Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

zuzpidka
6. okt 2010

ahojte.
Rastík dnes po chorobe nastúpil do škôlky a hneď s obrovským plačom ráno. dlho bol doma, tak si znovu musí zvyknúť. uvidíme do kedy bude chodiť. 😒
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

maaja
24. okt 2010

... po dlhej dobe ;)

mounty ☹ tak ale snad o chvilku budeme ine riadky citat ;)
zuzi, chorobam v skolke sa nevyhneme ...

my mame skolkara uz dva roky, tak sme zvyknuti a choroby nas uz obchadzaju ... aj ked ja musim povedat, ze nemam pocit ze by nosil "sopliky a ine pliagy" zo skolky ... klop klop ...
aj ked celu minulu jesen a zimu bol chory ... no skor to ma suvis s jeho imunitou ...

maaja
24. okt 2010

... po dlhej dobe ;)

mounty ☹ tak ale snad o chvilku budeme ine riadky citat ;)
zuzi, chorobam v skolke sa nevyhneme ...

my mame skolkara uz dva roky, tak sme zvyknuti a choroby nas uz obchadzaju ... aj ked ja musim povedat, ze nemam pocit ze by nosil "sopliky a ine pliagy" zo skolky ... klop klop ...
aj ked celu minulu jesen a zimu bol chory ... no skor to ma suvis s jeho imunitou ...

zuzpidka
5. nov 2010

ahojte.
tak ak sa to nezmení cez víkend, tak už v pondelok by mohol Rastík ísť do škôlky. veď už je doma dva týždne a už mu chýbajú deti. držte palce. 😉

jahody11
8. nov 2010

Ahoj,

Baby, chcem vas poprosit o pomoc, potrebujem prieskum diskriminacie zien, matiek k bakalarskej praci. Cize sa to tyka matiek, ktore sa uz vratili po materskej dovolenke do zamestnania, a tak vas PROSIIIM o vyplnenie dotaznika, zaberie vam to cca 3 minutky vasho casu 😉
http://jahody11.dotazniky.com/

Za vyplnenie vopred dakujem 😵

zuzpidka
13. nov 2010

jahody11, dotazník som ti vyplnila. 😉
v pondelok sa chystáme do škôlky, tak uvidíme ako dopadneme. ešte máme trošku soplík, ale nič iné. aj lekárka nám povedala, že už môže ísť do kolektívu.
prajem pekný víkend. 😉 🙂

mounty
26. nov 2010

halooooooo, ako sa mavate? Uz mate darceky na Vianoce? Nas Niki tuzi po gitare. tak uvidime....podmienka je poslusnost, ale to je veelmi tazke. Som si myslela ze vekom zmudrie ale jeho take blbosti kazdy den napadaju......fakt sa uz tesim ked pojde do skolky...........kazdy sa len cuduje ze ho mam doma. Nuz, co mam robit ked na sukromnu nemame a do ststnej sa dostat je zazrak pre matky na rodicovskej...

zuzpidka
1. dec 2010

ahojte.
tak ja hlásim, že Rastík je znovu chorý. a aj šéfko je doma na PN-ke, tak sa liečia moji chlapi spolu. ☹
Mounty, tak my sme Rastíkovi kúpili taký kamión s dvoma prívesmi a k tomu je 12 kusov aút a vrece lega.
prajem pekný deň. 😉 🙂

mounty
4. dec 2010

zuzpidka, ked ja mam pocit ze nas Niki sa ani moc nehra s hrackami.......stale by bol iba vonku. Dnes sme boli lyzovat, som zmordovana aj ja lebo nepustili vleky, tak som ho tahala hore na palici..uf.

luminka, zuzulik22, veroniky13,p....mel, kde steeeeeeeeeee???

zuzpidka
5. dec 2010

kde ste všetky?............. 😢 😢 😢

luminkasp
11. dec 2010

@mounty
@zuzpidka tu som a na fb, mam toho vela kocky 😉

mounty
11. dec 2010

lumi, chapeme 😉

luminkasp
11. dec 2010

@mounty , mounty som v asociacii rodicov, v skolskej rade, nacvicujem vianocny program, doucujem 4krat do tyzdna anglinu, mam dve nadherne deti, velky dom a som pritazliva manzelka, hehehe, proste dobra nalada mi nechyba 😎

mounty
11. dec 2010

ZE V ASOCIACII RODICOV, A TO JE CO??

zuzpidka
11. dec 2010

Luminkasp, ty si teda rozlietaná. ako to všetko stíhaš? 😉
🙂

luminkasp
11. dec 2010

@mounty zdruzenie rodicov pri skole, ktore navrhuje napr mimoskolske zaujmy (tance, divadlo, anglictina...), na ktore potom mozu deti po skole chodit, organizuje vianocne programy, karnevaly, proste spolupraca rodicov a skoly 😉

@zuzpidka v poho, ja nemam rada nudu, tak stiham a som happy 😉

zuzpidka
12. dec 2010

ahojte.
Luminkasp, tak to je potom všetko v poriadku keď ťa to baví a si happy. 🙂
zajtra by už Rastík mal ísť do škôlky, tak dúfajme že to tak aj bude.
prajem pekný zasnežený deň. 😉 🙂

zuzkafuny
15. dec 2010

Ahojte 😀 nejaké darčeky už máme 😉 My sme už druhý týždeň s kašľom doma... a keďže sú za chvíľku prázdniny, tak si doma ešte pobudneme... 🙂 Aj vaše deti sú také besné? Booože... to moje sa asi dopuje duracelkami 😖 ale aspoň viem že ho mám 🙂
Inak krásne Vianoce až sem do vtedy už nenakuknem 😵

zuzpidka
15. dec 2010

Zuzkafuny, aj Rastík je sem-tam nabitý akoby tisíckam duraceliek. a keď je dlhšie doma, tak akoby ešte viac energie mal. prajeme vám skoré uzdravenie a požehnané Vianoce. 😉 🙂

melory
6. jan 2011

ahojte...🙂 vsetky vas zdravim.....zelam vsetko dobre do noveho roku a nech nam deti robia obrovsku radost. 😵

melory
11. jan 2011

akoze som bola posledna? teeeda. baby necakate niekto chlapceka a nepotrebujete sromnu vybavu co mam este po hugovi?

melory
11. jan 2011

akoze som bola posledna? teeeda. baby necakate niekto chlapceka a nepotrebujete skromnu vybavu co mam este po hugovi?

mounty
11. jan 2011

Ahojteeeeee uz z dolniakov, vraciame sa s malym prirastkom v brusku, verim ze tentoraz sa bude drzat silnejsie 🙂 mel, ja som odberatel na vsetko, jedna moja kamoska si prave adoptovali 9 mesacneho chlapceka, ziju dost skromne, tak ak mas veci navyse, rada prevezmem prenu, moj muzik uz robi hned vedla Tvojho, v Orecli, budova hned za.......

Nas niki uz lyzuje sam, velmi sa tesim.........vy sa ako mavate vsetci?

melory
11. jan 2011

mounty tak to je krasna sprava. drzim vsetky palceky a posielam anjelov na ochranu. vecicky mam tak od nula do takych 9 mesiacov praveze. ale kludne ak najdes niekoho na ne, tak ich poslem.

luminkasp
13. jan 2011

@mounty gratulujem, tak uz budete 5?

zuzpidka
16. jan 2011

ahojte.
Mounty, tak gratulujem. držíme palce, aby to dobre dopadlo. 😉 🙂

manka
17. jan 2011

jej ahojte. zaciname znova ozivat?
mounty gratulujem, drzte sa

mounty
17. jan 2011

Vdaka babenky, ja tiez verim ze tentoraz to vyjde.......vy sa ako mate? Manka?

manka
18. jan 2011

no v aprili ked mi koncila RD ma prepustili z prace /nezobrali naspat/ , potom som si vybavila na pol roka tu maximalnu podporu podla navodu tu na MK. a ta mi uz konci, takze riesime, co dalej. Aj tak neviem, ako by som bola v praci, lebo s Oliverom je stale co robit. 3x uz bol chory od septembra, teraz to zase vyzera tak, ze mu budu nosnu mandlu vyberat.A babky obidve zamestnane. Moja dokonca v zahranici.
Este cakam na jedny vysledky a potom by sme hadam to druhe skusili. Mounty aj volaco beries? Mne povedali na hematologii, ze staci prist v 20 tt

A ostatne baby?

mounty
18. jan 2011

Manka, dali mi zatial iba Duphaston, hormon, aby sa babo lepsie uchytilo, kedze sme na jesen o jedno prisli.....no a v pripade ze zacnem krvacat, tak si budem musiet zase pichat Fraxiparine. Manka, Ty mas dake hemato problemy?Lebo mne ten Fraxik pomohol donosit Johanku, inak neviem........vela zien s trombofiliou potraca a nie a nie donosit, tak ak by si mala podozrenie, daj si urobit testy na trombofiliu. No a v Tvojom pripade, ked mas Oliho choreho by Ta asi v ziadnej robote moc nechceli, ved to poznas.......tak sup, na druhe, nech sa teraz zadari a Boh vam pozehna. Maj sa 🙂

manka
19. jan 2011

mounty ano. blizsie IP
Veru v robotach sa o mna nejak nebiju 😒 Tak co sa tam budeme ponahlat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre