• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
autor
jeeej, tak Katke blahoželáme!!! a Miška vítame :dizzy_face: :dizzy_face: ste sa trošičku poponáhľali, nie? :wink:
ja som si to akurát dnes rátala a uvedomila som si, že pomaličky by som si mohla radšej aj tašku nachystať, resp. kúpiť potrebné veci, keďže je Marek väčší (aspoň podľa posledného ultrazvuku).. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čo sa plienok týka, tak my sme už konečne doma bez, pobehujeme len v nohavičkách, ale sama sa nejako extra nehrnie, že by sa pýtala.. keď jej poviem, tak sa vyciká.. ale nejaká vlastná iniciatíva nie je skoro žiadna... no a o spaní bez plienok môžem zatiaľ iba snívať.. a keď ideme niekam von, tak jej plienku dám, lebo si neviem predstaviť s tým mojim bruchom, ako by som ju niekde dávala cikať, hlavne ak sme niekde v obchode, ako by som s ňou utekala hľadať wc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anielik, blahoželám :slight_smile: hlavne nech ste v poriadku :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronikap, veru, ty už žiadne dlhé prechádzky a pod., aby si nešla skôr :sunglasses:
27. júl 2009 o 22:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej čo to čítam
tak malý Miško je na svete Vítame, a prajem kráááásny život, jemu, i rodičom a bračekovi.
Akurát som kuk, že viac ako mesiac skôr, však??? a meno tiež prekvapilo...ale krásne :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam akurat odisla navsteva, mali sme slovensko - spanielske stretko :dizzy_face:
27. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumi, vy kedy cestujete?
27. júl 2009 o 23:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj verca, to som ja lumi :sunglasses:

cestujeme zajtra, o 12 uz budeme na slovensku :dizzy_face:

baby, ak chcete kuk fotky zo vcerajsieho stretka, nase slovenske spanielky :sunglasses: , kliknite na album spanielky, preto posielam teraz prispevok ako spanielky, aby ste to nemuseli hladat:grinning: :wink:
28. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviem, ci sa este stihnem prihlasit pred odchodom, ak nie, tak o mesiac sa vidime, na vas co sa stretneme na slovensku sa uz velmi tesim, tak zatim :sunglasses:
28. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lumi, šťastnú cestu a užite si to doma :wink:
28. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééé :grinning: Miško :grinning:
Anielik krásne meno si si vybralááá :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
Blahoželám!!!
28. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Luminka, šťastnú cestu vám želáme. :wink:
my máme ešte stále rozbitý dom. dnes by to mali prísť majstri dokončiť, tak už dúfam. sú to dosť bojové podmienky. :unamused:
prajem pekný slnečný deň. :wink: :slight_smile:
28. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, šťastnú cestu a určite sa mi ozvi, keď už budeš na rodnej hrude :slight_smile:
28. júl 2009 o 13:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytila ma upratovacia mánia. vyšúchala som koberce a idem umývať podlahy, kým Rastík spí a všetci sú ešte v práci. :wink: :grinning:
28. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpidka, vitaj medzi nami upratovackami, tiez som dnes vyluxovala, cakam vzacnu navstevu.
29. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, svokru? :grinning:
29. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Mel a Mounty, tak teraz ste ma rozosmiali. :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám dnes návštevný deň. od rána k nám chodia návštevy. teraz do takých bojových podmienok. ešteže sa aj vonku dá sedieť. :wink: :slight_smile:
prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
29. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja hľadám brigádnikov na umývanie okien.. :wink: :grinning: ja by som ich síce v pohode umyla, ale nechcem riskovať, aby som náhodou niečo nevyviedla... tak budem musieť zamestnať niekoho z rodiny, nech si príde zacvičiť :sunglasses:
29. júl 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, už sme doma z dovolenky ... bolo vážne supeeeer :wink:

ale v prvom rade - anielik, blahoželáme k Maťkovmu bračekovi :dizzy_face: dik za smsku a dufame, že je všetko naozaj oki, aj keď sa Miško troška poponahlal :sunglasses:
29. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronikap, veľmi rada by som ti prišla pomôcť, ale si ďaleko. :wink: :grinning: tak musíš zamestnať niekoho iného. :wink:
idem kuk čo ste popisali
ahoj Maji. :wink:
ja som práve došúchala koberce a chlapi začali betónovať. tak ideme makať ďalej. :wink: :grinning:
29. júl 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve dala prať asi štvrtú pračku ;) ešte že svieti slnoko a pekne to schne ... to bude zasa žehlenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vam poviem, že tu je teplejsie jak na Kapeverdoch !!! hoci ani tam nebola zima
29. júl 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja, to len pri tolkom vybalovani sa Ti zda :wink:
29. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej, ahoj Maji :slight_smile: nejako rýchlo to ubehlo.. teda aspoň ja mám pocit, že ste odišli len pred nedávnom.. tešíme sa na fotky :dizzy_face:
29. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru rychlo to preslo ... skoda ...
fotky budu, mame vyse 2000 !!!!!! fotili sme snad v jednom kuse... prave ich robo prebera, uravuje a tak .... takze az ked budu "pekne" potom prihodim, oki ?
29. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky

prisla som Vas pozriet po strrraaasne dlhej dobe. Ani by som neverila ze je to tu v takom prude.
30. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz sme na slovensku, cesta bola super
30. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, tak super že ste štastne došli ... si to tu užite ;)
30. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak dnes nas pustili :slight_smile: sme Oki...neskor napisem viac, Dakujeme za gratulacie :wink:
30. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok