Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

vranka4
29. júl 2009

Ahojte 🙂 ,mishelin vitáááj,nejako si sa tu ulievala 🙂 ,babky,nejaká smutná téma,normálne sa to až zle číta,nie to ešte predstavuje 😒 ,u nás v dedine bolo tiež večer rušno-jedna véééľmi zlatá pani,má 40+,spadla údajne v lese z koňa,náhodou ju tam našli okoloidúci,letela tam záchranka,nakoniec ju prevážal vrtuľník-no hrôza ☹ ,v zlomku sekundy sa nám zmení život naruby ☹ ,myslím na ňu stále,hádam to nebude také vážne 😒 .................................Ľubka,tak na kupko pôjdete aj nabudúce ?páčilo sa vám ? 😉 ,zuzlik,takže sa chystáš na dámsku jazdu,užite si trošku aj s drobcami 🙂 ,robila som v B.B.v DFNsP na detskej onkológii a tam sa j vraciam 😒 ,Bibka,prišla ti IP,Jarka sa teší do kúpeľov ?

domulienka
29. júl 2009

ahoj Ivka,nocny vtacik,sice aj ja,ale ja uz idem do hajan 😉
karinka sa ako ma?
Poznam tu pani?

vranka4
29. júl 2009

poznáš,sestrička u obvoďáka-nechce sa mi tomu stále veriť 😒 ,Karinka sa má fajn,spokojná je,len má mrchu,nemôže zatiaľ do kúpeĺov,perličky a pod.,tak závidí zatiaľ ostatným 😒

domulienka
29. júl 2009

u Tesaka?ale tam je len jeho zena ,tak neviem

vranka4
29. júl 2009

no áno ,ona

bibka333
30. júl 2009

dobre rano maminky ja som včera išla radžej het od počitača lebo sa to nedalo aj ked so o to vedela ☹ 😔 😔

baby ved je leto tak sa tešme a s detičiek tiež
Misel kde sa flakaš malo sem chodiš 😕

bibka333
30. júl 2009

vranka prišla dakujem prosim ta napiš mi do ip tvoj telefon moj už maš 😀

eva888
30. júl 2009

Caute baby ako sa mate? Lubka obdivujem ta ze si sa vybrala sama na kupko ja by som sama asi nesla. Smutne veci pisete radsej ich uz nebudem komentovat. Ja som akurat dovarila tak som sem kukla co noveho. Vcera som usoesne zavarila broskyne tak sa vytesujem. Zuzka veru uzi si to stretko v BB. Bibka uz ma Jarka zbalene aj ta ti co chvila odide do kupelov. Tak zatial lebo sa ten moj poklad zobudil.Pa

lubica69
30. júl 2009

Ahojte
Tak my sme dnes boli u Ivky-Domky a bolo super Domka už má nového frajera na bozkávanie 😀
Krásna vynovená obývačka skolaudovaná ako sa patrí 🙂

domulienka
30. júl 2009

ahojte,ano ako pise Lubka uz mam zata 😀 boli zlatunki ako sa k sebe mali.Aj Eliska sa vyhrala,vykotulala 😉
Je to smutne co sa stava a o com sme pisali,no aj to je zivot.
Ivka,mas IP. ☹ Zuzka aj ty ☹

domulienka
30. júl 2009

Lubka dakujem za pochvalu obyvky,predchvilou gaucovku Domkla stihla okrstit 😒 a este sa na to pozrela,ze jaa, ja anjelik,no hnevajte sa na nu 😉

domulienka
30. júl 2009

babky poradte,do albumu som dala 3 fotky+1 ,pomozte mi vybrat jednu,potrebujem poslat kocke co ich bude malovata u nas nevieme najst kompromis,diky 🙂 🙂 🙂 tu poslednu nehodnotte 😉

lubica69
30. júl 2009

Ivka tá tretia je naj 🙂

domulienka
30. júl 2009

to si tiez myslim 😉 ale Bianka ju nechce ☹

bibka333
30. júl 2009

ahojte našteva pri Ivke super 🙂 obyvačka peknučka Jare a tiež pačilo 🙂 Ivka mn sa pači ta 3 😀

eva888
30. júl 2009

Ahojte tak mne sa Ivka paci naj ta druha 😀

domulienka
30. júl 2009

uz som poslala tretiu,ta sa mi pacila najviac hned,vsak aj bianka je tam ok,tak neviem co sa jej nepaci,ale ako povedala Beky:mami ty to platis. 😉 sintrik uz konecne zaspal,tak tedka je net muj 😉

kvietky
30. júl 2009

Ahojte babenky, hlasim sa po dlhsom case a vsetky vas krasne pozdravujem, iste si uzivate krasne teple letne dni.
Dnes moje babulky boli celkom ukazkove a maju uz vecerny rezim, tak mi uz o osmej pekne spinkaju. Ja sa musim pochvalit, ze mame velmi dobre noci. Babulky mi uz vydrzia spinkat od 20.00 vacsinou do 3.00 alebo 3.30 ale dost casto si uz pospinkaju aj do 4,30 rano, tak sa aspon dobre vyspim, asi si uvedomuju, ze keby vystrajali v noci, tak by maminka cez den bola KO. Dufam, ze nam to dobre spanie vydrzi co najdlhsie.
My uz tyzden papkame mrkvicku a je to velmi zaujimave, Danielocka nas nesklamala, je najlepsia jedacka, pekne si mlaska, stiha sa aj smiat a gagotat, ale musi papkat ked je zapnuta telka, velmi sa jej paci. Julianocka tiez pekne papka a Paulinocka sa najprv pri prvych 2 lyzickach uzasne zaksichti, ze nam od smiechu tecu skoro slzy. Inak su velmi zlate, uz su to aj rozumceky take male. Uz gagocu a krasne sa rehulia. Jedine Paulinka ma nejake mrchave obdobie a ked tak spusti svojim silnym hlasom a nechce sa ukludnit, tak vtedy si poviem, ze taketo dieta by mi kludne stacilo aj jedno, ale ked je kludna je krasna na zjedenie.
Babenky moje, ktore vas poznam z nemocnice po 5.8. - vtedy prestavam balit nasiroko, by sme chceli ten piatok ak bude pekne pocasie zbehnut do mesta, velmi rada by som sa s vami stretla. Prajem vam pekny vecer vsetkym a vasim deturencom sladke snicky, paaaaa

lubica69
30. júl 2009

Ahojte
Jej ahoj Maťka Budeme veeeľmi radi ak v piatok všetky štyri prídete 🙂 Stretko ešte nebolo dohodnuté ale už je 😀
Musíš mať z nich veľkú radosť Teda 3násobnú 😉 aj keď určite aj 3krát viac energie 😎

lubica69
30. júl 2009

Inak krásne fotočky akurát som albumíky dopozerala A rastú ako z vody Veď nedávno boli len u mamky v brušku

vranka4
30. júl 2009

Ahojte 🙂 ,tu ste sa dnes nejako snažili v písaní 😀 ,Ivka,kolaudácia prebehla dobre 🙂 ,kvietky 🙂 ,tie fotky sú super,bambuľky sú rozkošnéééé 🙂 ,prajem vám hlavne všetkým zdravie,véééľa sily rodičom,aby sa vládali postarať o také poklady,aby rástli do krásy a robili vám len radosť 😉

vranka4
30. júl 2009

Ivka,všetky fotky sú pekné,ale mne sa najviac páči 3,ale aj 4 je super,je tam Domka bombová 🙂 a sedačka vyzerá na foto pekne

domulienka
30. júl 2009

Ivka musite aj vy prist na kolaudacku 😉
vcera som prvykrat aj drazila na mimiaukciach,no neuspesne,tak si predstavte dve sme boli zapojene,ze ktora da viac a bac prisla tretia a mala stastie ☹

bibka333
31. júl 2009

tak toto je tu čo za poriadok že tu od včera nikoho 😉 😀
Kvetinky naše tešim sa na stretko baby tak stretko 7.8 v green pube o kollke to sa este dohodneme 😢

bibka333
31. júl 2009

ivka g prosim ta daj mi link na toho konika čo ma domka 🙂 ty ho asi nebudeš predavat do oktobra? dakujem 🙂

lubica69
31. júl 2009

Ahojte
Tak my sme dnes boli v BB sme pobehali všetko Aj Zuzku s Terezkou sme stretli na námestí 😀
Tak 7.8 supeeer 🙂
Ja som už na mimiaukciách jednotka 😅

lubica69
31. júl 2009

Ešte hlásim úspešnú montáž web kamery aj s mikrofónom 😀
Inak dnes som si aj nové plavky (síce XL ☹ )ale môžme do podbrezky na kupko 😉

domulienka
31. júl 2009

Lubka sikulka,tak mozte sa s malym aj s ockom vidiet 😉
my doma s ocinom,zajtra idu baby na plaz do BB s dedkoma ze aj volaka party ci co tam byt,festival ja neviem,tak my budeme s Domkou same, 😉

lubica69
31. júl 2009

sorry babky s tým stretkom som to nepochopila 😒
to sa idete stretnúť len tie čo sa poznáte z nemocnice či z kade

lubica69
31. júl 2009

som sa nechtiac vtrela 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre