Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

miriamka12
25. apr 2008

🙂 🙂 🙂

zuzkafuny
25. apr 2008

Veron... a to prečo takto pozamkýnajú...??? 😖
Či sa im zle študuje toľko strán...???
Ale nevadí 😀

veronika13
25. apr 2008

neviem prečo to robia, len s mel sme sa pred pár dňami bavili, že potiahneme do 1000 a potom bude nová téma-nevyšlo ☹ 😀

veronikap
autor
25. apr 2008

ja si myslím, že zrejme nechcú "nekonečné témy".. neviem.. 🙂

miriamka12
25. apr 2008

Hej hej asi to bude o tom, tentoraz stopli dost tem 😝

zuzkafuny
25. apr 2008

Jej...!!! Nám sa dnes druhý krát podarilo vykakať do šerblika 🙂 no... a zvyšok dotlačil do plienky 😀 zasran malý. A ako sa vie hodiť o zem...!!! 🙄

miriamka12
25. apr 2008

Zuzkafuny gratulujeme, my mame zatial len jeden "nocnikovy" uspech ☹ Ja to neako nikdy nestihnem a ked tak uz len dojazd 😅

veronikap
autor
25. apr 2008

zuzka, blahoželáme 😵 nám sa nočník páči už dlhšie.. vždy keď ju naň posadím, tak sa aspoň vyciká 😎
dnes bola taká rozjašená... sa s babkou hrali a až vrieskala ako sa smiala..tak som zvedavá, kedy teraz zaspí (babka ukladá)

veronika13
25. apr 2008

nášmu sa tiež nočník páčil, no teraz má obdobie, keď na ňom nechce sedieť, len ráno, a tiež trucuje, musíme už vychovávať 😀

melory
26. apr 2008

ahojte, tiez sa stelke podarilo raz vykakat do serlka, teraz ked ho zbada hovori puha, ale nic viac. sediet sedi, ale nic do neho neda.
ozivam sa po dlhej dobre, zas cvicim a zacala som malovat tricko 😵 sa tesim. vcera sme boli skoro cely den vonku.

miriamka12
26. apr 2008

Krasne ranko 😎 Mel dufam ze potom das fotku tricka, ja som strasne zevdava 😝 😉
My mame dsne velku "rocnu"oslavu, tak od rana chystame 🙂 Vyzera to na pekny den, tak vsetkym prajeme peknu sobotu 😎

melory
26. apr 2008

miriamka nech vam to uzasne dopadne...sa tesim na foto.
mirka kludne nafotim a poslem mailom 🙂

zuzkafuny
26. apr 2008

krásne sobotné ráno... či už deň...??? 😀
nevadí... hlavne nech je krásne 😉 🙂 ideme dýchať čerstvý vzduch 🙂

anad
26. apr 2008

Ahojte, ozyvam sa po dllhom case. Som sa sa "flakala".
Zelam Vam krasnu sobotu. Aj my dnes chystame prvu oslavu 😵 A dodatocne gratulujem vsetkym aprilovcatkam k ich prvym narodeninkam 🙂

zuzkafuny
26. apr 2008

Tak sme sa nadýchali a teraz búvame... a ja magnet na túlavé psy, jeden išiel so mnou až od mesta ku mne domov... skočil cez dieru do dvora a strhla sa mela medzi troma psami a mnou a malý skoro z kočiara vypadol... strašné...!!! Cerba som ledva bachla do domu a cudzinca som vyprevadila pred bránu... lenže mňa si asi vytipoval, že budem jeho nová gazdiná... a nie a nie ho vyduriť...!!! SOm musela na neho zavolať drahého 😢
Chúďa pes... ale nevyzeral že by mu niečo chýbalo... somár chlpatý ☹

luminkasp
26. apr 2008

Ahojte,

nestiham. Vcera sme fiestovali do rana, foto v albume 😎

zuzkafuny
26. apr 2008

Lumi... 🙂

melory
26. apr 2008

ahojte dnes sme mali vylet do borovicoveho lesa na zahori 🙂 hory,hori?
som pekne nachodena.
a vyhladovala...nemam dno.

veronika13
26. apr 2008

ahojte, ja som za sebou makací deň, do obeda sme boli sadiť zemiaky u starkej, ja som nesadila ale kočikovala sa s Riškom, no bola som riadne unavená z toho, a po obede som doma sadila v záhradke, ktorú som najskôr neplánovala, ale ma to chytili, tak namiesto 2x2m máme nasadené asi 10x10m 😀

melory
26. apr 2008

veronika ja som sa dnes sadeniu vyhla z daleka 🙂

veronika13
26. apr 2008

mňa to baví, len uvidím či aj plevanie ma bude 😀 pri domčeku chcem tiež záhradku aj skleník

zuzkafuny
26. apr 2008

mňa to nebaví... 😖
Ale môj oco to miluje... a potom stuká ako ho všetko bolí...
a ja poctivo nepomáham 😅 sa chodím na neho kukať a provokovať 😀

veronika13
26. apr 2008

nooo, veď mňa tiež všetko bolíííí 😅

zuzkafuny
26. apr 2008

vidíte... no nevravím...??? A všetko vás bolí 😝

luminkasp
26. apr 2008

ja to tiez nemam rada, pri dome mame, stara sa papi

ja bezim, pa

veronika13
26. apr 2008

ale ten dobrý pocit, že niečo za mnou ostalo stojí zato 😉

salajcatko
26. apr 2008

jej ahoj, nová tema, som vás skoro ani nenašla 😀
mňa moc štve, že sem už nestiham chodiť, ale ked sa dá, tak sme von na dvore, a karinku sme nahlasili do folklorneho súboru, takže aj to, chodíme tam síce 2xtýždenne,ale vlastne do školky a potom pomaličky tam, prídeme domov večer, ale mám radosť , že sa jej to páči 🙂

ozaj, Simonka už pár dní konečne behá celkom sama, prebrázdi celý dvor, tak stále len periem a čistím boty 😝
ale je to chutné, ešte je totál opatrná a ako kačička, ale doma po byte je to frajerka...a prilša na to že má dierky v nose, tak si tam strčí ukazovak a čapoce sa, no bohová je, musím ju vymáknuť a stihnuť odfotiť 😀 😝

Včera sme malo oslavu konečne, Simonka plus Karinka do kopy, tak ešte dnes od rána vyžieram torty, mnamky, boli dve a obe dobručké 😝

zuzkafuny
26. apr 2008

Salaj... nEstíhajúcich je nás tu viac. Máš odpustené 😉 🙂

veronika13
26. apr 2008

salaj, to je super, že Karinke sa v súbore páči, to bývajú perfektné spomienky v dospelosti. Môj si tiež vrta v nose 😀 a suprovo tancuje, ruka hore, točí sa dokola a jednom nohou si dupe 😀

salajcatko
26. apr 2008

oo, zuzka, tak dakujem 😀
ale myslím, že teraz, ako nastupe krajšie a hlavne teplejšie počasie to tu bude aj tak redšie, lebo budeme ovela viac von..a na zimu sa tu zasa usalašime, no nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre