Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

kvendolinka
21. okt 2006

dik barunka,vyskusame.Ale dnes som si vsimla ze sa nam pravdepodobne tlaci zub a aksa jej dotknem lyzickou dasienka tak vtedy zacne ten strasny plac a pritom pouzivam silikonovu makku lyzicku ale vyskusam prstek pa pa 🙂

atam
23. okt 2006

Dobré ránko,baby,ako po víkende?
Barunka,to bol fakt výkon!
Kvendolinka,už máte vonku zub?A čo papanie,darí sa vám?
Alžbetka,aj my sme už začali prikrmovať,zatiaľ večernú dávku kaše,tento týždeň pomaličky pridáme mrkvu.Nám sa celkom darí,ale pri prvom bábätku som si dosť užila.Teraz mám pocit,že Ľubko asi spapá aj mňa,jedol by totiž všetko. 🙂

kvendolinka
23. okt 2006

Dobre ranko,no dasna ma ako britva ale nic este necitim.Vcera akoby zazrakom spapala aj vyzivu aj zeleninu asi tusila ze tu na nu bonzujem tak ma prekvapila 🙂 inak vikend bol fajn u nas v LV bol jarmok tak sme trosku pominali peniazky.A vy?

alzbetka
autor
23. okt 2006

ahojte. no my sme vikend travili doma, ale buduci vikend ten si uzijeme, ideme ku svokrovcom na vychod. uz sa tesim na tu cestu 😢 , lebo ked ideme na vychod mala je mrzuta, cesta trva 4 - 5 hodin. ked ideme k nam na zahorie, tak je to v poho, lebo vacsinu casu v aute prespi, k nam to zmakneme do 3 hodin a to sa zabavime este v upchatej BA.takze ja sa zacinam psychicky pripravovat na piatok.

barunka
23. okt 2006

kvendolinka, tak to môže byť aj preto... ale to ešte prežívate vcelku dobre. nám keď idú zuby, tak nejeme, nepijeme, len hulákame ako besný 🙂

atam
23. okt 2006

Uf,práve som sa s deťmi doučila,dala im večeru a kým príde mužíček,tak trochu pochatujem a posurfujem.

kvendolinka
23. okt 2006

ahojte baby,ja som sa prave vratila od nasich a perfektne som si u nich oddychla trosku boli s malou na prechadzke a ja som lebedila ved raz za cas treba nie?No a moj zlaty muzicek zatial vyglancoval cely byt dokonca vysavoval celu kupelku 😀 asi budem chodit k nasim castejsie ale yo by mi potom nebolo take vzacne 🙂

alzbetka
autor
23. okt 2006

kvendolinka to ti zavidim.ja nemam komu dat malu, ja som v ZA, pochadzam zo zahoria a muz je vychodniar, takze v ZA sme sami. ma to svoje vyhody, ale aj nevyhody.

kvendolinka
23. okt 2006

alzbetka tak to ste si s rodicmi potom velmi vzacny vsak? 😕

barunka
23. okt 2006

alzbetka, aj ja som na malú sama, málokedy mi ju niekto postráži a v také dni ako bol dnešný, keď mi Simi vrieskala ako šibnutá od 23,00 tak to je fakt na nevydržanie. ešte aj muž dnes príde neskoro..

kvendolinka
23. okt 2006

ved aj ja mam take dni ze som skoro furt sama ☹ manzel ma taku pracu ze robi cely tyzden nocne a je s nami iba v piatok a v sobotu.Ale ked sa da tak si ho riadne uzijeme 🙂 Este ze je internet aspon sa po veceroch necitim tak sama 🙂 barunka apreco bola Simi mrzuta?

barunka
23. okt 2006

kvendolinka, tak to by som aj ja rada vedela... neviem, možno jej ide ďalší zub, aj keď ja jej zatiaľ biele pod ďasnami nevidím. napuchnuté má horné ďasienko a potom vedľa tých dvoch zubov, čo už má vonku, tak neviem...
teraz mi konečne prišiel manžel domov a hneď sa išiel najesť, takže ešte kľudne môžem surfovať, kým na neho vyletím, že má "zlú" dcéru...
inak, pre mňa je to strašný šok, keď je takáto, lebo inak je to strašne zlaté bábeno, zahrá sa aj sama a je samý úsmev, tak ja neviem, čo sa to s ňou zasa robí...

kvendolinka
23. okt 2006

ach jaj tie neposlusne zubky.Je to hrozne ze musia nase babiky takto trpiet a ked si predstavim ze nam sa zubok ani nederie len ma tvrde dasienko tak ma az triaska chyta 😖 A najviac ma potesila Dr.ked jej prechadzala dlatkom po dasne tak povedala ze sa este nacakame fajn co?Aspon ti prisiel manzel tak nebudes sama.Moj ma dofrcat az okolo tretej rano

atam
24. okt 2006

Čaute,baby,tak to sa máte podobne ako ja,len si neviem zvyknúť na neskoré mužíčkove príchody.

alzbetka
autor
24. okt 2006

caute baby, asi sme vsetky na tom rovnako. moj muz ide z roboty rovno na dom a tiez chodi az az vecer. minule som mu uz povedala, ze mala mu bude hovorit ahoj ujo a nie tatino 🙂 . barunka aj moja Betka je nervozna a umrncana, ale ked sme vonku a stretneme niekoho tak to je usmev od ucha k uchu.

barunka
24. okt 2006

baby, čo keby ste prišli písať aj do maminiek??? tam nás je viac a sú tam aj skúsené maminky (aj tu máme síce jednu šikulku, atam 🙂 ) a poradia... ja som tam akurát písala, čo to moje decko vyvádzalo u doktorky, až som jej zabudla povedať, že mám zuby... inak, simi dnes hnačkuje, už neviem čo s ňou, celá riťka sa nám vyhádzala a nezaberá, čo doteraz zaberalo...

kvendolinka,no, ale za mnou prišiel až okolo pol desiatej, čo ešte jedol, kúpal sa a mne ako na potvoru padlo pripojenie na net...

atam
25. okt 2006

Ahojte,aprilovkz,co mate dnes noveho?Ja som bola dnes na English a som totalne vygumovana.A este k tomu sa k nam "nasackovala" poistovacka.

barunka
25. okt 2006

atam, aj ja som pred MD robila v poisťovni 😀 😀 😀

atam
25. okt 2006

Nemyslela som to v zlom,ale ja by som to robiť nemohla.

barunka
26. okt 2006

ja som však nebola poisťováčka, ja som bola na tej druhej strane 🙂 ja som mala na starosti neplatičov 😀 😀

alzbetka
autor
26. okt 2006

ahoj barunka, tvoja simi je kocka a tie vyskoty mi niekoho pripominaju 😉 .nasu betku je pocut tiez siroko-daleko.

barunka
26. okt 2006

alzbetka, no na nás sa v utorok na poradni všetci smiali a pýtali sa, čo užívam na bolesti hlavy... katastrofa...
aspoň že v tom nie sme sami, kto má doma taký hluk 🙂

kvendolinka
26. okt 2006

ahojte baby,aj nasa Natali riadne vyska jak keby z lucnice bola ach jaj a potom nase hlavy ale idem ju pritom spapat aka je rozkosna.Aky ste mali dnik?My celkom fajn boli sme vonku vyuzit posledne teple dni lebo potom uz vraj fakt kosa ma byt 😖 aspon Ilko hovoril 🙂

curly1983
26. okt 2006

ahojte babulky... 🙂

kvendolinka
26. okt 2006

caf Curly

curly1983
26. okt 2006

co nove?

kvendolinka
26. okt 2006

ja sedim momentalne s malou na kolenach a trieska mi po klavesnici 😀 zachvilu sa kupat ideme a vy?

curly1983
26. okt 2006

my?? no tak maly alebo mala v brusku je este kludnucka... 😀 no tak mala Ti uz zachvilocku zacne chodit, no lozit, nie?

kvendolinka
26. okt 2006

no Natali sa snazi ked je na brusku odrazat ale musi sa este vycibrit.Nevsimla som si kedy mas termin?

curly1983
26. okt 2006

akurat som si vsimla, ze mala sa vola Natalia. Aj ja rozmyslam nad tymto menom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre