Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
1. mar 2010

boooze lumi, ja som aj myslela ze mate nejake taketo problemy a preto si uz davno nenakukla ... myslim ze som niekde v telke zaregistrovala ze to tam nemate vesele ... nakoniec, ako vsade v europe ;) u nas konecne sneh opadol a vyzera to k lepsiemu a hlavne teplejsiemu, aj ked koncom tyzdna hlasia zasa zimu ☹

veronika13
1. mar 2010

ono sa to glob. oteplenie/zozimenie musí nejako prejaviť ☹ 😖

kat22
2. mar 2010

ahojte

pozeram na kalendar a vidim, ze conevidiet sa to tu rozbehne s oslavami tretich narodenin. vsak tu boli aj nejake marcove deticky? 🙂 aj vam tak strasne rychlo ubehla materska? ja som doma 8my rok a mam pocit, ze len nedavno som prestala chodit do prace. a uz budem musiet zas... skoda, lebo vidiet ako drobci rastu a co vsetko dokazu, ake pokroky robia, mna to fascinuje 🙂
my sme tiez prihlaseni do skolky, snad uz ju zoberu, a ak bude skolka ista, budem hladat velmi intenzivne robotu. daco v zalohe je, ale keby to nahodou nevyslo a potom uz au do penzie len robota a robota 😀 😀 😀 😀 😀

dajte tipy na darceky prosim, ja vobec netusim co..urcite knizku ale z hraciek nemam sajn...

kat22
2. mar 2010

dnes som zistila, ze Natalka nechce sama papat...nerozumiem preco, doteraz krasne sama papala aj priborom jedla, bola minuly tyzden u babky 4 dni a odvtedy ani zasvet. radsej nepapa.... mate radu?

veronika13
2. mar 2010

zrejme ju babka vykrmovala, tak sa malá nemusela obťažovať a zapáčilo sa jej to 😀 ona sa napapá, keď vyhladne

s darčekom neporadím, my tento rok neriešime

luminkasp
2. mar 2010

vcera bolo pekne a dnes zas prsi, ja sa zblaznim 😖

maja, ako sa mas, ako sa citis? mne zacali puchnut nohy ☹ , normalne mi clenky takmer nevidno, boze, mam +6kg a tym, ze sa nikde neda chodit, tak mam pocit na...., hruza 🙄

veronika13
2. mar 2010

Lumi, sadni do lietadla a príď domov trochu pookriať 🙂

maaja
3. mar 2010

ze +6 !!! ja mam +11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ozaj, ja som uz zacala "riesit" narodeninovu oslavu ... bude v style McQueen ;) Marek si sam vybral 🙂
a darcek ? on by chcel taku vystrelovaciu pistol s velkymi gulickami ;) tak ak zozenieme, bude mat ... totiz ten nas maly striela zo vsetkeho, cokolvek chyti do ruky, hra sa s tym ako s pistolou ... pritom jedinu pistol doma nemaa !!! tak ja nechapem ... ale sak nejch ma radost maly 🙂

anielik
3. mar 2010

ahojte

ja oslavu riesim uz dllllho, neviem aku tortu a uz som vymyslela aj darcek...trampolinu 🙂ˇ)) matko sa strasne potesi 🙂))
a Misi dostane zahradny domcek...su to viac take spolocne darcky 🙂 ale neva sak priebezne dostanu co si prosia a matkovi aj tak v skolke netreba 😉

maaja
3. mar 2010

anielik, skus sa spytat Matka aku chce tortu 🙂 ja som tak spravila a teraz nemusim riesit 🙂 parada ked uz tie deti vedia sami co chcu ;)

anielik
3. mar 2010

no, lenze kolko x sa ho spytam tolko krat to bude nieco ine
a najhorsie ze by asi chcel somarika...a toho uz mal :(((

maaja
5. mar 2010

hi hi, som sa zasmiala na tom somarikovi ;)
nas Marek stale trva na McQueen torte, tak sme dneska boli objednat 🙂

melory
5. mar 2010

ahojte, veru oslavy budu teraz. ze tri roky 🙂 stelku mi zobrali do skolky 😉 hura 🙂 hugo je dva tyzdne doma kvoli zapalenym dutinam a dne ho na kontrole vypisala na dalsie dva tyzdne!!! dievcata, vizera to tak, ze matersku si naozaj uzivam 😉

manka
7. mar 2010

ahojte zase po dlhsom case. aj my riesime tie iste veci

skolka - pojde od septembra. zobrat by ho mali, uz len ako sa adaptuje..

darcek- asi bicykel, ale neviem aky - viete poradit? zevraj pomocne kolieska su neni dobre. potom hocijaky akoze domaci spotrebic viem ze by potesil. a nejaky pat a mat

moja robota - chystam sa na pokec, ale tvaria sa, ze ma naspat nechcu. aj tak by som to pri malom skolkarovi robit nemohla....

veronikap
autor
8. mar 2010

ahojte, tak my už tiež riešime oslavu.. táto bude o to lepšia, že tam bude mať Zinka svoje kamošky, len ešte riešime miesto.. lebo nechce sa mi robiť oslavu na 4x, radšej nech prídu všetci naraz 😎
no a keďže to u nás vychádza na Veľkú noc, tortu budem musieť asi upiecť sama.. lebo čo som sa už snažila objednávať, tak v tom čase samozrejme nerobia.. ach jo.. ☹
a darčeky už nejaké dostala tento víkend, boli sme vo Viedni pozrieť čo nového 😵 tak má Mc´Donald výbavu do kuchyne, vyvára hamburgery a pod., pre svoju bábiku teplákovú súpravičku, fľašku na papanie, cumlík a ešte niečo k tomu... od mojich sestier dostane športový kočík pre bábiku, od babky žehličku so žehliacou doskou a nejaké knižky a ostatné bude prekvapko.. preto sme jej dali darčeky od nás už teraz, lebo aj tak ich dostane dosť a ona potom nevie čo skôr..

luminkasp
8. mar 2010

ahojte, tak my uz sme doma po nadhernom vikende v la manchi, bolo super, pocasie trochu hnevalo, ale inak... Vela sme toho videli, mala bola cela stastna,ze byvala v dome princeny a spala v princeznovskej posteli

oslavu este nemam velmi premyslenu, jeden den len my a druhy jej pozveme kamaratky 😉

malalady
8. mar 2010

Ahojte 🙂 no ja idem Tobkovi robit tortičku :-P takú ovocnú on ju má strašne rád 😀 😔 😝

luminkasp
9. mar 2010

u nas zasa snezilo, rano sa zobudim a 20 cm cerstveho bieleho snehu, lopata ma uz pekne cakala 😎

veronikap
autor
9. mar 2010

ja dúfam, že u nás už snežiť nebude.. teda aspoň tu v BA 😎

melory
9. mar 2010

ahojte, my sme doma dva tyzdne a dalsie nas cakaju, hugo ma zapalene nosne dutiny.
aj tak je vonku o nicom, len je mi luto stelky, ze to musi znasat s nami

mounty
15. mar 2010

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeee, uz sme spat na dolniakoch ale poviem vam ze tu nie je ktovieako teplejsie a jarnejsie ako na Liptove...........co sa stalo? Este aj kopu snehu mame pred domom....pamatam sa ze ked sa Niki narodil, tak sme boli vo svetroch a kvitli vsetky jarne kvety........

veronikap, zajtra ideme do sadu J.Krala, ak chces, tak sa mozme stretnut, doobeda.... 😉

veronika13
16. mar 2010

ahoj mounty, neviem ako vo Vlkolínci, no tu u nás je asi meter nového snehu a jar hlásia na víkend, tak som zvedavá 😀

malalady
16. mar 2010

kde ste všetky??? fúúúúúha.. tu už nikto skoro nepíše? 😅

mounty
16. mar 2010

ahoj malalady, Tebe tie tyzdne ale utekaju, coskoro budes mat prirastok, juchuchuuuuuuuu 😉 uz Ti to aj dochadza ako budes fungovat s dvoma detmi? 😅 Ja mam niekedy ridne nervy ale musim povedat ze miska vyhod a stastnych dni to prevazi 😵

veronika13, aj u nas hore bol novy sneh ale mne to vobec nevadilo, s Nikim sme zacali uz jazdit aj na malej pome, tak sa tesim z maleho lyziara 🙂

uz dlhsie sa ale trapim s nim co sa tyka obliekania. Vyzliectsa uz dokaze pekne a vlastne aj obliect ale neskutocne sa tomu brani a vyrevuva ze je chudak ze sa musi trapt.......blabla, preco ho neobleciem ja atd. Niekedy sedi aj pol hodinu a cumi do blba namiesto toho aby sa obliekol......neviem ci nas prijmu do skolky ale ak ano, tak budeme chodit asi posledni ☹

veronika13
16. mar 2010

fíha, tak vy už takto vo veľkom lyžujete... my tiež ale len tak cvične na dvore, aj zajtra pôjdeme, lebo sneh asi zmizne cez víkend, tak ešte naposledy, aj pofotiť by bolo treba... akosi fotenie zanedbávam, keď bol bábo, tak má milion fotiek a teraz akosi čoraz menej 😅

to obliekanie, ono to príde asi samo, treba ho nejako motivovať a dať mu čas, neriešiť to vtedy, keď sa kdesi ide. A pri iných deťoch by sa to asi skôr naučil, neviem, ja to zatiaľ nesilím 🙂

zuzkafuny
21. mar 2010

Ahojte mamky 😀 Dáko sa to tu pomenilo 😨 ale páči sa mi to... 🙂

zuzkafuny
21. mar 2010

Tak aspoň čo u nás nové...
Mišiačik chodí do škôlky už 2mesiace. Zo začiatku to bola katastrofa, ale už je to supiš a ja už tiež zarezávam 😀
Rozprávanie nám ide stále s odretými ušami, ale melie furt... hm... len o čom 😨 až sa nepustí do troch rokov, tak nás čaká logopéd 😀 a zajtra idem už Zuzanke dať robiť občiansky... Moja slečna... chcem aby bola ešte malááááááááááááá...

mounty
22. mar 2010

fuuuuuuuuuuha, ze obciansky.........tak teta puberta uz vystraja? 😎 ja si neviem predstavit toho nasho v case ked bude mat obcianak, to bude riadna makacka asi, lebo je straaaaaaaaaaasne tvrdohlavy. Snad dovtedy trosku okreseme,hahaha 😒

veronika13
22. mar 2010

to sú tie naše barančatá tvrdohlavé 😀 to naše dneska oslavuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre