• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríloví drobci - 2007 - II.

21. augusta 2014 
mounty, tak ten moj maly chlap je nieco podobne ako tvoj - tiez je taky dobrucky a ma rad knizky ... kazdy den musime citat ... akurat, ze sam sa nikdy nehra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maaja, čaaaaaau, konečne som na teba narazila, si tu dlho nebola, čo to, čo to :sunglasses:
22. júl 2008 o 22:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, dala som si antikoncepciu Nuvaring - take ti kruzky, co sa davaju "tam" ... no mne je z toho dost spatne a vlastne od kramov stale spinim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslim ze som pribrala uz dve kila a stale mam pocit takeho nafuknuteho brucha :angry: asi sa na to vykaslem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaale veronika, ani neviem preco nemam furt cas ... v poslednej dobe chodim spat okolo jedenastej a celkom mi to vyhovuje :grinning:
22. júl 2008 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jajaaaaaj, s týmto ti neporadím, no čo som počula pri antike sú takéto stavy bežné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2008 o 22:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja zas teraz dosť neskoro, aj okolo 1
22. júl 2008 o 22:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked som predtym davno brala antiku, tak mi nikldy nic nebolo, ani som nepribrala ... brala som tabletky vtedy ...
22. júl 2008 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze okolo jednej ... ja tak neskoro nemozem, lebo potom cez den som strasne ospala a hrozne ma stipu, az rezu oci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... starnem :grinning:
22. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no po pôrode sa asi toho dosť tam vnútri pomení, aj hormony...
22. júl 2008 o 22:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi hej ... mne sa asi fakt pomenilo :rolling_eyes: alebo :grinning: ????
22. júl 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo alebo???
22. júl 2008 o 22:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ci sa tym zmenam mam tesit alebo smutit :grinning: teda opacne - smutit alebo tesit
22. júl 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak tak mi je zle z toho pocasia co momentalne "fici" sak u nas kazdy den prsi, dokonca posledne dva dni chodime von vo svetri :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som sa tesila ze budeme chodit k vode :pensive: no des ...
22. júl 2008 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja takisto, ako sme prišli z dovolenky, ešte som nemala na sebe letné tričko :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádam bude august lepší
22. júl 2008 o 22:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lepsi, lepsi ... v auguste uz nebyva take teplo ako v juli, teda myslim vecer, vtedy sa t uz "zjesenieva" to uz nie je to "prave leto" ... no skoda ...
22. júl 2008 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čo už narobíme, čo sme si navarili, to si teraz jedzme (glob. otepl.)

kukla som fotočky, malý je zlatý a tá záhrada vyzera super, nemáš viac fotiek?
22. júl 2008 o 22:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mam fotky zahrady, ale ked to sem vycapim, tak mi to zuz11 zmaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale skusim, tak priebezne pozeraj :dizzy_face:
22. júl 2008 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak si sprav album na morejstreche
22. júl 2008 o 22:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ej baby, vy este klabosite? Sup, sup do postele!!! My sme sa vratila desne neskoro z Ikey, sme boli pokupovat dake vecicky do noveho bytiku, sa tesim......a uz idwm spat, pa....
22. júl 2008 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechce sa mi robit si album na strechce :rolling_eyes:
no su tam fotky, tak kuk :sunglasses:
mounty, neutekaj !!!! vy sa stahujete ????
22. júl 2008 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krááásna záhrada, takú si chcem spraviť aj ja niekedy, no ešte aj s kvetmi, môžem vedieť koľko vás to stálo takto "na kľúč"?
22. júl 2008 o 22:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak su tam kvety !!!! dokonca aj kvitnu :grinning:
22. júl 2008 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mounty, ten vlkolínsky nábytok si tam dúfam beriete :slight_smile:
22. júl 2008 o 22:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som myslela takú kvetinovú oázu :slight_smile:
22. júl 2008 o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kvetinovu oazu ???
som rada ze mame aspon par farebnych kvetov - robo nechcel ani to, ale zahradnici ho "ukecali" :grinning: mozno na om zvysku co este nie je hotove, tak tam dame aj kvety ... ja by som velmi chcela tulipany :wink:
22. júl 2008 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tie ti kvitnú len na jar, ja skôr trvalkový záhon, veď uvidím, možno budeme kysnuť v 1-izbovom byte a mám postarané o záhradu :grinning:
22. júl 2008 o 23:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak popri nich aj nejake trvalky vymyslime :grinning:

1izbovy byt ??? to uz tak ste na tom ??? :confused:
22. júl 2008 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. júl 2008 o 23:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale zasa si myslim, ze lepsie ako to kde si teraz !!!!
a z jednoizbaku je to potom lahsie do vecsieho alebo aj do domu !!!! sak mate len 20 rokov alebo kolko, ste mladi, dom bude, neboj sa !!!!!!!!!!!!!!!!! moja segra je tak ... tiez byvali u nasich rodicov a odtial radsej isli do vlastneho bytu - sice trojizbak, ale vlastny a ked sa pozbieraju, tak aj dom postavia ... tiez su este mladi 27/31 ...
22. júl 2008 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to sa dobre počúva, veď ja verím, že to výjde, len to večne čakanie na niečo už niekedy ubíja a keď je to pre takú blbosť, ľudskú blbosť :pensive:
22. júl 2008 o 23:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok