Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
27. okt 2008

k vianociam? tak ja uz toho mam naplanovane tolko,ze budem vyradovat-sa nezmesti ani do bytu 😀

luminkasp
27. okt 2008

hihi, lilu, a co mas vsetko naplanovane? ja nemam az tolko naplanove

lilu18
27. okt 2008

a co si vybrala? na huby? dobreee

luminkasp
27. okt 2008

hej, na huby, tu je este teplo, tu sa len zacinaju zbierat 😎

chcela by som jej nejake riadiky kupit, nech krmi svoje deti 😎 , naradie a mozno nejaky mikrofon a co ja viem

no pochval sa mi aj ty, mozno ma niecim inspirujes

inak, baby, bubon je skvela vec, nasa furt do neho bucha 😀

luminkasp
27. okt 2008

lilu, kde si?

lilu18
27. okt 2008

to co som uz objednala a este neprislo-domcek,puzzle...,teraz rozoberame toho hupacieho konika,babiku s kocikom a prislusenstvo,dake stavebnice a naucne knihy...ja neviem je toho kopec aj take obycajske,co ju velmi nepotesi-zimne cizmicky,rukavice... 😀 inak baby Reno ma krasne zateplene cizmicky pre chlapcov v akci o pol.lacnejsie

lilu18
27. okt 2008

snazim sa aj prekladat-nepomozes?

luminkasp
27. okt 2008

a co prekladas lilu?

anielik
27. okt 2008

lilu ja som v metre nic hupacie nevidela ☹

ja uz pre matka mam 2je snehule...sice drahe jak...ale dufam ze dobre 😉

lilu18
27. okt 2008

angl.-skuska o mes. 😒

ten bubon bola dobra vec,kym ho mala nepretrhla 🤐

lilu18
27. okt 2008

teraz prislo nove metro a je tam hup.slon,drak,husenica

lilu18
27. okt 2008

platne od 29.10

luminkasp
27. okt 2008

nasa ma pevny bubon 😀

luminkasp
27. okt 2008

ja este nemam nic, stale len rozmyslam 😎

lilu18
27. okt 2008

to ja som na tom tak s muzom,len dufam ze do vianoc aj vymyslim 😀

luminkasp
27. okt 2008

hehe, ja mam povymyslane a nieco uz zralizujem pri najblizsom nakupe 😀

lilu18
27. okt 2008

a co,hod insp.teraz ty... 😵

luminkasp
27. okt 2008

chcem mu kupit vyber cd od roberto carlos, neviem ci poznate,knihu, ktoru som objednala a neprisla mi a este nieco vymyslim 😎

lilu18
27. okt 2008

uhm

idem,musim malej odniest von teply cajik a nieco na papanie-nech nezamrzne vonku pa

anielik
27. okt 2008

musim kuknut postu, ja som bola v piatok v metre a nic tam nmali :( take co by sa mi hodilo ☹

ja asi tatovi spravim nejake talianske CD + nejaky matkov vytvor a musi tento rok stacit 🙂 Buduci rok bude cely darcekovy 😲

luminkasp
27. okt 2008

ma rad taliansku muziku?

anielik
27. okt 2008

velmi hlavne tie stare...nemas nejakeho tipa?

veronika13
27. okt 2008

taliansku hudbu tiež zbožňujem 😵 takým CD by som sa aj ja potešila
ja som zatiaľ vo fáze rozmýšľania a vymýšľania 🙂

maaja
27. okt 2008

anielik, presne toho hupacieho konika mame aj my 😀

lilu, aj tento konik vydava zvuky ... teda dost strasidelne 😀 ale vydava ... no a ze by sa Marek na tom nejak moc hojdal, to zas ne 😖 Marek sa hojda vonku na hojdacke, dneska original 25 minut, uz mi bolo z toho spatne ...

anielik, aj my sme dneska kupili Marekovi zimne boty - v Senci v jednej lekarni .... tiez boli dost drahe, ale su goratexove, akoze nepremokave a teplucke - take maju vnutro jak ovčina 😀 myslim ze ich za zimu dost vynosi ... este musim nejake snehulky na doma kupit a bude vybaveny ...

veronikap
autor
28. okt 2008

dobré ránko, tak vy o darčekoch? 🙂 ja som včera večer pozerala, že čo budem piecť na sviatky, že nech to postupne postíham.. ale tento rok asi nebudem robiť 15 druhov, možno 8 😀 my sme sa dohodli, že kupujeme darčeky len deťom, príp. nejakú drobnosť rodičom, plus zabalím koláčiky a možno nejaký ten kalendár (min. rok mal veľký úspech)...
zinke som už objednala kuchynku z quelle, je k nej aj vysávač.. síce drahšia, ale rozbili sme prasiatko,tak bolo dosť 😀 😎 a sesternici Adélke kupujeme z Ikea ten červený stolík so stoličkami... no a jasné, že ešte postupne nejaké drobnosti (oblečko, hračky, ...) ale chcem to mať už čím skôr doma... lebo to bude hrúza potom v obchodoch 😖
a ja som si svoj vianočný darček už vyčerpala.. ocino zaplatil permanentku na cvičenie 😎
on stále túži po takej tej klasickej fľaši na šľahačku, s bombičkami... neviete kde také ešte dostať? teda dúfam, že sa to ešte vyrába.. 😝 musím kuk asi v domácich potrebách

drnda1
28. okt 2008

Veronika - trocha som sa sem votrela... 😀 Kukni tú flašu na ,,Synekovej,, v 1000 drobností, vedľa trhoviska. 😉

anielik
28. okt 2008

veronika maju ju v metre v poslednom letaku bola 🙂

lilu18
28. okt 2008

🙂 zdravim vas zienky

veronikap
autor
28. okt 2008

jeeeeej, ďakujem za info 😵

luminkasp
28. okt 2008

ahojte,

no ja prave vyberam fotky na kalendare pre nasich a babku s dedkom (mojich), cize prababku s pradedkom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre