Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

mounty
20. jan 2011

nam uz vykukli snezienky v zahrade, chapete? uprostred januara, ked ma byt najviac znehu a zima...........veronika13 ako je na Orave, Ja sa chystam buduci tyzden na Liptov ale som totalny jelen z toho pocasia co zobrat detom.......

maaja
20. jan 2011

ahojte dievcata ;)
po dlheeeej dobe som nakukla 🙂
a fiha, mounty, parada - drzime palceky nech sa drobcekovi v brusku paci !!!
a vyzradis aj kedy asi cakate ??? ;)

veronika13
20. jan 2011

ahojte, netušila som, že táto téma ešte žije... 100 rokov som tu nebola...

Mounty, veľmi ma mrzí čo sa vám stalo v jeseni ☹ zároveň sa teším, že ste opäť v očakávaní 🙂 nech to tentokrát výjde 🙂

Čo sa týka počasia, tak dneska poletoval sneh, je trochu poprašok, ale hlásia aj intenzívnejšie sneženie, tak by som deti zbalila tak zimne do snehu 😉

zuzpidka
26. jan 2011

ahojte.
ja som už skoro tretí týždeŇ na PN-ke. seklo ma na pravej strane a aj sme všetci mali virózu. Rastík mal zápal stredného ucha, tak je ešte tiež doma. už v pondelok 31.01.2011 ja idem do práce a Rastík od 01.02. do škôlky.

mounty
8. feb 2011

Ahojte, chodite uz niekto na logopediu s R alebo L? Neviem ci ist alebo cakat ale nas Niki nevie ani L povedat poriadne ☹

zuzpidka
11. feb 2011

ahojte.
Mounty, nám detská lekárka povedala že až okolo piateho roku veku sa chodí. dovtedy sa to môže dieťa naučiť aj samo.

zuzkafuny
19. feb 2011

Ja mám tiež pocit že by sa nám sekol logopéd... 😀 aj vaše deti melú ako otvoria oči až kým nejdú spať? Ja som sa bála že toto moje malé sa ani rozprávať nenaučí a ja ho niekedy nevládzem počúvať 😀

janamed
26. feb 2011

Ahojte maminky, tiež som tu po 1000 rokoch, všetky Vás pozdravujeme

mounty ja som s prvou dcerkou začala chodiť na logopediu až ked mala 4,5 roka, doteraz s nou chodím, a pýtam sa jej kedy s jankou mam prisť, tiež nevieme r a ešte prehlta L ale vravela že ešte máme čas.... okolo 4 roku stačí...a niektoré dr berú až od 5teho roka....
zuzkafuny - aj mojej sa od rána do večera nezastavia ústa 🙂

mounty
27. feb 2011

dik za rady, tak teda pockam este rok, snad sa nauci............a s tym rozpravanim, ono mne by ani nevadilo, ze melie ale keby to nebolo same frflanie a negovanie........ach jo, slovny vzdor..

mounty
1. máj 2011

Ahojte........Nikinka nam konecne na treti krat!!!! vzali do skolky, som velmi stastna, lebo inak si to s troma detmi rozneho veku veru neviem predstavit...........a vy sa ako mate ostatne maminky a deticky? Pribudla daka tehulka? 😉

anielik
1. máj 2011

Jej mounty to ti gratulujem k babu aj k skolke...ale stesi isty ci je to OK? nebude Niky nosit choroby pre male? co na to hovori pediatricka? viem ze dost od toho odhovaraju... napriklad nas zobrali presne ked mal matu 3 a presne ked mal 4ri uz nechodi do skolky kvoli chorobam jeho a aj miskovym....lebo mali obaja vela ATB a imunologicka uz az neverila ze co jej to nosim a kolko mam deti a to mala len miskove papiere :(

drzte sa a nech vas chorobky obachadzaju...

danielitka26
10. máj 2011

ahojte baby stala sa mi taká vec z ktorej mám strach ....malá ráno stála na nožičkách a zrazu spadla tak že sa posadila na riťku a rozplakala sa dúfam že to nieje predzvesť nejakého problému ...nemáte s tým niektorá skúsenosť ??

maaja
28. máj 2011

mounty, super ze vam vysla skolka...
my sme opet dostali papier ze NEPRIJIMAME ... aspon nemam vycitky ze bude pokracovat v tej sukromnej ...

luminkasp
30. máj 2011

maji a tebe preco neprijali mareka ked uz ma 4 roky?

melory
31. máj 2011

danielitka, netusim, skor vzdor

mounty
2. júl 2011

Ahojteeeeeeeee......danielitka, mne takto Niki spadol ked mal nedokrveny mozog, prudko vstal a akoby odpadol.....ak to bol taky pripad, nic si z toho nerob. Ja som ako mala padala ako hnila hruska, mam aj nizky tlak.

maaja, Mareka Ti mozno nevzali ze si uviedla ze uz chodi do inej skolky.....mojej kamoske nevzali ani 4,5rocneho!! lebo je na materskej s dalsimi dvoma 😒

Inak my sa mame fajn, deti su nonstop vonku, Niki mal prvu anginu v zivote, ani netusim odkial ked sme stale u nas vonku a nechodi este do skolky.......malinke rastie, asi bude opat dievcatko, Lesanka 😉 len nech vydrzi do septembra lebo stale sa prace von skor, uz mam maxidavky magnezka, nemockou mi hrozia kazdu poradnu...

ako si uzivate leto? dovolenky v plnom prude? My sedime na zadku tento rok, az po narodeni pojdeme...

mounty
17. sep 2011

Zase len ja pisem? Ale zato peknu spravu: NIkinkovi a Johanke pribudla 9.9.2011 mala sestricka Lesanka.....mame sa fajn len ten cisarak.........ovela horsie ako prirodzeny porod. Vam sa ako dari? Este niekto s brusinkom?

zuzpidka
18. sep 2011

ahojte.
mounty, srdečne gratulujeme. držte sa.🙂)

luminkasp
19. sep 2011

@mounty gratulka, drzte sa. niki uz nastupil do skolky?

mounty
22. sep 2011

dik.......Niki je veru uz dva tyzdne v skolke......no, celkom sa da, nereve, len musi o 6h rano vstavat aby ho muzik bral. Tak sa tesi na vikend ze bude spat🙂

lumi, Tebe sa ako dari s dvoma detuskami? Maly poslucha? Chybaju mi tu Tvoje uzasne fotky, Tereska musi byt uz riadna slecna.......

maaja
30. sep 2011

mounty, blahozelam !!!!

mounty
24. apr 2012

Ahojte po dlhom case, chodi sem este niekto? Ak ano, tak pozdravujem vsetkych 5rocnych drobcov, krasny vek, nie?Nas Niki bysa stale iba bicykloval, behal, plaval, lyzoval, ma velmi rad pohyb.......veru, neviem si predstavit ze by raz mal sediet v skole.........

melory
6. jún 2012

ahojte, tiez sa hlasim po velmi dlhej dobe.dnes som bola z prace vybavit dake veci a uvedomila som si, ked som prechadzala popri detskom ihrisku ako nam bolo dobre (aj ked sme na neho skoro vobec nechodili) slnko, to ticho a vzduch...... 🙂
stelka velmi krasne kresli a uz teraz o nej v skolke hovoria ako o umelkyni.
velmi rada sa paradi, a kraca s modou 🙂
....btw.aj u vas fici hellou kitty? ... 😉

zuzpidka
13. júl 2012

ahojte všetci.
ja som tu tiež po dlhej dobe. máme sa celkom dobre. užívame si leto, zatiaľ doma, ale končím v práci, takže od 01.08.2012 budem nezamestnaná, tak si to leto užijeme ešte lepšie. s Rastíkom musím začať chodiť na logopédiu, lebo ešte stále nerozpráva tak čisto ako by mal. tak sa "teším".
prajem všetkým príjemné leto plné zážitkov.🙂)

mounty
23. okt 2012

a ktoze pokracuje v meterskej? Lebo my pokracujeme dalej. v maji cakame stvrte babatko. jupiiiiiii. tak sa tesime, snad uz bude opat chlap.majte sa,papa

melory
20. jan 2013

🙂 moze sa tema zmenit na aprilovi skolaci 🙂)

mounty
20. jan 2013

ja zvazujem dat Nikinkovi odklad. je to take hrave decko, neobsedi na mieste, nesustredi sa viac ako 5 minut.........a cakame opat dievcatko.

veronika13
22. jan 2013

@mounty gratuľujem 🙂 ty rodíš aj za mňa sa mi tak zdá 😀 počúvaj, pošli toho bociana už aj k nám 😉
iné prekvapko, že som našla túto tému oživenú. Som kukala kamoške nejakú tému, že "maminy z Piešťan" lebo sa tam odsťahovala a nikoho tam nepozná, a tu nájdem "aprílových drobcov 2007" 🙂

No 6.2. ideme na zápis, ani neviem ako tých 6 rokov preletelo

melory
13. feb 2013

ahojte, stelku zobrali, ale tiez ideme dat odklad, predlzit detstvo, vidim to na malom, ako dieta musi nabrat zodpovednost a bohuzial na slovensku su stale domace ulohy ! je ich pomerne dost 🙂

anielik
19. mar 2013

Jej ahojte,... @mounty gratulujem 🙂)) velmi sa tesim

my sme uz boli na zapise a ideme teda od sept. do skoly... fu ani neviem kedy to uslo 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre