Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

lila794
7. júl 2008

Bambu, supeeer! To je radosti z kazdeho pokroku, ze? Tak uz Matko bude mobilny, waw!

Inak, tu penazenku sme nenasli, tak rano bezal na policiu a do banky, nech aspon zablokuju kartu bankomatovu. ☹

K tej ocnej idem az poobede, je tam menej ludi. Uz od vcera mi kruti v zaludku od strachu.

Put, ako si dopadla?

alinka76
7. júl 2008

Bambulka, to je šikovný, v 9-tich mesiacoch chodiť 🙂 Ináč nechápem, však si mala toľko mliečka, prečo už nemáš? 🙂 Si začala hneď prikrmovať sunarom? Lebo ja mám pre môjho stále dosť. Aj keď zje zeleninku, tak za hodinu ho ešte mliekom dotlačím, lebo je smädný. To moje trdlo stále fľašu ani pohár nechce.

Včera sme boli vo Východnej na slávnostiach a malý je zvyknutý papať po ležiačky, tak sme museli vzať deku a hľadala som si vhodný úkryt na kŕmenie. Nakoniec sme skončili pod stromom na lúke 😵 Inakšie nechcel vôbec jesť. Boli tam asi s mesačným bábom, chúďatko, tak plakalo. Nechápem, načo tam išli s takým drobcom. 😖

klinko
7. júl 2008

lila, budeme na vas mysliet. chudatko Davidko, co si musi vytrpiet. s tou penazenkou mi je to luto. ☹ ali, viem, ze ste boli, Mirkova priatelka mi ma poslat Sasmkovu fotku. kde ste boli na luke, za hriskom?

putyna
7. júl 2008

Cafte babule tak tu zubarku som prezila heh ja si tiez myslim ze je jedna z najlepsich

bambu tak aj ja gratulujem heh my este sami nebehame len za rucicky a vstavame sade kde sa da a po stvornozky

hmm bambule aj my mame dake problemi z ockom mame ho cervenucke cele zajtra pojdem s timim ku doky tak uvidime co nam povie

putyna
7. júl 2008

ali aj my mame sexi tesco podbradniky

alinka76
7. júl 2008

Evi, tam na začiatku pri vstupe, pri plote, taký chlapec tam mal bicykle opreté a rovno sme sa tam vyčapili. A asi chcel ísť po ne, zbadal nás, tak cúvol. Potom sme ho videli aj s maminou, čakali, kým odídeme 😀

dnes som bola na stretku decembroviek v Ružomberku, kuknite do fotoalbumov, sme tam pod menom decembrovcata2007 🙂

teším sa, keď aj my takto spravíme fotky z nášho stretka.

putyna
7. júl 2008

bambu aj my by sme mali take daco zorganizovat 🙂

alinka76
7. júl 2008

put, na čo myslíš? my sme nemali podbradník 🙂

putyna
7. júl 2008

ja mysim na fotkach ma maly samko podbradnik na tej co ste cez vykend u starkych heh

putyna
7. júl 2008

bambu prae som kuk stretko bude zrejme jane na hoteli liptov baby chcu prist na cely vykend

alinka76
7. júl 2008

jaaj, aha, no, z Tesca, sú také fajn na patentky, že nemusím šnurovať, ale na papanie máme také staré, čo mi nie je ľúto,ž e budú zababrané.

putyna
7. júl 2008

no presne my tak isto heh tieto su skor len na okrasu

klinko
7. júl 2008

Ali, Duri ma fajny depilator

bambulka026
autor
8. júl 2008

Prave tej mobilnosti sa obavam, uz teraz je vsade... 🙂

Put, kde ma byt stretko?

putyna
8. júl 2008

bambu lipt.jane

bambulka026
autor
8. júl 2008

Put, a kto tam pride?

Ali, aj mne je cudne kde sa strati to kvantum mlieka.
No on uz pekne papa prikrmy, zapije to cajikom, takze mliecko si uz nepyta.
Ja mu robim Sunar len rano ked vstane, a vecer ked ide spat.
Alebo ked ma zly den a nechce papat, tak mu spravim grisku so Sunarom, popripade kasu, to zje vzdy... 😀

alinka76
9. júl 2008

cafte, dnes v noci som si z malého urobila odsávačku 😀 zobudila som sa na to, že mám plné prsia, tak som vzala malého spiaceho z postieľky a odsal ma 😀 chúďa, nechápal, ale papal. nechcelo sa mi vôbec odsávať a toto bolo najpohodlnejšie. už odsávačkou nedostanem toľko von ako keď on vytiahne.

a my sa to kedy ideme stretnúť? už by som niekedy prišla do mesta na zmrzku, čo vy na to?

ináč, môžete kuknúť na môj blog nový: http://alinka-family.blogspot.com

lila794
9. júl 2008

Ali, mas nadherne deticky!!!!

putyna
9. júl 2008

bambu tak asi deti narodene v septembri ved kuk stretnutia septembrovciatok

bambulka026
autor
10. júl 2008

Put, keby som ja mala tolko casu vsetko pokukat...
Mam same vybavovacky, a ked nie, tak ma zamestnava Matko.
Dnes zacinam pracovat, vlastne brigadovat v Hypernove v LM, takze uvidim ako to vsetko budem stihat... 🙂

zuzana24
10. júl 2008

ahojte babule mamule kukam ze k nam pripudlo par novych mamiciek ahojte,tak my sme sa uz vratili bolo tak super ze sa nam ani vratit nechcelo lietadlo bolo super ale hlavne mala bola kludna v lietadle velmi sa jej pacilo. hodim par foto co sme urobili potom si kuk.

bambu a kto ti bude maleho strazit?a hlavne na aky usek ides?a na ako dlho?

putyna
10. júl 2008

bambu tam som brigadovala aj ja ale ti poiem ze vyskusala som si uz aj vykladanie tovaru a aj za pokladnou byt a poviem ti ze uz by som vykladat tovar nesla

zuzanka vytaj heh uz si nam tu chybala

zuzana24
10. júl 2008

putynka ahoj dakujem za privitanie ako sa vam dari z drobcom ste zdravy?
ja som tiez pracovala v HPN ale za malo penazi chceli vela muziky 😖 uz by som tam ani ja nesla. 😠

lila794
10. júl 2008

Ahojte babenky! Dnes sme boli zas na tom prieplachu a stale nepriechodne. Tak zajtra ideme do nemocnice na ocne - budu mu robit sondaz - to mu tam chudatku volaky dratik vopchaju a prepichnu. Sa zblaznim!!!

lila794
10. júl 2008

Ozaj Zuzi - ahoj!! Ak sa smiem opytat, kde ste boli?

zuzana24
10. júl 2008

jasne lila mozes boli sme v UK.a co je malinkemu chudatku?

lila794
10. júl 2008

Ma upchate slzne kanaliky. Ja mam segru v Uk a kde presne ste boli?

klinko
10. júl 2008

ahojte babenky, vitaj Zuzka. ja letim o tri tyzdne s malym na Slovensko a mam z toho hrozny strach, ako to maly zvladne. fakt to nebolo take hrozne?

klinko
10. júl 2008

lila, chudatko Davidko, dufam, ze zajtra uz ho budu trapit posledny krat. musi to byt hrozne aj pre teba. ☹ budem zajtra na vas mysliet a budem vam drazat palce

putyna
11. júl 2008

zuzi no nastastie sme zdray heh mame 7 zubo behame po stornosky stavame vsade kde sa da a behame aj za ruky hmmm takze ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre