Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

lubica69
8. sep 2009

Ahojte
Aj my sme včera superstar pozerali Sme sa aj nasmiali 😉
Bibka tak Eli bude bankárka??? 😀
Vranka tak máš dvojky dnes doma?No kým sa to dá Ale podľa mňa si zvyknú Neboj 🙂
My ideme vonna dvor Vyzerá pekne 😀

eva888
8. sep 2009

Jasne Bibka tak to by som aj ja rada vidiet ze co by robili po kope. Len asi by bolo lepsie poobede co na to vravis Zuzka a Bibka ? Tri baby po kope to by mohlo byt zaujimave? Tak Eliska sikovna my sa ideme akurat napapat. Tak vsetkym prajem dobru chut

zuzlik08
8. sep 2009

ahojte, bibka, kludne sa mozes pridat. mne je to tiez lepsie poobede, lebo dovtedy to tak rychlo ubehne... podla toho, dokedy budeme hajat, ale vacsinou donejakej 16.00.
evka IP

bibka333
8. sep 2009

aj mne poobede mm je v praci dajte termin 🙂

eva888
8. sep 2009

Mne je to jedno ja nemam zatial nic cely tyzden poobede. Zuzka kuk IP

lubica69
8. sep 2009

No a budúci týždeň môžme aj to hromadné stretko Ak bude pekne nie?

bubinka1982
8. sep 2009

Ahojte maminky...no,mne asi sedí nejaký škriatok na vedení ale neviem kedy má byť nejaké to stretko??..rada by som došla,ak bude budúci týžden,lebo od soboty ležím v horúčkach a s angínou,ale verím,že do konca týždna to bude v poriadku..a ako sa máte??...bábiky počúvajú???..a neviete čo je nové s trojičkami??paaa

eva888
8. sep 2009

Ahoj Evica tak ti prajem skore uzdravenie co sa tyka stretka tak to este neni uplne dohodnute musia sa vyjadrit aj ostatne baby ale ja som tiez za na buduci tyzden ak bude dobre pocko. Lenka sa ma vyborne kazdnym dnom sa nauci nieco nove len mi nechce cez den spavat. ak spi hodinu dokopy za cely den tak som rada. Takze mam zase obdobie ze nic nestiham ale este ze mam svokru ta pride ku malej hocikedy a ja si porobim co mi treba. Zajtra mi treba varit lebo kazdu stredu chodi k nam na obed manzelov syn tak som sa rozhodla sparvit kuracie prsia na smotane s cetovinou a co varite ostatne?

lubica69
8. sep 2009

Ahojte
Bublinka prajeme skoručké uzdravenie
Stretko nejak budúci týždeň Napíšte ako vám vyhovuje
Idem kukať panelák 😀

domulienka
8. sep 2009

Bibka,chytro pis 😉

zuzlik08
8. sep 2009

bibka, evka, tam ak sa vam da, mozete dobehnut zajtra okolo 17.00. cas vam este upresnim, podla toho, ako pojde mala spat

zuzlik08
8. sep 2009

evka, no to snad nemyslis vazne s tou anginou...tak to si asi ani nebola trsat, co? tak prajem skore uzdravenie.
aj ja suhlasim so stret buduci tyzden

zuzlik08
8. sep 2009

baby, potrebujem pomoc...malej mam vybrane 2 druhy satociek, no neviem sa rozhodnut. tie prve bodkovane sa mi pacia, ked su rozprestrete, no ked su oblecene, tak neviem...tie 2.he som este oblecene nevidela, ale su fakt tiez peknucke...tak prosim hlasujte 😅 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6465547, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6598530, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6221796

domulienka
8. sep 2009

Zuzka ja by som brala tie bodkovane.bodka je in a bude kocka aj na leto kedze su 86.Ta jej dcerka ma 21 mes.to je vacsia od domkya je v nich napasovana,a neposobi to dobre s tym bielym bodyckom,riesila by som cervene a s kratkym rukavikom 😉 na stopro.
Evka rychle uzdravenie a druha Evka ja este netusim co idem varit 😒

bibka333
8. sep 2009

ahojte zuzka tie biele kvetinkove a zajtra možem daj vediet 🙂
IVka dakujem .
Eliška je hore zaspinkala dore teraz sme mali plač asi 0min asi zubky lebo nechce ano dudku ani pit 😔 teraz tu ležka pri Adkovi

bibka333
8. sep 2009

zuzka pozri aj tu na modrom konikovi su peknučke

zuzlik08
8. sep 2009

ivka, len ja jej to chcem na rocik (a aj potom na leto), takze jej pod to budem musiet nieco dat. ona mi odfotila dceru v nich, lebo som chcela vidiet, ako vypadaju oblecene, tak preto je v nich taka nastopkana 😀 . ivka, ty si na tychto bazaroch taka zbehla, nevidela si niekde do niektorych nejaku pasujucu bluzocku alebo nieco, co by sa hodilo? a nievies nahodou, ci su aj na takychto krpcov silonky?
bibka, ok, tesime sa. a nemas na zubky gelik? alebo jej na chvilku zachlad dudu v chladnicke

zuzlik08
8. sep 2009

....a kde mame lubku a vranku???
ja zajtra idem robit cestovinku so sampinonovo-syrovou omackou...mnaaaaaam

lubica69
8. sep 2009

Ahojte
Ja som panelák a odsúdené kukala Malý spí tak som nakukla
Zuzlik mne sa tie druhé Bodky nemusím Ale oboje sú pekné
Ja som dnes peikla slivkový koláč fajný Som si slivky u suseda ktorý sem zavíta tak raz za rok bola požičať 😀 😀 😀

zuzlik08
8. sep 2009
bibka333
8. sep 2009

zuzka tieto ružove a oprava dobre, 10 min,ani 😉

domulienka
8. sep 2009

Zuzka vsak som Ti napisala ,ze ok 86 ,ze bude kocka v lete 😉 a bud to bodynko ,alebo dake triculko co by malo trosku nariaseny rukavik,ale cervene.
Silonky kup najmensie ake vyrabaju myslim 116 su v pohode aj na riocne drobce. 😉

domulienka
8. sep 2009

jasne ja som pochopila za na rocik a vyuzije ich aj cez leto.

lubica69
8. sep 2009

Zuzlik aj tieto sú peknučké
A sranda,že silonky 😀

vranka4
8. sep 2009

Ahojte 🙂 ,ste sa tu snažili dnes 😀 ,nakupovali 😀 ,Ľubka,prosííím jeden koláčik 😝 ,kysnutý si piekla?
Zuzka,tak ty sa už pripravuješ na prvé narodky?šikuľka 🙂 ,ja som silonky kúpila asi pred 2 mes.v Tescu pre Ivku,ale sú trolinku hrubšie,nespraví sa rýchlo dierka na nich,dokonca v.98-104,mali ružové a biele so srdiečkami,sú veľmi milé,síce 100sk,ale oplatilo sa,ale majú aj klas.tenučké silonky rôzne farby okolo 20-30sk aj u nás textile a určite aj v BR-galantérka,obuv,det.textil 🙂 ,tie blúzočky kukni na MMB,daj si veľ. a určite nájdeš.....
my sme boli dnes v BR,v Tescu som si kúpila tie lacné čierne rifle Cherokee za 4,90€+tmavohnedé nohavice ako tesilky 7,50€-no nekúp to ,ináč tie rifle čierne som si kúpila v zime za necelých 600sk,po 2 opratí boli dosť šedivé,možno preto sú teraz v akcii,no ale kúpila som ich aj teraz ,ale za babku,tak uvidím-Ivka,dík za tip 😉

domulienka
8. sep 2009

Ivka ahojky,prevrat na rub namoc do octu a oper,mali by zostat cierne,mama tak urobila a ok.
Uz sa chystate na svadbu?Kolaciky napecene,ej ale by sme si dali,vsak baby?
Presne v tescu maju take hrubsie silonky ,ale k letnym satickam sa hodia tenucke .

vranka4
8. sep 2009

Ivka,a nebudú šedivé? 😕 😕 vráti sa im farba?akože priletí pekná čierna? 😝
tešíme sa na svadbu,dnes už aj Marek večer povedal,že zajtra nejde do škôlky,ale na svadbu 😀 😀 ,ja mu vravím,že v sobotu a zajtra je streda,a on mi nato-zajtra sobota 😀 😀 ...koláčiky pečú cukrárky,budú až v piatok 😒 teraz by som si aj ja dala a potom,keď ich bude vééľa mi ani chutiť nebudú... 😝 😝

vranka4
8. sep 2009

alebo tie rifle nebudem vôbec prať,iba nosiť 😀 😀 , a ostanú pekné čierne 😀 😀

bibka333
9. sep 2009

ahojte tak my sme boli v noci hore od 2 5 hod plač 15Min klud a zase plač takto sa to opakovalo ☹ ale rano vstala ako vysmiate slniečko. Zuzka ozvy sa ja idem aj tak do Brezna k našim pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre