• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=183758&vReferer=
konečne sme ho boli pozrieť. je to super, znova držať bábätko. :wink:
prajem pekný zvyšok dňa. :wink: :slight_smile:
9. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi... až za Máničku bude niečo lepšie... :slight_smile: tak supiš!!!
9. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile: tak ja už zase viac ako pol hodinu straším po byte.. a rozmýšľam, že čo by tak bolo treba súrne urobiť, lebo sa mi nič nechce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi teda nič :grinning: maximálne malému oprať už konečne vecičky a poťah vo vajíčku, nech už je preventívne všetko pripravené... :dizzy_face:

zajtra príde na prázdniny sestra aj s malou, tak budem mať výpomoc a bude mať kto venčiť Zinu :sweat_smile: :sunglasses:

tak zatiaľ želám pekný deň, idem si aspoň správy prečítať :slight_smile:
10. aug 2009 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Zuzi, za máničku nebude nič, ale máme ešte manželovho Golfa starší typ. len mi je za ňou smutno. :cry:
10. aug 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vikend sme mali pestri, ja som bola na jednej akcii predavat obrazy vil a keramiku. v nedelu sme boli v budmerickom parku si urobit picnic. tento vikend ma otec 70-tku :wink: a potom odlietame s manzelom - bez deti - do egypta. drzte palce, nech sa nezrutime s lietadlom. stelka je bezplienkova :wink: hura, hura.
11. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://kartago.sk/hotel/index.php?hotel=1499&termin=100344
aby ste si nemysleli, ze sa idem vyvalovat na plazi
11. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Mel, tak si to s mužíčkom užite. :wink: budeme držať palce, aby ste sa nezrútili. :wink: :grinning:
Zuzkafuny, všetko najlepšie k meninám, hlavne veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi veeeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka a pevných nervov. :wink: :slight_smile:
prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Zuzky, vsetko NAJ k vasim meninkam :sunglasses:
11. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, to vyzera na super vylet !!!!
11. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, Zuzkám želáme všetko len to naj a Zinka posiela cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mel, vyzerá to super, užite si to... :wink:
my plánujeme niekedy koncom budúcej sezóny, že by sme skúsili ísť na dovolenku bez detí, uvidíme.. momentálne si to neviem predstaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za gratulácie. :wink: :grinning:
11. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronikap, troska som sa nad tvojim planom zasmiala ;)
tak takto dopredu planovat, no teeeedaaaaa :grinning: odvaha ;)
mimochodom, jaka parada ze do mesiaca by si mala mat drobca, ze ???
11. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkam vsetko naj
11. aug 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maaja, plánovať začal skôr môj drahý ako ja :grinning: niekde v katalógu videl taký ten pobyt "á´la Bali", slamenné apartmány na vode, okolo len biely piesok.. že urobíme si romantiku.. :grinning: tak ma celkom namotal, ale nikto netuší čo sa dovtedy udeje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

drobca by som už mala najradšej už teraz.. dnes som mu prala vecičky, si už ani nepamätám, že Zina nosila niečo také maličké.. :dizzy_face: zajtra idem do poradne do nemocnice, tak som zvedavá, čo mi povedia
11. aug 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronikap, tak budeme držať palce, aby všetko bolo v poriadku a aby si drobca držala v náručí v ten pravý čas. :wink: je to nezvyk po dlhšej dobe držať drobca v náručí. píšem z vlastnej skúsenosti. je to úplne iné. :wink: :slight_smile:
11. aug 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja si uz pomaly balim oblecenie, ale kedze nebudeme v hotelovej casti, ale priamo v centre husteho egypta potrebujem trosku iny satnik. bude zo mna 11 arabka, co na mne nie je ani cudne:wink: ale vsetko dlhe, bez vystrihov a sukne :wink: moja svokra to nazvala, ze mame svadobnu cestu po 13 rokoch a tiez nam to dopraje. na rok chceme nasetrit na indiu :zipper_mouth: kolumbia sa odklada, kedze babenka sa odstahovala inde. veronika ja pridem z dovci a ty uz budes mat mareka doma, budem na vas mysliet.
zuzankam k vcerajsim meninam vsetko najlepsie.
ozaj a co to stretko jesenne???
12. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali na plane stretko jesenne ?????

melory, sak ked dojdes z egypta, pridi sa stretnut k nam, aspon porotpravas dojmy a zazitky ;)
12. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne sa dneska nist nechce robit ... ale uuuplne nic ... teda co sa roboty tyka :frowning2:
12. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, ja som tomu dnes tiež veľa nedala.. od pol 8 do pol 11 som čakala u lekára a aj tak budem až zajtra vedieť čo a ako.. zamračené je.. asi si pôjdem ľahnúť s malou a budeme sa potom len tak flákať.. :grinning:
12. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes prisla dominika na prazdniny {krsnatko} vyrazame na nakupy :dizzy_face:
12. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
my sme sa nedávno vrátili z Košíc, teda ja s Rastíkom. Dadka ostala u mojej mamki. uvidíme kedy príde domov, či zajtra alebo až v piatok.
12. aug 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
dakujem aj ja za gratulácie, ste milé

všetkým dovolenkárom úprimne závidim :wink: samozrejme v dobrom a doprajem každému :wink:
my tento rok nikde nejdeme, ale aspon Karinka ide k moru s našimi :slight_smile:

baby, včera som dala ostrihať Simonku, prišla som ku kaderníčke s tým, že strojčekom na 3ku, ale ma odhovorila, tak je na hriba a la "mejkipísová" :dizzy_face: (preboha,ako sa to píše???) :zipper_mouth:
12. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salaj, kym neni na Muldera :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej Maji, ale vieš aká som bola odhodlaná že strojčekom vykosiť ?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

idem dať foto..u kaderníčku s cumľom v ústach :grinning: :grinning: :grinning: ale istota je istota, radšej som ho brala :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli v cirkuse
12. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano prajem ;)
13. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe Maji dobre ránko :wink:
a aj všetkým ostatným :wink:
u nás prší od rána :unamused:
13. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, salaj, to by si tomu dieťaťu normálne urobila? že strojčekom?? :grinning: :grinning: aj keď pravdou je, že deti znesú všetko :grinning:
u nás je od rána pod mrakom, trošku popŕchalo, ale inak je príjemne.. mám tu sestru aj s neterou, tak išli na ihrisko a ja periem a chystám sa žehliť...
13. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, nooo, mala som v pláne jej to urobiť - nechce sa česať, nechce robiť copíky, nechce sponky :angry:
chodila ako divá Bára, vlasy na všetky smery rozlietané a tie konce mala také jemnulinké. A karinku som v 2r. tiež vyholila strojčekom na 3mm a bola bohovská :dizzy_face:
ale som rada, že ju osrihala normálne nožnicami, pristane jej to, je chutná v tom :dizzy_face:

u nás normálne husto prší, aspoň že deti sa zatial pekne hrajú v izbe, no a mne sa dnes vôôôbec nič nechce a mám totál svalovku na zadku a neviem z čoho :dizzy_face: :zipper_mouth:

Zinka sa už teší na bračeka?? ako to vníma že už nebude sama?
13. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my Mareka strihame len so strojčekom :confused: a fesak je veru :sunglasses:

veronikap, že 37 tt :dizzy_face:

aj u nas cely den prsi ... ale tak pekne, rovno, poprsi a potom je chvilku pocka a znova zaprsi ... a je zatiahnute ... akurat tak na spanie :grinning:
13. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok