Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

mishelin
autor
10. sep 2009

caute,ja len na skok,zuzlik mne sa najviac paci ta prva,no ja to berem aj z toho hladiska ze ja ako osoba z dediny kym by som sa dotrepala po ciapku do BB tak by ma vysla este drahsie ako tych cca 7,6 eur,lebo co by som dala na cestu tak to by bolo vela,je to ine ked clovek byva v BB alebo tam casto chodieva,alebo ja neviem po jednej ceste..ale takto by som nesla len kvoli ciapke,teda ja osobne do bb a spat to mam spolu 160 km cca....

takze ja by som ju kupila aj znetu 😉 teda z MMB 🙂

inak u nas po starom vsetko,tak dobru

mishelin
autor
10. sep 2009

a watw tiw satocky myslim ze tie uplne posledne sa mi pacili,ja tiez bodky nemusim 😝

mishelin
autor
10. sep 2009

a to co ze watw 😀 😅 to malo byt asi ze ESTE TIE 😀

babky ktore surfujete po mmb ak by ste pekne biele tricko s dlhym rukavom dajte mi link 😉 diiiiik

lubica69
10. sep 2009

Ivka to nemyslíš vážne 😒
No mňa sa to už nejak netýka Veď mne materská v januári končí ale je to svinstvo To fakt len to druhé dieťa šup šup 😀 😀 😀
Mňa skôr trápi ak máte niektorá osobnú skúsenosť či máte po materskej nárok na podporu v nezamestanosti Môj bývalý zamestnávateľ je totiž na materskej 😅 Tak vôbec neviem čo mám robiť
Miška a hľadáš čisto biele?
No a jasné podľa mňa sa veľaaa veci oplatí viac cez net kupovať Len sa mi za čiapku zdalo 7,60 veľa 😖 Ale to je vec názoru 😉 😉 😉
Idem do spiša Dobrú 😔

vranka4
10. sep 2009

ahojte 🙂 ,snažilky ste toho popísali 😕 😕 ,ak by bolo stretko v pondelok, hádam by sme dobehli aj my,len záleží ako sa budeme mať po svadbe a či návšteva odíde v pondelok ráno,tak ako písala,alebo neskôr 🙂 ,večer ocko odišiel do nočnej a my 3 babizne sme sa pooblieekali do svadobného,obuli,kabely do ruky a promenádovali po obyvke 😀 😀 ,normálne sa tešíme a tie naše dvojky 😕 ,určite sa pofotíme a potom pošlem famíliu 🙂
Zuzka 🙂 ,čiapočky sú krásne všetky,ale mne sa najviac páčia tie posledné,a tie nad nimi,skombinuješ s hocičím,síce sú drahšie,ale však máš len ju 😀 😀 ,ak prídem na stretko,donesiem čiapočky po Ivke,ak by ste chceli...
Ivka,tí špekulanti s tým rodičovským 😒 ,idú voľby,určite to schvália-predvolebná kampaň-bu-bu-bu voličom 😀 😀 ,deťom od 2 rokov asi treba menej vecí....

mishelin
autor
11. sep 2009

lubka ano cchem cisto biele,ale moze byt aj farebne len nech je pekne,hladam daco take pekne,klasicke zenske tricka s dlhym rukavom..vcera som sinasla celkom pekne biele za 90sk som jej pisal ale este s aneozvala

jasne je to vec nazoru,ja len ze mne ako dedincanke sa viac oplati kupit cez net 😅 ved uzvidis zuzliok ako sa rozhodnes 🙂

bibka333
11. sep 2009

dobre rano maminky my sme mali konečne dobru noc a čiapočky Zuzka počkaj aj na Jarmok a Ivka dones nieč sa nam určite zapači 🙂 tak stretko v pondelok sa tešim pride aj Jarka a potom šup na internat

zuzlik08
11. sep 2009

ahojte, aj mne manzel vravel o tom napade vlady, ale ze on to pocul tak, vraj podmienka bude mat zaplatenych 270 dni do zdravotky na socialke, co je klasika podmienka na poberanie materskej, ale o tom, ze to iba do 2 rockov, tak o tom este neviem. idem nieco ohladom toho kuk na nete. no podla mna to tiez mozu potiahnut do 3 rokov, hlavne ked sa dnes vela mamiciek ponahla co najskor do roboty. no tesim sa, ak to schvalia, ze konecne aspon na toto nebudu mat narok cigane

zuzlik08
11. sep 2009

lubi, ohladom tej tvojej otazky o naroku na pdoporu...kukni link http://www.socpoist.sk/starostlivost-o-dieta/13...

lubica69
11. sep 2009

Ahojte
Tak my sme dnes boli s Ivkou u Bibky Potom dám aj foto Bolo super Bibka nás aj nakŕmila 😀
Malý mi zaspal v aute domov som ho preniesla do postele a ešte spí 😀 😀 😀
Zuzlik ďakujem Takže nárok na podporu po materskej nemám!!! 😠
Inak v pondelok stretko môže byť 🙂 🙂 🙂

lubica69
11. sep 2009

Foto z dnes pridané 🙂 V mojom albume SebastiánII

zuzlik08
11. sep 2009

lubi mas narok len vtedy, ak si z poslednych 4 rokov odpracovala 3 roky bez prerusenia (je to to iste, akoby si sa stala nezamestnana) a do tych 3 rokov sa ti rata aj materska, rodicovsky uz bohuzial nie.

zuzlik08
11. sep 2009

lubi, no teeeda, to je laaaska, myslim domka so sebastiankom 😅

domulienka
11. sep 2009

ahojky,super fotky Lubka.Ja som vytvorila mini fotoserial,tak kuknite do mojho Domuska 2 😉

bubinka1982
11. sep 2009

Tak to je zaujímavé,že ich ozaj aj trklo,že s tej almužny sa žiť nedá...ja mám napr.štastie,že bývam u rodičov,no nie každá slobodná maminka má to štastie...hmm..
Ozaj, ak malý nebude choručký ,tak ak môžeme,aj mi dojdeme na stretko..A pozrela som vaše albumi...vaše detičky su naozaj úžastné...takí malí zaľúbenci..je to nádherné sledovať,ako tie naše detičky rastú..za chvíľku budú v puberte a pošlú nás...xiiii.....ale hádam to ešte chvílku potrvá...xiii....držkajte sa maminky...paaa

lubica69
11. sep 2009

Ahojte
Jej Ivka krásnučké fotočky 😀 😀 😀 A tie sú v dobrej kvalite 😉
Zuzlik a nemám odrobené 3 roky len 9 mesiacov pred materskou Som bola v zahraničí dlho 😒

domulienka
11. sep 2009

Lubka tak nechapem ,lebo tieto iste som Ti posielala,su rovnako zmensene 😉

domulienka
11. sep 2009

a ozi vyhrala som ten sundeepil za 3,50 tak uz sme s babami zvedave ci to bude fungovat

zuzlik08
11. sep 2009

no lubi, ja budem mat asi tiez tu smolu, lebo som sa spoliehala, ze tam spada aj rodicovsky. smola je v tom, ze pri prechode do noveho zamestnania mam pardnovu dieru. 😠 no co uz

bubinka1982
11. sep 2009

Ja som bola na živnosť a potom som sa zamestnala v Nezábudke a tam som bola 2,5 roka a potom bum..tehotenstvo..takže tiež asi nič s toho...xiii..čo už...

lubica69
11. sep 2009

Bubinka a vy bývate aj s Adamkovým tatinom u vašich?Lebo ak nebývate v spoločnej domácnosti tak sú nejaké výnimky či čo
Ivka tak nechápem prečo mi ich také škaredé ukázalo ☹

bubinka1982
11. sep 2009

Nie,ja som zo synom sama,mna chlap nechal,ked som bola ešte tehotná...takže bývam u rodičov,lebo sama nemám na nájom..takže tak...

lubica69
11. sep 2009

Bubinka prepáč mojka ja som ani netušila Tak to klobúk dole Šikula musíš byť 🙂

bubinka1982
11. sep 2009

To nie...keby som už konečne robotu mala,tak som spokojná...nech má Adam všetko,čo potrebuje...a moja mamka sa o neho postará..a aj jeho otec sa raz za týžden ukáže,ked nieje po diskotéke..xiii..ale jeho rodičia sú zlatý a tešia sa,ked už kus podrastie malý,aby ho mali na výkend...to mám pár kamošik,čo ich opustil chlap,ked bolo bábo malé a bývajú v podnájme,kde platia asi 5000 a šte jedlo+telefon+plienky+oblečenie...a tak dalej a ako s toho tá matka vyžije??...toto nechápem..mne jeho otec dá aspon 100ku a to malému platím aj životku a šetrím mu na škôlku a tak..ale tie kamošky nemajú od bio-otca skoro nič...to je KLOBÚk DOLE...hmm...

bibka333
11. sep 2009

ponocujete ja ze idemkuk atu debata vo velkom Vranka sa tu dnes neukaže uz spinka ved zajta nebude 😉

zuzlik08
11. sep 2009

bibka, idem sa opytat, ako spava eli cez den? ĺebo ja mam taky pocit, ze my uz menime rezim ako rocny, spanok len raz denne. este uvidim zajtra, ale posledne 2 dni sme spali doobedu po 1,5 - 2 hodky a poobede len pol hodku a dnes prosim pekne poobede vobec. no unavena bola ako svet, a ani za toho joba nie spat. tak neviem co to zase

lubica69
11. sep 2009

Bubinka no to teda hej Ale tie maminky musia dostávať aspoň náhradné výživné od štátu,nie?Teda zo zákona na to nárok majú tak nech žiadajú Zuzlik som počula,že bolo u teba dobre Aj foto som videla No my sme spávali 2krát denne do roka a pol Dieťatko to potrebuje Zuzlik tak ju ešte skúšaj dávať Ešte je malinká na spánok raz denne No a Vranka sa nám asi fintí aj s rodinkou na zajtra Fakt a v pondelok kde kedy to stretko?

mishelin
autor
12. sep 2009

caute caute,zuzlik aj mysme zacali od roka a to presne od roka spavat 1x denne,mne to nevadi len mne prekaze ze nespi v noci 😖
dnes tu bude asi mala ucastt ak idem varit segedin 🙂

fotky super 🙂

bibka333
12. sep 2009

ahojte tak Zuzka naša aky ma den tak tak spi všera po obede len 20 min ,niekedy spi 1, 1,1/2. babenky čo idete dnes robit 🙂

eva888
12. sep 2009

Ahojte baby Zuzka neboj aj my mame taky problem mne spi Lenka pol hodinu doobeda a pol hidinu poobede velmi zriedka je to dlhsie ale uz som si na to zvykla ze nemam vela casu kym sa zobudi a najvacsia sranda je ze je uplne nabita energiou a vydrzi az do vecera. Bibka dnes kus oddychujeme lebo sme pri starkej v Halnach tak nerobim nic mala akurat spi tak som sem nakukla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre