Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
11. máj 2010

ahojte.
tak ja som bola včera s deťmi u lekárky a Rastík má mononukleózu (hnisavejšia angína) a Dadka zapálené hrdlo. tak sme doma a liečime sa. 😒 v piatok máme druhé pomaturitné stretnutie zo strednej školy, tak keď sa bude zlepšovať deťom zdravotný stav tak pôjdem. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

luminkasp
11. máj 2010

zuzpidka, ako deti, uz lepsie

zuzpidka
12. máj 2010

ahojte.
luminka, deti už lepšie. zrejme už antibiotiká zaberajú, tak už je to oveľa lepšie. ďakujem za opýtanie. 😉 ako sa cítiš ty?
ja som dnes nejaká lenivá, tak na obed bude paradajková polievka a granadír. viac sa mi variť dnes nechce. 🙂
prajem pekný deň. 😉 🙂

maaja
13. máj 2010

ahojte,
nas Marek mal vcera v skolke vystupenie pre maminy ;) tak ho chvalim, hrozne bol zlaty a krasne spieval - po anglicky ;) som to tocila a vecer ked sme to s Robom pozerali, tak nam to zaspieval a zatancoval znova, pricom zapojit sme sa museli aj my dvaja 😀

luminkasp
13. máj 2010

maji, musel byt aky zlaty

ako sa drzite?

ty uz buduci tyzden zacinas 9. mesiac, boze, ako nam to leti

veronika13
14. máj 2010

zuzpidka, Dadka už veľka slečna 🙂 a aj Rastík aké fešáčisko 🙂

Riško je tiež trochu chorý, kašle a soplí a navyše sa mu zas objavili tie hnusné vyrážky, čo sme sa ich nemohli na jeseň zbaviť, tak sa "teším" 😖

ale inak sa máme fajn, len keby už pršať konečne prestalo, záhradu máme jednu veľkú mláku

zuzpidka
14. máj 2010

ahojte.
veronika13, tak prší vkuse aj u nás. už by mohlo aj prestať. 😠
ja dnes idem na stretnutie so spolužiačkami zo strednej školy, tak mám taký divný pocit. deti zostanú so šéfkom a so starými rodičmi.
prajem pekný deň. 😉 🙂

anielik
14. máj 2010

ahojte,

tak ja ani nejdem pisat...nemam co, stale sme chorii...od velkej noci mame soplisko a kasel... ale konecne po 2 atb mame 3tie...ale vieme co nam je ☹ ☹ ☹ ☹ mame pneumokoka, obaja ☹ a ja som si dala zistit ci ho nemam aj ja, lebo som stale s nimi chora. A aby to nebolo vsetko misko ma znizenehodnoty na imunitu tak ideme na imunologiu ☹
kedy uz bude lepsie? ☹

luminkasp
14. máj 2010

anielik, to mi je luto, dufam, ze vam bude coskoro lepsie a nebude to take vazne 😉

baby, aj u nas je strasna kosa, ze 13 stupnov v maji, chapete?

mounty
14. máj 2010

Ahojte, vsetkym chorym skore uzdravenie, tehulkam dobre spanie, ak sa este da.........a ostatnym radost zo zivota 😉

Ja si tak neskutocne uzivam deticky, je to uuuuuuplne uzasne obdobie momentalne, sme zdravi a sme nonstop vonku, aj ked prsi tak aspon na chvilku ideme........kosa je ale fakt neskutocna na maj. Keby ale pokapali komare, tak nech aj mrzne 😉 pa

maaja
15. máj 2010

ja ako tehulka mam spanie dobre ;) az na obcasne sny - ze narodi sa mi Filip, vsetko v poho, len mi ho nikdy neukazu ...
lumi, veru, o chvilu koncime 🙂 alebo zaciname ??????
a zima je aj u nas, hlavne dneska ... desne toto ...

maaja
18. máj 2010

to co si tu mam pisat sama ? 🙂

som bola dnes v poradni, vsetko ok 🙂
akurat ze chcem si zazmluvnit moju Dr - lenze ona v tom case ma naplanovanu cestu do zahranicia, na 5 dni ☹ fnuk ... ale vyjadrila sa tak, ze ak by sa dalo, tak by mi mozno Filipa vyvolala trosicka skor ;) teda za podmienky ze naozaj bude vsetko "pripravene" ... takze cca 24.06. alebo 25.06. by sa mohol narodit 🙂

alebo potom pockam radsej na jul, ked sa uz vrati Dr domov ...

keby sa to dalo takto planovat, vsak ? ;)

luminkasp
18. máj 2010

maji, ahoj, aj ja som dnes bola na poradni a vobec som sa nevratila taka stastna a spokojna ako ty ☹ , maly strasne malo pribral od poslednej kontroly a dali mi dalsiu kontrolu o dva tyzdne aby sme videli, ci pribera, vazi ako by mal v 28 tyzdni, ale dlhy je vraj poriadne.

ja uz nemozem ani spavat, strasne ma bolievaju krize, nemozem sa ani otocit...

zuzpidka
18. máj 2010

ahojte.
maja a luminka, držím vám obidvom palce a budem sa za vás modliť, aby všetko dobre dopadlo. 😉
my sa máme dobre. už sme zdraví.
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
18. máj 2010

zuzpidka, dnes som na teba myslela, že či nemáte problémy s vodou, keď sú tam u vás záplavy...

lumi, dúfam, že to bude ok a bude to len chyba merania 😔

Maji, radšej počkaj na ten júl 😉

mounty
19. máj 2010

lumi, merania su ak o pol kila mimo, tak sa neboj..........viem ze sa to lahsie hovori nam, ale fakt Ti prajem pokoj!! To je najdolezitejsie pre maleho, spokojna maminka 😉

maaja, tak to budes mat pekne, dovtedy sa hadam aj otepli trosku......moja sestra ma termin 27.jun, tiez si asi zazmluvni doktora, ale ten je az do 24 na dovolenke.........ako na potvoru. Kde budes rodit?

veronika13, ako skolka, Risko asi pojde od septembra, ci?A mliecko uz oducene? 😉

veronikap, kde steeeeeeeeee............este kiahnujete?

luminkasp
19. máj 2010

dakujem vam baby

mounty az tak moc preto nestresujem, lebo pri malej mi cele tehu tvrdili, ze je strasne mala a keby nieco tak mi to o dva tyzdne na kontrole povedia 😎

zuzpidka
19. máj 2010

ahojte.
veronika13, záplavy sú od nás trošku ďaleko, ale na ulici máme potok ktorý má dosť zvýšenú hladinu. zatiaľ však neplávame a dúfam, že k tomu ani nedôjde. 😒
prajem pekný deň. 😉 🙂

veronika13
19. máj 2010

mounty, rada by som ho dala od septembra, potrebuje spoločnosť detí, len neviem kde dám seba 😅 mlieko? 😀 cucáme ďalej 😀 vtedy sme na čas prestali, potom sa čosi pritrafilo a začali sme... ale sú noci, kedy nepýta, keď si vypýta, tak mu dám 1dcl. ale budeme s tým asi musieť rázne praštiť, lebo v noci sa stále pocikáva... neprebudí sa ani na to, že je celý mokrý... a už ma to fakt nebaví stále prezliekať posteľ a aj jeho... aj keď som ho niekedy vystihla posadiť v noci na nočník, ale pokiaľ si on sám neuvedomuje, že mu treba, tak to asi nemá zmysel. Cez deň je to bez problémov už dlho...

u nás potok dnes už klesol, pršalo len málinko, tak hádam už bude lepšie

maaja
20. máj 2010

lumi - ved aj ty si taka malinka, tak mozno je to v poriadku, nie ? uvidis o dva tyzdne, drzim palceky 🙂
ja zatial fakt nemam nejake "starosti", len obcas mi byva na vracanie a tazko sa mi vstava z postele ... ale krize zatial nebolia, ani nic nejak extra ... len primerane stavu ;) a mozno o troska lepsie ...

veronika13 - aj nas marek sa v noci pocikava ☹ ja mu ale davam plineku, lebo inak by som prezliakala asi aj dva krat za noc ... plus aj mlieko v noci pije - medzi 3a4 hod pravidelne !!!

mounty - ja mam termin 29.6. a pojdem do Ruzinova 🙂

a tiez by som radsej pockala na jul ..... budem Filipa intenzivne nahovarat ;)

luminkasp
20. máj 2010

maaja, som rada, ze ma vidis ako taku malinku osobku 😉

nasa zahrada, kuknite, ak chcete, je to na fb:
http://www.facebook.com/album.php?aid=46605&id=...

veronika13
20. máj 2010

Maaja, som rada, že v tom nie som sama, myslím to pocikávanie a mlieko v noci...

Lumi, krásnu záhradku máte, jednu pažítku v kvetináči by som vám šlohla, mne sa akosi nemôže prijať. A tá konštrukcia to bude čo?
Inak si veľmi pekná tehuľka 🙂

maaja
21. máj 2010

no lumi, je pravda ze vychadzam len z fotiek 🙂 takze mylit sa mozem - ale priznaj, nejsi nejaka vysoka, vsak ? 😀
a rozhodne som pod vyjadrenim "malinka" mala na mysli len to "fyzično " 😵
mimochodom, kráááásne fotky s kvetinkami, neuveritelna pohoda z nich srsi ;)

veronika13, ved oni sa naucia 😎
a mozno je to troska aj o nas maminach, ze nejsme na nich prisne co sa toho mlieka f flasky tyka 🙂 ja sa neviem zbavit toho, ze je to stale moje male babetko 🙂 😅

veronika13
21. máj 2010

je to aj o tej prísnosti, to je fakt... túto noc tiež pýtal, ale ani za toho neviem, či som mu robila alebo nie 😀

luminkasp
21. máj 2010

verca, sklenik

maji, no mam 172 😎 a pred tehu som mala 54, teraz uz som +9 k dobru 😉

veronika13
21. máj 2010

lumi, teraz vážiš toľko, koľko by si mala mať normálne pri tvojej výške

zuzpidka
21. máj 2010

ahojte
Zinke želáme všetko najlepšie k dnešným meninám, hlavne veľmi veľa zdravíčka, šťastíčka a veľa úsmevu na tváričke. deťúrence posielajú pusinky. 😀

luminkasp
21. máj 2010

verca, diky 😎 , sak ty si ma videla aj nazivo, tak si ma vies asi najlepsie predstavit 😉

zinke aj my prajeme vsetko najlepsie 😵

veronika13
21. máj 2010

fakt, veď ja som vlastne asi jediná z nás, kto mal tu česť 😎

Zinke všetko najlepšie 🙂

maaja
22. máj 2010

lumi, tak potom som sa sekla ;)
ja mam normalne 169/60 😀 takze malicka nejsi, iba ak chuducka 😎
mimochodom ja mam +16 😝 a pritom jem hrozne malicko, nejak mi nechuti a stale mi je spatne 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre