Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
27. jan 2009

idem aj ja..dobru noc 😉

domulienka
27. jan 2009

papa dobru nocku 😵

lubica69
28. jan 2009

Ahojte babky 😉

mishelin
autor
28. jan 2009

ahojte 🙂 dnes je tu hrozne pocasie,strasne silno fuka,je kosa 😝

bibka333
28. jan 2009

cawes aj tu fuka vietor ale nie tak velmi

mishelin
autor
28. jan 2009

tu velmi 😝 do toho sneh 😝 my tu mame vzdy ine pocasie ako v br...sme blizko hor

domulienka
28. jan 2009

cavinko,aj mne sa zda z okna 😒 ze je zima veelka atu na kopci aj fuka.Co dneska varite dajte tip baby 😉

mishelin
autor
28. jan 2009

ja dens nic,mam este vela co som varila v pond muzovi do roboty 😎

domulienka
28. jan 2009

to mas dobre,ja som uz postavila na kapustnicu ale co druhe nevim ☹

mishelin
autor
28. jan 2009

idem pobede ku gynek aj ku starkej

lubica69
28. jan 2009

Ahojte babky
Ja dnes papadajkovu a kuraci perkelt s haluskami ale ak budem leniva tak len s cestovinou 😉
Aj tu v Jaseni je pocko otras Nastastie aspon poobede ideme na tu hudobnu tak s malym aspon vypadneme
A ja idem potom cvicit 😝

bibka333
28. jan 2009

ahojte ja varim sosovisku a harulku 🙂

mishelin
autor
28. jan 2009

no mne maly uz zaspal,idem daco porobit 😝

lubica69
28. jan 2009

Ajjasomdalamalehoakuratbuvat nechvstane pred 15 aby sme mohli ist 😉
Miskaa uz si aj oddychni 😝

mishelin
autor
28. jan 2009

lubi,velmi rada ale ked to sa tu neda 😝 vsetko treba este obcistit,vyvesat,umyt podlahu a take kraviny 😝

lubica69
28. jan 2009

Ja viem moja 😒 Poznam tojavascript:addEmoticon('😠','vBody')

domulienka
28. jan 2009

tak dovarene ,nakoniec som vybrala z mraznicky pangasiusa vyprazila a zemiaky k tomu a mame menu ako na stedry den 🙂 okrem zemiakoveho salatu.A ja sa chystam na veeeelike upratovanie ked budem fit 🙂

lubica69
28. jan 2009

Ivka a chuti vam ta ryba?Ja somju jedla raz a 😝 Mame radsejfile alebo tresku Ale ty si to vymyslela super 😉
ja budem upratovat az na jar ked bude teplejsie
Inak ja tiez dovarene a este som stihla aj bublaninu 😎

domulienka
28. jan 2009

ty si sikulka ked si aj napiekla.no pravdupovediac mne takisto nechuti,ale o;statok mojej rodiny si pochvaluju ze je bez kosti jedine asi to,inac nic extra.

domulienka
28. jan 2009

no vsak na jar aj ja budem tak vtedy budem akurat celkom fit 😉

bibka333
28. jan 2009

lubi pangasius rybku treba namocit do mlieka a ma lepsiu chut a nam velmi chuti deti by ju nedali za nic 🙂

domulienka
28. jan 2009

aha to som nevedela,nabuduce skusim do mlieka,mozno bude chutit aj mne 🙂

lubica69
29. jan 2009

Ahojte babky
Bibka podla mna nepomaha ani namocenie do mlieka Skusala som a stale otras 😖
A co dnes robkate?My len doma ved je tak skaredo ☹ Vcera som boli na tej hudobnej Maly bol taky zlaty Ako som si myslela ze mu to mozno az tak vela nedava a neviem ci budeme chodit aj 2polrok tak ma prekvapil a vie uz tolko veci aj sam od seba Takze si zaplatime 16,60 aj na 2polrok Aspon viem ze to nie su zbytocne vyhodene peniazky teda eurace 😀

lubica69
29. jan 2009

Babky kdeze ste 🙂 ?Co robkate?

domulienka
29. jan 2009

ahoj Lubka,ja som tu sme sa napapkali tak mam trosku cas kym pojde do spisa mala.Ja sa len tak motkam zehlilasom narobila harule k tej kapustnici od vcera a tak.Vecer zas idem varit kur.prsia na prirodno s ryzou aby mali baby na zajtra lebo zas ideme s manzelom na ko do ruzomberka.

lubica69
29. jan 2009

Juj Ivkatak to budem zajtra drzat palce A kedy to budesmat ok?Teda myslim dole?
My sme dnes tiez dopapavali zo vcera kur.perkelt 😉
Maly teraz buva 😝

domulienka
29. jan 2009

no este tak skoro nie,zajtr mi ma na tej orteze pridat viac stupnou aby bolo koleno viac ohnute lebo teraz je len trosku a este pocitam tak 4 tyzdne.Potom rehabitka,myslim.Dala by som si perkeltik,musim aj ja dakedy urobit.Lubka manze ti kde robi,nedotkne sa ho tato kriza co je na sk?

lubica69
29. jan 2009

Ivka muzikje vojak Asamo ze sa dotkne Aj ked len premiestnenim z Martina do Serede Teraz chodievalasponraz cez tyzden domkovna otocku ale zoSerede sa urcite nebude dat Je to daleko Este neviem kedy...

lubica69
29. jan 2009

nejak mi blbne ten medzernik 😒

domulienka
29. jan 2009

joj tak bude dalej od vas,to je hrozne co pocut kazdy den v telke,tolki ludia bez prace 😉 uz aj mala zaspala a neviem ci aj ja nepojdem trochu sa vystriet.Ta hudobna je dobra a j dobra cena,malemu sa tam paci tak preco nie,vsak.Ja by som hned malu dala ale tu sa nic take nedeje,hudbu ma v krvi ako sa hovori.My za subor platime na rok 20 eur za kazdu ale zas mame na starosti kroje/cistenie atd./a prispievame ako rodicia na zahranicny zajazd,to chodia kazdy rok.Ostatne vystupenia na sk su v rezii suboru.No ked vidim ze ich to bavi,vidia svet ,maju plno zazitkov a tak vzdy sa tie korunky najdu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre