• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
ahojte.
Luminka, čo bolo Tereske? je už lepšie?
ja dnes doupratuvávam tú našu izbu. už mi ju treba len pozmývať podlahu a hotovo. tak som si tu trošku sadla, že vás prečítam. :wink:
15. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja práve do seba tlačím tvarohové guľky so zaváranými hruškami :sweat_smile: :sunglasses:
15. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronikap, robíš chúťky. :grinning:
idem sa naobedovať, Rastík spí, dedko ho postráži a ja idem do obchodu. potom ma čaká troška žehlenia a na dnes hotovo. rozmýšľam, kam ísť poobede s Rastíkom, lebo svokra bude zavárať čučoriedky, tak aby ich Rastík všetky hneď nepojedol. musím niečo vymyslieť. :unamused:
15. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

matko zaspinkal chvalabohu a ked sa vyspi ideme na jazera sa clupkat, tak dufam ze to zvladnem :grinning:

Lumi ako sa ma tere?
15. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež napustila bazénik na záhrade nech sa vodička zohreje. :wink:
anielik, držím palce, aby ste to zvládli. dávajte si pozor. :wink: :slight_smile:
15. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem

uz je dobre, berieme atb a dalsich dvojo liekov k tomu.

strasne som sa vystrasila, lebo tere mala 39,5 a sa mi zacala normalne triast chudatko, som sa bala cakat do rana. Nastastie to bolo len v zaciatocnom stadiu, zapal usi, dychacich ciest, trochu priedusky, a samo sa mi cela z tych horuciek vysypala. Tu ma teraz vela ludi chripku, tak nas neobisla :frowning2:
15. júl 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luminka, Tereske želáme skoré uzdravenie. :wink: :slight_smile:
15. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, Terke skoré uzdravenie. U nás je už celkom fajn, no ešte nie je celkom zdraví, je nervoznejší a plače pre hlúposti, ale hádam sme na dobrej ceste.
15. júl 2009 o 23:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luminka, viem si predstavit tvoj strach :pensive:
tak ale uz je urcite lepsie, nie ?
16. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas marek dneska celu noc pistal ... tiez dufam ze nanho nic nelezie, lebo zajtra by sme mali letiet :grinning: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, možno je to len cestovná horúčka :wink: :grinning:
16. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji a kde letite? nejak mi to uslo :confounded:
16. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte//mala som pc v r...tak vas len pozdravim,ani teraz nemam pc ok :frowning2: vidim posled.prispevkz..Lumi//mala je chora??chuda...rzchlo sa uzdravte nech ste na Slovensku zdrave :astonished: ...dovolenkarom krasnu dovcu/prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, ideme na Kapverdy ... uz sme pobaleni, Marek uz spinka - nam sa nejak nechce, aj tak "ochvilku" vstavame ... o piatej rano ;)
tak dufam ze to cele dobre dopadne ...
16. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaji, tak šťastnú cestu a užite si to tam, a nieže odtiaľ dovlečiete prasačiu chrípku :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a foťte
16. júl 2009 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby len chriiipku ... len aby nist horsie !!!!
16. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zartujem samozrejme ...
jasne berieme dva fotaky a kameru ;)
16. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde to vlastne je? už som sa ťa kedysi pýtala, ale zas som zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 23:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika ;) sedem a pol hodiny cesta ---- casovy posun minus tri hodky ,,,, este som tak daleko nikdy nebola
16. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, idem asi haji...
ak tam nebude wifi, alebo pristup na internet, tak sa ozvem az o dva tyzdne ... ale ja zavislacka sa isto k netu nejak dostanem ;)

tak sa majte babulky ;)
16. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa aj vy a užite si tu exotiku :slight_smile:
16. júl 2009 o 23:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji krasnu dofcu, budeme na vas mysliet nech ste Ok a riadne si to uzite :wink:
16. júl 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne dobré ránko moje krasne aprílovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak keby sa mi to tento mesiac podarilo zase som aprílovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na ten apríl mam nejaké to štastíčko :grinning: :grinning: :grinning: len dúfam,že sa mi to podarí ach :angry: :angry: :angry:
17. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak my sa pripájame ku chorým. Rastík celú noc teplotoval, tak sme utekali ráno k lekárke. máme virózu. môže mať dva dni teplotu, potom sa celý vysypať drobnými vyrážtičkami a samo to zmizne. nenormálne ma potešila lekárka. :unamused: :angry: tak sme doma a liečime sa. teraz sa hrá akoby nič. :unamused:
prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
17. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpi, aj my sme to asi mali, len ten výsyp mal už skôr... ale ako horúčkoval tak mu potom aj ten zmizol
17. júl 2009 o 12:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika13, len ja som sa v pondelok k sesternici pozrieť malé bábo. tak z toho nič nebude. už sa dohadujeme dlhšiu dobu, raz to nevyhovuje jej, inokedy mne. to ma veľmi mrzí. no čo už. :unamused: :frowning2:
17. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zopár ľudí sa chystá pozrieť Riška už od jeho narodenia, a to už má skoro tri roky, tak sa netráp, týždeň hore dole :grinning:
17. júl 2009 o 22:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ze skoro tri roky, sak nema este ani 2a pol :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to som prehnala jasné, som len chcela Zuzku ukľudniť :sunglasses:
17. júl 2009 o 22:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja vas zdravim po 100 rokoch, ale vobec nebol cas, vzdy sa niekde flakame, ale teraz ho mame pretoze sme chorí :angry: :angry: :angry: Samozrejme ze v tych naj teplach.
Som sa dobre dnes vystrasila, kajka mala 2 den teplotu nic nezvycajne, a nic jej ine nebolo, ale som si povedala, ze ide vikend tak zajdem k dr., normalne by som nesla, uz viackrat sa nam stalo, ze mala vysoku teplotu a ziadne ine prejavy a okrem ineho jej idu 5ky.
Lenze sa aj vysypala a dr. ma vystrasila, ze ma podozrenie na sarlachovu anginu, tak Zuzipi pozor, lebo sa mi vase priznaky zdaju podobne.
18. júl 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok