Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

michaela2410
8. aug 2010

cairka to je super, velka gratulacia 🙂 🙂 🙂

nikolasko, my sme sa vratili z dovolenky v piatok v noci...choroby v pohode, hoci pred dovolenkou ma to znova "skolilo" ale asi sa musim naucit zit s bolavym hrdlom ☹

cairka
8. aug 2010

@nikolasko , @michaela2410 , dakujeme 😵
tetka žiarlivosť už je u nás nasťahovaná 😝 azda sa nám podarí ju skoro dostať z domu 😅

hanka274
8. aug 2010

ahojte dovolenkari... u nas sa vcera hanka vratila z Caorle /IT/, predtym bola zase na Orave... 🙄 😀 😀 sa nadovolenkuje a nam tu je smutno za nou potom 😔 ...
cairka, ci paaani...waw!!!! tak to je uuuuzasne, blahozelam vam, pevne nervy, viem co to je, mam o 2 mesiace starsiu... to je zlateeee...tak to sme na tom tak dako narovnako, si budeme pisat, ci uz chodi a tak...xixi mliecko si zacala znovu kupovat, plienky, zmena co?? hehe...viem, rozumiem. 😀

hanka274
8. aug 2010

a alzbetka, vy co cakate??? dievcatko opat "do paaaru" 😀 😀 😀 sa zblazni vas tatino...xixi
ci?

alzbetka
autor
9. aug 2010

cairka, blahozelame a drzime palce pri "vyhadzovani tetky ziarlivosti"
hanka vyzera to na babu, neni to ale 100%-ne 🙂
si robime z tatina srandu, ze bude ako kral 😀

nikolasko
9. aug 2010

hurá konečne to tu žije 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zachovajte si dobré zvyky aspoň 1 príspevok denne
alžbetka ozaj 😀 😀 😀 😀ako kráľ a keď budete mať všetky naraz svoje dni tak si to môže hodiť 😉
hani pekné že sa ukážeš ako vám to ide s domčekom?
cairka mbaby sú aké zlatučké na fotočkách
miši čo nás nezabije...... 😉 😉 😉

michaela2410
9. aug 2010

@nikolasko no, mas pravdu, len ja som uz z toho unavena, teraz ma to akosi lame znova...asi sa budem musiet prestahovat k moru nastalo, tam ked ma bolelo hrdlo, v priebehu dna ma aj prestalo 😀 😀

@alzbetka tak to teda budete mat riadny babinec 😀

hanka274
9. aug 2010

alzbetka... ten sa maaaa...aj nas tatino nakoniec uznal, ze to neni take zle so samymi babami, ked budu starsie, tak mu budu robit pedikuru, skrabkat ho, manikuru... 😀 😀 😀
nikolasko. http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/hanka274/al...
mame okna, aj stresne, mozme robit pomaly vnutro...spodne priecky su, uz len hore, potom co dojde pod ruku, krb, zateplit strechu, sadrokarton, vodu, elektriku natiahnut, podlahovku, potery...ale to tak pomalicky, planujeme az na jar sa prestahovat... v zime to silit na Vianoce nechcem, pretoze je stres uz len so samotnych vianoc od decembra a stahovanie v zime a v blate, po tom netuzim, tak to nechame na jar...a pomalicky po vikendoch ked bude volno budeme robit... hlavne sme to chceli "zabednit" tou strechou a oknami...
a kde ste boli na dovce?
misi ako bolo?? kde ste boli?
my by sme chceli ist v novembri do egyptu, v lete si to teraz dovolit nemozme rozhodne, tak uvidime ci vyjde jesen...
to by som sa tesila jak male decko 😵 😵 😵 😵
cairka, pozerala som fotky, juj, ak som si dobre vsimla, oci cierne jak uhol 😵 , bude jak Vaneska...a inac ona vam pekne rastie do krasy! ta cista plet kokso, co ty retusujes fotky, ci co?? a tie vlasy, no konec... 😵 😵

alzbetka
autor
10. aug 2010

nikolasko, ja som vravela to iste s tymi "dnami". som mu povedal, ze uz moze zacat setrit 🙂
hanka, este vas caka vela roboty a hlavne su to same prplacky ☹ , ale potom to stoji za to, nemusis krotit deti, aby neskakali, ked mas robotu, "vypustis" ich na dvor a nikto ti nebucha nad hlavou

nikolasko
11. aug 2010

hani ste šikovná partička 🙂 🙂 🙂
boli sme v Turecku
miši tak si daj hrdielko rýchlo do poriadku lebo prázdniny už pomaly končia a aby si mohla v škole rečniť 😉
alžbetka ale keď vás všetky chytí PMS to bude mať radosti 😀
dnes mám volníčko ideme do Podhájskej asi posledné kúpanie uvidíme ako sa to leto ešte predvedie 😎

alzbetka
autor
11. aug 2010

🙂

myskapipiska
11. aug 2010

@alzbetka jeeeej, ty budes mat babatko, gratulujem,
baby, ja som tu nebola 100 rokov, chodim do januarovych srdiecok. ako sa mate? co nove? este nejake ine tehulky su tu? a mali sme ovcie kiahne, ines doniesla zo skolky, boli super rychle, mala ich iba zopar ani nesvrbeli a anis nic, teda jedine ze by ich mal este slabsie a ja tiez nic, co je divne, lebo v detstve som nemala

michaela2410
11. aug 2010

@hanka274 boli sme na dva tyzdne v taliansku, chodime tam kazdy rok a toto bolo tretikrat...a buduci rok, ak sa nic zle nestane, tak pojdeme znova...uz sme tam ako inventar, pri odovzdavani apartmanu sa nebola kuknut a skontrolovat to vnutri, ci je vsetko ok 😉

@nikolasko diky, snazim sa...ved kto bude v triedach prekrikovat tych tridsat faganov 😀 ??? len ma zacina trapit kasel ☹ tak uvidime, co z toho bude...

hanka274
11. aug 2010

nikolasko, ako bolo v Podhajskej?
misi, viem, ze vy taliansko...ale kde? si uz nepamatam, Bibione, Lignano, Jesolo....?

michaela2410
11. aug 2010

hanka, boli sme pri Ravene, vola sa to Lido Adriano 😀

hanka274
11. aug 2010

juuuuj, ale vam bola paraaaadicka...IP 😉

hanka274
11. aug 2010

uz vieeeeeem kde to je...
no vies, co ja ti poviem moju jednu dovolenku ked vy tak tiez lubite taliansko...
isli sme:
Caorle /2 noci/, vylet do Venezie
odtial do Firenze /Florencia/...vecer Pisa /tam sme spali 1 noc/,
odtial cesta do Rima /4 noci/
odtial Vezuv, Neapol nie...to bolo uz dost na mna to okolie, des....po Rim kultura, no nizsie konec, bordel a
charakter ludi trosku iny ako na severe...takze tam sme ani nespali, radsej sme cestovali zo zapadnej casti talianska
do vychodnej, 1 noc v aute na odpocivadle...a dosli sme do Pescary a popri mori hore cez Anconu do Rimini /2 noci/, vylet do San Marina a z Rimini /tam bolo hnusne more/ hore naspat na sever do Caorle......... bolo super, skoda len, ze bol aj moj ex 😅 😅 😅

michaela2410
11. aug 2010

@hanka274 vies, to nieje o tom, ze lubime taliansko, asi by som nechcela takto cestovat, bolo by to unavne...ale nam sa paci to, kde sme ubytovani...bazen, uzavrety areal, preliezky, trampolina, pieskovisko, tenisovy kurt, gril...proste pohodicka, vhodne aj pre deti... 😵

hanka274
11. aug 2010

ano, ale myslim tak vseobecne...pristup talianov...mam ich rada a tak proste veci a la made in italia...rozumies...
no teraz by Benatky, sice uz viackrat, ale predsa, Florenciu, Pisu, Rim, San Marino....vies...proste krasa fakt vazne! mam nadherne spomienky....nebyt ex, este najnadhernejsie...xixi 😀 😀 😀 😀

nikolasko
12. aug 2010

Podhájska no prvý a posledný krát 2 veľké sedacie bazény s teplou vodou z mrtveho mora plné dôchodcov čo si tam zároveň aj prali svoje oblečko a dokonca kúpali aj palice alebo barle,potom detské bazény so studenou vodou čo ma zabilo.Tak už nikdy viac zlaté Štúrovo.
miši ja mám takto zamilované práve Štúrovo môžeme ísť kamkoľvek na dovču ale tam je proste naj 😎
to kto je myskapipiska? ty baba jedna koľko si sa tu už neukázala? 😀 😀 😀 😀

michaela2410
17. aug 2010

povinny prispevok 😀 nech to aspon posuniem

hanka274
17. aug 2010

nikolasko, fuuuuuuuuj....no, tak ste boli riadne nasraty...
baby, kupila som kocik, tesim sa, konecne sa toho hnusaka polskeho tako zbavim, je dobry na domcek kde neni este cesta a na zimu... 😀 😀

nikolasko
17. aug 2010

hani aký mohla som ti niečo poradiť robím s takýmto tovarom 😉
tak tak Podhájska už nikdy viac ☹
miši dobrééééé 😉
baby moja dobrá kamoška mala 30tku a je potrebujem pomôcť s darčekom je to tak trochu taký chlapčisko žiadne ženské čačky tak som v koncoch rozmýšľala som že jej kúpim korytnačku to by bola celkom dobrá prdel 😲

hanka274
17. aug 2010

perego centro, mala som pri hanke atlantico a bola som spokojna, okrem koliesok, ale ked chcem mat otacave, ina moznost neni, len tie hrkalky plastove..
vodnu?? taku malilinkatu?
no ci ma k tomu vztah, my mame rybky, dve akvarka, takze do domceky by ma potesil taky darcek...

nikolasko
18. aug 2010

to práve neviem ale za tú srandu to stojí pri najhoršom mi ju nabalí domov 🙂

hanka274
18. aug 2010

ked je taky blazonko, ze to pochopi a je taka do pohody, tak vyskusaj...
alebo bude mat maly darcek na vianoce, len ci to vydrzi do 24teho v krabici...xixixixix 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikolasko
19. aug 2010

hani to vodnú tak asi nie,pýtala som sa na akú veľkú narastie a že 20-30 cm. ty brďo a čo potom s ňou

michaela2410
19. aug 2010

@nikolasko muzov ujo v ruzomberku maju taku riadne velku, ma asi uz aj tych 25cm, alebo aj viac, a to im narastla z takej malinkej pismenkovej...ale to ju maju uz asi 20rokov, alebo tak nejako...

lubka78
19. aug 2010

ahojte 😉
ja viem, ze som sa tu dlho neukazala....ale docitala som si vas poctivo 😉 my sme prerabali byt a upratovali a taaaak a akosi k pisaniu som sa nedostala 😅
inak podhajska nic moc, tam sme boli dohromady asi 5x
my vyuzivame najcastejsie Patince, tie su super....chodime do wellnesu ...v lete tam maju aj vonkajsie bazeny, tak sme bud dnu alebo vonku...naposledy sme tam boli pred 2 tyzdnami, to sme akurat vystihli dobru burku....vonku hrmi, blyska sa a nenormalne prsi a my sa clapkame v teplej vodicke..normalna idylka 😉
Sturovo je tiez celkom fajn, ale dlho sme tam neboli 😉

alzbetka
autor
20. aug 2010

ahoj,
nikolasko, ja som kedysi mala vodnu korytnacku, pokial je to male, da sa, ale cim dalej tym viac to kaka 🙂 a treba tomu stale menit vodu ☹ . ja som mala tu korytnacku zopar rokov a ked uz bola velka, tak som ju posunula dalej ☹ , ktovie co je teraz s nou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre