Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

maaja
26. feb 2009

ako tak sledujem celkovo situaciu, tak by sa mozno oplatilo nejake to opatrvatelske centrum na deti, ne ? ked skolky neberu 😠

segra to riesi, jej maly bude mat vo februari 2010 tri roky a maleho jej zoberu az v septembri 2010, ak vobec 🙄 a co dovtedy ?!

anielik
26. feb 2009

maji daj nam vase miesto :D 😉

maaja
26. feb 2009

mne zasa pride to stastie najpravdepodobnejsie ...
a este musim dodat, ze ak si z "obvodu" tak ti dieta beru ... ak maju volne ... teda mas prednost ...
napriklad ja nedam mareka do skolky tu u nas, lebo y som to nejak nevedela stihat, a teda mame problem najst nieco kde mi ho vezmu

anielik
26. feb 2009

no je to velky problem , lebo skolky porusili a mamini starajte sa ako chcete

maaja
26. feb 2009

kati, vies co - asi ti ho aj prenecham .... este si to poriadne premyslim a poradim sa s Robom a potom by sme sa dohodli, hm ? 😉
ale asi ti ho necham ... ved mne je teraz uz od veci, to by som ho mohla dat rovno tu u nas ...

ingrid78
26. feb 2009

Si predstavte, muz mi vcera hovoril, ze davali v spravach o tyrani v MŠ, ze lepili detom usta lepiacimi paskami. A mne to robili tiez v skolke a dokonca aj v 1. rocniku v skole, lebo som vela rozpravala.Ine zufalstvo ucitelky, ty kokos.A za komunizmu sa to neriesilo. Som si predstavila, ze keby to niekto urobil mojmu dietatu, tak ho zabijem.
Po kom to moje ukecane dieta je 🙂

ingrid78
26. feb 2009

Ja musim malu trochu odvykat od krtka. Normalne je zavisla, sa v noci zobudi a rozprava o krtkovi so zalepenymi ocami. Taka je rozkosna.

ingrid78
26. feb 2009

Hej, ten obvod je dolezity, tak snad budeme mat stastie. 🙂

maaja
26. feb 2009

fiha, to vazne ti lepili pusu ???
ucitelka nemoze byt hocikto ... musi to mat v sebe ten clovek ... nastastie tam kde marek je, tak tie baby to vsetky robia z presvedcenia 😵
som zvedava co nas caka neskor

ingrid78
26. feb 2009

Fakt mi take robili 😀 , teraz ked sa nad tym zamyslim, tak fakt tyranie slusne, ale nezanechalo to na mne nasledky 🙂 aspon dufam 😀
Maji A kolko tam platite?

maaja
26. feb 2009

ingrid a ty si priamo v BA, kde ?

ingrid78
26. feb 2009

Ano, patrime pod Podunajske Biskupice

ingrid78
26. feb 2009

A muzovi davali pocas spanku poludnajsieho uteraky na ksicht, ked nechceli spat. Teraz to tu rozoberame, a zistujem ze ine praktiky boli kedysi v skolkach. Teraz... by rodiacia zavolali Jojku markizu, TA3 Si nechcem predstavit, co sa muselo diat v detskych domovoch

anielik
26. feb 2009

ja sm mala kucerave dlhe vlasy tak ma vyhanali na koniec ze sa so mnou nebudu hrat cele poobedie, mamina to raz pocula a ostrihala ma :(

ingrid78
26. feb 2009

No myslim, ze ked kazda prida nejaky zazitok z detsva v skolke, takk to bude zaujimave

ingrid78
26. feb 2009

Ty mas inak nadherne vlasy, vzdy som tuzila po dlhych a nikdy som ich nemala

anielik
26. feb 2009

Dakujem 😉

ingrid78
26. feb 2009

Diky maji 🙂

ingrid78
26. feb 2009

Za info 🙂

ingrid78
26. feb 2009

No super som si s vami pozehlila dnes, fakt diky este aj maso sa mi pripalilo 😀

ingrid78
26. feb 2009

Muz mi nalila pohar vina a uz sa mi krizia oci

anielik
26. feb 2009

ingrid, vzdy radi pomozeme 😀 😉 prid aj inokedy :DDD

ingrid78
26. feb 2009

Nepisem si tu sama ze, Ci idem fakt zehlit?

maaja
26. feb 2009

ja som varila doobeda a bude aj na zajtra ... robo si totiz doniesol od mojej maminy huspeninu 😀 viete co to je 🙂

ja ked si tak spominam na skolku alebo na sklou, ja nemam taky zazitok ☹

ingrid78
26. feb 2009

Jezisi, huspeniana mnam a s cervenou cibulou, boze mnam ☹

maaja
26. feb 2009

jeeej ingrid no ty mas jakeho fajn muza ... moj mi ennaleje ani ked si pytam 😝

ingrid, buideme zehlit zajtra spolu 🙂 aj ja tam mam uz taku statocnu kopku 😀

maaja
26. feb 2009

mnam mnam, ze ??? a ja tam dam aj troska octu na to 😀

ingrid78
26. feb 2009

Si idem objednat u nasich, buduci tyzden odchadzam do KE, tak nech mi pripravia.

anielik
26. feb 2009

nezehliiiiiii pripalis nieco 😉

maji poznam fuuuuuuuuuj aj ked na jedlo sa to nema :(

no ja som mala zajtra v plane TT, lebo Michal ide k zubarovi a volam kamoske ze co...a ona ze isla k mamine...zabudla na mna, tak zatrjja nieco nakuchtim a uz viem co cestoviny s rybickami a syrooooom mnam uz neh je obed:D

ingrid78
26. feb 2009

No bez octu to nehrozi a este taky cerstvy biely chlebik. Aaach jo, jak hovori krtko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre