Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

veronika13
23. júl 2008

veru, dávno sme takto nepotrkotali, aj včera s maajou mi to dobre padlo 🙂

lilu18
23. júl 2008

nie riskovat sa neoplati,vydrz,ved nie je vsetkym dnom koniec

mounty
23. júl 2008

idem aj ja, Niki malo spal cez obed, uz sa zacina ovalovat......papa......super si takto pochatovat 🙂

veronika13
23. júl 2008

našla som super stránku, sú tam rozprávky na ktorých som odchovaná 😀
http://sk.svajdlenka.com/vblog/index.php?topic=FRY

lilu18
23. júl 2008

tiez sa lucim,kava dopita...tak hadam daco porobit aj doma 😀

antea
23. júl 2008

Ahojte zlaticka, no tak my sa uz niekolko dni trapime so spanim. Uz rozmyslam ci nechce spinkavat maly len raz denne. Pretoze zacina neskutocne protestovat. Strasne place. Predtym v pohode, a teraz uz niekolko ja neviem ci polhodinove revy alebo desatminutove, ale drasajuce nervy a je mi z toho zle na srdiecku, ked ho pocujem. Neviem co s nim. Najprv ze ci je pokakany, ale nie vzdy to je to. On je cistotny pokakany nikdy by nezadpal. Takze bude kruty boj. Spinkat v postielke alebo pri mne. Doteraz spaval v postielke a v pohode, par dni sa neskutocne pyta spat tak ze ja musim pri nom, to potom spi aj 4 hodiny, ale ja uz som zufala, takto nic neurobim...prejde to...ze sam spat v izbe..joj kedby sme mali zariadenu detsku pre neho, hned tak pojde. Ale nemame zariadene nic 🙂)

melory
23. júl 2008

antea moja stelinka od roka spava uz len raz

veronika13 moj hugo doteraz pozeral tie rozpravky, stranku som si dala do zaloziek a vytiahnem v takomto pocasi.

antea
23. júl 2008

Mel, tak to bude asi tym. Ale kedby aspon zase chcel buvat sam, nie so mnou. Treba ine veci robit...

veronika13
23. júl 2008

možno zuby antea, aktuálna téma, však ho skús dať len raz spať a uvidíš 😉

anielik
23. júl 2008

my spime od 10tich mesiacov 1x a to hodinu a stvrt ani o minutu navyse ☹

salajcatko
23. júl 2008

ahojky
tak vy ste tu kecali a ja som bola off ☹ ale moje dve dietky ma dnes totálne zamestnali..no darmo, sú zvyknuté byť celé dni von v zahrade, ale pri tomto počasí to nejde,....ide poraziť ich aj mňa... 😒
Karinka včera stihla výlet do ZOO Bojnice so svokrovcami, som rada, včera sa ešte ako tak dalo, dnes tu len fučí a prší 😅

Mne Simonka spí ešte dva krát za deň,ale ked boli krásne dni, často sa stalo, že len raz, lebo sme nestíhali, ale to už o 6tej bola K.O.
Ale tiež mám už v pláne jej to presunuť len na obedňajší spánok...len dnes už napríklad spala prvý spánok o 9.OO 😝
Inak sa vám priznám, že už začínam mať depku z toho, že Karinka ide v septembri do školy...riešim oblečenie, prezúvky, telesnu, pomôcky, ako budeme dochádzať, či bude chodiť na obedy, do družiny....normálne to akosi prežívam už teraz 😅 😵

veronika13
23. júl 2008

sali, to je normálne že to prežívaš, veď je to cobydup a z Kajky bude veľká školáčka 🙂
Riško spáva tiež dvakrát cez deň, zatiaľ mu to vyhovuje, do zimy sa to možno zmení, keď sú krátke dni

salajcatko
23. júl 2008

ved to, ja to nechávam tiež na Simonke, vždy na nej zbadám, či chce alebo nechce spať...ak chce, veša sa po mne, je umrnčaná, pýta sa na ruky...a je mi to jasné
veru, z Kajky bude školáčky 😨 nedávno sa mi narodila a už ide do školy...baby ,straaaašne to letí ☹

zuzkafuny
23. júl 2008

Ahoj kočice 🙂 my včera večer zamrzol pc a ani za nič sa pohnúť 😠 😠 😠
no... keď môžem vypisovať aj do rána, tak furt do toho niečo vojde...

melory
23. júl 2008

salajcatko, ze o 9:00hod, to stelka milostiva len vstava...nehovorim, su dni, ked je od 8:00hore... 🤐
proste o 5:00, niekedy 6:00 sa zobudi, dam jej mlieko a poviem jej, hajky hajky a spim dalej...ona somnou 🙂

dnes som bola cvicit, uz som lietala ako lastovicka, ide mi to cim dalej tym lepsie... 🙄

svajdlenka
23. júl 2008

To veronika13 :

Dakujem za pozitivnu reklamu

veronika13
23. júl 2008

fíííííha, stíhaš ďakovať každému? 😀

salajcatko
24. júl 2008

čaute kočky
tak dnes máme pred sebou další upršaný deň, už ma ide z toho šlak trafiť, moje baby tiež,sú zvyknuté byť na dvore 😒
MEL tak fajn, že cvičiš a že ti to ide dobre 😉 držím ti palce, len tak ďalej 🙂

Baby, co dnes varíte? Moja fantázia je akási biedna 😝

melory
24. júl 2008

ja robim markreli v trube... 😉

svajdlenka aj ja uz mam stranku v zalozkach....maly vcera sa nemohol dopozerat

salajcatko, az vcera som mala pocit, ze som konecne do toho tanca zapadla a neimprovizovala kroky.... 😵

salajcatko
24. júl 2008

tak mne mel aerobic nikdy nešiel, kým som odpozorovala tie kroky a zostavu, robila už iné 😝
tak som prešla na fit lopty, ale som naberala svalovú hmotu len a to som nechcela, potrebujem ísť objemom dole a až potom spevniť 😝
nepomáha mi nič len to slávne "cica nežer" a to je pre mňa takééé ťažkééé 😝 😅

ja dnes vyprážam šampiony a karinke kuracie prsia, zemiaky, uhorkový šalát, polievku zeleninovu na masle, s haluškami, vajíčkom, snád sa baby najedia.

Včera mi zakvitol jeden kvet, mám ho už dlho, je krásny, pevné zelené listy, a včera krááásne zakvitol takým oranžovými strapatými kvetmi, je krásny, tak sa z neho vytešujem 🙂

zuzulik22
24. júl 2008

caute, rano tak krasne svietilo u nas slnko a uz sa zase zatahuje.
Ja varim parkovy gulas 🙂

salajcatko
24. júl 2008

párkový guláš? to nepoznám 🙂
ale ja vieš čo ľúbim Zuzi? sáčkovú gulášovu polievku a do toho si namrvím rožok, mňamky, to mám fest rada 😝

veronika13
24. júl 2008

ja robím cuketový prívarok, čo mi včera mel poradila 🙂
baby, vydržme, cez víkend má prísť leto 😉

luminkasp
24. júl 2008

Ahojte, tak ja len tak na rychlo
tere konecne krasne beha a mamina za nou 😀 , cika pekne, plienku davam len na noc a rano vyhadzujem suchu 😎 , spi strasne, ani sa necudujem v tychto horucavach, papa tak normal, teraz menej, to teplo..., kazdy den chodime na kupko, aj teraz ideme.

ja varim gazpacho, zemiaky a kuracie maso.

tak sa majte krasne a snad trocha toho nasho tepla dojde aj k vam a poslite mi dazd, prosim

ps: spime len raz denne, hodinu a stvrt

pa pa

veronika13
24. júl 2008

lumi ahoj, tak vy máte zas opačný problém, pošli trochu slnka na výmenu 🙂

antea
24. júl 2008

Ahojte slniecka. Ked uz mame take uprsane pocasie. Vybrali sme sa na prechadzku vyvencit aj hava na kolieskach, ale nakoniec sme isli len s dazdnikom a havo ostal doma 🙂) Kuk fotecky som pridala zopar. Hmm, uz by ten vikend mohol prist. DNes som si myslela ze je utorok. Asi mi sibe, mam taky chaos z toho ze som doma 🙂)) Najprv ze len pondelok a dnes som uplne ako tutulik ze co je dnes za den...

antea
24. júl 2008

Spankova kriza zazehnana. Matusko chce spavat dvakrat denne, ale zaspavat sa musi tak ze on spi vo svojej postielke, ja si musim lahnut do mojej a on ked vidi ze som tam zadrichme. A potom vstanem (obcas zaspim aj ja). Inak u nas na ulici stale vrtaju, trieskaju, vyklapaju nakladiaky, lebo...stavaju dalsi dom...uz snad ked sa ten dostavia nemaju kde 🙂) tak bude klud, ale my uz tu nebudeme. Stahovanie sa pozastavilo. Dosiel brat, nema mi kto strazit maleho...Lebo sa venuju jemu. Tak do nedele vydrzime...potom poupratovat a snad mozeme ist...A este tak vyhrat nejakych par drobnych a bude konecne vsetko co este som si slubila ze predtym treba dokoncit, ze zastrcky, listy a predelovy prah (to koli kablom aj listy), potom naivne ze PC stol ale to je uz hrozny prepych. Hlavne ze su teraz v akcii. Vzdy su akcie ked nie su peniaze? Alebo mam len ja ten pocit? No, ked splatime dlhy, budeme aj my konecne "milionari"

maaja
24. júl 2008

caute baby, ja tak na skok, konecne mam poupratane a Marek este drichme 😀
inak spava mi len 1x za den, ale zato viac ako dve hodky, tak si aspon stihnem porobit ...

v poslednej dobe mi nic nechce jest ... nechapem ...

inak to co bolo vcera za pocasie ?! 😠 sak cely den prsalo a my sme dokonca boli bez elektriky ... na nervy ... bleee ...

ked sa Marek zobudi, ideme do Serede, je tam sesternica z Nemecka aj s malou dcerou 7mescnou, tak ju ideme kuk 😵

zuzulik22
24. júl 2008

salaj - normalne oprazis cibulku hodis na to parky, korenie, sol, cervena paprika, podusis, potom pridas zemiaky bobkovy list, rasca a dusis domakka. Nakoniec cesnak, majoran a zahustit solamylom - mnam.

Ja mam rada vsetky sackove polievky, ja som taky nanarocny zrut, okrem sladkeho, to mi moc nejde.

veronika13
24. júl 2008

ahojte, my sme zas prišli z húb, to bola nádielka, asi 60 kúskov, ale mokrí do nitky, no šťastníííííí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre