Apríloví drobci - 2007 - II.

veronikap
25. apr 2008

takže týmto zahajujem novú tému (na odporúčanie admina).. 😉

melory
15. dec 2008

baby cd-cka som objednala hned dva....jedno krestanske pesnicky a druhe vianocne krestanske pesnicky... 😵 sa tesiiiiiiiim, moc, moc. zistila som pri prehravani ukazok, ze hugo vie jednu z nich...zo skolky....bol hrdy, ze mi to spieva....tak mu oci ziarili....a stelka fici na male koniky lubi boh....to je podarena, opakuje tie zvieratka. mam to v mobile....stale to pyta...ale uz ked to bude doma...to je ineeeee.

monkap
15. dec 2008

mel: patrik ... akurat spinka, tak tu pozeram co noveho 😉 a o chvilku zalahnem k nemu 😵

melory
15. dec 2008

monika....ked je jedno to sa da pospat, ale dve naraz, to sa stava raz za rok 😖
patrika tu este nemame.... 😵
ked som bola tehu, tiez som si pospala s hugom.

monkap
15. dec 2008

mel nestras .. ja som hrozny spachtos ... v poslednej dobe spim s malym kazdy den cez obed 😀 uz aj teraz sa mi oci zatvaraju , telo si uz zvyklo na poobednajsi spanok 😵 no musim sa vyspat, kym sa este da 😀

my tiez casto pocuvame ich CD ... drobec ich ma rad ...

veronikap
autor
15. dec 2008

ahojte babule a monika vitaj 😵
naša opica dnes spí už od pol 1 ... 😎 upratané, ožehlené, ... normálne sa nudím... 😀 😀 😀
zajtra ideme na výlet do Tatier, pozrieť kamošku, majú tam apartmán a je tam teraz s malou.. vrátime sa asi vo štvrtok.. prvý krát pôjdeme vlakom, Zina sa už nevie dočkať 😵
takže sa tu ukážem asi až v piatok..
inak, uvedomujete si, že skoro o týždeň sú už vianoce? ja absolútne.. 🤐

čo sa škôlky týka, ja by som tiež chcela dať zinu od januára 2010... alebo od septembra 2009 možno na pol dňa... uvidím, čo na to povedia... a ako nám to vyjde s druhým bábom 😅 😔

melory
15. dec 2008

my cestujeme do prahy vlakom casto. nooo teraz ideme zo stredneho sk a cesta ma trvat 8,5 hodin....normalne som nestastna...ved to ako do talianska k moru.

veronika13
15. dec 2008

mel, aj nášmu sa ta pesnička páči, ale len keď má náladu, tiež frčí na gummi macíkovi, gunkáčoch, a teraz najnovšie rozprávka Ratatoile, to je o myši čo sa stala kuchárom, baví ho to

anielik
15. dec 2008

ahojte, my este nepozerame telku 🙂 ale tancujeme na vsetko a v aute musime mat radio na plne gule 😲 😲 😀

Monika vitaj 🙂 odkial si?

Babulky ako casto umyvate hlavu vasim detom? Matko ma stale jedlo aj vo vlasoch tak sme zaalikazdy vecer ale zda sa mi to casto ☹

melory
15. dec 2008

poznam to mame, to je mile.....stelka fici stale na maxipes fik...ona je akoze ta Aja. 🙂

veronika13
15. dec 2008

ja som dnes znova piekla medovníky našla som super recept, len som ho musela trochu upraviť, lebo tej múky tam písali akosi málo, lepilo to ako fras, ale sú mäkkulinké a super chutia, tak som hneď z dvoch dávok, pre mamu aj kamošku a išlo to jedna radosť, z jednej dávky roboty niečo vyše hodiny aj s umývaním riadu zajtra sa vrhnem na linecké a možno aj fúkané rožky. Ozaj neviete či fúkané a medvedie labky je to isté? ja to akosi neviem zistiť.

Riško mal dneska menší úraz, keď som robila tie medovníky, tak sa hral s ockom a jašili sa a tresol si hlavu o pelasť postele, tak má odreté líčko a hrču na čele

anielik, vy sa ešte kúpete každý deň??? my už asi len 2-3x do týždna a vlásky mu umývam 2x, on si tam neodkladá papanie 😀

maaja
16. dec 2008

fuha vy ste ale popisali ;)

no reagujem na pracujuce maminy a deticky v skolke / jaslach: tak ja som Mareka dala do jasliciek aj ked som do roboty ist nemusela a myslim ze som urobila najlepsie ako som mohla - Marekovi sa tam uz teraz strasne paci, tesi sa tam, vela sa tam nauci, je tam s detickami a o mamu nepride ... ked pride domov pred piatou, tak sa s nim hram, venujem sa mu, mame pre seba cely vikend plus aj pondelky, kedy do jasli nechodi ale sme sami dvaja doma ... myslim ze keby sme boli doma stale len spolu, tak by sme sa dost nudili, nevedela by som mu vytvorit tak zaujimavy program ako ma v jasliach, a to hlavne teraz v zime ... a nemyslim ze som preto zla mamina, ze som dieta dala do jasli ... som rada ze sme mu mohli vybrat dobre jasle, kde sa on citi fajn a ja som tiez kludna ze je tam kde je ... a o to viac sa na neho tesim ked pride domov ...

este by som povedala ze je ine ako napriklad melory, ked ma doma dve deti a tie sa spolu zahraju - lenze Marek nema surodenca na hranie 🙂

no a ja neodsudzujem ani tych ktori deti do jasli daju ale ani tych ktori su s nimi doma cele tri roky ...

ale ked mozem, tak si myslim ze je asi pre decko lepsie ked ide do skolky alebo jasli skor - myslim ze sa stane take odolnejsie a priebojnesie, nie ???? ale samozrejme je to o jasliach a HLAVNE o povahe dietata. nie ?

zuzulik22
16. dec 2008

ahojte, maaja akoby si mi z duse hovorila. Aj ja mam kubka od decembra v skolke-jaslickach a vidim na nom len same pozitivne zmeny. Rano sa vzdy uz tesi na deticky a naucil sa s detickami pekne hrat a vie sa ovela lepsie aj doma sam zahrat, je ovela disciplinovanejsi a co je pre mna asi to najdolezitejsie - citi sa tam dobre. Ja som este doma, od januara pojdem do prace, je mi za nim niekedy smutno, ale nie je nic krajsie ako ked pride domov a bezi oproti mne a krici mami. A mame dost casu, ked pride do vecera a ccele vikendy a naozaj uz nepozname to, ze je doma vlastne jedinacik 🙂 . Dieta potrebuje kolektiv a nas kubko deticky miluje. Zo zaciatku, ked sa s nimi chcel hrat tak im bral hracky, ale rychlo pochopil, ze to tak nejde. Dokonca sa vie uz aj sam napapat a sam si donesie serblik a povie mama ccc a je ovela samostatnejsi 🙂 🙂 🙂 🙂

maaja
16. dec 2008

v juni idem na koncert Depeche Mode 😵 😀
dufam ;)

a v januari na muzikal Pribeh ulice ...

jaky kulturny rok ma caka 😎

lilu18
16. dec 2008

ahojte
fiha,maji aj ja chcem-vyrastla som na nich 😅

lilu18
16. dec 2008

tiez kupem malu kazdy den ako anjelik,malej sa to paci a vlasky asi tak 2x do tyz. teraz v zime,ale v lete aj vlasky kazdy den. 🙂
asi pred tromi dnami malej telefonoval svokor so svokrov a predstavte si ked polozili mala chcela znovu telefon a skoro som odpadla.Zanotila---deda pie piooo 😀

tak nasa prva veta 😀

maaja
16. dec 2008

aj Marek sa kupe kazdy den - on ma rad vodu ... vlasky so samponom v nedelu len 😵 a v lete castejsie ...

maaja
16. dec 2008

marek tiez vie ze dedo pije pivo 😀

lilu18
16. dec 2008

😀

len som myslela,ze prva veta bude o inom.... 😀

anielik
16. dec 2008

Ahojte 🙂

Lilu, aspon sa nestrati 🙂

Nasa prva veta bola "mama, tata brm 🙂" vtedy sme sa akurat obliekali a isli sme k babke 😀

A co mam robit s jedlom vo vlasoch? Len voda myslite ze staci? MAtko miluje vecernu masaz a sup do vody🙂 to by som mu nemohla zrusit, asi by ani nezaspal ☹ ☹ ☹

maaja
16. dec 2008

lilu 😀

maaja
16. dec 2008

dievcata tehotky a snazilky - teste sa !!!! od januara je prispevok pri narodeni aj druheho a aj tretieho dietata 20.440 Sk 🙂 ... teda dokopy s tym klasickym 4.600 Sk ci kolko je to 25tisic ... to sa uz oplati robit ... teda rodit deti 😀 😀 😀

lilu18
16. dec 2008

maaja 😀

anielik-myslim staci,pokial to zide

lilu18
16. dec 2008

ideem, 🙂

monkap
16. dec 2008

ahojte,
anielik som zo ZA ... my tiez kupeme drobca kazdy den - teda niekedy kupeme, niekedy len sprchujeme ... je to taky ritual pred spanim 🙂

maaja
16. dec 2008

ja som si vsimla novu clenku tu u nas 🙂

takze monkap vitaj a venuj sa nam, ne len majovkam ;)

monkap
16. dec 2008

maaja: vdaka za privitanie .... ja vas casto citam 😉

zuzulik22
16. dec 2008

caute, caute,
idem sa vam pochvalit, v piatok idem na posledny pohovor do roboty, ale uz by to malo vyjst a nakoniec nebudem ani menit spoloccnost. Drzte palce 🙂

zuzulik22
16. dec 2008

anielik - aj my kupeme kubka kazdy den aj s vlasmi, iba ked je prechladnuty mu vlasky neumyvame.

melory
16. dec 2008

mne chyba tema s hugovim rocnikom, lebo s nim riesim omnoho viac, ako so stelkou......sice je zalozena, ale nik nechodi.

anielik
16. dec 2008

zuzulik, drzim palceky na aku poziciu ides? A umyvate kubkovi samponikom vlasky?

Mel a co riesis s Hugom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre