Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
21. júl 2008

lilu18 viem o com hovoris...moja zas chodi na "sucho" s kolesom do vody....

lilu18
21. júl 2008

😀 😀 😀

a to cesto sa nelepi na ruky? naco tam je kypriaci,to uz nasedeti mozu 😕 ?

melory
21. júl 2008

lilu moc som nepochopila tvoju otazku, ci sa pytas na cesto na pecenie...alebo na modelovanie
ak na pecenie, jasne ze mozu ak
na modelovanie - nejest, - modelovat len, nepiest

lilu18
21. júl 2008

ahaaa,tak dik,lebo my by sme urcite spolu s modelovanim aj papali. 😀

melory
21. júl 2008

juuuj to nie, nieje to chutne, detom nechuti, lebo je tam detsky olej...ale krasne vonave to veru je.

melory
21. júl 2008

takze prvy recept je na pecenie...snad aj na jedenie
druhy len na modelovanie

antea
21. júl 2008

Ahojte kočky, ako sa mame? U nas dnes hnusne pocasie. Zase leje. Sobota nam vysla, nabytok skoro vsetok sme zmakli vystahovat. Nasi nam chcu dat cast ich obyvacej steny, ale tu sme este nestihli previezt. Ani nie je este kam davat. Takze uvidime. Uz uz pojdeme do vlastneho aj byvat. Este musia zapojit umyvacku, pracku a namontovat na vesanie pradla. Lebo mam uz taku kopu...ze ma slahne a dalsie kopy zehlenia...odkladam ze potom sa to spravi a zda sa ze stravim nad tym mladost.

antea
21. júl 2008

S tym biogaia co ste sa pytali, Veronika, ja mam skusenosti. Je ovela lepsi, ale aj drahsi. Ma taku olejovitejsiu konzistenciu. Je vo forme kvapiek. Nezatazuje tak brusko (i ked Nutrolin B je fajny tiez). ale kvapky vzdy menej zatazuju nez tablety hocake. Vraj. Tak tak. papa.

melory
21. júl 2008

u nas fici nutolin B sirup....

veronika13
21. júl 2008

ahojte, tak ja som sa akurat vrátila z hory, boli sme na huby, táááááááky relax, to som potrebovala, možno koncom týždňa ešte pôjdeme, lebo dnes sme moc nenašli, mokro je dosť, len aspoň dva teplejšie dni by to teraz chcelo. Moja mama mi prišla strážiť, aj mi navarila polievku a trochu upratala, supeeeeer, taaaaaaak ma to potešilo, musím je to hneď zavolať, nech vie že si to cením a taktiež to musím ešte niekedy takto vymyslieť, dobre to padne 😀

inak u nas je tiež škaredo, depresívne, stále vnútri, tiež už neviem čo robiť s malý, mám aj ja kdesi recept na domácu plastelínu,aaaaa už som ho našla:

300g hladkej múky, 150g soli, 2-3 PL rastlinného oleja a ani 200ml vody-tu postupne prilievať
-všetko zmiešame a postupne prilievame vodu, ak sa cesto lepí pridá sa múka, prifarbuje sa potravinarskými farbami, plastelína sa skladuje v chladničke, vydrži asi 3 týždne

melory
21. júl 2008

veronika to je super, my hriby milujeme, uz aj hugo si ich oblubil. tiez sme v sobotu na opekacke precesali les a co sme nasli, to sme hned urobili na pahrebe v alobale so zemiakmi...mnam, mnam.
a tu mamu ti len zavidim, v dobrom, ja tiez cakam, kedy pride, ale teraz je vazne chora a aj chodi na brigadu...skoda, skoda. zisla by sa mi tu.

anielik
21. júl 2008

ahojte,

aj my mame velmi radi hribiky...uz aby sme sli do PD 🙂))
Tie babky vam zavidim....nuz ale co uz si navyberam...mne nepride "povartovat" ani jedna ☹ ☹

zuzpidka
21. júl 2008

ahojte. Rastík a šéfko spinkajú, ja som trošku upratala dvor, vyniesla von Rastíkovi stôl a lavicu, aby sme mohli vonku papať aj keby pršalo. máme to pod strieškou na tzv. ganku. teraz trošku vegetím, kým práčka doperie. u nás je dnes slniečko aj zopár kvapiek, ale ukazuje sa nejaká búrka sa k nám blíži. tak uvidíme. 😒 😉

melory
21. júl 2008

u nas sa vyjasnuje zuzpidka 🙂 moji chlapy si dali slofika vcera... 😵

mounty
21. júl 2008

Ahojte, moja kamoska ma recept na jedlu plastelinu co vydrzi aj ROK v chladnicke, musi byt byt akurat vzdy zabalena do mikrotenu.....neskor pridam, teraz su mimo BA......majte sa........

veronika13
21. júl 2008

mounty, bola si u toho Dr.?

salajcatko
21. júl 2008

ahojky
čo za cesta to tu máte???? to si musim kuk, Kajka sa občas nudí, tak nech sa realizuje 🙂

Veru mounty, bola si u mudr.?
Ja idem zajtra so Simonkou, dostala ešte na dovolenke soplíky, a akosi neprestávajú, dnes bola nervozna, uplakaná, spavá ☹

Antea, tak držím palce, nech už bývate sami, moc vám to prajem 🙂

melory
21. júl 2008

mounty cakame na recept, aspon nemusim davat pozor, ci ju dava do ust 😅

salajcatko, to zavana novym zubkom, ked sopliky nie a nie prejst, tak u nas sa objavy zub!

boli sme na vychadzke, teraz sme dosli...videli sme koniky, hugo bol na motorke, stelka behalaaaaa co len vladalaaaa, my sme kofolovali...mame taku krasnu prirodnu rezervaciu pri meste...tak sme peso zasli a oplatilo sa veru. hned mam krajsi den...chystam sa do vane, komplet sa pripravit ako na rande 🤐 🤐 🤐

veronika13
21. júl 2008

mel, to zaváňa pekným zakončením večera 😀
ja varím ríbezľový džem a tiež sa pôjdem ospršiť 🙂

veronika13
21. júl 2008

nám asi začína obdobie vzdoru, už štvrtý deň sa hádže o zem, keď mu nedám čo chce a plače ako najatý. Ja ho ignorujem, ale ostatní z rodiny ho chcú utešovať a nedajú si vysvetliť, že to nepomôže. Keď si ho nevšímam, tak ho to prejde, no počas toho plaču mi je ho ľúto, ale nechcem mu všetko povoľovať 😖

lilu18
22. júl 2008

bre raaaanko 🙂
my sme uz po ranajkach aj po desiatej,skoro sme vstavali ale aj sli spat 😅 ale ja by som este buvala len mala nie

chcem sa opytat-ten sirup Nutrilon davate popri sus. mlieku? ja teda nic nedavam ,to treba? 😕 alebo ste uz presli na kravske mlieko ? Ď

antea
22. júl 2008

Dobre ranko vsetkym. Dakujem Salaj!!!!
Lilu, neviem ako ostatny, my sme stale na Nutrilone 2Ha, a z mliecnych len jogurty, syr tvrdy davam, a raz som skusila puding spravit kustok co to spravi z mlieka, jaj a kravske maslo davam. Nutrilon chcem davat do 3 rokov. Potom mliecne vyrobky. ciste mlieko samo o sebe nechcem davat, mne nerobilo dobre v neskorsom veku, zahlienovalo organizmus a byvala som velmi chora. Inak nemyslis Nutrolin B? To je na upravu mikroflory to netreba davat ked nic neni. Stacia jogurty. si myslim ci nie?

mounty
22. júl 2008

Ahojte......

veronika13, u DR som bola v piatok ale ma crevnu chripku, takze nic..........ono nepovedal by mi nic ine len to ze mam lezat a poctivo brat lieky, mam v zasobe aj injekcie keby bolo silne krvacanie.....nastastie sa to upokojilo, ale do Vlkolinca nepojdem....co som sa velmi tesila, ale babatko je mi prednejsie ako moj komfort.....takze tak...az ked sa vytvori placenta, mozno odskocim hore....uvidim...

Recepr na jedlu plastelinu mi uz kamoska pise do mailu ale zistila som ze tam ide daky prasok ktory u nas nedostat, je to z USA ale cez net sa da zohnat, tak ked sa nas da viac dokopy, mozme si to objednat......a detom nechuti lebo tam ide sol a nie je to lakave na jedenie......urcite to sem ale hodim ked mi to napise a posle, pri troch detoch 😉 Zatial sa majte, pa

lilu18
22. júl 2008

antea-dik...uz som si myslela ze sme nieco zanedbali a ten nas dr.-ked sa konkretne neopytam a nevypytam sam nenavrhne 🤐 Tiez davam sus.mlieko presli sme s Nutrilonu na Bebu a zda sa ze chuti -az moooc-800 -ka vydrzi asi na tyz. popri tom biele jog. plnotuc.tvaroh,sem tam maslo na chleba-syr nechce. Pokym jej bude chutit do 3r iste popije 🙂

mounty-drzim palceky nech je vsetko OK,relaxuj,oddychuj tak ako ti maly dovoli 🙂

mounty
22. júl 2008

lilu dik, snazim sa byt v klude, nastastie moj synak je uplne uzasne dieta, aj hodinu sa krasne sam hra, ani ma nemusi vidiet, obcas pride skontrolovat kde som, je fakt super..............

lilu18
22. júl 2008

tak to ti v dobrom zaaavidim,aj ja by som chcela aspon keby pol hod. sa hrala sama,ale...je to chlapcisko v krasnom dievcatku 😀 nic jej neda pokoj,vsade musi vyliezt uz na ihrisku na stromy lezie ako velkaci, tak cely den v pohybe a vecer obe padame do postele

mounty
22. júl 2008

Ono je to o povahe, Niki je skor taky maly vedator, on sa hra s legom a so stavebnicami, ked mu dam odsrobovavat skrutky tak ani nedycha.......mam poruke vzdy nieco velkacske a ked idem vyvesit pradlo mu to dam a on sa prehra nadherne sam.....ani mu hracky netreba, stacia palicky, skrutkovace, stare klieste a tak, je to chalanisko elektrikar......ma rad aj knizky, tie co uz pozna si potom sam akoze cita....je to mile....

Neboj, u vas take obdobie nude neskor, potom budem ja behat za mojim s jazykom po zem.....viem to velmi dobre, byvam so sestrou co ma tri dievcata!!!

lilu18
22. júl 2008

😀 😀 😀
no ved, a to rataj s tym ze druhe babo bude uplne ine ako to prve-zvycajne to tak byva.Takze mozno budete mat dievcatko a mozno sa pri nej cely den nezastavis 🙂

teda si ufam ,ze ak naaahodou pride druhe budeme spolu relaxovat,citat knizky a hlavne sedkat 😀

lilu18
22. júl 2008

idem k zubarovi 😒 tak babka varuje--jajaj

mounty
22. júl 2008

si zlata, mi doprajes.....a sebe ako vidim tiez 😀 my by sme ale chceli chlapceka a moze byt takyto dobrucky 😀 😀 ......vy kedy planujete druhe??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre