Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
22. júl 2010

ahojte, tak ja este zajtra a v sobotu mi konecne vyvolaju porod

veronika13
24. júl 2010

Lumi, už máš možno aj potom, teším sa na nové správičky 🙂

vlalu6it
25. júl 2010

ahoj,,luminka dnes rano 0.45 priviedla na tento svet krasneho junaka alberto,,vazi 3420g ma 50cm,,,,🙂))tesime sa s nimi:
)))))

manka
25. júl 2010

lumi gratulujemee

zuzpidka
26. júl 2010

ahojte.
Luminka, gratulujeme a želáme veľmi veľa zdravíčka všetkým. 🙂
ináč sa vám chcem pochváliť, že už bývame sami. svokrovci sú už vzadu vo svojej časti. neskôr pridám fotky, keď nám už dôjde nábytok.
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

zuzpidka
27. júl 2010

ahojte.
Veronikap, chcela by som ťa poprosiť o recept na tie bryndzové kolieska, ktoré si robila na prvé stretko apríloviek. vopred ti za ňho ďakujem.
dnes mám doobeda voľno, tak varím a upratujem.
prajem pekný deň.

zuzpidka
27. júl 2010

Veronikap, už som ten recept našla tu v rubrike Recepty pod názvom Bryndzové pagáčiky. možno cez víkend vyskúšam.
majte sa pekne.

luminkasp
28. júl 2010

ahojte, tak my sme uz doma, porod bol super, este lepsi ako pri tereske, dakujem za gratulacie, tu su nejake foto nasho alberta: http://www.facebook.com/album.php?aid=58228&id=...

zuzkafuny
29. júl 2010

Vítam nové prírastky na tomto svete a prajem veeeeľa šťastia, zdravia, lááásky 🙂 🙂 🙂

zuzpidka
3. aug 2010

ahojte.
to sem už nikto nechodí? 😢

mounty
10. aug 2010

ahojte vsetci mali aj velke.......luminke obrovsky vagon radosti a stastia posielame.........tak ste aj meno zmenili na poslednu chvilu 😉
my sme uz z Vlkaca spat, ako vzdy bolo fajn, o dva tyzdne cvalame naspat 😉 ja musim poriesit dakych doktorov......tretie musi cakat, mam daky utvar odspodu, tak mi to budu vyberat ☹

prida sa niekto dakedy k Dunaju na Tcom plaz? Planujeme ist zajtra alebo aj inokedy, dajte vediet, super miestecko pre deti, teda pre moje dve, krasne sa tam vyhraju v piesku ako pri mori 😉

melory
19. aug 2010

luminka gratulujeme, dve vytuzene deticky, parik nadherny, tesim sa s vami

luminkasp
21. aug 2010

@melory
@mounty dakujeme

@mounty meno sme nakoniec vybrali az na porodnej sale 😉

mounty
31. aug 2010

Halooooooooo, kde ste vsetky? Na dovolenkach? Ake mate na zajtra plany? Ja dufam ze nebude prsat lebo by sme chceli ist do Orth an der Donau, je tam pekne pre deti.........papa a zjavte sa uz niekto 😉

luminkasp
31. aug 2010

@mounty kde by ste chceli ist? ja som doma, konecne nemame take horucavy a da sa ist von aj s malym, cez vikend sme oslavovali v dedine 200 vyrocie porazenie francuzov, foto nasej malej v dobovom obleceni

mounty
1. sep 2010

lumi, ako Ti len Tere vyrastla, vyzera ako skolacka. Malinky je dobrucky?

u nas dnes rano bolo vsetko mokre po vcerajsom dazdi, tak az ked sa deti vyspia tak ideme na vylet do Rakuska. Je tam zamocek a kadejake prirodne atrakcie pre deti, lanovy mostik, akvarko s kaprami a rybami co ziju v Dunaji, pekne miesto na prechadzky.........

luminkasp
6. sep 2010

@mounty dakujem, hlavne pri malom je strasne velka. malinky je dobrulinky, spinka, papa a usmieva sa ked je hore

ako dopadol vylet?

mounty
6. sep 2010

lumi, nakoniec sme neboli ☹ bolo blbe pocasie. Zato sme boli vcera v Buchloviciach, na zamku a v parku, je to na Morave, kraaaaaaaaasny vylet. Ja som milovnik kvetov a tam maju obrovsku zbierku fuchsii, cez 800 druhov!!. Vies si predstavit ako ma odtial museli tahat 😀 som si kupila tri druhy, tak snad mi prezimuju.........

to je super ze maly je take dobrucke babatko. Ozaj, Tere uz asi chodi do skolky, ako sa jej paci?Dako sem nik nechodi, ale kedze ja mam decka doma, tak obcas mrknem.........ozvite sa zienky pracujuce aj tie dovolenkujuce 😎

luminkasp
6. sep 2010

@mounty v piatok zaciname, tak som zvedava, tu je od 3 rokov povinna.

katecameron
11. sep 2010

aj my mame doma aprilciatko 2007 🙂 je to atypicky baran a co vase maju typicke crty znamenia baran?

mounty
12. sep 2010

ja na znamenia neverim............

my sme boli vcera na Zahori na hriboch, som bola prekvapena kolko dubacikov sme nasli, myslela som ze pri detoch sa daju akurattak jedle bedle. Boli ste aj vy hubarcit? Nasho Nikinka to chytilo, ma maly nozik s ktorym ich odrezava, je podareny. Nabuduci tyzden musime vziat fotak.

luminkasp
13. sep 2010

baby, ja vobec nic nestiham, nasa mala je skolacka, velmi sa jej paci, mounty aj my sa chystame na huby, maly je uzasny a ja vecer padam od unavy 😉

majulcek
14. sep 2010

ahojte dievcata(skor zo zapad.slovenska),prepacte ze vam vstupujem do temy,ale chcem sa opytat nemate este nahodou bonusovu knizku z DM drogerie z roku 2007,potrebovala by som odtial kupon na stavebne sporenie junior extre ci ako sa to volalo...?potrebujeme ho kvoli reklamacii v zmluvy,mali sme ho ale vyhodili sme ho 😝 dakujem 😵

zuzpidka
15. sep 2010

ahojte.
Mounty, tak to by som vôbec nepovedala, že s deťmi sa dá hubárčiť. ja si to ani predstaviť neviem. hľadala by som ich po lese. 🙂 som zvedavá na fotky. 😉
deti sú prechladené a ja musím do práce, tak v piatok s nimi pôjdeme k lekárke. Rastík nechodí do škôlky a Dadka zajtra neide ani do školy. ☹
prajem pekný večer. 😉 🙂

veronika13
26. sep 2010

Ahojte po 100 rokoch 😀
Mounty, kvety milujem aj ja, chcela by som sa dostať na nejakú výstavu kvetov, špeciálne aj orchidei, videla som krááásne fotky, toľká nádhera... 😀

hubárčiť sa s deťmi dááá a ako super, my sme s Riškom boli už aj minulý rok a v pohode 🙂

mounty
27. sep 2010

my sme prisli o malinke babatenko, ale nastastie este velmi malinke tak sa mi to lepsie znasa, nejdem ani k dokimu, lebo krvacam dost silno, tak sa to pekne cisti aj samo....... ☹ pokus neskor snad vyjde lepsie..........

zuzpidka
27. sep 2010

ahojte.
Mounty, tak to mi je veľmi ľúto. snaď to vyjde neskôr. ☹
Rastík je zase chorý, tak je doma. má hnisavú angínu. 😒
prajem pekný večer. 😉 🙂

mounty
27. sep 2010

uf, a to si zo skolky doniesol Rastik? U nas este angina nikdy nebola..drzte sa a nech ste uz zdravi, maj sa...a dik.

zuzpidka
28. sep 2010

ahojte.
Mounty, asi to doniesol zo škôlky. on má často angínu. nemáš za čo. 🙂
idem upratovať a žehliť.
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

mounty
6. okt 2010

Haloooooooooo, skolkari, ohlaste sa ako si deti zvykaju na skolku........nech sa mame na co tesit narok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre