Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

cairka
2. okt 2009

ahojte baby, ideme sa pochváliť 🙂 vaneska zvláda škôlku zatiaľ úplne super, včera večer mala doma takú menšiu krízu, že dnes do škôlky nejde, ale ráno zasa natešená v pohode, ešte som bola aj chvíľku v triede, lebo som s učiteľkou niečo preberala, tak potom mi v kľude dala pusu a mávala a mávala hádam aj 5 minút po zavretí dverí 😀 jedine čo zmenila, tak strašne chcela spať v škôlke, to som jej povedala, že ak bude chcieť ešte aj po vianociach, tak ju nechám aj spinkať v škôlke, ale už povedala, že ani po vianociach nechce v škôlke spať 😝 troška ma desí čo bude, ked tá ozajstná kríza príde, ale snád nebude dlho trvať 😅

zubné problémy nezávidím... 😖

hanka274
2. okt 2009

cairka a ona bude na cely den az po Vianociach? Alebo som to zle pochopila??

cairka
2. okt 2009

hanka, ja ju neplánujem dávať na celý deň, ale ak bude chcieť aj po dvoch mesiach, to jest po vianociach, tak ju dám 😉 doktorka jej dala papier len s tým, že bude len na doobedie...

nikolasko
2. okt 2009

cairka tak to je super trošku sa pohrá a ide domkov, ty máš aspoň trošku času pre seba 😉
joooj zuby brrrr 😖
ja som chorá a aj mm Ničko sa zatial drží ale myslím že to bude otázka pár dní

hanka274
2. okt 2009

nikolasko, posielame zdraviiicko 😵

nikolasko
3. okt 2009

tak dnes je aj Ničko choručký soplík zvýšená teplotka ale inak OK
hani ďakujeme 😉

hanka274
4. okt 2009

aj my soplime a kasleme... 😠

hanka274
4. okt 2009

pomooooc, Hanka...to je strasne s nou, rano som jej zapla na PC rozpravku, baby! 5 minut! A to chcela Macka Pu, nic....potom, ze Medvedikov...to asi 7 minut...nic.
Telefonovala som s nasimi...a vrieskala som jak diva...proste ona si tie usta nezavre a nezavre a je tak strasne divoka az je otravna. Nieze by ma otravovala, to nie, ale ked jej ja poviem, ze bud chvilku ticho, ze telefonujem, tak nie...ona proste zavrete usi a blaboce mi tam a pisti jak naschval...a co krok, to mami? hento tamto.... 🙄

nikolasko
4. okt 2009

hani hmmm ťažký deň?
rozhodla som sa že nechám Nička zajtra a pozajtra doma nepôjde do škôlky nech sa trošku odhlieni a nešíri soplíky ďalej, inak je v pohode, teplotu nemá tak nepôjdeme ani k Dr teda ak sa to nezhorší.
to je ale počko ráno ideš odmrznúť oblečieš sa a poobede sa ideš v tom uvariť neznášam to

cairka
4. okt 2009

hanka, ty si dnes mala veve doma? ona teda aspoň pri rozprávke a kreslení vydrží, ale ináč ...a to telefonovanie, to ma príšerne vytáča 😅 a verím tomu, že to veve robí naschvál 😠 a celkovo tento víkend sa správala jak šiši 😅 dúfam, že to je len aklimatizácia na škôlku a rýchlo to prejde...
ináč celý víkend nepadlo ani slovko o škôlke, som zvedavá na ráno, hoci teraz pred spaním som jej povedala, že ráno ide a celkom fajn.
nikolasko, skoro sa uzdravte 🙂

myskapipiska
4. okt 2009

hanka, to mam aj ja doma, furt jej ide huba a uz si zacina dovolovat, take ze bud ticho a natrieskam ta, tak to pocujem denne niekolkokrat 😔
a my zase zajtra po dvoch tyzdnoch pojdeme do skolky, snad zase neochorie,
inak musim inesku pochvalit, dnes bola s babkou divadle na detskom predstaveni a aj ucinkovala, hrala kohutika, skoda ze som ju nevidela, musela byt zlata, strasne sa tesim ked budu mat v skolke nejake vystupenia 😵
inak vsetkym prajeme ryyychle vyzdravenie, anisko tiez este trochu soplikuje a semtam zakasle, ale uz je to lepsie, musim zaklopat

michaela2410
5. okt 2009

Hlasim sa aj ja s bolavym zubom este stale 😢 ale dr. mi povedal, ze este to moze boliet, ze mi nebude do toho radsej este rypat. Ale ja mam pocit, ze tusim z toho zosaliem. 😠 taka som nasr..., myslela som, ze mi tam aspon nieco da, aby sa mi to ukludnilo!

hanka274
8. okt 2009

halooo...nikto nic??? to je pocko vonku co??? paraaaaada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 berem take pocasie na celu hnusnu studenu otrasnu zimu... 😀 😀

nikolasko
8. okt 2009

hani od zajtra to začne má byť hnusne a pršááááť ☹ Nička som zase nechala doma bol iba v stredu a zase sa mu to trošku zhoršilo horúčka a ani teplota nič ale sopel ako moriak odsávame o dušu neviem kedy sa chce naučiť fúkať 😠 odmieta to nepomáha nič ani formou hry ani vyhrážky ani nič ☹

cairka
8. okt 2009

ahojte.
my sme mali náročné 2 dni, od utorka v noci veve horúčkovala, mala 40, včera poobede dokonca dosiahla 41, ale už je fajn, teda má ešte teplotu, ale už nič strašné... asi viróza, lebo okrem trochy kašľa jej nič nie je 😒 takže posledné "letné" dni sme si premárnili...

nikolasko, treba na neho poslať mrchu doktorku...veve jedna krčná sfúkla pred rokom a pol a odvtedy fúka ostošesť 😀

nikolasko
9. okt 2009

cairka nepomáha vôbec nič ☹ ☹ ☹
normálne si pýta vysať soplík odsávačkou na vysávač nechápem je to dosť nepríjemné a drží ako hluchý

michaela2410
10. okt 2009

To u nas je naopak, odsavackou ho strasim, ked sa nechce vyfukat. 😀 Ale Lukas fuka lepsie nez Tomas a to by malo byt asi opacne 😒

nikolasko
14. okt 2009

baby kde stééééééééééééé?
to je ale kosa čooo už to začalo pančuchy bundy svetre brrrr ozaj vedia si vaši drobci obliecť pančuchy?

alzbetka
autor
14. okt 2009

ahoj,
tak teda to je riadna kosa, u nas dnes cely den snezi a su max. 2 stupne
nikolasko, pancusky si betka vie obliect ako aj vsetko ostatne, problem jej niekedy robia len malicke gombicky, ale tie robia niekedy problem aj mne 😉

hanka274
14. okt 2009

nikolasko hej, uz minuly rok vedela, vy ne?

hanka274
14. okt 2009

alzbetka, ty vole, to fakt vam snezi???

nikolasko
15. okt 2009

vie to asi tak že klin má na kolenách pás na páse a z chodidiel mu pol pančuchy trčí 🙂

cairka
15. okt 2009

ahojte 🙂
veve si vie obliecť tie klasické pančušky(od tatrasvitu), ale vzorované jej tak nejdú, lebo si furt naťahuje nitky medzi prsty....a to je potom piskotúúúúú... 😖

aj u nás včera snežilo a dnes pršosneží...teším sa na deň, kedy nebude nič padať, verím, že sa ho dočkám ešte tento mesiac 😝

lubka78
15. okt 2009

pozdravujem vsetkych 😉 hadam si este na mna spominate 😀
my sme uz tiez velki skolkari, celkom sa tesi, ked odchadza rano, aj ked sa stale pyta, preco musi ist do skolky 😉
momentalne je Filip chory....pred dvoma tyzdnami mal sople, trochu pokasliaval, potom som ho dala naspat skolky a po tyzdni sa mu to akosi zhorsilo a preslo to do strasneho zapalu hrdla a hlasiviek ☹ ..ale od utorka mame lieky, tak je mu uz o 100% lepsie 😉 ....co uz narobime s tymi skolkarskymi bacilmi 😒

alzbetka
autor
15. okt 2009

hanka, snezi este stale ☹ . uz aby tu bola jar 🙂

nikolasko
15. okt 2009

alžbetka vytiahni sane a ideeeeeš 😀
lubka to by mi bolo normálne čudné keby drobec chorý nebol 😉 náš bol zo začiatku 2 dni v škôlke potom chorý týždeň v škôlke zase chorý ......a konečne si sa ukázala zachovaj si tieto zvyky 😀

michaela2410
15. okt 2009

Ahojte, to mate ale sikuliakov! Lukas sa sice vie obliect, ale len v skolke. Doma to odmieta. Viem, ze doma je to tak trocha aj moja chyba, hlavne rano, ked sa ponahlam do prace a potrebujem ich vychystat co najrychlejsie. ☹
U nas nesnezi, len prsi a fuci, ale ta kosa je hrozna. brrrrrr...

hanka274
16. okt 2009

cairka, tie snurky vnutri idu aj mne na nervy!!
lubka78, jasne, pamatame...konecne si zaviiitala...
u nas som chóra ja a fest, hanka trosku, no vraj v skolke jej nic neni, ale dam ju na vikend k nasim, nech sa vyliecim...
ahojte, nechcem zimu, chcem 35 stupnov a horko a dusno a hiiiic. 😠 😠 😠 😠

nikolasko
20. okt 2009

fúúúú baby aké ste všetky ukecanéééé 😉 😉 😉

vroni
20. okt 2009

Hanka, ze hic, bleeeeeeeeeeeeee. ja sa vytesujem, ze je po lete 😝 😀 😀 😀 Teploty nad 25 stupnov povazujem za nezlucitelne so zivotom a ozivam az koncom septembra. tento rok som uz myslela, ze sa nedockam 😎 Krpana ale chytila nejaky virus (pochutnala si na tyci na drzanie Ubahne, skoro som ju uskrtila 😠 😠 😠 a vecer uz isla, trubka krpata...), tak sme boli od stvrtku doma. Zajtra konecne pada zase do skolky a ja do prace....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre