Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

antea
27. júl 2008

Ahojte babenky. Krasny dnik prajem. Vcera som sa natahovala so skrinou na byte, sama 🙂) a dnes ma boli daco ako na pruh, dufam ze mi nic nebude.
Pridala som par foteciek z dneska. Boli sme na prechadzke aj so psom (zivym), sa mi vytrhol z voditka ked som fotila...a taky obrovsky pes bojove plemeno tam bol a ujko mi hned vynadal, ze co ho pustam,....tak som len ze sa mi vytrhol ale mala som sto chuti mu povedat ze takeho necviceneho bojoveho psa by mal vodit s nahubkom. To moj pes ma cosi viac pocuva. Ale ked vidi psa tak kamarat so vsetkymi..

antea
27. júl 2008

Sali dakujem za info. Ak Ta mozem poprosit, odporucis mi nejaku znacku na ten jogurtovac? A ako sa presne robi jogurt?

lilu18
27. júl 2008

ahojte,antea-kraaasne fotecky.a ze uz taha havka za sebou?sikula .Nasa tahat nevie,ci nechce-tlaci to pred sebou ako naklad 😀
tiez som pridala fotky-mame prvu laaasku...ooo,aj hracky pozicia 😀

lilu18
27. júl 2008

zabudla som,dobru chut k obedu 🙂

zuzpidka
27. júl 2008

ahojte. tak mi máme za sebou hroznú noc. máločo som spala. idú nám viaceré zúbky tak sme nervózni a nevieme spinkať. teraz spinká od 11.10, aj ja som pri ňom spala doteraz. som ako zbitý pes. 😒 ☹

zuzpidka
27. júl 2008

Lilu18 a Antea máte super fotočky. 😀 😀 😀

melory
27. júl 2008

dnes som bola kolaudovat senecke jazera...voda trosku studena na zaciatku, po chvilke najprijemnejsia ...bolo teplo a prijemne. som za to aby sme vyuzili tento letny cas a stretli sa na hlavnej plazi v senci....kto je za???

veronika13
27. júl 2008

ja, len sa stretnite a užite si 😉
my sme mali tento víkend v dedine hody, jarmok, alebo ako chcete... včera lialo, no dnes bolo pekne, užili sme si. Z kolotoča ma ešte teraz hlava bolí, už som stará na takéto špási 😀 ale z retiazkového mi vždy bolo zle, tak sa ani nečudujem 😝 Riško spal len raz dneska, tak už bol hotový navečer

anielik
27. júl 2008

zuzulik22.. nie sme kolegyne?? Nerobis v TB??
MEl...to nemyslis vazne my sme prave dorazili z jazier/aquacu
ja som za .)))

zuzkafuny
27. júl 2008

Ahojte... Aj my sme sa dnes boli kúpať... 😀 😀 😀 na Teplom vrchu...!!! Bolo super... malý takmer nič iné nerobil ako ručal (od radosti) fottto zajtra... dnes sa mi nič nechce... tak sa aj lúčim papa sa majte 😉 🙂
Veronika... ja kolotoče milujem 😀 😀 😀 Drahý mi sľúbil, že raz ma prekvapí a pôjdeme niekam, kde majú aj poriadnu húsenkovú dráhu 😀 😀 😀
Teším sa už tri roky na to... však sa môžem aj dlhšie 😀 😀 😀

mounty
27. júl 2008

zuzka ja som boal v USA na tom klasickom obrovskom Rollercoasteri, ale NIKDY VIAC!!!!! Som sa cely cas modlila nech sme uz dolu a pocas jazdy som si opakovala: Hm, co keby teraz prisiel Jezis na svet, keby ma tu videl sa vozit, siel by tiez?? 😀 A tak som to prezila ze som nad tym uvazovala 😀 😀

Prajem Ti nech sa Ti to splni.....maj sa...

zuzkafuny
27. júl 2008

Mounty... aj ja si to možno poviem že nikdy viac... 😅

salajcatko
27. júl 2008

ahojky kočky
krásne fotečky
ja som dnes mala deň úplne o ničom
ale asi si poviete, že som na halvu padla, ale ja tu moju simonku tak zbižnujem ,až mi z nej raz šibne...je taká chutná, ja som schopná nič nerobiť, a sa na ňu celýýýý deň pozerať, čo robká, ako sa tvári, ako sa smeje, no som z nej úúúúplne paf 😵 karinku som si takto vôbec nevychutnala, asi aj preto, že v tomto veku som už pracovala ☹

Ja som kolotoče vždy mohla, ale už ma tak nelákajú - perfektne som zažila v Mníchove na Octoberfeste, tam veru boli aj riadne extrémne, dole hlavou atd...a prekrásne bolo v Taliansku v Gardalande, to je kráááásne, ak budete mať príležitosť, tak si spravte výlet

https://www.youtube.com/watch?v=dg6NfclqR1Q
zuzkafuny
27. júl 2008

Sali a ja som si myslela, že len mne tak šiboce... 😀 Ja tiež dokážem na mojeho Mišiačika pozerať v jednom kuse...!!! A ja som dokonca taká súkromníčka, že ho ani nikomu nedávam na prechádzku a tak...
Ale nie je to také hrozné ako so Zuz... tú som nedala nikomu ani len povarovať na ruky... Strašný extrém...!!!

salajcatko
27. júl 2008

no, tak dobre zuzi, som si myslela, že to mne tak šiši...
boli časy, ked som si tak vravela, že sem tam ju dám k jednym starým rodičom, raz k druhym, potom jej krsnej...a teraz som bez nej 5 minuť a už mi chýba...je to taký môj malý maznáčik 😵 asi si ju rozmaznám.. 😝
ale ona je taká opica malá, tak rada sa tuľká, a vzápäti je to taký čertik s rohami 😀
pošlem foto, ako zaspala v aute cestou domov z dovky..no na zjedenie vlasaňa malá 😝

zuzpidka
27. júl 2008

Saly, fakt krásna vlasaňa. Rastík a šéfko už spia a my žienky kukáme telku. Idem hodiť sprchu a spať kým Rastík spí. Prajem krásnu dobrú noc. 😉 😀

salajcatko
27. júl 2008

ahoj zuzpidka, veru, vlasy jej riadne bujneju 😵
ja idem asi tiež do hajan, malá posledné dni akosi divoko spí, plače zo spánku a ked sa náhodou aj prebudí tak kope, búcha, trieska, reve 😅 tak sa snažím ani nedýchať nahlas aby spala...no a ked salaj zachrápe a ona sa preberie, tak ma ide poraziť 😒

zuzulik22
28. júl 2008

Ahoj anjelik - ano robim v TB, aj ty? 🙂

anielik
28. júl 2008

zuzulik22.. hej hej 🙂) na elektronickych produktoch 🙂

zuzkafuny
28. júl 2008

Sali 😀 😀 😀 😵
tomuto môjmu drahému tiež začali hustnúť vlasy a ešte sa aj kučeravieť 😀 😀 😀
sa zobudil a už ma okupuje 😀 a rúka ako opočlovek od radosti že so mnou sedí pri nete 😀 😀 😀
idem... A poobede sa pôjdeemew ikúpať...

anielik
28. júl 2008

a preco sa musis vratit? :(

zuzpidka
28. júl 2008

ahojte. tak dnes máme krásny slnečný horúci deň. Rastík spí a ja som si sadla k šijaciemu stroju a ušila konečne záves deťom do izby. večer odfotím a pridám na Modrú strechu. idem ešte ušiť poťah na jeden vankúš a prestieranie deťom do izby. dúfam, že to stihnem kým Rastík spí. poobede naplníme bazénik a budeme sa čľapkať. prajem pekný deň všetkým. 🙂

andreafa
28. júl 2008

baby, ktore sa chystate do prace:
- rodicovsky prispevok vam ostava, pokial je dieta v domacej starostlivosti, u opatrovatelky, alebo v jasliach.
- ak pojde do skolskeho zariadenia (skolka), ktore je dotovane statom, tak vtedy o rodicovsky prispevok pridete.
- ked chcete nieco vediet, napiste mi IP
- ja pracujem od aprila a da sa 🙂 rodicovsky mi chodi pekne na ucet a aj vyplatka a alimenty 😀
- pomaly neviem, co s peniazmi! 😀 😀 😀 (to bol vtip)

zuzulik22
28. júl 2008

anielik ja robim v Tatra asset managemente 🙂

zuzkafuny
28. júl 2008

no... my sme sa nakoniec kúpať nešli. Som zabudla že máme poradňu a očkovanie.. To bolo revu...!!! Ešte aj kožtičku mu na pinďúrovi stiahla mudr. 😖 tak na to aspoň dva tri dni pokoj od vody na kupku...
Meriame 84cm, vážime 13kg 😀 😀 😀 a teraz búvkame... keď nás tak vymordovali 🙂

zuzpidka
28. júl 2008

Zuzka, tak to nie je sranda. Súcitime s vami. 😒 ☹

salajcatko
28. júl 2008

ahojky
no chuda Mišiačik 😢 ...ale že 13 kg 😲 ta moja ratolesť malá ma 1O ked neje ani to nie 😖 modelka jedna 😀

my sme sa dnes čľapkali celý deň, sme KO všetky 3 😝 a salaj makal a teraz je na pive 😠

Andreafa dík za info, toto som vedela 😉 , mala som na mysli ako sa to pomení od januára 2OO9, lebo špekulovali upravovať aj dávky aj tieto príspevky, tak toto som chcela vedieť,ale už som vyzistila, že ešte ani oni v tom nemajú celkom jasno a ako to už u nás býva, pán by aj mali ale nevedia odkiaľ na to vezmú financie 😒

salajcatko
28. júl 2008

ma tak teraz napadlo - čo je s miriamkouu a s veronikoup???? dlho sa neozvali, neviete čo je s nimi????

zuzpidka
28. júl 2008

aj my sme sa čľukali a bolo super. nech je aj zajtra takto teplo. chcem robiť veľké upratovanie u nás v izbe a vyložiť nový záves. 😀

veronikap
autor
28. júl 2008

ahojte,ja vás priebežne čítam, ale mám teraz taký nafigu počítač..a kým na ňom niečo napíšem... no večnosť 😖 ale máme sa super, sme radi, že vám chýbame 😝 😵
a miriamka so sárou sa tiež majú dobre, práve prežívajú sťahovacie obdobie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre