• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
zuzpi, pekne foto, dadka aka je uz dlha :wink:
6. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, som sa sem konecne po dlhsej dobe dostala, nejakí sme rozlietaní.
Teraz oddychujeme na vychode, snad nechytime chripku z Ukrajiny :grinning: Aj ked v BA zuri prasacia, tak to asi bude jedno.
Nasi si uzivaju malu, ja som bola na koncerte Kool and the gang a s Adrianom sme si po dlhej dobe vyrazili do kina, bolsme na Jacksona, aj slzicku som vyronila. Este ma buduci tyz. caka kozmeticka a kadernicka a potom spat do BA, reality :grinning: Tak si trochu uzivam, ze mi nasi postrazie malu. Je to neuveritelny certisko, zacali sme sa chodit hrat do skolky, tak dufam, ze v januari to lepsie zvladneme, bude poznat ucitelku i deti.
Zatial sa majte, hlavne nech sa na nas ziadna chripka nenalepi. :wink:
6. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ako sa mate? Nejako to tu poriedlo? Pomaly sa chystate do robotky??? :slight_smile:
My sa mame v celku OK, zatial sme zdravy, aj ked ja som kazdy tyzden aspon zo 2 dni s natchou :( Chodime vela von, aby sa Misko vyspal, lebo doma mu Matko nedovoli :( Takze doma nestiham, a uz mi je to aj ...

Veronika krasny domcek :slight_smile: dufam ze aj nas bude uz rychlo :slight_smile: a hlavne obyvatelny...

tak sa zatial majte a ja sa skoro zase ozvem :wink:
7. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata,

dneska mam 30 !!!!!!!!!!!!!

a jedno prekvapko pre vas - kuk moj pas !!!!!
poviem vam, bol to šok ako hrom ;)
8. nov 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Maaja, taaaaaaaaaaaaaaak sa tesim, to je najkraksi darcek k takemu okruhlemu. Velmi, velmi Ti to prajem, nech sa Ti splnia vsetky snicky o detoch, tusim si chcela opat chlapca.........ale vies co, ja som teraz stastna ze mam dievcatko, takze je to fuk, hlavne si davajte na seba pozor ..........fakt UZASNE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéjdo maaja gratulujem:slight_smile:))) a inakšie všetko naj k narodenínám.... tak to máš superový darček xi :DDDDDDD
8. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

maji, dvojnasobne gratulujem, aj ked ja som ti uz gratulovala, lebo som ta vysondovala skor :grinning: :wink:

my sme vcera kupili malej taky nadherny nastenny adventny kalendar, ze uz sa neviem dockat, kedy zacne december :dizzy_face:
8. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak k takej uzastnej novinke musim aj ja pogratulovat. Vsetko naj Maji k narodkam a hlavne gratulujem k tehot. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: ...cary mary,nech sa dari nech je drobcek v brusku zdravi..cmuk
8. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, jej, ty si sa aspon 100rokov neukazala, ako sa mate?
8. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Maji, tiež želáme všeeetko najlepšie, hlavne toho zdravíčka teraz veľmi veľa, šťastíčka a trpezlivosti. :wink: :slight_smile:
normálne som sa tým potešila, že Maji to vyšlo a že je tehu. konečne ani Marek nebude sám a bude mať súrodenca. tak sa tešíííííííííííííííííííííím. :grinning: držte sa a dávaj Maji na seba a na bábätko pozor. :wink:
prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
8. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, gratuluem aj tu :slight_smile: opatrujte sa :wink: termín máš koncom júna, to sa mi zdá celá večnosť, ale určite ti to utečie veľmi rýchlo a čoskoro už budem hojdať drobca na rukách :slight_smile: a tiež všetko najlepšie k narodeninám, tento rok má každý koho poznám tuším okrúhliny :grinning:
8. nov 2009 o 18:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - super sprava
vsetko naj k narodeninam a aj k babatku, tesime sa s tebou :slight_smile:
8. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, teba som tu už dobu nevidela, ako sa máte?
8. nov 2009 o 18:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, aj my blahoželáááme a tešíme sa s vami !!! :dizzy_face:
8. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj veronika mame sa fajn, ale strasne rychlo :slight_smile:
ale sme zdravi, tvrdohlavi, chodime uz presne rok do skolky, rozpravame, behame, nepapame :frowning2:
8. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata dakujeeeem :dizzy_face:
8. nov 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maaji, super darcek, si si to dobre nacasovala :wink: Srdecne gratulujeme.
Inak, staci ked niekto otehotnie a objavi sa tu tolko bab, takze sup do prace aj ostatní :slight_smile:
8. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ingrid, kedy nam povies, ze si tehu? :sunglasses:
8. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty lumi ??? :grinning:
8. nov 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
presne tak, stačí že jedna tu napíše super novinku a hneď je nás tu akosi viacej.
tiež čakám, kedy sa k Maji pridajú ďalšie žienky. tak šup šup. :grinning:
mne už pomocníci pomáhajú, takže práčka perie, myčka myje, v kanvici už zovrela voda na kávu, tak si ju idem vychutnať.
prajem pekný upršaný deň. :wink: :slight_smile:
9. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som bola teraz na tých treeple testoch.. tak dúfam,že vysledky budú oki och :slight_smile:)
9. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady, budeme držať palce, aby všetko dobre dopadlo. :wink: :slight_smile:
9. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak ja zase končí a aj začínam? kde ste všetky? :frowning2:
10. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady, neboj, dobre to dopadne, i keď tie testy sú dosť nespoľahlivé, častokrát výjdu mylné výsledky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Riško je zas nachladnutý, môže za to radiator v spálni, ktorý blbo hreje, v noci to asi proste nestačí. Často máva studené ruky a to ho na noc dobre obliekam... cez deň si to ani tak neuvedomujem, keď sa tam moc nezdržiavame, najhoršie, že sa to nedá opraviť, lebo to tak hreje už odjakživa, svokra vravela... a veru každú zimu máme problém, že je aj viac mesiacov nachladnutý :angry: alebo ideme z choroby do choroby
10. nov 2009 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika13, a elektrický alebo nejaký iný ohrievač by tam nepomohol? ja som to tak riešila v kúpeľni, kým bol Rastík menší. teraz to už nevadí, lebo sme radiátor vymenili za väčší, tým aj výhrevnejší. :unamused:
ináč my sme sa zatiaľ z tej choroby dostali, tak zajtra ideme ešte na kontrolu. už sme dobrali antibiotiká.
idem žehliť.
prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
10. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAAJA, no čo to tu čítam??? Jupi, pekná správa, budem veľmi držať palce, nech to všetko dopadne dobre a nech sa dobre cítiš :wink: :wink:
Vidíš, nedávno si písala že teraz tak druhé už ani eee a šup, je to tu :grinning:
A zvyšok family čo na to?
Ozaj a nieže zabudnem - všetko NAJ k 3Oke :wink: . I ked som písala na FB,ale neviem či som to aj správne poslala :wink:
10. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salaj, dakujem ,,, blahozelanie na FB doslo ;)
noooo s tym druhym bejby - je tak trocha mimo plan ... keby bolo na mne, asi sa neodhodlam ;) takze asi dobre ze to niekto takto zariadil ;)
zvysok family ??? no Robo sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - fakt :sunglasses:
10. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzpidka dakujem:slight_smile:

veronika no aj ja som o tom počula,že sú dost nespolahlivé.. ale však som bola na sóne pred dvomy týždnami a nič mi nepovedal,žeby tam ničo zlého videl praveže povedal,všetko v poriadku.. :grinning: už sa teším ked pojdem na dalšie sóno a ak bude drobec v brušku otočený dobre tak mi povie pohlavie.. túžim po dievčatku :wink: :wink: :angry: :angry: :angry: tak dúfam,že bude dievčatko.. ja viem,že je hlavné aby bolo zdravé:slight_smile: to si prajem aj ja.. ale nebolo by odveci dievčatko:slight_smile:) aj podla toho kalendára čínskeho mi vyšiel ked bol Tobko v brušku chlapec a bol chlapček a teraz dievčatko tak dúfam,že nesklamé ten kalednár ani teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaja, moja sestra ma termin 27.juna, tak som zvedava ktora bude prv :wink: vcera uz videla malu bublinku, iba taky vacok.......doktorka ze uz aj srdiecko bije ale segra nic nevidela.....maaja IP
11. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m ounty, mne konik pise sice 8tt a termin 29.06., ale mala by som dneska byt len 7tt+1, takze ratam termin az na jul ... ja by som radsej jul ;) mi to je take sympatickejsie ;)
11. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok