Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
25. júl 2008

navsteva dopadla dobre, baby zaujimali samozrejme obchody a dobre jedlo 😝

salajcatko
25. júl 2008

ADI ja mám jogurtovač a sme veeelmi spokojní, často robievame 😉
My žiadne zábrany nemáme a mať nebudeme, učili sme aj karinku od malička, že toto chytať nesmie, toto je haš a páli, atd....všetko sme jej ukázali, aby vedela ako to vyzerá, a bolo to vždy ok...dúfam, že tak aj simonka sa naučí...už vie, že napríklad šporák je Haš, aj káva a nesmie chytať..keby chcela, poviem len nono haš a ona povie AUU, tak vie 😀
A lepiť skrine??? uff, nič v zlom, ale to si akosi neviem ani predstaviť 😉

mounty
25. júl 2008

nas Niki ma teraz take obdobie ze tiez lezie do kazdej skrine a zasuvky a ja donemoty len ho odhanam...........viem ale ze to stoji za to, lebo ked sa to raz nauci, ze ma iba svoje dve zasuvky a jednu skrinku a ostatne je zatial tabu, tak budem mat po probleme....musime vydrzat baby, aj ked je to desna otrava stale opakovat to iste a pocuvat revy.........a OBCAS pomaha aj odputat pozornost 😉

lilu18
25. júl 2008

ahojte,len vas pozdravim,aj by som si vas rada poprecitala,ale som mrtva,-tazky,nabity den...tak sa majte,a este maju v metre akciu na nutrilon-dobra cena papa

salajcatko
25. júl 2008

a to je kolko ta akcia???

lilu18
25. júl 2008

800g-356,88----musis vziat 2 a dostanes kasu

salajcatko
25. júl 2008

dakujem lilu, si zlatá, nemám kartičku, ma ju muž a nie je tu...to je fajn cena veru, škoda, že máme Metro až v ZA

zuzkafuny
26. júl 2008

Fúúúha... nás to šuplo na druhú stranu... malý drichme a ja celá šťastná šup za PC a kávu piť 😅 😅 😅
Mňa to moje Míša umorduje... ☹
Ja normálne nechápem skadial tie deti berú toľko energie. Môj včera spal asi pol hodinku za celý deň a večer spať ani za nič... a všade sa šplhá 🙄
Včera vyšiel na okno, ešte privrel za sebou a ja som ho hľadala že kde je... A počujem tetku z vonka ako skríkla " no pána boha" a vtedy malý začal od radosti ručať (ako jeleň) že čo sa mu podarilo a mňa dobre ne....o o zem...!!!
Ešte že vzdialenosť okna od zeme je asi 1meter, ale spánok mi to teda vzalo na celú noc... Tak som ako zbitý pes a dieťa lieta ako lastovička a nie a nie ho lapiť...
tak idem ďalej kuk...

zuzpidka
26. júl 2008

ahojte. Rastík teraz zaspal a ja idem žehliť. nie je zatiaľ veľká kopa. 😉 😀 prajem príjemný deň. 😉

salajcatko
26. júl 2008

ahojte kuviky moje
teda ZUZI, ten tvoj Miša je zlatunký... a že ručal ako jeleň, no som sa riadne zasmiala

Moje bambulky sa dnes vyvážali s dedkom na skútry, no skoro som skolabovala, ked som ho videla obloženého - Simka vpredu, Kajka za nim 😅 😅 ale malá mala z toho totál show 😵

Teraz už sníva v postielke, karin je ešte na dvore a ja som prišla poupratovať 😝

salaj mi odišiel na nočnú, tak dúfam, že tu dnes večer niekto bude 😉

zuzkafuny
26. júl 2008

Ja som teraz bachla malého do postielky... tu začalo pršať a raz zahrmelo ☹ mohlo aspoň dva razy. A pes ako hovädo a bojí sa...len tak vbehol dnu 🙂 idem ešte ich nakŕmiť a čakať na polovičku... Dnes som navarila na večeru chlieb s maslom a čo kto k tomu nájde 😀 😀 😀

zuzkafuny
26. júl 2008

Mám čokoládovú mániu 🙄 a už to začína byť vidieť 😨
no...

salajcatko
26. júl 2008

hm mnamky zuzi, tak to je fajna večera,,, ja náhodou čerstvý chleba milujem 😝
a čokoládku tiež 😀

a vidieť na mne všetko a vždy 🤐 😵

zuzkafuny
26. júl 2008

fu...!!! Bez chleba by som umrela 😀 Mám kamošku a tá chlieb neje 😕 no nechápem 😀
A keď som mala pikaovú mániu... to bolo hrozné. Aj tri veľké pikaá a ten ksicht aký som mala po týždni... 😖 😖 😖 sam príšť...
Ale to ma prešlo po mesiaci...
a mala som aj lentilkovú mániu... aj to prešlo po určitom čase
pred čokoládou to boli keksíky vesna...
😀 😀 😀

salajcatko
26. júl 2008

no zuzka, normálne som rýchlo kuk do tvojej vizitky, či sa náhodou už aj ty neradiš medzi tehuľky 😀

ale ja som tiež taká kyselina...zožeriem všetko 😨 ..teda okrem mäsa, salám a klobás

zuzkafuny
26. júl 2008

juj...! Ja som mäsožravec ako vyšitý.Klobásky veľmi namusím... len ocove 😅 salámky môžu byť a mäso musííí...!!!
Už mi prišiel drahý 😖 on furt píííp ako chorá vrana, že či ma to baví koníkovať a mimi bazarovať 😀 😀 😀
no... baví ma to 😀 😀 😀
Keď malú uložíš ostane pekne ležkať...??? Môj sa furt vráti ako bumerang. Dnes som ho presne 41 krát vložila do postielky...
Sa mu vylieza, keď sme mu jednu stranu postielky dali dolu... ale sme museli. Chcel vyliezť a vypadol... chúďa. Ešte sa ani nenarodil a už je dotlčený ako jablko 😒

salajcatko
26. júl 2008

ja ju zuzka dám do postielky, do jednej ruky dudušku a do druhej fľašu s mliekom, to jej podopriem jej oblúbeným vankúšikom a už nevymýšla...občas ju ešte počujem chvilu, ale poväčšine nevymyšla..a vyliezať ešte neskuša, zatial nemá ako...ale dufam, že nevypadne, kajke sa to veru raz podarilo, al ona tam nechcela byť sama, tak sa snažila vyliesť, simonka zatiaľ nevymýšla 😉

a ako mám chápať tvoju poslednú vetu??? že ešte sa ani nenarodil?

zuzkafuny
26. júl 2008

namiesto ešte sa malo byť Ledva sa narodil... chúďa... no som mu dala teraz 😅
ups!

salajcatko
26. júl 2008

no teda, si mu dala 😀 ale on ti ti odpusti neboj 😉

si akurát na nete pozerám,ako vlastne hodlaju upraviť od nového roku rodičovské príspevky a podobne...
no som zvedavá, ako to dopadne ,ale vraj svitá na lepšie časy 😵

zuzkafuny
26. júl 2008

Salaj a to rodičovské budú upravované len tým čo pracovali pred materskou...???

salajcatko
26. júl 2008

neviem zuzka, nič poriadne som sa nedočítala
skús kuk napríklad tento link:
http://www.materskecentra.sk/clanky_mc/chystane...

mna skor zaujíma, koľko dostanem, ked mám vpláne od nového roka ísť do práce a o malu sa mi bude starať mama

zuzkafuny
26. júl 2008

čítam po sebe... hm... píšem ako talian 😖

zuzkafuny
26. júl 2008

Myslím že materská ti zostane celá... mám kamošku čo tak robí a do troch rokov môže normálne pracovať, dostane materskú ako predtým, len jediná podmienka je nedať dieťa do škôlky...
Chlap sa mi oholil na 3mm... pomoooc 😖 😖 😖

zuzkafuny
26. júl 2008

hlavu myslím... lebo sa mi oholil to môže znamenať aj iné... 😎

salajcatko
26. júl 2008

áno to viem, ale od nového roka sa ma aj toto meniť tak som chcela vedieť ako

a ako vyzerá????

zuzkafuny
26. júl 2008

Vyzerá strašne 🙄
ale ešte že to nedal dohola... Predsa chlap v rokoch a takto sa skokotiť 😅

Som to teraz dočítala...

salajcatko
26. júl 2008

no, to vieš, je to len chlap 😵 🤐 😀
mne sa ale také strihy lubia

zuzulik22
26. júl 2008

ahoj sali, aj ja chcem ist od januara do roboty, resp. musim nie chcem

salajcatko
26. júl 2008

no, na slovenksu je to tak 😒
a ak sa mlžem opýtať zuzi, kde alebo ako čo pracuješ?

zuzulik22
27. júl 2008

sali, ja pracujem v banke ako veduca backo-office 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre