Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

nikolasko
11. nov 2006

kvendolinka náš krpko každé jedlo zapečatí ešte 5 min.cucaním a máme 8950g. a 74cm mám čo nosiť ☹

barunka
11. nov 2006

ehm, keď som doma vážila simuš, tak sme mali cez 10 kíl a centi sme mali asi pred troma týždňami 76 🙂 🙂

nikolasko
11. nov 2006

barun čo to bude za pár mesiacov? 😅

barunka
11. nov 2006

nikolasko, nechcem ani vedieť 🙂 vo váhe pomaly dobiehame Paťka (moje krstňa) čo má dva roky... a teraz nosíme jeho bundičku, čo nosil keď mal rok 😀 😀

inak, nečítala si včera tú tému, pozor všetkým mamičkám??? nechce sa mi to celé čítať, o čo tam išlo???

nikolasko
11. nov 2006

o fotkách v albumoch ktoré môžu byť pasiou pre pedofilov a tak
úprimne lutujem tvoje kríže 😖

barunka
11. nov 2006

nikolasko, ja ju moc nenosím. väčšinou sa zahrá sama, na zemi, lezie, sedí, zle robí, prenášam ju len do kuchyne, lebo tú máme na prízemí, prípadne do kočíka a tak... to sa ani nedá, vláčiť ju hore dole na rukách, veď s mojimi 50 kilami by som sa asi čoskoro začala hrbiť... 🙂
ale zato ani vy za nami moc nezaostávate a ešte máte dva týždne, aby ste nás dobehli 🙂 🙂

nikolasko
11. nov 2006

pri jeho spotrebe...ale poviem ti že ja sa zato nanosím a ja mám 46kg. ☹ troska

barunka
11. nov 2006

no, tak tuším sme podobné mušie váhy... ja som to tento týždeň vytiahla na 50-tku, konečne... 🙂
a čo sa spotreby týka, tak si predstav, že mne Simi do nejakého tretieho mesiaca takmer vôbec nechcela jesť, každé krmenie bolo boj s plačom, nútenie aby zjedla aspoň niečo a trvalo hodinu a pol...

nikolasko
11. nov 2006

naše prvé papanice boli strach a biedavšetko všade len nie v puse a aj ja chcem pribrať ☹ ako sa ti to podarilo?ja ladujem všetko a najme čokoládu 😀 (čo by som pri dojčení nemala ale...)

barunka
11. nov 2006

nikolasko, neviem, asi z nervov 🙂 ja keď som nervozna tak nejem, a keď nejem, tak priberám (choré, že????)

atam
11. nov 2006

Nazdar,babky,vy ste toho ale napísali,ani neviem,odkiaľ začať.
Nikolasko,ja som mala 30TP,ale narodili sme sa o niečo skôr-26.
Papáme podľa nálady,ale zatiaľ nám všetko chutilo!
Raňajky-MM
Desiata-strúhané jablko,výživa slivková a marhuľová(kôli kakaniu)+MM
Obed-mrkva,zemiak,petržlen,špenát+MM(pomaly upúšťame)
Olovrant-(iba občas)-ovocie alebo MM
1.večera-nie vždy-ryžová,kukuričná kaša
2.večera-MM
Medzi jedlom MM od smädu,iné tekutiny veľm nechce.

Pred 2t sme vážili približne 8 350g a merali 74cm.
Neviem koľko mlieka vypije,je to nezmerateľné;ale odkedy sme začali prikrmovať,po obede v poho odstriekam 2deci mlieka. 😨

kvendolinka
12. nov 2006

ahojta baby 🙂 vcera vecer som tu nebola ale ked som dnes citala o tej stranke ze ake fotky dat a nedat do albumu kvoli uchylakom,myslim tu nahotu tak som preistotu 2 zmazala .Som sa zlakla aj ked to bol mozna len plany poplach 😖 Co si o tom myslite?

anika
12. nov 2006

kvendolinka, ja sa na tejto stranke pohybujem, aj ked moc neprispievam/ved vidis pocet prispevkov/ a album som si vytvorila len nedavno, aj to v podstate kvoli vam, a aj ten uz je zmazany.
Ja sa o svoje dieta velmi bojim a nahe dieta by som urcite do verejneho albumu nedavala.Netreba pokusat certa.
Baby, ja ani kocik co i len na chvilu nenecham bez dozoru, aj ked potrebujem nieco z lekarne alebo kupit nejaku malickost.Byvam v malom meste a tu sa s tym este stretavam, kocik pred lekarnou, pred obchodom alebo dokonca pred postou, kde nanho mamicky nevidia vobec, brr.

kvendolinka
12. nov 2006

Presne Anika ako hovoris kocik mi nesmie zist z oci.Aj minule som potrebovala antikoncepciu z lekarne takej malinkej ze tam ledva clovek vojde a ma tak cert pokusal ze,ved ho budem vidiet ale nastastie som si to rozmyslela.Moje lieky mi nestoja za to aby sa nieco stalo 😖 Aj ja sa stretavam s tym ze nechaju kociky samotne s babenom ☹ A ak sa budu objavovat taketo stranky s upozorneniami aj nadalej tak si radsej album vymazem ☹

atam
12. nov 2006

...aj ja už som ho pre istotu vymazala.Čert nikgy nespí.

nikolasko
13. nov 2006

ahojte mamušky chcem sa spýtať či ste už kúpili alebo urobili nejaký prieskum ohladom autosedačiek pre našix krpcov tomu nášmu už z vajíčka trčia nohy a na trhu je ich tolko...máte nejaký typ?

barunka
13. nov 2006

nikolasko, my hľadáme tiež, skús si pozrieť stránku napríklad www.detskeautosedacky.sk, možno si tam niečo vyberieš... inak, mne v tomto radila tilly, aj mi dala nejaké tipy, asi takých 10-20 stránok dozadu v téme vydaté maminky...
mne sa Simi do sedačky už nevlezie, márna snaha, je tam tak napratané, že sa nevie ani pohnúť a hlavu má tak centi od vrchu a nohy vystrčené na sedadle...
inak, novú sedačku vraj treba kúpiť, ak nie je hlavička nižšie ako dva centi od okraja... (alebo centi????)

nikolasko
14. nov 2006

barun popozerala som už asi všetky ale som z toho ešte vačši magor ako som bola ty máš už niečo konkrétne vybrané daj typ 😉 dakujem

barunka
14. nov 2006

nikolasko, nemám... ja rozmýšľam zatiaľ nad touto, ale je aj kopa ďalších, ktoré ma lákajú...
http://www.detskeautosedacky.sk/index.php?page=...
boli sme s manželom aj pozerať a jednu tuším maxicosi máme vyhliadnutú v obchode v BA (www.predeti.sk) a ešte chceme ísť mrknúť do KIKA ...

nikolasko
14. nov 2006

barun a čo Simča ?už ste jej vybrali aj nejaý darček na vianoce?

barunka
14. nov 2006

nikolasko, vybratý ešte nemáme, ale vieme, že treba hladať darček, hračku, ktorá je čo najviac hlučná... lebo iba také veci ju zaujímajú. prípadne jej darujeme ovládačku, mobil, fľašu, sáčok, kábel a predlžovačku so zásuvkami a podobné veci... to u nás fičí...

nikolasko
14. nov 2006

včera naš Ničo prvýkrát niečo rozbil a rovno moju naj šálku na kafčo 😢 muž mu kúpil také auto ktoré tak hučííí že mu pomôžem aby sa čo najskôr pokazilo

barunka
14. nov 2006

hehe, nikolasko, aj ja pomáham hračkám. jednu bábiku, čo sa smeje som už odrovnala (vybrala som jej baterky) a ešte máme hlučný kolotoč.. ten bohužiaľ zničiť nemôžem, lebo cez víkend sa Simi vybili baterky a prestal hrať a ona revala ako besná... tak sme zháňali jak blázni v nedeľu baterky 🙂 🙂 nech je preboha to dieťa ticho... len do neho tlkla a plakala. 😀 😀

nikolasko
14. nov 2006

😀 😀 😀 aký blbec také hračky vymýšla vôbec nemajú súcit 😠

barunka
14. nov 2006

to určite chlapi, oni to nemusia počúvať od rána do večera... neviem ako u vás, ale u nás ten kolotoč ide od ôsmej ráno do siedmej večer ak práve simi nespí, neje alebo nie je vonku...

vy čo kupujete????

nikolasko
14. nov 2006

už máme nejaké hračky oblečko výzdobu do detskej(borduru a stenové nalepky) a čakám na trolkolku s babetkovahttp://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

barunka
14. nov 2006

no to ste dobrý, mi nemáme ešte nič 😒
a ani neviem čo kupovať ostatným... teraz cez víkend chceme ísť do BA a kúpiť aspoň Paťkovi (moje krstňa) boby, nech máme aspoň pre neho niečo 🙂

nikolasko
14. nov 2006

ja som tento rok porobila nákup cez net a hotovo 😀

barunka
14. nov 2006

aj ja by som porobila, keby som vedela, čo kúpiť 😀 😀
no ale idem mrknúť simi, nejako podozrivo dlho spí..... je ticho, možno je hore a robí zle...

nikolasko
15. nov 2006

barun iste ta niečo vhodné napadne 😉
dnes robím prvýkrát špenát pre Niča som zvedavá ako sa zatvári ked mu to naservírujem dúfam že nebudeme museť vymalovať 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre