Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

luminkasp
3. máj 2008

hehe, nie, to mam od abuela, pebeho otca 😎 , od malej si vypytam pusu 😀

veronika13
3. máj 2008

mužík je doma, chceme začať konečne základy, len elektrikári nás brzdia, tak sme smutní ☹ ale čo urobíš s birokratmi 😠
tak papi sa nečinil čo? no ja asik nedostanem nič 😀 ale malý mi pusinku snáď dá 🙂

veronika13
3. máj 2008

čoskoro budeme mať druhé výročie svadby, by som čosi chcela vymyslieť, no radšej v súkromí ako tu, nejaký výletík by bol fajn, večer romantika...

luminkasp
3. máj 2008

no, tak muzik snad zaplati tu restu 😀 😀

ja som nic necakala, a pozri..., isto ta muzik prekvapi, pripomen mu 😎

veronika13
3. máj 2008

možno mi kúpi nejakú trvalku, teraz na nich frčím 😀 😀

luminkasp
3. máj 2008

tak toje skvele, nie, ze je teraz doma, sa musis tesit a zaklady, tak to je super a aky maju ti elektrikari problem?

veronika13
3. máj 2008

vidíš, obedík v reštike by bol fajn, a veru tu u nás neďaleko sú také super koliby, asi ich zakomponujem do plánu

luminkasp
3. máj 2008

verca, to som dobre pochopila, ze mas trvalu?

romantika vecer, joj, to uz bolo davno, ze?

veronika13
3. máj 2008

hej je to super, sme mysleli, že za ten čas čo bude teraz doma, že toho kopec stihneme so stavbou, no elektrikári potrebuju nezmyselné projekty prípojek, na všetko majú mesačné lehoty na vyjadrenie a bez nich nám stavebné povolenie nedajú 😔

luminkasp
3. máj 2008

u nas sukromie nehrozi, vzdy je tu kopa ludi, aj ked necakas😀

koliba, bryndzove halusky, mnam

veronika13
3. máj 2008

nie trvalu 😀 😀 trvalku-rastlinku 😉

luminkasp
3. máj 2008

a tam ich viac potrebujete? a to vybavujete na katestri, ci kde? ja sa do takychto veci velmi nevyznam 😖

veronika13
3. máj 2008

no veď práve, aj u nás je stále kopu ľudí a to neni pre mňa, teda nie stále, potrebujem súkromie, vlastný krb... to zisťujem až teraz, časom...

luminkasp
3. máj 2008

hehe, som si hned myslela, ze som to zle pochopila 😀 , ja sa ani do ratliniek nevyznam 😎 , ale uz rozlisujem medzi olivovnikmi a mandlovnikmi (stromy) 😀

veronika13
3. máj 2008

kataster je už za nami, tam potom ešte keď už bude stavba stáť tak zakreslenie, ale niečo také.. tiež sa moc do toho nevyznám, ešte šťastie že mužík ano

luminkasp
3. máj 2008

mne to az tak nevadi, ze tu furt niekto je, ja som rada medzi ludmi, len obcas by som brala aj tichu domacnost naozaj o tichu😀

veronika13
3. máj 2008

to je exotika pre mňa, to tam pestujete niekde na záhrade?

luminkasp
3. máj 2008

hned oproti domu mame mandlovniky, tie uz su nase, muz teraz kupil pozemok a pri jaskyni mame olivovniky,ale inak to je tu vsade😀

veronika13
3. máj 2008

ja zas potrebujem kľud viacej ako predtým, neviem, možno mi raz budú chýbať tí ľudia okolo, ale dosť pochybujem

luminkasp
3. máj 2008

a takto v noci tu uz nik nechodieva, ani maja? ja uz som tusim dlho nebola na konikovi, ani neviem, co je nove 😅

veronika13
3. máj 2008

tak aj mandel zberate?

luminkasp
3. máj 2008

asi zalezi od rodiny, nie? ja mam velmi rada pebeho otca, takze som rada, ze je tu a ostatni, ti tu nie su furt 😀 😎

veronika13
3. máj 2008

teraz je to dosť biedne aj cez deň, pekné počasie-kočíkuje sa voveľkom 😀 maaja v noci chodí, včera tu nikoho nenašla, dnes to asi vzdala

veronika13
3. máj 2008

záleží aj od rodiny, to je pravda

luminkasp
3. máj 2008

no, ja nezbieram, ale hej zbierame, aj olivy, a aj vinic, teda hrozno a potom robime vino (ja zasa nic)

luminkasp
3. máj 2008

a kedy by ste chceli mat hotovy dom?

veronika13
3. máj 2008

ty zas papáš a piješ 🙂

veronika13
3. máj 2008

ako obývateľný? moj sen je nasťahovať sa pred Vianocami 2009

luminkasp
3. máj 2008

to ano, este ze mam muza, ktory to vsetko vie, hehe, by si neverila ako sa tu pouziva vino pri vareni, skoro ako voda a ak nahodou v lete nie je voda, kvoli horucavam, tak sa nikto nestresuje, sak mame vino, nie? 😀

veronika13
3. máj 2008

že ako voda... sranda, ja som víno do varenia ešte ani raz nepoužial 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre