Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
26. aug 2009

Bibka tak si lasagne zvládla Super Lacné rýchle fajné Zuzlik kožuštek peknučký Ale 2,1poštovné?Nejak veľmi veľa To potom dosť spolu

lubica69
26. aug 2009

Zuzlik a akú detskú?Objednávali ste nejakú peknú?

zuzlik08
26. aug 2009

taku sektorovu, kuk http://www.brw.com.pl/slo_index.php, ale trosku ina zostava

zuzlik08
26. aug 2009

lubi, to preto, ze to bude 1.triedou

lubica69
26. aug 2009

Zuzi ale prvá trieda nie je taká drahá Maximálne 1,6 aj to by kabátik musel mať 2kg😅

lubica69
26. aug 2009

Detskú pozriem potom na pc Teraz som len na mobile A už ju máte?Potom musíš pofotiť a inšpirovať nás

zuzlik08
26. aug 2009

lubi este nie, este len cakame, snad do 2 tyzdnov. tak potom mozete prist skolaudovat 😉 .
ok, tak ja idem do hajan, lebo sme hore od 4,15 a medzi tym asi 250x hore...a ktovie, aka noc bude zase tato, lebo mrna stale mrnci...uz vazne uvazujeme nad makovym odvarom 🙄 😒 😅 😀

zuzlik08
26. aug 2009

lubi cena sedi, lebo to bude poisteny balik do 1kg, kukala som to na stranke sp

vranka4
26. aug 2009

Ahojte 🙂 ,Ivka,tak baby prišli od vás vytešené,super si im varila,dokonca aj darčeky si doniesli-tie žaby,čo,nemá kto nosiť 😀 😀 ,bavlnky na náramky,hádam ich budem častejšie posielať,tak ich zaodeješ 😀 😀 😀... ,zuzka,tú detskú izbu mi neotvorilo,kožúšok je krásny,to poštovné drahé po zvýšení cien,ale to bude hádam 1.trieda-doporučene,to je o dosť drahšie ako obyč.1.trieda,ale čo by sme pre krásu naších drobcov neurobili,pár centíkov hore-dole 😕 ,Ľubka,vy idete prerábať kúrenie,a aké? aj budeš vyvárať majstrom?Bibka,tak demänovky si musíš chlipnúť každý večer,keď do rána dobre Eli spinkala 😀 😀 ,Jarka ako,vraj v piatok sa vracia z kúpeľov?

lubica69
26. aug 2009

Vranka ani mne tú detskú neotvorilo Kúrenie musíme komplet celé nové Aj hore aj dole Vyvárať neviem Ale zajtra určite nie lebo prídu až poobede začať Zuzlik na kolaudáciu radi prídeme😅 Jaj tak poistený Ja posielam a dávam si posielať len obyčajne lacnejšie😅

zuzlik08
26. aug 2009

ivka, tak ked to takto teda nejde, tak si daj vstup na tej stranke, co ti otvorilo cez odkaz, potom na spodnej liste hned vlavo modularne systemy a na uplne spodnej liste najdi vis a vis a tam to najdes pod mladeznickou izbou 🙂 trosku zdlhave, no inak to nejde

zuzlik08
26. aug 2009

lubi, budeme sa na vas tesit. chce mi to radsej poslat takto, tak pre istotu...obetujem tolko, bola by ho skoda. ok, tak ja uz naozaj idem, lebo sa kazdy vecer nejde odtrhnut.
tesime sa na zajtra. dobru

domulienka
26. aug 2009

ahojte ja som si prave dve hodiny pisala so sesternicou co sme sa nevideli a nepoculi od mojej svadby,15 rokov,taka som rada ze sme sa skontaktovali.
Ivka som rada ze boli spokojne aj ked dnesne rizoto sa mi moc nevydarilo ☹
ani mne tu detsku neotvorilo

bibka333
27. aug 2009

ahojte kde ste všetky nam odišla našteva a zajtra si ideme po Jarku tak velmi sa tešim baby tak dnes okolo 15 h v rajskej cakajte nas 🙂

lubica69
27. aug 2009

Ahojte žienky Tak nám už dotrepali tie radiátory a rúrky a tak Poobede už majú prísť začať tak my sa nenápadne vytratíme na stretko😀

domulienka
27. aug 2009

ahojte ja som mala riadny budicek dnes,poviem na stretku,tak sa tesime,pa pa

lubica69
27. aug 2009

jeje Ivka nestraš 😅 Porozprávaš 😉 Aj my sa tešíme 😀

bibka333
27. aug 2009

no baby tu nikto od stretka ja som len nakukla a tu nikoho idem hajkat zajtra nas čaka cesta

domulienka
27. aug 2009

Bibka tak stastnu cestu 😉

lubica69
27. aug 2009

Bibka áno štastnú cestu 😉 Určite sa na jarku už tešíte 🙂 Bohvie či sa jej vôbec bude chcieť 😀

vranka4
27. aug 2009

Ahojte žienky 🙂 ,Bibka,tak veru šťastnú cestu,ďalší poklad si zajtra doveziete domov 🙂 ,my sme dnes teda mali smolu,autobus o 16.h.od nás nám nešiel, pokazil sa,opravovali ho ,ale nič z toho,tak sme nakoniec prišli do Brezna busom až o 17.h. od nás,to som bola prichystaná,že sa idem vrátiť domov,ale dvojky sa vééľmi na bus a detičky tešilii-ich druhá cesta busom do Brezna,tak sme si spravili len krátky výlet 😀 😀 ,stihli sme posledné dva tance-škoda,raz za uhorský rok sa vyberieme autobusom,aj to sa pokazí,naspäť sme išli vláčikom-dvojičky prvýkrát,pozerali ako sovy 😕 😕 ,ledva sme stihli prísť domov a poriadna búrka....dúfam,že ste si dobre poklebetili na stretku,detičky sa vyšantili,síce malé skôr vyváľali na tráve 😀 😀 ,hádam budú aspoň nejaké fotočky...Ľubka,teba som ani nepostrehla,iba Sebastiána počas vystúpenia,ponáhľala si sa za majstrami domov?Ivka,ty mi napíš,aký si to mala budíček 😕

lubica69
28. aug 2009

Ahojte žienky
Vranka my sme ťa s Ivkou videli keď ste prišli Ste mali riadnu smolu ☹
No áno ja som bežala domov a do 22 večer riadila Potom ľahla mŕtva 😝
Dnes majú prísť znova ale až poobede tak aspoň dnes nemusím vyvárať 😀 až zajtra 😖
A vy žienky čo dnes robkáte?

tina983
28. aug 2009

Ahojte baby,spinkáme?Ako vám bolo na stretku?Ivka aj ja chcem vedieť čo ťa prebudilo 😉

lubica69
28. aug 2009

Ahoj Tinka Ako je Marekovi?Dúfam,že lepšie

zuzlik08
28. aug 2009

ahojte, tak kde sme??? ozaj, ivka vranka, ake saty ste si to vybrali na tu svadbu, nedala si link ☹

lubica69
28. aug 2009

Ja som doteraz gruntovala po kúrenároch Bordel ako v tanku ale už len zopár dní Zuzlik kožuštek už dorazil?

tina983
28. aug 2009

Ľubi Marek je už v pohode,takže môžme dohodnúť rande

zuzlik08
28. aug 2009

no lubi, nezavidim ti...ti chlapi ale vedia narobit bordel, co? kozustek len dnes posielala, tak ho v pondelok nedockavo ocakavam.
baby, dajte tip na zajtrajsi obed

tina983
28. aug 2009

my budeme mať francuzske zemiaky,ale aj hurku a klobásku,tie zemiaky pečie dole svokra a už ma pozvala,len ja to nejak nemusím

lubica69
28. aug 2009

Tinka bývate so svokrou?Ja zajtra kuracie prsia so šunkou a syrom zapekám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre