Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

zuzana24
13. jún 2008

bambu ako s malym je lepsie?my sme dostali anginu ked sme mali tri mesiace ja som normalne plakala s nou na pohotovosti.

bambulka026
autor
13. jún 2008

No, uz je to lepsie.
Boli sme na tej kontrole a antibiotika moc nezabrali.
Objednala nas na krv, vraj mu urobia kompletku vysetrenia, aby zistili ci to nie je nieco virusove, lebo 3 dni liekov by sa vraj uz mali prejavit, a on to ma stale zapalene.
Ani papat moc nechce, zrejme sa mu zle prehlta... ☹
Ja som uz mala tasku zbalenu, ze ideme do nemocnice, keby sa mu nepolepsilo.

Su to chudatka, ked take male ochoreju a ty im nemozes pomoct.
Ja som sa tak dorevala pri tych zabaloch, ako nikdy...

plostica2502
14. jún 2008

ahoj maminy,aj my sme v polke 6 mesi a tiez uz musi sediet,lebo inak mrndoli,ale sedi uz pekne sam,nevala ho moc 😅

zuzana24
14. jún 2008

bambu my sme dnes v noci hnackovali sme mali trosku perno ale dala som jej hilak a je dobre uz.esteze to preslo lebo vo stvrtok odlietame tak dufam ze neochorieme ale hadam nie.no to by mu mali zabrat uz za tri dni nam zabrali aspon teploty nam klesli.ty si sa aspon doma dorevala ale ja pred doktorkou na pohotovosti tak neratovali len dieta ale aj mna 🙂 neboj nist o par dni uz bude dobre.

plostica2502
16. jún 2008

ahoj zuzi a kamze sa chystate,na dovcu idete....lebo ja to nestiham tuna akosi vnimat🙂))

inak mamky,co to je za obdobie..aj my sme presli vyrozou,mali sme teploty,nadchu a kusok kasel a ked to skoncilo vysipal sa mi cely,ale uplne...strasne mi bol,plakal aj v noci zo spanku a bol uplne vriaci,sme nic nespali...

zuzana24
16. jún 2008

plosti mi ideme do anglicka sa bojim ale aj tesim zaroven.a inak bud rada ze ti dostal vyrozu nejaku mi bolo povedane ze deti si ziskaju lepsiu imunitu.

bambulka026
autor
16. jún 2008

Zuzi to mozno ziskaju, no ako sa vytrapia kym sa z tej choroby dostanu.
A nie len oni chudatka,ale i my 😖

A nebojis sa ako prezije cestu lietadlom mala?
Ja by som sa bala letiet s takym malym babom.

Plosti, ako rychlo rastiete... 🙂
Ved si len pred nedavnom rodila. 😀

Put a Ali, sa dako neozyvaju, ktovie co je s nimi...

zuzana24
16. jún 2008

bambu nebojim sa sak uz taka mala nieje zas bude mat novu skusenost.na put som sa chcela aj ja opytat ale uz ma po maturach tak vynahradza timkovi vsetok cas co venovala uceniu 😀 je tak put? 😀 to mas pravdu bambu ze ked im nieco je placeme s nimi aj trpime s nimi.

bambulka026
autor
16. jún 2008

Ahoj Zuzi, piratis po nete?
Ja nemozem spat, stale myslim na tu Svetu?
Muz mi uz vravi ze mi sibe, no akosi tomu stale nemozem uverit. ☹

zuzana24
16. jún 2008

hej piratim ani mne sa neda volako spat ale uz idem bo rano vstavam pride este svokrusa rano a treba mi este sa pobalit a skontrolovat ci som vsetko zobarala sebe a hlavne malej 🙂

plostica2502
17. jún 2008

ahoj zuzi🙂))no pekne,to budete mat paradne a na kolko idete,ja by som sa asi tiez bala lietadlom...

ahoj bambu🙂)),no to veru,velky je a ako a neposedny sa na styri uz aj dviha,ale ked sa chce pohnut da sa na brusko a trepe rukami,nohami ako chrobak,tak maximalne sa poplazi🙂)

inak zienky,moj manzel mi vcera takmer infarkt sposobil,mali sme plne funkcne akvarko,sice vatsina ryb sa uz pojedli,ale on ich vzal a kupil chameleona... 🙄 😠 😖 ...jastericu,ktorej treba hmyz chytat a bude pol metra dlha...

bambulka026
autor
17. jún 2008

Plosti 😀 , mne ho ma kamarat, vola sa mu Oskar a je to hnusne zviera. Aspon mne sa nepaci, iba gula ocami a cuci...
Aspon budes mat co robit v lete, poctivo chytat muchy a chrobaky... 😀 😀 😀
Mne tak Matko chyta kadejake chrobaciky a v minule si skoro jedneho strcil do ust 😖 fuj....

zuzana24
17. jún 2008

no to mas naozaj super plosti ale ma to naozaj aspon jednu vyhodu nebudes mat muchy v lete doma. 😀

putyna
18. jún 2008

plostica neboj moja dake aj ja donesiem

zuzka a kedy to odchadzate???

klinko
18. jún 2008

ahojte babenky. mozem sa k vam pridat? som tiez z okolia LM. teraz som momentalne v Irsku. tu som aj rodila. mam trojmesacneho chlapceka Adamka.

paskova
18. jún 2008

Ahoj babenky, aj ja by som sa rada ku Vam pridala, som z LM, momentalne v 16.-om tyzdni. Chcem sa len opytat ci chodite cvicit, ak ano tak kde. Dakujem za odpoved 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zrzuska
18. jún 2008

ahojte 🙂

zuzka a za kym idete do anglicka? ides s malou sama ci niekto este s tebou ide? ja by som sa asi bala. lebo ja by som na letisku zabludila 😀 ja som taka ze sa nikdy neviem zorientovat a este aj v maxe alebo v europe ked vyndeme z obchodu idem na opacnu stranu, na tu z ktorej sme prisli 😀 😝 hehe

putyna
18. jún 2008

zuzi hehneviem preco by si sa mala bat ved jazyk mas spytala by si sa keby daco no nie???? ja by som sla tiez normalne ti zavidim

putyna
19. jún 2008

bambu vsteko najlepsie matkovi nech je zdravucky a stastnucky cmuk

paskova
19. jún 2008

Dakujem za infosku!!!!!

bambulka026
autor
19. jún 2008

paskova, klinko vitajte, aspon nas tu bude viac.

Put, aj Timkovi vsetko naj a drzkajte sa. Dost si to tu zanedbala 😀

Paskova, ja som chodila do Hypernovy, k Radke Babjakovej.
Ona je strasne zlata a vzdy ochotna poradit a pomoct. Ak chces poslem Ti cislo, je i laktacna poradkyna tak sa Ti mozno zide.

Klinko, a ako sa Ti rodilo v Irsku? Ja by som sa asi bala rodit v cudzine...
Hod nejake Adamkove foto, sme na Vas zvedave 😅

klinko
20. jún 2008

ahojcek. dakujem za privitanie. ja ze si ma tu nikto nevsimne 😉 aj ja som sa velmi bala tu rodit, ale nebolo to take hrozne. nevie, ako sa rodi u nas, tak to nemozem porovnat. mala som super doktorku pri porode a cely cas bol so mnou aj ocino, obaja mi velmi pomahali. dufam, ze zazijem aj porod na Slovensku 🙂 🙂 🙂

bambulka026
autor
21. jún 2008

Klinko, maly je riadny pucko... 🙂
Pripomina mi mojho Matka ked bol maly, tiez bol taky michelinko, sice... to je i teraz 😀

Tak ty uz tiez uvazujes o dalsom mimi? Tak vitaj v klube... 😀 😀 😀
My s Put sa uz tiez chystame, ze Put?

klinko
21. jún 2008

tak to teda je pucko... vcera u mna bola sestricka, tak mi ho vazila. ma 6,92 a 62cm. prihlasim ho asi na sumo 😀 😀 😀 😀 a este jedno babo by som chcela, Adamkovi treba sestricku, ale az ked budeme doma. nech skusim aj slovenske porodnice.

bambulka026
autor
22. jún 2008

Hmmm, tak sa dohodneme a pojdeme rodit...
Ja chcem tiez babu, viete zaruceny recept aby to vyslo? 😀

klinko
22. jún 2008

tak sem s tym receptom 😀 boze tu je take hrozne pocasie 😠 😠 ani von sa neda ist. stale len leje, chvilku posvieti slniecko a zas leje. uz aby som bola doma!

bambulka026
autor
23. jún 2008

No tu su zase horucavy na nevydrzanie, bud rada ze tu nie si...

putyna
23. jún 2008

klinko a bambu heh tak to budu 3 baby potom heh inac ja mam casopis v ktorom sa to pise ako urobit babu tak ked budem mat cas tak to napisem ok cmuk

klinko
23. jún 2008

bambulka, viem si predstavit tie horucavy. ja to mam rada, ale pre babatka to musi hrozne. ale tento dazd je akurat dobry na spanok a na depku. este mesiac vydrzim a idem domov. put, uz sa tesim na ten recept, cim skor to zacnem skusat, tym lepsie. dufam, ze to zabera, nieze budem mat futbalovu jedenastku a baba ziadna 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre