Bocian priletí v apríli 2015

ruza123
18. júl 2014

Ahojte kocky, dnes som si nasla // na 3 testoch, sice slabe, ale na 10 DPO celkom slusne..dokonca nam to pri tomto 2. babatku vyslo na prvy sup, prve nam trvalo vyse pol roka..vypocitala som si termin 3.april 2015, k Dr. pojdem az o taky mesiac, ak nebudu dovtedy ziadne tazkosti .. tak sup sup do skupiny .. tesim sa na Vas 🙂

heregova
20. aug 2014

Tak baby, pridavam sa, MS mam dostat zajtra, toto je testik robeny vcera, tak snad aj k nam prileti bocian v aprili🙂

heregova
20. aug 2014

@ellenie aj ja si prosim o pridaniee, dakujeem

deniska84
20. aug 2014

@heregova ahoj tak si na tom podobne ako ja aj mne tak isto ukazal testik slabu ciarku den pred ocakavanym menzes..budes si robit aj dalsi test?ja mam dostat menzes dnes ale zatial nic a zajtra rano chcem test opat zopakovat a uvidim ci bude ciarka silnejsia..aj mas uz nejake priznaky ze si tehu?

deniska84
20. aug 2014

@heregova este sa ta chcem spytat akou znackou tehotenskeho testu si testovala?ja som vyskusala 3 znacky a na vsetkych bola slaba ciarka 🙂

heregova
20. aug 2014

@deniska84 ahojky, testovala som vcera rano, MS mam dostat zajtra, dnes som skusila tiez, ale nie z ranneho mocu a vysla este silnejsia ciarka, ale mam pokazeny fotak na telefone, tak mozem pridat az podvecer obrazok..testujem mamatestom, su dva v baleni, za 2,58...nieco mi ukazali dokonca aj v nedelu🙂)) no prvy priznak bol u mna prsia..mna nikdy neboleli, a to ma uz bolia dva tyzdne, brutalne...a pichanie vo vajecnikoch, toto su jasne priznaky a prestalo mi chutit jest, nevyzieram🙂))najhorsie je, ze sa mi urobil herpes na pere, ale to mavam casto, tak som pre istotu volala lekarovi, ze ci je to ok, lebo niektore baby tu dost strasili a zase nechcem stresovat a sestricka hned, ze aj ked vam este nemeska, termin 03.09.. a ze rovno na sono🙂))odpadla som a to som kvoli objednaniu ani nevolala..tak uvidime, snad bude vsetko ok...

deniska84
20. aug 2014

@heregova aha tak super potom teda to budes isto tehu 🙂 a ja myslim ze ten herpes bude v poho tiez som mala pri prvom tehu herpes a vsetko v poho bolo..a inak rozmyslam akou znackou testu mam pokracovat uplne pri prvom teste som skusila rapiclear,potom sim skusila akysi z dr.max lekarne a naposledy mamatest tak neviem ajy si mam zasa kupit a vyskusam dnes vecer aj ja testnut este lebo do zajtra nevydrzim 🙂a inak priznaky zacinam mat aj ja dnes uz slabe dnes rano sa mi orevratil zaludok nad prazenicou a uz mavam aj ranne nevolnosti a bolest podbruska sem tam len sa modlim nech menzes sa nedostavi nakonec a tedt bude potom v tom pripade falosne pozitivny tak dufam ze nie

ivetbal
20. aug 2014

@deniska84 Kúp si obyčajný testík v DM drogérii. Je v ružovom balení značka Pepito.

heregova
20. aug 2014

@deniska84 dakujem za povzbudenie s tym herpesom, tak tehotenstvo je zasah do tela a oslabuje imunitu, tak snad bude vsetko ok...preto som si dnes aj vzala volno a doma odpocivam. Vcera som sa pytala na digital blue test, povedali mi v lekarni, ze to je strata penazi, uplne zbytocne...podla mna je jedno aky test, ak si tehotna, tak to skor ci neskor ukaze, kazda mame iny podiela hCG v moci, ja mam asi silny🙂) lebo dnes som nerobila ani z ranneho mocu a ukazalo mi o dost silnejsiu, bohuzial tu pomoze len trpezlivost🙂 vela stastia

deniska84
20. aug 2014

@ivetbal na ten som citala nie moc dobre ohlasy ostanem radsej u odskusaneho rapiclearu alebo mamatestu 🙂 ale vdaka za radu ja myslim ze ked tehu som tak to ukaze skoro kazdy test a aj so slabsou ciarkou..verim ze bude silnejsia az po vynechani menzes takze zajtra ked skusim opat tak uz by mala byt silnejsia

deniska84
20. aug 2014

@heregova mas uplnu pravdu s tymy testami a aj s tym hcg v moci ja ked som si robila pred dvomi rokmi test pri prvom dietati tak som si ho robila v den menzes a bol to mýsim mamatest a vysla mi ovela zretelnejsia ciarka a v 6tt mi to dr.potvrdil 🙂

nutka
20. aug 2014

@ellenie :ahojte, tak sme sa aj my dockali a tiez by sme radi do skupiny🙂...dakujem 😉

silinka10
20. aug 2014

Ahojte, tak sa k vam pridavam aj ja 🙂 vcera som videla nasu druhu fazulku, doma mam 15 mesacneho prcka a minuly mesiac sme sa rozhodli ze skusime dalsie 🙂 takze sikovnici z prvej vlny ( tak ako pri prvom). O tyzden ideme na kontrolu bo tam mam nejaku machulku, ci je to len stara krv alebo dalsi drobcek.. a dufam ze uvidime srdiecko 🙂 drzte sa holkyyy 🙂

silinka10
20. aug 2014

@heregova Ahojcek, na herpes si kup Canadent a za 3 dni je po nom, ak by si stihla svrbenie do vecera tam nic nemas... ja som mavala dlhe roky herpesy a toto jedine mi poriadne zabera 🙂 masticky a naplaste su slabota.. sice to smrdi, stipe, proste humus, ale vazne funguje 🙂

silinka10
20. aug 2014

@ellenie Mozem poprosit o prijatie do skupiny? dakujem 🙂

heregova
20. aug 2014

@silinka10 dakujem krasne za radu, no bohuzial mam herpes uz vonku, hned ako som nieco zacitila, som mastila o sto sest, bohuzial neskoro..tam asi treba vystihnut nie ze minutum ale sekundu...vrr, ale vyskusam, vdaka, plus cecko a b complex, co uz...treba to len vydrzat

silinka10
20. aug 2014

@heregova Nevadi, sup do lekarne a zachvilu je po nom... ja mam v kazdej taske, kedze je to strasne male a pravidlne to niekam ulozim a potom nemozem najst 🙂

ivetbal
20. aug 2014

@deniska84 Ja mám s ním len tie najlepšie skúsennosti. Ale fakt je, že ti to po čase ukáže každý. Hcg každým dňom stúpa, urob si na ďalší deň a čiarka bude silnejšia. Vždy som si ich robila v priebehu dňa, nikdy som to nestihla z ranného moču 🙂

heregova
20. aug 2014

@silinka10 uz mi to manzel kupil🙂 tak hend ako pride domov, aplikujem, doteraz som si davala herpesin, aspon skusim nieco nove🙂

deniska84
20. aug 2014

@ivetbal ahojky tak som si predsa dnes kupila ten pepino test z dmky ruziovy a na porovnanie este jeden mamtest a nestacim sa divit ciarka je intenzivnejsia ako pri vychvalovanom mamateste a uz skoro do jednej minuty 🙂 takze som tomuto testu asi krivdila co ma teraz mrzi len teca dufam ze uz to mozem brat ako spolahlivy pozitivny vysledok menzes mam dostat dnes a furt nic zatial

deniska84
20. aug 2014

@ivetbal to je on hore je mamatest a pod nim ten pepino z dmky 🙂pekne nie?

heregova
20. aug 2014

@deniska84 naaaadhera, hlavne je, ze oba ukazali to isteee, gratulujem, ty pocuj, ved my sme na tom rovnako, ja by som mala len dostat zajtra a ty dnes🙂)))juuuuuj

deniska84
20. aug 2014

@heregova dakujem 🙂 este to musi dr.potvrdit..no asi sme natom rovnako a ked to vyjde tak by som mala mat termin 29.4.2915 🙂podla tehotenskej kalkulacky na nete a podla podlednej menzes

deniska84
20. aug 2014

@heregova sorry myslela som 2015 nie 2915 🙂))

heregova
20. aug 2014

@deniska84 hej, mne zas vychadza 30.04.:) uvidime, uz len cakat na potvrdenie lekara🙂

deniska84
20. aug 2014

@heregova tak tak uz iba cakat som zvedava kedy ma az sestricka u dr.objedna 🙂uz by mohlo byt nieco na utz vidiet aj buduci tyzden tak som zvedava..inak ja mam 13 mediacov po sekcii a uz cakame dalsie..ani neviem ako sa to podarilo akosi necakane sme si davali pozor len sem tam manzel to riskol a uz je to aj tu 🙂)))

ivetbal
20. aug 2014

@deniska84 Krááásne čiaročky blahoželám 🙂 Môžeš sa pridať k nám na súkromnú diskusiu 🙂

deniska84
20. aug 2014

@ivetbal jeej dakujem 🙂a velmi rada sa pridam a kto ma tam prida?

ivetbal
20. aug 2014

@deniska84 Pridá ťa zakladateľka diskusie ellenie. Nájdeš ju na predchádzajúcej strane.

deniska84
20. aug 2014

@ivetbal aha dakujem skisim jej napisat 🙂

deniska84
20. aug 2014

@ellenie dobry den...mozem poprosit o pridanie do sukromnej diskusie?a ako sa k nej dostanem?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre