Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
25. sep 2009

ahojte.
Salajka, to som nasla a celkom sa mi to paci. neviem ako to ohodnotia ostatni a sefko. on to tiez este nevidel. 😒
prajem pekny den. 😉 🙂

zuzpidka
25. sep 2009
zuzpidka
25. sep 2009

je uz len na vas, ktore sa vyberie. 😉

salajcatko
25. sep 2009

no ja sa pre info idem spýtať, či ste preberali aj približný termín - mne sa to akosi nechce hľadať a čítať spätne 😵
a ide sa aj tento krát hľad bezbarierový prístup? ozaj, a čo naša zuzka, už tu dlho nebola však? čo je s nou? viete niekto?

a mne by vyhovovalo aby to bolo oplotené...nech nám tí naši drobci nikam nezdrhnú 😝 😵

zuzpidka
26. sep 2009

Salajka, tak na bezbarierovy pristup som uplne zabudla. aj preto, ze Zuzka tu uz velmi davno nebola. s tym oplotenim mas uplnu pravdu. poznas svoje, aj moje dieta. 😀 😉 idem to pokukat. 😉

zuzpidka
26. sep 2009

to v Zdiari vyhovuje vsetkym poziadavkam, okrem bezbarieroveho pristupu. oplotene to tam je, tak nam drobci neujdu. 😉

zuzpidka
26. sep 2009

http://www.ubytovanienaslovensku.eu/ozdravovna-...
toto je bezbarierove a je to na rehabilitaciu. nasla to Dadka.

melory
26. sep 2009

zdiar vyzera suprovo

zuzpidka
26. sep 2009

tu dada
dik

zuzpidka
26. sep 2009

no toto sa nám zdá super

zuzpidka
26. sep 2009

priblizny termin 13. - 15. november. vyhovoval by?

luminkasp
27. sep 2009

nahodila som nejake nove foto, ak chcete kuk 😉

zuzpidka
27. sep 2009

Luminka, fotky su uzasneeeeeeeeeeee. Tereska je kocka. 😀 😉

luminkasp
27. sep 2009

zuzpidka, dakujem 😵

veronikap
autor
27. sep 2009

lumi, tere je iná fešanda!! 😵

zuzi, my sa predbežne hlásime až na to ďalšie stretko, ak bude nejaké budúci rok 😉

sa vám musím zdôveriť.. naša Zina dnes išla na prázdniny k babke (mojej mamine).. tak mám také zmiešané pocity.. aj keď viem, že jej tam bude super a išla tam preto, že sa sama pýtala, nie že by sme ju my ukecávali.. ale ešte nikdy nebola tak ďaleko sama (cca 120 km) a na toľko dní (do piatku).. iné je, keď je u babky v BA, to viem, že je tu kúsok, chodí tam max. na víkendy.. tak si asi musím priznať, že to dieťa nám vyrástlo a hold už nás nebude potrebovať stále, zaobíde sa aj bez nás.. 😔 😅

no a potom som si uvedomila, že budem celý týždeň "len" s Marekom, t.j. môžeme byť vonku celý deň, nemusíme chodiť cez obed domov spávať.. tak sa ani neviem rozhodnúť, čo všetko za ten týždeň podnikneme 😀 😎 teda dúfam, že nebude väčšinu času pršať a že Mareka nebude trápiť bruško.. 😝

zuzpidka
27. sep 2009

Veronikap, tak to je Zinka uz fakt velka, ked tak isla bez vas na tyzden prec. tym zmiesanym pocitom verim a doverne ich poznam. 😉

mounty
27. sep 2009

veronikap, tak to sa hlasime na prechadzku s vami, mozme ist ku Drazdiaku...ozvi sa 😉

ingrid78
27. sep 2009

Ahojte, sa viem vzit do tvojej koze Veronika, ja uz mam plnu hlavu skolky, a to ideme az v januari.
Skusim pridat nejake fotky...

luminkasp
27. sep 2009

jezin, ingrid, aka je mala zlata, mate radi hello kity¿

zuzpidka
28. sep 2009

ahojte.
Ingrid, tak Kajka je hotova kocka. 😀

luminkasp
28. sep 2009

zuzpidka, ze, ja som bola z kajky uplne unesena 😵

zuzpidka
28. sep 2009

dievcata su kocky a chlapci su frajeri. boooooooooooooze, ako ten cas leti. ☹
co so stretkom? asi to nechame na buduci rok. tak to tu vidim ja. ☹

ingrid78
28. sep 2009

No to mate pravdu, strasna herecka je to, a tie hlasky co hadze, odpadavam z nej niekedy. Ale priserne je tvrdohlava. Keby ste ju videli ked pozera bambulku a vsetko po nej opakuje.
to stretko aj ja vidim tak, ze na buduci rok by to bolo lepsie, ja uz mam hlavu v sklke a na nic ine nemyslim, sa neviem s tym nejako psychicky vyrovnat, a este ze pojdem do prace, si to vobec neviem predstavit, pomoooooc 😒

ingrid78
28. sep 2009

Lumi, Kaja nebehne do HMka a stepuje pod kitty vecami, nahadze na seba vsetky celenky korale, naramky a k tomu moje stekle a je vybavena 😀

ingrid78
28. sep 2009

Co ste vsetky na FB? Ja vas tam neviem najst 😠

mounty
29. sep 2009

hlasim vsetkym aprilovkam ze maly Marek veronikinp je kraaaaasny a veronika vyzera vyborne 😉

zuzpidka
29. sep 2009

ahojte.
to stretko ma teda mrzi, tesili sme sa na vas. ☹
nam dnes na ulici robil bager, tak sme boli cely den vonku. prisli kamaratky s detmi, tak sme sa vyhrali, mamky pokeckali a islo sa domov spat. este spime.
prajem pekny den. 😉 🙂

atemi
29. sep 2009

Ahojte maminy,
som tu taky votrelec... vy uz mate nejaku tu zimu za sebou, tak sa chcem poradit... Vyuzili ste do sportovych kocikov v zime aj fusak aj nanoznik? Mam kupit oboje? A mate nejaky typ na super fusak, ktory by ste nevymenili za nic na svete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre