Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
4. sep 2009

no jasne halusky varime aj my uz sme davno nemali a bryndza v mrazaku 😉 Bibka vidis ako dobre ze si napisala,preco to len mna nenapadlo 😒
Bibka papucky hlavne vyssie .nie tie po clenky klasicke a podla mna najlepsie na snurovanie pevnejsie drzia nozku ako tie na zapinanie 😉 aj ja chcem Domke kupit zas take,lebo mala 18 no nozka podrastla teraz ma tie sandalky sante ale sa mi to nepaci nedrzi nozku pevnu a vkuse ich vykopne z nozky.
Ivka kral zalahol s najmladsou princeznickou 😉 a strsie jeho dcery kukaju este telku volaku telenovelu na dome

bibka333
4. sep 2009

http:www.bata.sk/artikel/74671mam na ysli niečo taketo

domulienka
4. sep 2009

a tvoj pan manzel a velke baby a dvojicky co robkaju?

bibka333
4. sep 2009

http:www.bata.sk/artikel/74671 druhy pokus 🙂

vranka4
4. sep 2009

ocko vyšiel zo sprchy,baby zaľahli,dvojičky večer unavené chodia skôr spať,v škôlke predsa tak nepospia ako doma teším sa ,že ráno môžeme vegetiť dlho v posteli 🙂 😒

domulienka
4. sep 2009

su krasnucke ale Bibka neviem Eliska sa Ti bude pustat chodit,a vyzeraju take nizsie,neviem

bibka333
4. sep 2009

ivka pozri ake som našla len nam velke ale ta ceena je super http:www.bata.sk/artikel/74670

domulienka
5. sep 2009

Bibka su pekne musim popozerat aku velkost nam presne treba a objednam ,mozme aj spolu postovne bude lacnejsie. 😉

lubica69
5. sep 2009

Ahojte žienky Tak ja si vyváram obedík-francúzke Malého som dala skôr spať bol ukňúraný ale nespí tak druhý pokus neskôr Bibka ako píše Ivka naj sú vyššie V BB v Deichmane v Europópe majú teda aspoň mávali dlhšie som nebola aj dobrý výber aj dobré ceny A naj je asi vyskúšať

zuzlik08
5. sep 2009

ahojte, no bibka, my mame podobne sandalkove ako su tie ruzove, ale zapinanie je riadne na dierky a nie na pracku, su vyssie, maju aj riadne vyvysene zvnutra chodidla, ako ma byt. mala sa chvilu v nich podkynala, lebo doteraz nosila len capky alebo protismykove ponozky, no teraz uz v nich uteka ako srnka

bibka333
5. sep 2009

ahojky Zuzka a kde si ich kupila. 🙂 My sme boli u našich riadna zima vonku ☹teraz sa ideme okupkat a hajkat 4o ste dnes robkali?

zuzlik08
5. sep 2009

poradila mi evka, videla som ich adamkovi na nozke, tam v brane ako ide do rusanky. maju sa sk vyrobky a aj toto. mozes tam v klude vyskusat a aj ti predavacka poradi, ake su najlepsie malej kupit. ja som velmi spokojna.
bibka, porad, ked robis malej ryzu, na ake mozne sposoby, lebo uz mi dosla fantazia 😔

zuzlik08
5. sep 2009

tip od bibky - topky, nove, sk vyroba http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=86327

zuzlik08
5. sep 2009

bibka, tieto cervene zimne sa mi celkom pozdavaju http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5352393

bibka333
5. sep 2009

zuzka mame rovnaky v kus aj mne 🙂

bibka333
5. sep 2009

zuzka vybila sa mi baterka

zuzlik08
5. sep 2009

som si aj myslela 😀

zuzlik08
5. sep 2009

ja kukam este na bb nejake ciapocky...hura, jednu celkom milucku som nasla, no idem kuk dalej. vsetky, co sa mi doteraz pacili, su uz male, niektore su fakt peknucke

vranka4
5. sep 2009

Ahojte,tak vy už chystáte obuv aj na zimu? 😀 😀 ,však ešte bude leto 😀 😀 -babie 😕 ,ja zatiaľ len obzerám,aj obuv,aj bundy,ináč pekné topky tie slov.výrobky,aj prijateľné ceny,my sme naposledy v Deichmane pozerali-mali super boty pre takých drobcov ako vy máte-zľavnené aj okolo 250-300sk -som stále v starej mene 😒 a krásne so super tvarovanou stielkou,rôzne farby,vzory,no nádhera za super ceny,bolo to pred 2 týždňami,predsa je najlepšie vyskúšať takým malým drobcom 🙂

lubica69
5. sep 2009

Áno Vranka V tom Deichmane sú aj ceny fajn Ja som naposledy malému také vyššie prechodné za 5,90 vychytala lebo boli posledné Inak pôvodná cena 12€ Aj tak v poho cena

mishelin
autor
5. sep 2009

caute caute,nespite?ja hladam nejaku prechodnu bundu pre maleho mna mmb ale bezuspesne ☹

vranka4
6. sep 2009

Ahojte 🙂 a šup na prvú stranu 🙂 ,tu nikoho,kde ste všetky,víkendujete? 😕 😕

lubica69
6. sep 2009

Ahojte žienky
Čo ste dnes porábali???
Mne sa včera tie francúzske podarili Zalievala som ich aj smotankou
My sme dnes boli aj v BB Zaviezť aj starkého,ktorý bol u nás od piatku Pozrieť segru Som ju strihala a farbila a pozrieť svokrovcov A v Tescu na nákup
Miška pozri aukcie na mmb Videla som pekné Inak ja som takú peknú vestičku pre malého v tescupeknú za dobrú cenu

lubica69
6. sep 2009

A pozeráte super star???My áno 🙂 😉 😎 😀 😅

domulienka
6. sep 2009

Ahojte,aj ja sahlasim ,Lubka to je jasne u nas fici superstar 😉 Sme si s Babami pripomenuli poslednu superstar,2007 to som bola v poslednom trimestri,a Dara tiez ,jej meriaval brucho Bruno,a mne moja Beky,vzdy skonstatovala Dara na maminku nemas 😀
Ale sa nam riadne ochladilo,ze,to uz pomaly letne veci budem odkladat. ☹
Zuzka kukni aj na aukcie,ja tam mam ciapocku a rukavicky zimne nove od 1 eur,je tam velkost pisana 1-2 no je mensia,Domke nesedi,je jej mala ☹ c.a 1297727

domulienka
6. sep 2009

Jaj a babky v tescu su teraz damske rifle nieco cez 5 eur,maju rozne druhy ja som si dvojo vybrala 😉

lubica69
6. sep 2009

Ivka aj si si rifle kúpila?V BB mali tiež ale že veľkosť 36 a 48😅

domulienka
6. sep 2009

Lubka tu maju aj medzi,ja 42,och 😒

lubica69
6. sep 2009

Ja potrebujem 42 alebo 44

vranka4
6. sep 2009

tu sa nakupuje 😀 😀 ,rifle by sa aj mne zišli,zajtra ideme do BR tak kuknem,Ľubka,akú vestičku si kúpila?predsa v BB-v Tescu je väčší výber 😒
supéérstarovali sme aj my,už to začína 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre