Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
20. dec 2009

ahojte, ja uz mam tiez napecene, dnes som dopiekla slane pecivo. ideme von sa sankovat, sa tesim ako vymrzneme a premokneme. moj dusan je uz doma, tak sa tesim, ze mame dlllllhe sviatky spolu. ja som uz postavila aj stromcek, urobila vyzdobu, lebo pride zajtra sestra a este nevidela moje vianoce 🙂

luminkasp
20. dec 2009

joj, babulky, tak ja mam napecene len rozteky, linecke, medovniky a kavove zrna, mounty, si uz vo vlkaci? ja tusim ten recept na rafaelo mam, ja ho robim kazdy rok, ale tento..., baby, mne je tak zle, ja ked som piekla, som myslela, ze rovno umriem, sladke fuj, ale uz som pribrala kilo a maja, ja uz mam brusko 😎 Darceky posledne idem kupovat zajtra. Vyzdobu mame zatial len dole, dnes sa mi snad podari urobit stromcek aj tu hore... Tak zatial, lebo ani na net moc nechodim, lebo pri pc... 😝

maaja
20. dec 2009

lumi, ze kilo 😀 ja som pribrala uz 5 !!! 😝 ale nejakym neviem ani cim som zasa uz kilo aj schudla 😅 ale ne zamerne, proste zislo ...
a brusko mam tiez, niekedy ho vidno viac, niekedy takmer ani ne 😉
ale uz to asi "neutajime" 😎

malalady
21. dec 2009

heh babeny 🙂 ani ja to už neutajím xixiiiiiiiiii 😀 😀 😀 ja som pribrala už 10kg 😉

maaja
21. dec 2009

malalady, no dufam ze aj ja budem moct povedat v 25 ze mam zatial len + 10kg ... a budem rada ked to bude aj menej 🙂
uz vies co cakate ???

mne jedna teta pocitala podla Jonasa a ze vraj cakame chlapca ;)

anielik
21. dec 2009

caute,
ja uz mam upecene vsetko 🙂 aj marlenku 🙂 od veroniky vyzera fajn..len strasne mala 😲 este mam medovnicky, linecke, chriapky, rumove visne, grilaz 🙂

este upratat byt a zajtra moze prist senecky jezisko ☹ ☹ a v stredu smer vychod a stvrtok vychodnarsky jezisko 😲

baby ja nemam co tajit ale padaju mi rifle co som nosila pred Miskom mam -2 kg 🙂 no ale vianoce to ista 😀 😀 😀

maji a podla toho cinskeho kaledara budete mat co?

zuzpidka
21. dec 2009

ahojte
Anielik, len na ceste na východ dávajte veľmi veľký pozor, pretože tu máme včera a dnes -13 C, aj -17C. takže sa oblečte teplo. ☹
my sme sa vybrali včera poobede do Košíc na Hlavnú ulicu na vianočné trhy a tak sme premrzli, že mne bola zima ešte celú noc. hoci som sa riadne obliekla, ale aj tak to bolo málo. teplomer nám v Košiciach ukazoval -17,5C. to som teda riadne švihnutá, že som vymyslela na nedeľu taký výlet. 😝 😀 ale už je dobre. 😉
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

veronika13
21. dec 2009

anielik, malá????? ja z toho cesta vygúľam 7 plátov veľkosti plechu 😅

anielik
21. dec 2009

zuzi dakujem pojdemem opatrne 🙂 a oblecko beriem vsetko teple 🙂

veronika ja ledva som uvalkala A4 :( no budem musiet este potrenovat, ak bude chutit 😉

veronika13
21. dec 2009

mne hodne pomohlo, to, že som si to cesto hneď rozdelila na 6 častí (z odrezkov som mala potom ešte siedmu) a dala som si to do misy pod foliu, nestvrdlo tak, a keď aj, nahriať trochu v mikrovlnke a vaľkať... je pravda, že netreba sa pritom okúňať, lebo keď sa už vaľká, tak rýchlejšie tvrdne, treba rýchlo a hlavne dobre podsypávať, lebo potom je to des, som nejeden plát musela hrčiť a nanovo

veronikap
autor
22. dec 2009

dobré ránko 🙂 neviem či sa mi sem k vám ešte do štvrtka podarí nakuknúť, tak preventívne želám všetkým krásne Vianoce, deťom veľa darčekov, rodičom veľa radosti a rodinnej pohody a hlavne si to všetci poriadne užite! 😵

anielik a vám želám šťastnú cestu a nech vám to tam rýchlo ubehne 😉

mounty
22. dec 2009

moj andrej ma dnes narodky, tiez bude Marlenka 😀 ako aj vlani, je to najlepsia torta co dlho vydrzi a vsetkym chuti a mozem ju robit aj par dni dopredu, takze ziaden stres.........pozehnane sviatky, zajtra ideme hore, papa

veronika13
23. dec 2009

ahojte, zajtra tu nebudem, tak všetkým krásne a požehnané sviatky, detičkám iskričky do očiek a šťastné a veselé Vianoce 🙂

zuzpidka
23. dec 2009

ahojte.
želáme všetkým šťastné a veselé Vianoce. 😉 😀

salajcatko
23. dec 2009

Na Vianoce ako treba, nech najdete poklad z neba. Pokoj, lasku v hojnosti, dni prezite v radosti. Zdravie, stastie este k tomu, nech pridu aj do vasho domu. Na Novy rok spravny krok a usmev po cely rok! Z celeho srdca len to najkrajsie praje salajčatko s rodinkou 🙂

anielik
23. dec 2009

krasne prezitie sviatkov, vela radosti s detmi a zdravie po cely rok
😉
cmuk

maaja
24. dec 2009

ahojte - krasne Vianoce prajeme !!!

a luminke plus vsetko NAJ k narodeninkam 😵

janamed
24. dec 2009

ahojte, tiež prajeme všetkým šťastné a veselé vianoce 🙂

zuzulik22
24. dec 2009

Ahojte,
všetkým Vám prajeme krásne vianoce a bohatého ježiška 🙂

manka
26. dec 2009

Ahojte. Krasne Vianoce plne lasky a radosti zelame.

Baby cakatelky ako sa chystate preklenut cas medzi dvoma materskymi?

maaja
27. dec 2009

nooo, manka ja som v takej zvlastnej situacii co sa preklenutia tyka ...
ja som od 01.04.2008 SZČO a zarovn poberatelka rodičaku ...
samozrejme nejak som "zabudla" platit si odvody na nemocenske, a tak mi nevznikne narok na matersku !!!
30.3.2010 mi skonči rodičak a budem normalne prcovat ako SZCO ...
dnom narodenia druheho dietata mi vznikne narok na rodicak ( ne matersku !!! ), budem ho pberat6 tyzdnov a potom pojde na matersku moj muz !!! te si odvody plati ;)
takze ja prekleniem takto ;)

planujes druhe ?????????????????

melory
27. dec 2009

krasne sviatky, aby ste sa nabazili svojej rodinky aj priatelov 🙂
deti u nas pistali stastim, hugo to preziiival a stelka sa tesilaaa.

melory
28. dec 2009

ahojte, kde ste vsetky? moj muz ma dovolenku, tak sviatkujeme velmi dobre. konecne mame na seba cas 🙂

luminkasp
28. dec 2009

ahojte, mel, uz som tu po 5 dnoch bez vody a takmer stale bez elektriny, konecne opat online 😎 , baby, my sme mali povodne, na juhu spanielska, kde nikdy neprsi, bola hruza co sa tu robilo 😖

maji, dakujem 😵

dnes sme boli na ultrazvuku a mame 5,23cm 😵

melory
29. dec 2009

luminka to si ani neviem uz predstavit, ze bez elektriny a vody 🙂 ako fakt!

melory
30. dec 2009

ahojte, ste vsetky po chatach? alebo davaju dobry program? nie, venujete sa rodinke, ja viem.

zuzpidka
30. dec 2009

ahojte
Mel, ja stíham dnes len čítať. teraz som si tu zasadla. 😝

lilu18
31. dec 2009

sampanske lejte odvazne potokom,aby nebolo horsie nez pred rokom.Prajeme Vam stastie,zdraviea lasky hojne,aby ste prezili cely rok pokojne. PF 2010

krasneho SILVESTRA

lilu18
31. dec 2009

a takto som vyrastla..ked mate chut kuknite

http://sk.fotoalbum.eu/lilu18/a399212/00000022

kulinan
31. dec 2009

Ahojte dievčata,vidim že si píšete už poriadne dlho,ja som sem len teraz zabludila, ak by ste mi dali zvolenie,rada by som sa k vám pridala. Tušim ste už mali aj stretnutia, no my sa radi zúčastnujeme takychto akcii.Ale samozrejme budem akceptovať, ak poviete nie, miešať sa niekde kde ma netreba nechcem.Dakujem
Všetkym prejeem krásny a štaastný Nový rok 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre