• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
prihlasila som sa do lit sutaze, ak si chcete precitat, koho mate medzi sebou :grinning: :sunglasses: , tak mozete tu:

www.mamtalent.sk

najdete ma v poezii, autor lubica miklusicakova, mam tam zatial iba 4 basne pod nazvom lumi :wink:
22. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luminka, básne sú krásne. budeme ti držať palce. :wink:
22. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, rada pisem :dizzy_face:
22. okt 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mounty, odfotila si? aj mužíkovi sa to pozdáva :slight_smile:
22. okt 2009 o 23:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile: my dnes ideme druhý krát do tej škôlky, tak som si normálne musela dať budík, aby som si stihla ešte vlasy umyť a vychystať nás načas... :grinning:

lumi, ty sa nezdáš :wink: veľmi pekné, držím palce, aby si v tej súťaži uspela :dizzy_face:

zuzka, ďakujeme :dizzy_face: aj keď mi je jasné, že už keď sa to bude robiť, tak niektoré veci asi nebudú tak, ako si predstavujem.. uvidíme
23. okt 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam prvy komentar, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa tesim :dizzy_face:
23. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Veronikap, niektoré veci sa aj u nás menia a riešia za jazdy. tiež sme si naplánovali niektoré veci ináč a museli sme urobiť kompromisy. ale aj tak je život v dome so záhradou lepší ako v paneláku. my by sme už nemenili. :wink:
u nás dnes prší od rána, tak sme dnu. :frowning2:
prajem pekný deň. :wink:
23. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpi, ešte k tomu traktoru som chcela, že dnes som ho videla v letáku tesco, stál o čosi menej ako v dráčiku, myslím, že 50€. Tak môžte pozrieť tam :wink:

lumi, tak ty máš básnické črevo? pekneee :slight_smile:
23. okt 2009 o 16:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, ja som vzdy vela pisala, na strednej som bola sefredaktorkou a pisala som aj do novin :wink:
23. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika13, tak ti za info ďakujem, ale už sme kúpili to z Dráčika. na ten v Tescu sme prišli už neskoro a má takú radlicu bagrovskú vzadu, tak ten by bol lepší. no čo už. nevadí, naučí sa na tomto a niekedy nabudúce bude iný. :wink:
23. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk, bager je v Nikinkovom albume...........
23. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bager je supis, mounty :wink:
23. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ja som dnes upratovala a trápila sa s Dadkou. doniesla zo školy v piatok dve poznámky, že nemá domácu úlohu dva týždne. mala v piatok ostať po škole ju urobiť, ale my sme mali neodkladné povinnosti, tak sa to presunulo na pondelok. takže sa nám zlajdáčila a musíme rázne zakročiť. má tresty, tak sa z toho spamätáva. :angry: nervy na dranc z nej už mám. :angry:
prajem pekný zvyšok dňa. :wink: :slight_smile:
24. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpi, tak to sú už iné starosti, keď chodia deti do školy, máme sa na čo tešiť :unamused: najmä teraz, keď sú požiadavky v školách stále vyššie a vyššie
24. okt 2009 o 19:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika13, tak tie požiadavky na školách sú fakt veľmi vysoké. decká majú čo robiť, aby to zvládli. :unamused:
24. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak, sestrina prvacka sedi kazdy den aj hodinu len nad pisanim!!
24. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašné :frowning2:
24. okt 2009 o 20:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
učíme sa už vybrané slová po "b". :unamused: my sme dnes sedeli nad úlohami od 15,00 do 17,20h.. :unamused:
24. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem už k deťom. dobrú noc. :pensive:
24. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zuzpid, treba kazdy den skontrolovat a prestane lajdacit, neboj :wink:

babulky, uprimne myslim, lepsie vysoke naroky, ako flakacky v spanielsku, cest skolam vynimkam :wink:
24. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne sme sa dostali na pocet prispevkov 11 000 :wink:

pridala som dalsie basne, ak si ich chcete niekto precitat :wink:
25. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luminka, krásne... chcela by si to aj vydať?
25. okt 2009 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Luminka, keby som ju denne nekontrolovala a denne sa s ňou neučila, tak by to bolo ešte horšie. lenže ja nič nezmôžem, ak si ona nepoznačí všetky domáce úlohy. :unamused:
ináč sme boli traktor do Dráčika vrátiť a kúpili sme ten z Tesca, ktorý má bagrovskú radlicu vzadu a za ňou vlečku.
prajem pekný zvyšok večera. :wink: :slight_smile:
25. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verca, rada by som, to bol vzdy moj sen :wink:

zuzpidka, tak potom netusim a nemoze ti uc zakruzkovat, co mate robit?
26. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Luminka, to teda nemôže, lebo by to potom chceli aj ostatní rodičia. už sme skúšali, či nám nemôže cez internet posielať domáce úlohy, ale to niekedy nedošli, tak sme to zrušili. takže len takto naučiť zodpovednosti našu drahú dcérenku. :unamused: :frowning2:
nejaká som nachladená, tak si asi poobede zdriemnem s Rastíkom.
prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
26. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, to by sa podľa mňa zlajdáčila ešte viac... ja to poznám podľa môjho brata, ten má tiež problém si poznačiť úlohy, lenže pri ňom robí veľkú chybu moja mama, lebo ona mu ešte aj knihy chystá, tak sa mladý ani nemusí namáhať... takže len prísne a dôsledne na nich, kým sa to naučia
26. okt 2009 o 14:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika13, ty presne vieš o čom hovorím. :unamused:
26. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpi, ani sa nenazdáme a budeme to riešiť všetky :sweat_smile:
26. okt 2009 o 18:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika13, svätá pravda. :grinning:
26. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak vy už školu riešite? :grinning: no to som aj ja veľmi zvedavá, ako nám to pôjde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatiaľ "riešime" škôlku, Zine sa tam tak páči, že až som prekvapená.. asi jej ten kolektív chýbal.. teda kolektív, tam je tak max. 5 detí a 2 učiteľky.. :grinning: a máme už aj prvého frajera.. učiteľky hovorili, že hneď na pohľad veľká láska :grinning: a keď som bola po ňu, tak sa na rozlúčku ešte aj stískali :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok