Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

zuzkap2
19. dec 2008

Aj my máme domáce klobásky, len som ich kúpila od jedného pána a su vyborné 😀 ja zvyknem parkovať za tržnicou alebo pri hotelke, len dnes bolo všetko plné 😝
Chlapci su doma až do 6.1 a už dnes som mala dosť ☹

mishelin
autor
20. dec 2008

ahojte,aj ja som bola v paitok v br,a nebolo nikde miesta na parkovanie ako vravite 😝 tak som parkovala tam na tom parkovisku smerom na trznicu co je.... 😝 a moj brat je doma zo skoly az do 12.1 😕

mishelin
autor
20. dec 2008

a aj my mame klobasky lebo sme pred tyzdnom zabijali 😎 a ozaj co ste kupili muzom pod stromcek?

zuzkap2
20. dec 2008

moj muž dostane toaletnu vodu Lakoste

lubica69
21. dec 2008

Ahojte baby
S parkovanim je to rovnako plno aj v BB
No bavite sa o darcekoch My tento rok nejak darceky neriesime ale muz vceraprezradil ze by chcel jednu pocitacovu hru Takze super aspon nemusim vymyslat inak by som asi nic Mozno az po novom roku
Baby a vy aj peciete???Lebo ja vooobec ☹ Nemam k tomu vztah 😢

zuzkap2
21. dec 2008

Lubica ,ja robím orechove šuhajdy a tortu pre muža lebo ma 23.12 narodeniny

lubica69
21. dec 2008

Noo ale si predstavte ze som sa nejak dokopala a upiekla babovku 😎 Podla mna nie je nic moc ale muz ziedol skoro cely plech 😀 Juj taka som rada Ale s vianocnym pecenim to nehcam tak
Zuzi aj jedna moja kamoska ma vtedy narodky
Fakt chcem sa opytat ci niektora z vas nebola v tom novom klube v Br Sirius My sa tam v piatok chcystame tak sa pytam Sebastianko ide buvat k babke a my ideme oslavovat Aj ja som mala narodky aj ta kamoska 23.12
Juj ale som sa rozpisala 😲

lubica69
22. dec 2008

Zdravim vas 😀

zuzkap2
22. dec 2008

Lubica, ja tam chodím a dosť často aj teraz v sobotu som bola a ešte chceme isť s mužikom v stredu 😀

mishelin
autor
22. dec 2008

caute,aj moj muz dostame lacoste 😎 ja do br do siriusu nechodim,lebo nemam dat kde maleho ale nejak ma to ani netaha...a vztah k peceniu nemam ani ja 😅

lubica69
22. dec 2008

Miska tak to sme dve Myslim s tym pecenim To ma tesi ze niesom sama 😎
Zuzi a ako tam je?No asi sa ti tam paci ked tam chodievas castejsie 😉 Takze je tam dobre?Ved uz v BR nieco take chybalo,ze?!

zuzkap2
23. dec 2008

Lubica, je tam fajn mne sa tam paci, len ja chodim len v sobotu. pozri si ich web stranku 😀

zuzkap2
23. dec 2008

Ahojte 😉
ja tu pár dni možno nebudem ☹ dnes máme oslavu mužikových narodiek a včera dostal ten najhorší narodeninový darček ☹ Včera večer zrazilo svokru auto a je natom zle, hneď ju operovali a čaka ju ešte jedna operacia 😒 no a v sobotu ideme za ňou do BA

lubica69
23. dec 2008

Ahojte babulky
V prvom rade by som Vam chcela zazelat pekne vianoce a prijemne prezitie sviatkov Hlavne vela pohody a tak
Zuzi juj to ma velmi velmi mrzi A dufam ze to dobre dopadne

lubica69
24. dec 2008

Ahojte babulky Tak ako ste prezili vianoce???

zuzkap2
25. dec 2008

Ahojte 😉
Lubica,ďakujem, svokre je už trocha lepšie a od soboty bude mať povolené návštevy 😉
A vianoce sme prežili v pohode

domulienka
26. dec 2008

Ahojte tak dnes som si zapla pc chcela som uz na stedry den ,ze Vam zazelam k vianociam,no nevyslo.Zuzka co sa stalo tvojej svokricke ma mrzi,tak ste tiez nemali bohvieake vianoce.U nas to vsetko vyzeralo super no az po hodinu pred stedrovecernou vecerou,lebo som spadla zo stola/nemyslite si ze som na stole tancovala v povznesenej nalade 😀 ,dnes sa uz na tom aj zasmejem/chcela som chytro skvacit adventny veniec,visieva nam nad stolom,len som pozabudla ze pred tym sme ho rozkladali,tak a stupila som na nastol a vyvalilo ma dozadu na zem.Tak som nestastne dopadla,ze sme museli ist hned na pohotovost a prisla som domov o siedmej s nohou od stehna po clenok v gypse,diagnoza:roztrhnute kolenne vazivo.Teraz ma pravdepodobne caka operacia,uvidia v pondelok.Dala som si super darcek na vianoce.

zuzkap2
26. dec 2008

Domulienka, to ma mrzi co sa ti prihodilo a prajem skore uzdravenie

domulienka
26. dec 2008

Zuzka dakujem, este ze mam starsie dcery,tvojej svokricke je lepsie?To je sila ked nic netusiacu zrazi auto,to by som teda nechcela zazit.

zuzkap2
27. dec 2008

Uz je jej lepsie, vcera ju previezli z ARA tak ju dnes muz isiel pozriet 😉 ja s chlapcami som ostala doma lebo nechcela aby ju tak videli

mishelin
autor
28. dec 2008

ahojte,no teda kukam ze sama smola sa na vas lepi 😖 ☹
zuz-tak nechje svokra skro fit,a domulienka tytiez 😉

domulienka
28. dec 2008

Ahoj Miska,veru dobre si to napisala, smola sa lepi a riadna.Ako si sviatkovala ty s rodinkou?ja idem zajtra na traumatologiu a som zvedava co povedia,lebo uz som tam tohto roku bola,na den matiek som si vo valaskej zlomila tuto nohu len dolu v priehlavku.Tak po stedrom dni som si povedala ze na sviatky v celom roku uz nic nerobim,ako prevencia.Patko je zdravy? Lebo je zas rozsirena chripka.

lubica69
28. dec 2008

Ahojte babulky
Tak toto je fakt smola
Zuzi som rada ze je svokre lepsie
No Domulienka neviem co povedat chudatko moje 😢 Musis si davat pooozor moja
Ja som tu tiez dlhsie nebola Mali sme navstevy a tak Zabavit v Siriuse sme sa s muzikom boli len sme zly den na hudbu vybrali ale inak je tam pekne
Babky tak sa zatial drzkajte a davajte si pozor na drobcov aj na seba 😎

zuzkap2
29. dec 2008

Ahojte 😉
Domulienka ,tak ako si dnes dopadla?
Lubica, ja chodim do siriusu len v sobotu lebo piatky niesu pre mna 😉

domulienka
30. dec 2008

Ahojte ,vcera sme sa vratili vecer a bolo mi zle ,tak som hned zalahla.Vcera sme nakoniec isli do Ruzomberka ,do vojenskej nemocnice,lebo tu v Brezne pristup katastrofa /ze minimalne tyzden v nemocnici/a na odporucanie znamych sme isli do Ruz.Tam mi hned dali sadru dole a skonstatoval ze toto sa malo hned operovat a keby som tu sadru mala este dva dni tak mi zdeformuje achilovku.v sadre mi cela noha spuchla samy hematon,podliatiny ,tak mi to este zhorsili.Tu mi dali ortezu aby sa noha trosku zregenerovala a v nedelu mam nastupit na operaciu a v utorok som doma.Tak si babenky urobte obraz o Breznianskej nemocnici,doteraz som sa cudovala ze preco ludia hladaju doktorov inde,po mojej skusenosti sa vobec necudujem.Len dufam ze to bude ok. Ako budete silvestrovat?

mishelin
autor
30. dec 2008

domulienka no to je fakt pristup 😠 😝 ja som rodila v bb tiez pre negativne hodnotenie brezna,ani ocnu tam uz nemam,dala som si radsej do BB,a aj s malym som chodila na ortopediu do bb..nepaci sa mi tam v br 😔
tak sa drz,chuda,mas stym riadne problemy ☹
a silvestrovat asi doma,ako vzdy 😝 ani na stefana sme nikde neboli

lubica69
30. dec 2008

Ahojte babulky
Boze Ivka to nemyslis vazne!Ja som normalne zdesena No hotova som Este ze si isla indeA budem drzat v nedelu palceky nech operacia dobre dopadne Daj potom urcite vediet!!!
Zuzi dik za typ Uz som sa poucila ze iba v sobotu.
Miska dobre si spravila ze si bola rodit v BB Mne rodila kamoska v Br a od vtedz ani pocut nechcem
My silvestrujeme domka pridu znamy a tak Inak priezvisko mam ze Sylvestrova len s y tak hadam aj oslavime
Drzte sa babky a napiste A ak nie tak PF2009 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zuzkap2
31. dec 2008

Ahojte 😉
Baby ,tak ja som obidva razy rodila v BR a bola som spokojna. No ale inak brezniansku nemocnicu nemusim tiez radsej ideme do BB alebo BA.
My silvestrujeme tiez doma.

domulienka
31. dec 2008

ahojte,Lubka to mas dobre priezvisko.Dakujem Vam vsetkym,kamosky.Ja som rodila vsetky tri v BR,cisarskym a teraz naposledy som bola velmi spokojna so vsetkym co sa okolo mna dialo.A o chirurgii,ortopedii uz dlho dobre nic nebolo pocut,tak to sme boli hned rozhudnuti ist prec.No uz ani o gynekologii v Br nepocut nic dobre.ani sa necudujem ze rusia nemocnice,naco je 80 nemocnic ked len v 30 su schopni nieco poriadne robit.BR tiez nema dlhu buducnost.

zuzkap2
31. dec 2008

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka,
až ťa vyšetria a uznajú za cvoka,
až ti bude od chľastu veľmi zle,
až ohňostroj ti v zadku vyprskne,

až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna,
až zistíš, že pyrotechnika je nebezpečná,
až v prednom vačku ti vybuchne delobuch
a zapáli ti zo zadku vyprdnutý puch

a poletíš oknom ponad nejakú strechu
a rozrežeš si zadok na kuse plechu,
tak potom priať šťastie ti už neskoro bude,
preto tak skoro ti to prajem a v kľude.

Šťastný nový rok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre