Bábätká apríl 2006

alzbetka
26. sep 2006

ahojte, je tu niekto s aprilovym babatkom? 🙂

lubka78
4. jún 2009

asi aj bolelo, ale on je taky statocnik maly, mm bol s nim, tak vravel, ze len trochu pomrncal a potom uz bolo dobre 😉 dnes boli na kontrole, tak uz zapal ustupuje, aj ked Filip stale ma teploty, dufam, ze skoro prejdu aj tie, lebo zacal aj pokasliavat 😒

sidus
4. jún 2009

Ahojte, Lubka, tak nech je to rýchlo Ok 😔

sidus
4. jún 2009

Myska, tvoj muž je z Tunisu? 🙂

myskapipiska
4. jún 2009

sidus, no, hej z tunisu

lubka78
4. jún 2009

sidus, dakujeme, momentalne je uz aj Filip bez teploty, uvidime, co bude do rana 😉

sidus
5. jún 2009

Myska, tak to musí byť zaujímavé manželstvo 😉
Lubka, tak super. 😵

lubka78
5. jún 2009

no, nakoniec to az take dobre nebolo, v noci mal znova teplotu, tak sme sli rano k dr. a mame anginu ☹

myskapipiska
6. jún 2009

sidus, nic moc, zo zaciatku pohoda, ale teraz, hadame sa o kazdej hovadine, on je "najkrajsi", "najmudrejsi", "najsikovnejsi" a vyzna sa vo vsetkom ale "najviac" sa vyzna vo vychove deti. co ma tak vytaca. no co uz.
lubka ☹ liecte sa

lubka78
8. jún 2009

no, uz je nam lepsie, Filip uz bez teploty, uz je vo svojej kozi.....hlavne ked pocujem "MISO, NECHAJ TO", tak viem, ze uz je to naozaj on 😀
myska...no chlapi 😒 😅

sidus
9. jún 2009

Lubka, tak super. 🙂
Myska, to je 😝 s tým tvojím chlapom 😠

nikolasko
9. jún 2009

lubka tak to je super 😉 😉 😉
mysi všetci chlapi sú rovnakí 😒
baby teraz si normálne neviem predstaviť ako budeme fungovať cez prázdniny Ničko ráno vstane pozrie si Toma a Jeryho a už sa pýta do škôlky nechápem ale je to už asi 2 týždne čo sa tam strašne teší 🙂

sidus
9. jún 2009

Nik, či si tam nejakú frajerku nenašiel, keď sa tak teší 😀 Ale šak je to super, nie? 🙂

nikolasko
9. jún 2009

to sa nesťažujem len mi je to divné,frajerku asi nie to povedal že ja som jeho frajerka 😀 asi v tom bude jeden chlapček kt.sa na Ničkov príchod veľmi teší a každé ráno ho vykúka stali sa s nich dobrý kamoši 🙂

lubka78
9. jún 2009

nikolasko, to je super, ze sa tesi do skolky 😉 a cez prazdniny sa bude moct tesit na napr. na nejaky vylet 😉

nikolasko
12. jún 2009

jasné Lubka to on má program bohatý vždy 😎
musím sa vám tu trošku posťažovať Ničko išiel do škôlky ako vždy s nadšením a s hračkou v ruke,učka medzi dverami na neho vybafla že čo to zase má ved sa dohodli ,že hračky sa už nebudú nosiť.Ničo sa rozreval zavesil sa na mňa a ked ho chcela zobrať tak jej šplechol:vypadni odo mňa ty učiteľka hnusná zlá a šlahol jej ☹ ☹ ☹ Ja som nechápala.
Dnes išiel bez hračky kompromis bol prívesok na bunde a pekne sa jej ospravedlnil.

sidus
12. jún 2009

Nik 😖 Tí krpci vedia pripraviť krušné chvíľky 😝 Ja už sa teším na Tamuš, keď bude chodiť do škôlky, čo povymýšľa 😝

hanka274
15. jún 2009

ahojte babule!
nikolasko, tak to jake divadielko...zlate...aj ked...xixi... 😎 😎 , no co, neda sa chalanisko...

nikolasko
16. jún 2009

hani ako by som počula nášho tatu 🙂 ten keby tam bol tak by ho pochválil 😠 a na dovču idete či už ste boli nejako nestíham sledovať?

lubka78
16. jún 2009

ahojte 😉
nik...no to je sila 😅 obcas je to dobry sok, co povedia tie nase deturence 😉
my sme prave po rusnom vikende...boli sme sestre na promocie...vratili sme sa v noci, ale som trosku smutna ☹ , lebo nie v plnom pocte, kedze Filipko zostal u babky 😉

hanka274
16. jún 2009

nikolasko, to ja iba tak, ze mne to tu dojde smiesne, v realite by hanka dostala po zadku, ze by pleskla ucku... 😠 😀
boli sme uz...bol to riadny kolotoc, uz sa tesim na dalsiu lepsiu 🙂 🙂

lubka78
18. jún 2009

hanka, tak dufam, ze si si aspon trochu oddychla...budes to v najblizsich tyzdnoch potrebovat a budes mat aj iny kolotoc 😅 😉 ..sa ti to krati pomaly 😉

myskapipiska
20. jún 2009

caute, tak sa hlasim po dlhom case, som v anglicku a uz mi to tu lezie na nervy, hlavne moj stary, chcem ist domooooov. inak pocasie celkom v pohode, teda horko nie je, ale hlavne ze neprsi.
nikolasko, a v skolke su tiez take dlhe prazdniny ako v skole? 2 mesiace?
hanka, a ako bolo v tunisku, kde presne ste boli? uz mas velke brusko, ze? a jak si zvladla tie horucavy?

barunka
21. jún 2009

Ahojte, zasa som vás prišla mrknúť. ja oslavujem, zajtra ide simi po mesiaci do škôlky, máme za sebou milión vyšetrení a ďalšia kopa nás ešte čaká 🙂

lubka78
21. jún 2009

ahojte 😉
barunka...nieco som prehliadla, preco ste absolvovali tolko vysetreni? 😒

nikolasko
21. jún 2009

mysi áno samozrejme 2 mesiace majú aj škôlke.Je možnosť že by chodil aj cez prázdniny ale do inej škôlky a detičky sú tam združené tak u nás to nehrozí.

barun čo sa zasa deje?držím palce nech ste v poriadku.

Baby včera pochovali toho malého chlapčeka čo vypadol aj so sestričkou z 5-teho poschodia.Je to otrasné stalo sa to blízko mojich rodičov,keď ideme okolo je tam plno zapálených sviečok a hračiek ľudia tam chodia ako na bežiacom páse.Dnes som vešala prádlo Ničko sa ku mne len priblížil a hneď som na neho spustila krik normálne panika ma chytila.Ach Bože ako rýchlo sa stane nešťastie.A to ešte idú stíhať ich otca za nedbanlivosť. ☹ ☹ ☹ ☹

myskapipiska
23. jún 2009

mama mi nieco spominala, ze nejake deti vypadli, a to ako sa mohlo stat? obe naraz? nie je to divne? je to tragedia ☹ 😢

barunka
24. jún 2009

lubka, nikolasko, nám sa ešte ťahali tie problémy so škôlkou a jednou mamičkou, tak som si nechala Simi mesiac doma a boli sme 2x na ORL, u rôznych lekárov, boli sme na imuno-alergo, na hematologii - odtiaľ ešte nemáme výsledky, zasa krv, stery a kadečo iné.
zatiaľ verdikt jasný, dieťa totálne zdravé, pravdepodobná alergia na niečo, no keďže kožné alergo testy nič neukázali, lebo nereaguje koža, tak čakáme na termín na krvné testy. Zatiaľ sme vylúčili zo stravy mlieko a omáčky z mlieka... a čakáme ďalej...

nikolasko
24. jún 2009

barun to akože tá čo jej vadí ten kašel? 😕
držím palce nech sú výsledky OK a nech je Simča fit potom jej to okopči a capni do úsmevu nech má dušu na mieste 🙄

barunka
24. jún 2009

nikolasko, no presne tá...ale vieš ako sa hovorí, trafená hus vždy zagága, na nete som sa dočítala, že jej na jednom ORL odporúčali dať vybrať dcére nosné mandle... tak kto ti vie, kde je pravda... 😀 😀 😀

simče inak nič nie je, všetky stery mala negatívne, imunitu by jej vraj mohli závidieť, akurát na hematologiu sme museli ísť, ale to len kvôli tomu, že sa jej v krvnom obraze objavilo niečo, čo tam nemalo byť. Ja mám totižto poruchu krvotvorby, tak teraz testujú, či to nezdedila. Tak čakáme na výsledky, časť bude tento týždeň ale genetika až o mesiac 🙂

ale inak kočka už vôbec nekašle, absolútne nesoplí akurát len prská keď vonku niečo kvitne alebo je tam prach 😀 😀 😀

no uvidíme, na imuno ideme koncom júla na odber

a samozrejme všetkým maminkám škôlkárov želám, aby na takéto maminky čo im budú znepríjemňovať život a ohovárať kade tade nikdy nenarazili 😀 😀 😀

cairka
24. jún 2009

ahojte.
barunka, tak aspoň viete, že je simi úplne v poriadku 😀 ale tiež sa obávam, aby sme nestreli v triede takú akčnú maminu 🤐 ale tak už pri zápise som učiteľke povedala, že je astmatička a podarujem im aj sprej pri nástupe, tak snád by sa zastali. Ale ináč aj tak sa divím, že sa do vás tak obula, lebo (súdiac podľa veve) je alergický kašeľ úplne iný ako v chorobe...ale tak teraz už nemôže povedať nič na simi 😵

september sa nám blíži míľovými krokmi, sú dni kedy sa neviem dočkať ako bude veve v škôlke 😅 a zas niekedy mám pocit, že ju hádam odhlásim a nenastúpi 😝 asi to prežívam viac ako ona 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre