Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

lilu18
3. dec 2008

maji-tak vopred gratulujem-keby sme potom zabudli 😀

maaja
3. dec 2008

hi hi, to ja sa este pripomeniem, neboj 😀

lilu18
3. dec 2008

to ma tak rozculilo-dali nam okr. Sc a my skoro v Ba byvame preto ☹ 😠

maaja
3. dec 2008

jaaaj, vy ste predtym boli BA ?
no to mate blbe ak potrebujes nieco vybavovat, ze ?

lilu18
3. dec 2008

nieco vybavujem v SC nieco v BA 😠

maaja
3. dec 2008

aspon sa vyznas vo viacerych mestach 🙂

lilu18
3. dec 2008

papa,musim varit

anielik
3. dec 2008

ahojte, my tiez este nezodbime, ked doupratujem vyzdobime,
akurat som tatovi dala kupit vianocne CD pre matka, nech mame atmosku...nic take nemame ☹

maji ako sa ti dari? AJ makas ci len vegetis? Musim ta prist pozriet 😀

luminkasp
3. dec 2008

anielik,

odpisem ti za chvilu na ip, musim malej dozdobit okno, taha ma za ruku

super cd pre deti vianocne je od podhradskej a canakyho, nasa ho ma strasne rada, kupte, ak chcete 😎

anielik
3. dec 2008

Oki lumi 🙂 my mame viac CD od nich, ale toto sme nejako nezbadali ☹ Teraz bol vnovej Mame

veronikap
autor
3. dec 2008

to je dobrý nápad s tým CD, musím aj ja niečo pozháňať 😉
ja vyzdobujem na prvý advent a stromček sme robievali tiež deň pred Štedrým dňom, ale min. rok som nevydržala a urobila som ho pre malú tuším týždeň vopred.. tak tento rok asi zase nevydržím 😀

my by sme tiež chceli domček, ale všetko je tu také drahé (v okolí BA)... Rovinka je napr. super, mne sa tam páči, ale manžel to zavrhol, keby má v špičke chodiť každý deň do BA 😖
také Jarovce alebo Rusovce by boli ideálne 😀 už len to Lotto vyhrať a sťahujeme sa 😀 😀 😀

a čo sa veku týka... som niečo vyplňovala na nete a tam bola kolonka ohľadom veku, bolo treba zaškrtnúť do akého limitu patríš.. tak ja som už musela dať 31 - 40 ... keď človek vidí tú 40-tku.. iná depka 🙄 😀 😀 😀

veronika13
3. dec 2008

dneska sme boli v MC, deti sa bláznili, Riško spadol a išla mu krv z nosa, keď sa upokojil, tak do piatich minút sa pošmykol na stoličke a rozťal si peru zvnútra trochu, tak zas plač.... teraz búva, ja som robila jednohubky, keby niekto prišiel a kukám ordináciu z archívu
inak už sa teším na vyzdobovanie a pečenie 🙂

luminkasp
3. dec 2008

verca vsetko najlepsie, som vobec netusila, ze aj ty si decembrovka, tak to su medzi nam len nejake tri tyzdne😀, ja oslavujem 24. Teda mamky decembrovky a dietky aprilovcatka 😉

veronika13
3. dec 2008

ja mam tiež 24, takže ja som o tie tri týždne staršia? 😀 moje deco je marcové 😝 🙂

luminkasp
3. dec 2008

no, si ma zrusila veronicka, ..., ale aspon podla temy je aprilove 😉

veronika13
3. dec 2008

😀 veď to nič, lubečka 😀

anielik
3. dec 2008

baby baby, sak tu polovica deti je marcovych 😉

veronika, my nemusime ist ani do MC, matkovi som vcera kupila nove papucky a vecer sa potkol o koberec a trafil presne roh postele bradou sa cudujem ze nema 2 sanky este aj licko ma nie modre ale cierne ☹ zato dnes uz vymyslal a liezol za mnou na rebrik, ked som umyvala roldorku 😠 😠 😠

veronikap podte do blatneho, my sme tam teraz kupili pozemok 2400/m2 a senec ma 4200-5000/m2 sme v slnecnicovom poli, vidime z dialky dialnicu a mame koniky hned pri nas 😉

veronika13
3. dec 2008

anieli,, veď urazy sa stávajú, len v tom MC máme akúsi smolu, vždy je to s krvou ☹

lilu18
3. dec 2008

my od obeda teplotujeme ☹ a neviem co sa deje,ved nema ani kasel ani soplik...zuby? ved uz ma..

lilu18
3. dec 2008

tak sa uz tesum na noc 😒

lumi,tiez si strelec 😀 mohla som si mysliet...mas podobne strelene napady ako ja 😀

veronika13
3. dec 2008

baby, nieže sa tu navzájom postrieľame 😀

maaja
4. dec 2008

ja som pochopila, ze luminkasp oslavuje 24 decembra, ne ze ma 24 rokov ...
alebo ze by v decembri ( neviemkolkeho ) oslavovala 24 rokov ????? 😀

veronika13, som myslela ze si mala 22 rokov teraz ... sak nemala si minuly rok len 21 ????? alebo mi šiši ????

maaja
4. dec 2008

lilu, aj nas Marek dosiel vcera z jasli taky nejaky bleee ... bol aj troska teply, ale mal iba 37,1 vecer pred kupanim ... ale ma taky husty soplik ... no len ozaj malicko a dneska rano vyzeral fit .... tak neviem, nech este vdrzi aspon tyzden a potom uz budeme doma 😅

maaja
4. dec 2008

anielik, aj tak mi to pride vysoka cena ... ale zasa byvat v Blatnom moze byt fajn ... ved v BA si odtial za desat minut, parada ... a kde to je presne ? niekde ako sa ide na Senkvice ? alebo jak je ten konikovy hotel a myslim aj stadion je tam ?????

hi hi, myslis ze by si "starych" blavakov vytiahla z mesta na dedinu ????? myslim na veronikup, resp jej muzika 😀 😀 😀 ale zasa sa zopakujem, v centre mesta by veronikap bola z Blatneho asi rychlejsie ako teraz z domu 😉

veronikap, ja viem ze planujete nejaku dedinku, ale hned pri BA 😵

maaja
4. dec 2008

a ze kde ste vsetky ???? nas taham z druhej strany 😝

luminkasp
4. dec 2008

hehehe, babulky, musim vas tu vsetky uviest na pravu mieru, hehehe. Luminka oslavuje 24. decembra 24 rokov 😀 😀 a je kozorozec, ale velmi okrajovy, tzn. obcas je strelena aj ako ten strelec, co sa konci dva dni pred jej narodeninami 😀 😀 😀 😀 😎

lilu a ty mas kedy strelene narodky?

anielik
4. dec 2008

maji, mame este blizsie k dialnici ako v senci 🙂
tak ako pises ten hotel je tam je to hned za cintorinom

mne je dnes riadne slofl :( najradsej by som si lahla a spala .((((

luminkasp
4. dec 2008

anielik nebudes tehu? 😉

maaja
4. dec 2008

nooo anielik, ze by predsa ???? namiesto "snž" bude "tt" ???? juuuj, to by boli Vianoce, hm ? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre