Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

eva888
22. aug 2009

Vranka to je mamin kolega preto isla len ona s ostatnymi kolegami presne ako vravis maju taku malu babu

vranka4
22. aug 2009

vraj robia vééľkú svadbu-okolo sto ľudí 😕 .. a kde robí mamina?som ja ale zvedavá 😀

eva888
22. aug 2009

Ze vraj az 120 ludi. Mama robi s platovymi oknami ekonomku a firma sa vola Drutex a sidlia vo dvore byvaleho T-Comu

domulienka
22. aug 2009

ahojky ,aj ja prajem Marekovi od Tinky skore uzdravenie 😉
Ivka,vsak ju dievcatam pribal, 😉 aj Beky ,stale hovori ze ako jej chyba Ivuska ☹
No idem trochu pozehlit a este sem kuknem,potom

vranka4
22. aug 2009

musia asi dobre vychádzať,keď kolegyňku pozval na svadbu 🙂 ..Evka,teraz som v okruhu tém batoľatá zazrela tému-hemangióm,kukni tam 😉

eva888
22. aug 2009

Asi hej ked isli vsetci kolegovci a dakujem pozrem si urcite. Tak prajem dobru noc idem spat lebo neviem aka noc je predo mnou.

bibka333
23. aug 2009

ahojt nam prisla nasteva vecer až o 21 30h tak sme kecali do 00H a Eliska spinkala az do 3 40H a potom do7 h zlatičo moje baby len ma stale zachripnuty hlasok davam jej calcium a fenistil a stale ma taky hlasocek ☹
Tinka ja prajem Marekovi skore uzdravenie a 😀 Eliska posiela uzdravovacie pusinky 🙂

lubica69
23. aug 2009

Ahojte žienky Tak my sme od včera návštevovali Bol tu môj ocino a segra s priateľom Tinka Marekovi skoré uzdravenie Tak isto Bibka aj Eli nech prejdú soplíky Bože a ten fenistil ti musím Ešte som ho ani nevybrala v lekárni Napravím Určite

lubica69
23. aug 2009

Žienky a ešte prosím Vás čo je pp???A štvrtok platííí😀

domulienka
23. aug 2009

ahojky,Lubka ako sa ma Sinunan Itutu 😉 ,mm stale spomina ze ako si to vie carovne povedat 😉
PP-Pohronska Polhora,tak skratka 😉
Stvrtok u nas plati,to je jasne,iba choroba by nas odradila 😉
zase som neodolala a drazila,ale hadam dobre,nove trekove pre Domku za 10eur Karrimor,co myslite dobre 😉

domulienka
23. aug 2009

? som chcela dat.

lubica69
23. aug 2009

Aha Ivka
Seninan Itutu sa má fajn a stojí si za svojím ako správny chlap 😀
A tá Polhhora som vedela ale ani za nič som si nevedela spomenúť,že aká Len Oravská ma napádala ale tá je inde 😅
Tak ďakujem 🙂
Ivka myslím,že dobre aj cena fajná 😉

eva888
23. aug 2009

Caute baby tak svadba ze vyborna meno zenicha je rudo svantner ak niektora poznate ale nie su to polhorci len sa tam pred casom prestahovali. A vo stvrtok v rajskej alebo grene?

bibka333
23. aug 2009

ahojte ja som za gren 🙂

lubica69
23. aug 2009

Ahojte
Myslím,že už bola dohodnutá rajská na predchádzajúcej strane 😉
Bibka Eli už Ok?A ako návšteva?

lubica69
24. aug 2009

Ahojte žienky A tu od včera nik?No tak aspoň ja si doháňám zameškané Čo idete dnes robiť Je krásny dník My pôjdeme von a možno sa aj previesť do BR Potrebujem ísť do bankomatu😅

eva888
24. aug 2009

Ahojte baby tak Lubka ja idem kus oddychovat nakolko mame za sebou strasnu noc. Lenka mi zase strasne krvacala zase bolo vsetko od krvi nic sme nespali. Som stoho uplne hotova akokolvek sa snazim aby si do toho nerypala tak sa mi nedari a v noci je to najhorsie lebo nespim a davam na nu pozor aby si to neskrabala. Dnes som volala koznej tak v stredu jej chodi nejaka doktorka z BB dr Tomkova tak ta sa jej na to ma pozriet a musime to volako riesit lebo to je strasne a hlavne pre Lenku je s toho poriadne nervozna. Tak zatial sa majte

bibka333
24. aug 2009

ahojte šesi išli do bb pozriet mm brata tak som kusok tu Evka Tomkova je super doktorka ale ja byt tebou pytam sa do BB su tam lepši odbornici Lubka tak si mohla zavolat a prist na kavu 🙂

domulienka
24. aug 2009

ahojky,chudatko Lenocka, ☹ aj ja som o Tomkovej pocula ze je dobra odbornicka tak uvidis co povie.
U nas siesta,mala spi,velke baby a baby vranky kukaju dake dvdecko a ja reku idem trochu na net 😉

lubica69
24. aug 2009

Ahojte Juj Evka chudátko moje A Lenke nech to čím skôr prejde Ja tú dr nepoznám Nemám odkiaľ Tak nech jej to len v tú stredu poriadne pozrie Bibka nechcela som ťa otravovať Máš toho dosť Ivka tak ty máš teraz babynec a Vranka oddychuje Ten štvrtok dúfam u všetkých platí😀

bibka333
24. aug 2009

ahojte baby Ivka chcem sa ta spytat či nemaš po domke nohavice na zimu alebo riflicky pa dakujem

domulienka
24. aug 2009

ahojky,Bibka mam jedny 80 zateplene na traky a potom asi tie riflicky na traky co som jej kupila na rok,sa mi zda volaka vyrastena z nich 😉
u mna stvrtok plati 😉

lubica69
24. aug 2009

ok Ivka Aj u nás 😉 Sa normálne teším na to námestie na to vystúpenie 😀 To začína o 17,že?A stretávame v tej Rajskej?A o koľkej???

lubica69
24. aug 2009

By sme mohli okolo 15-16 ako deťúrence vstanú aspoň na kávu a možno aj po vystupku

zuzlik08
24. aug 2009

ahojte, tak vas vsetky zdravim...no co tu citam, tak zase tie nestastne virusy sa nam siria vzducho...co si aj tie uz konecne nedaju prazdniny 😠 . tak zelame vsetkym deturencom skore uzdravenie a tie zdrave nech zdaaaleka obchadzaju.
lubi, ja s casom aj miestom stret vo stvrtok suhlasim, dufam, ze bude pekne, lebo dnes im to nejak s tym slnieckom nevyslo. a to som robila velke pranie, ze mi to super rychlo uschne...cha-ch 😀 🙄 . lubka, mohla si sa ozvat, ked si bola v br
no nam idu teraz zubky naraz, tak je to pohroma, sme maznavi, urevani, chceme byt cele dni nalepeni na maminke, no hroza...ale aj si to celkom vychutnavam...ved ktovie, kolko este rockov bude chciet byt na mne nalepena 😉
bibka, gratulujeme k mesiacikom. booze, ale nam to leti, co? ani sa nenazdame a o chvilku budeme oslavovat 1.vy rocik. bola som na fb, tie fotecky su z toho vikednoveho stret oktoboroviek?
evi, no to je fakt blbe s tym lenkinym ockom, ma to fakt na zlom mieste. no zacala som aj ja malej na to dost davat pozor, hlavne aby som ju ja alebo sama tam neskrabla. tak drzim palce, nech to dobre dopadne.
tak kto vsetko pride vo stvrtok do rajskej? tak medzi 15-16? my asi skor o 16, lebo o 15 este zvykneme spinkat

vranka4
24. aug 2009

Ahojte žienky 🙂 ,Ivka,tak babinec poslúcha ?ako Domka ?snáď nezošedivieš,u nás bol aspoň jeden chlap- malý Marek 😀 😀 😀 ,na stretko sa aj ja teším,my skôr okolo 16.hod.,aj na vystúpenie som zvedavá 😕 😕 ...veru,Zuzka,vychutnaj si toto obdobie,lebo to véééľmi rýchlo letííí,ani sa nenazdáš a Terezka pôjde do škôlky ako naše dvojky 😕 ,Evka,hlavne vám prajem lepšiu noc,aby očko nekrvácalo,najlepšie by bolo ,keby to tam vôbec nebolo 😀 ,hádam,ti dr. niečo poradí,nielen iba čakať a prizerať sa ,ako to Lenke vadí,určite je z toho nervózna 😒 ,,Ĺubka,a vy ako,Sebastiánko sa drží ?naša Ivka ho často spomína 🙂 ..Bibka,Eli a ocino ako?

vranka4
24. aug 2009

Ika-nepíše,zmordovaná zaspala 😀 😀 😀

domulienka
24. aug 2009

nie som zmordovana 😀 en som sedela za sijacim strojom ☹

domulienka
24. aug 2009

aj my prideme do rajskej nieco po 15,teda pojdeme busom o 15,tak nejakych cca 20 min.,vystupko je o 17 😉

zuzlik08
24. aug 2009

no ako vidim, ivky prave ozivaju 🙂 , no a ja uz idem spinkat, lebo ma uz uklada...a ktovie, aka noc je zase pred nami 😉 . tak vam vsetkym prajem krasne dlhu a nerusenu nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre