13. júl 2009

ahojte. No Riško je chorý, odvčera má teploty a nič nechce jesť. Dúfam, že sa z toho rýchlo dostane, aby sme si mohli užívať leto 🙂
žehlenie dnes neobišlo ani mňa a veru aj väčšie upratovanie by sa zišlo 😝

veronikap
autor
13. júl 2009

no ja som to žehlenie dnes nejako nestihla 😎

veronika, nech sa Riško rýchlo uzdraví... my sme dnes boli u lekárky.. Zine síce nič nie je, ale občas ešte stále kašle... tak nám urobila výter z hrdla a z nosa a v piatok ideme preventívne na krv.. aj keď hovorila, že po tom zápale pľúc čo mala môže kašlať ešte 2-3 mesiace..

malalady držíme palce nech vám to všetko vyjde tak ako si predstavujete 😵

inak, dnes sa stal zázrak, Zina už spí 😕 už dávno nezaspala takto skoro 😅

luminkasp
13. júl 2009

aj ja musim zehlit a taaaaaaaaaaaak sa mi nechce, my mame este stale 36 stupnov 😖

anielik
13. júl 2009

lumi dala si 2 rovnake prispevky 🙂 podobne

veronika13.. rychlo sa uzdravte..dufam ze nemate anginu ako my :(((

ja som opat s Mattkom zaspala a teraz som sa zobudila ☹ ☹ ☹

veronika13
13. júl 2009

Ďakujeme... no náš ani nekašle, ani nesopli, ani hrdlo nebolí... neviem z čoho má tie horúčky, len ten výsyp má a že ho bolí hlavička... no lieky zjesť ani za toho 😖

malalady
13. júl 2009

dakjem babenky🙂)) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre