Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

hanka274
5. feb 2007

alebo hruskovu..... 😝 😝 😝
co robka? akurat mi montuje, teda demontuje zaluzie a strasne ju to bavi ako tak na nu pozeram. Predchvilou sa hrabala v kvetinaci, tak musim to ist povysavat. No foto, hej, sme teraz nefotili dako moc podarene, iba tak nepodarene....ak tomu rozumies, co to tu taram....

nikolasko
5. feb 2007

u nás sa už spí neuveritelné ale cez den spal iba 20min tak už bol unavený 😵

hanka274
5. feb 2007

no pekne!
mala zase zaspala pred 5, tak sup na balkon, to je take divne inak v tme....no a do stvrt na 7 spala, tak uvidime dokedy bude loptosit....
idem kuknut na vase foto.....

nikolasko
5. feb 2007

náš ked nezaspí do 17.h. tak sa ho potom snažím držať v bdelom stave až do kúpania potom ho uložím a mám aspom večer klud do najbližšiho cuckania ale nie vždy to funguje

barunka
5. feb 2007

ahojte, tak aj u nás sa už spí. 🙂 som zvedavá dokedy.
posledný týždeň je Simi nejaká divná, úplne iná ako doteraz, je taká upišťaná, stále na mne visí a nedajbože ísť bez nej na WC...
čo budete zajtra variť detičkám??? možno ma inšpirujete... my sme mali teraz mäso s hráškom a zemiakovú kašu ale čo zajtra, tak to teda neviem... žeby karfiol??

nikolasko
5. feb 2007

barun dnes brokolica a zemiaky a bude aj na zajtra 😉
aj na mna je strašne naviazaný stále len na ruky a ked sme mimo domu ani nehovorím ale že je to v týchto mesiacoch bežné.A čo Simča akrobatka?
inak som si všimla že ked sem napíšeš nejaký pokrok tak u nás je asi o 2 týždne tiež tak som zvedavá s tým samostátim 😀

hanka274
5. feb 2007

-ovu polievku s krupicou? Skus.
Mozno aj my si dame, vlastne dnes som otvarala co som zavarala zeleninku mix, tak to dopapame s maskom, dnes sme mali s vajkom. Tak mozno v stredu....
juj, idem uz povysavat a kuknut to foto. 😝

sweetienka
5. feb 2007

barunka, my budeme mat karfiol 🙂 a inac vsetko najlepsie dodatocne aj od nas 😉

barunka
5. feb 2007

Simča? tá trénuje samostatné chodenie, teda poviem vám, tá vyzerá ako týrané dieťa. samé škrabance, modriny, odreniny... no katastrofa. Je nepoučiteľná.
Zasa sa dnes tak strieskala, že má celú hornú peru opuchnutú a ešte aj ďasienko, ale našťastie tentokrát krv netiekla.

Nikolasko, poviem ti, máte sa teda na čo tešiť, ona odkedy sa prvýkrát postavila, tak sa teraz stavia kdekoľvek, zastaví sa uprostred chodby, postaví, capne na riťku a takto dokola. Najhoršie je, keď mi takto postáva pri skriniach alebo stojane na Cd-čka, lebo to všetko povykladá, pootvára a čo sa dá to aj doláme.

hanka, polievky u nás všeobecne nefičia. jedine tak tá paradajková s krupicovými haluškami, brokolicová, špenátová alebo ešte taká hráškovo mrkvová tiež s haluškami...

hanka274
5. feb 2007

no dost, tak ficia.... 🙂 🙂 🙂 🙂

barunka
5. feb 2007

sweetienka, ďakujem.
a ako zvykneš robiť karfiol?? možno inak ako ja a ma inšpiruješ....

sweetienka
5. feb 2007

barunka takze my mrkvu s petrzlenom povarime na troske oleja, zalejeme luckou, pridame ruzicky karfiolu a varime spolu kym nezmakne, je to tiez polievka, ale dianka aj tak spapa len to huste 🙂

barunka
5. feb 2007

ja som to zvykla len podusiť vo vode, potom som to vybrala, pridala k tomu žltok, rozmačkala a dávam k tomu zemiaky.

sweetienka
5. feb 2007

malej moc zltok nechuti 😒 a aj do zemiakov ju musim nutit, zakamuflovane v brokolici ich spapa, ale inac velmi tazko

barunka
5. feb 2007

u nás nejde ryža a mäso. aj dnes som jej dala mäsko pomiešané s hráškom a hrášok zjedla a mäso vyhrabkala z pusinky prštekom...

sweetienka
5. feb 2007

su to experti tie babatka....momentalne mi tu mala krici ako pavian, susedia maju urcite radost, musim sa ist venovat, dnes to vidim na dlhu noc 😀

anika
5. feb 2007

dobry vecer, uf, nejaka som zmorena po celom dni, bola som aj cvicit, malo spanku, to bude asi z toho 😔
hani, turgor-napatie koze,zistis to tak, ze sparavis koznu riasu/chytis medzi prsty/ a pustis, riasa sa pekne vracia, ak je clovek dostatocne hydratovany 😉 , u deti sa to zistuje na brusku najlepsie
Ten nas cele dni vykrika, co niekedy az vyska, to su vam take decibely 😉 ma z toho neuveritelnu radost, niekedy to ma aj melodiu 😀
Zajtra ideme na poradnu, tak uvidim, ako sme narastli

hanka274
5. feb 2007

anika, tak ako si niektore baby pozeraju celulitidku? a to nebude boliet???
napis miery potom! nech si porovname...

anika
5. feb 2007

no skoro tak 😀 , chytis a pustis, neboli, nestlacas, miery budu urcite

hanka274
5. feb 2007

ok! vyskusam....
mala ma len pery vysusene....to neni priznak?

ivcap
5. feb 2007

Baby, no vy ste sa dnes rozpísali, to bolo čítania, ako v románe 🙂 Naša krásavica tiež celé dni kričí. Syn už je na ten zvuk alergický, sťažuje sa ,že už to nemôže počúvať chudáčik ☹ . Pridala som nejaké fotečky. Závidím babám, čo chodia cvičiť, ja sa po pôrode nemôžem nejako prinútiť 😠
Tiež neviem, čo mám zajtra uvariť malej na obed. Čo poviete na zelenú fazuľku s mäskom a zemiakmi, to sme ešte nemali.

hanka274
5. feb 2007

mnamky, potom napis, ci to mala papkala.
Som si inak pozerala vas album s novymi fotkami....si tam nieco pridala....musim vam povedat aj s manzelom, ze veeeelmi super pohodovo vypadate. Narazam teraz na roky, ked pozeram, ze uz mate veeelke deti....Fakt ste taky radostny aj z vyzoru....

anika
5. feb 2007

hani, to je najskor z vykurenej miestnosti, aj my mame, a aj tie prechody z tepla do zimy a tak, aj my mavame, a preto mazeme labelom, ze 😀 😉

hanka274
5. feb 2007

fakt labelom? kokso ved to si zlize a ta drogeria....
????

anika
5. feb 2007

ivca, vy ste taka sympatacka rodinka, malinka je krasnucka, jaaaaj, inak aj ja by som chcela tri deti, ale zatial si chcem uzivat Branka a venovat sa mu naplno, takze uvidim(e) 😉

anika
5. feb 2007

myslela som tym, ze MY-dospeli 🙂

hanka274
5. feb 2007

ze taky pohodovkari, tesivy....
Ale aj my sme tesivy....
joooj, no jasne, som myslela, ze aj my mavame, akoze vy ty a maly....my to nedalo....

anika
5. feb 2007

to eee

hanka274
5. feb 2007

eeee???
heeee???
cooo???

anika
5. feb 2007

no, predsa, ze malemu by ma to vo sne nenapadlo dat na pericky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre