Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

bambulka026
autor
18. aug 2008

Ahojte, my dojdeme, len uvidim ako sa Matko zobudi.
Niekde si Vas vsak najdeme ak by sme prisli neskor... 😀

putyna
18. aug 2008

my tiez prideme len asi o 10min neskor

alinka76
18. aug 2008

aj my prídeme, platí to dúfam stále na 3tiu.

putyna
18. aug 2008

no ako bolo fajne co heh dufam ze aj nabuduce spravime a pride nas viac 😀

paskova
18. aug 2008

ahoj dievcata: ja som bola dnes na ultrazvuku, vsetko je nastastie ako ma byt. Len moja Natalka mala zapal zvukovodu, tak este s nou beham po doktoroch, ale hadam to do konca leta nejako vyliecime. Nabuduce na stretko by som sa aj ja pridala k Vam, ak mozem. Pekny vecer. 🙂

zuzana24
18. aug 2008

ahojte baby tiez sa pridavam ze bolo super i ked som nemohla ostat dlhsie ale aspon som niektore spoznala 😉 a dufam ze nabuduce naozaj nas pride viac 😀

ewusiklm
18. aug 2008

Jeeej ahojte už mi to ide 🙂 Dnes so bola na stretnutí s vami a bolo to super len škoda že som nemohla ostať dlhšie.

putyna
18. aug 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej super som rada ze si tu

alinka76
18. aug 2008

ahojte, aj ja sa pridávam, že bolo super, akurát som ukazovala mužovi fotky zo stretka, idem ich dať do albumíka 🙂 hoďte aj vy, nech povymieňame.

ewusiklm
18. aug 2008

a mne nejde vytvorit albumy :(

ewusiklm
18. aug 2008

jej urobila som album z dnesneho stretka 🙂

alinka76
18. aug 2008

ewusik, už som kukla 🙂 no zlaté sú tie naše deti a jeden ako druhý, akoby ich jedna mama mala, takí sú podobní 🙂

ewusiklm
18. aug 2008

alinka,aj ja som si kukla tvoje albumy...no mas pravdu naozaj ako keby ich jedna mamina mala,no zlatucky su

paskova
19. aug 2008

ahoj dievcata, prave som pozerala vase fotecky zo stretka. Tie deticky su nadherne!!!!!! Normalne vam zavidim, ze to tehotenstvo a hlavne porod mate za sebou.Ja sa uz mojej babiky neidem dockat, v jednom kuse obzeram vecicky na mimi, uz som si aj nieco poobjednavala. I ked som poverciva, ze sa veci nemaju kupovat dopredu ale uz neviem odolat. 🙂 Pekny dnicek vsetkym. 🙂

alinka76
19. aug 2008

paskova, tak to ťa obdivujem, že si ešte nič nekúpila, ja som už v 4. mesiaci mala kočík, ale to len preto, že presne ten typ, čo som chcela a aj farbu predávala jedna pani na MMB a chcela som ho. Ináč som takto dajako v lete už začínala kupovať, keď sa mi dačo páčilo. a každý deň som to vyťahovala a voňala a obzerala 😀 😀 😀 😀 proste psycho, ale mne sa tie vecičky tak páčli 😎

ewusiklm
19. aug 2008

paskova-tiež sa čudujem,že si ešte nič nekúpila.Tiež mi všetci vraveli že to sa nekupujú tie veci tak skoro ale keď som videla tie krásne vecičky nemohla som odolať a kupila som ich ich pár.a keď som si ich potom doma obzerala tak som si už v nich predstavovala drobčeka.A stale som si ich obzerala a premiestnovala z miesta na miesto,si všetci mysleli,že mi už z toho šibe...ale tak no bolo to moje prvé tehotenstvo a strašne som sa tešila... 😉

plostica2502
19. aug 2008

ahojte baby,sa ospravedlnujem,ze som nedosla,bola som dohodnuta s nasou slavkou,co ma samka,ale minus zaspal ...mno,ale chystame sa v utorok do jana na kupalisko,aj slavka so samkom pojde,tak by sme mohli ist vseeetky maminky tam.... 😀

paskova
20. aug 2008

ahojte dievcata: no tak som dala na vas a uz zopar veci som si objednala z mimibazaru. Objednavam iba 62 velkost, dufam, ze to vystaci do 3 mesiacov. Je to ako choroba, teraz sa tam stale pozeram ci nemaju nejake dalsie pekne veci! 😀

lila794
20. aug 2008

caute baby, nesiel nam net, tak az teraz. Aj ja som rada, ze som vas aspon videla, ked sme boli tak kratko 🙂
Dnes sme boli ockovat, tak som zvedava, ci nebudu teploty. Inak uz vazime 8850g -pomoooooc!

plostica2502
20. aug 2008

ahoj lila,ty to ma maly davidko riadnu vahu na 4mesiaciky,no skoro5....moj minko ma okolo 8🙂)...mas teda co nosit,ti poviem,mna uz teraz bolia ruky a chrbat 😀

paskova...ja som uz v 4mesi mala podedene veci poprate,kocik som mala uz rok 🙂)))a tak 😀

bambulka026
autor
20. aug 2008

Ahojte, ja som len na skok, ozvem sa ked uz budem mat len svoje dieta. 😀 😀 😀

Ali, obdivujem Ta ako zvladas tie 2 deturence, ja vecer padam do postele mrtva...

Put, to druhe dieta musim prehodnotit, neviem ci by som zvladla naraz dve... 😖 😀

lila794
20. aug 2008

Plosti, no poviem ti, mam co robit, manzel mi musi kazdy vecer poriadne vymasirovat chrbat. 😝

Bambu, jaj, som zabudla, ze mas teraz tu holku u seba. No, len trenuj 😀 😀

Paskova, ja som este ani tehotna nebola a uz som sliedila po detskych obchodoch 😀

Zuzi, dnes som ta videla 🙂 bola si so Saskou v cukrarni, ze? Ja som len narychlo z auta vyskocila do obchodu, lebo maleho sme mali doma so svokrou.

Inak, maly uz ma teplotu, ale spinka, tak dufam, ze bude ok ☹

alinka189
20. aug 2008

maminky, viete mi poradiť či sa môže z dovolenky v zamestnaní (čerpám, lebo nepreplatia 😅 )prejsť rovno na materskú? môže sa to spojiť? nemusí byť medzitým ani jeden deň, že musím ísť do práce? neovplyvní to materskú?
a mám strach z vybavovačiek (papierov) po pôrode, je toho strašne vela, ked som videla všetky tlačivá, ved ani neviem, či ich správne vyplním ☹
nie aby mamičky odbremenili od takých vecí, ked sa musí starať o bábätko, ale naválajú toho až až...dúfam, že potom poradíte.

putyna
20. aug 2008

Paskova no ja som zase tiez poverciva a tiez sa nic nekupovalo okrem toho co bolo treba do nemocnice este aj kocik bol mangel kupovat sam ked som uz porodila na 3 den

alinka189 nemas sa coho bat tie papiere zvladnes su uplne v pohode to pojdes iba na metsky a na urad socialnych veci a rodiny a popistonu si vybavys neviem do kolkych mesiacov takze to je uplne v poho

lila794
20. aug 2008

Alinka, myslim, ze to by nemalo ovplyvnit matersku. A tie papiere zvladnes 😀 nech ti to vybeha manzel, ty iba vypises a pojdes zaniest. Ked som to zvladla ja, este k tomu ubolena po cisari, tak to zvladne kazda, to mi ver. A teraz sa tym ani vobec netrap, este mas na to cas 😉

lila794
20. aug 2008

Matko a Timinko, gratulujeme k 11. mesiacikom 😀 o chvilu uz rocik 😀

alinka189
21. aug 2008

lila, hej ešte čas, ale ja nerada všetko na poslednú chvílu, síce kým neporodím, ani skôr nič zanášať nemôžem 😅
ale dakujem vám 😉

plostica2502
21. aug 2008

ahojte mamuse...

bambu,ty mas teraz dakoho na prazdninach,to dake male dalsie...

ali189,kludne cerpaj dovolenku,neovplyvnuje to matersku...

inak aj ja sa pridavam ku gratulacii matkovi a timkovi.. 😲

aaaaa ozaj,asi ste prehliadli,som pisala,ze ci by ste nesli v utorok daktore do jana na kupko...ja sa chystam so slavkou a samkom... 😉 😉 😉

paskova
21. aug 2008

Ahojte babenky: ja som uuuuplne podlahla Mimibazaru a kazdy den si nieco objednavam. Vacsinou 62 velkosti, dufam, ze to nebude velke. Su tam fakt krasne kusky, a to este ani moc neponukaju zimne veci. Ozaj, latkove plienky ste kupovali aj male aj velke? 🙂

jastericka
21. aug 2008

ahojte, trošku sa medzi Vás zamiešam 😅 , fotky z Vašej stretávky sú super, deťúrence krásnučké 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre