Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

bibka333
15. sep 2009

Lubka neoplati sa ti riadit soboota je tu co nevidiet 😉 Tinka a chodiš už na aute a idem do spišova pa

lubica69
15. sep 2009

No veď to Počkám do soboty😀

slnieckovedeticky
15. sep 2009

ahojte tak ja som precistila albumy od fotiek co som davala ja 😉

domulienka
15. sep 2009

ja 🙂

tulipanike
16. sep 2009

ahojte, dievcata, ste tu niektora aj tehotna? ci vsetky uz mamicky?
😵

zuzlik08
16. sep 2009

ahojte, maminy chcem vas poprosit, ak mate nejaky fajnucky receptik vyskusany na vasich detickach na fajnucku vyzivku, najlepsie bez pridania cukru, lebo mam sladucke jablcka, keby ste hodili receptik. ja jeden mam, ale ta nechutila velmi ani mne.

mishelin
autor
16. sep 2009

ahojte tulipanike vitaj 😉 ja som tehu,ale cakam uz druhe 🙂

zuzlik ja neam lebo ja som vyzivky vzdy len kupovala

bibka333
16. sep 2009

ahojte babenky tulipanike tak tehulka sa ti ozvala a vitam ta 🙂

bibka333
16. sep 2009

tak tu nikoho baby kde ste či vychutnavate posledne slnečne luče 🙂

mishelin
autor
16. sep 2009

ja som tu bibka cely den 😀 no u nas tych luco nebolo bohvieako od rana 😝

bibka ip

zuzlik08
16. sep 2009

ahojte, tulipanike, vitaj medzi nami, odkial si?
ja som tu tiez, ale popri tom kukam mama to vie najlepsie

zuzlik08
16. sep 2009

bibka, boli sme dnes na tom ockovani, tak sme taky trosku umrachtany, no dufam, ze to bude bez teplot. dostali sme 2 pendepony, jooj, to bolo placu...
vcera vecer ma tak strasne rozbolela hlava...tak som v noci musela taak tvrdo spat, ze az, lebo rano som malu chovala o 4.30 a tak som ju zacala chvalit, ako krasne v noci spinkala, ze ani raz sme k nej nemuseli vstavat...a v tom ma mm hned vyviedol z miery, ze on bol pri nej hadam 20x, ze ma uz aj chcel budit, aby som malu utisila...no tak reku potom nic 😅

mishelin
autor
16. sep 2009

baby ak by ste niekto mali v rodine nejku malu babenku mam nevyuzitu bundicku velkost 3-6 mesiacov,da sa nosit aj skor a aj dlhsie,my sme mali oblecenu 3x aj to v kociku ,je krasna bielucka so vzuorom prinzecnej a s takym srdieckovymi gombikmi.len je to pre babu,a mne zbytocne stoji,povodna cena bola 500 sk,ak by sa dakto nasiel tak by sme sa dohodli na nejakej prijatelnej cene len nech mi nestoji 😉

zuzlik08
16. sep 2009

miska, ja ti zatial nepomozem...svagrina sice caka male, ale vraj az v marci maju vrany priletiet...a chystaju sa na chlapca, tak neviem
a ako sa miska citis? uz sa ti to tiez pomalicky krati...spominam na vlani o tomto case 😕

mishelin
autor
16. sep 2009

dobre sa citim,uz aj na rozpadnutie 😅 a este cca 6 tyzdnov,mozno viac ktovie..no sa bojim uz 😅

mishelin
autor
16. sep 2009

babyyy kde ste

zuzlik08
16. sep 2009

no neviem, niekde sa vsetky ulievaju...ved oni pridu...ale az po 22.00 😀

mishelin
autor
16. sep 2009

no asi hej,ked uz ja pojdem spat 😠

zuzlik08
16. sep 2009

tak sa idem pochvalit, predvcerom som sa zapojila do jednej aukcie a vyslo to, mame riflove satocky za 2,50 € 😉

mishelin
autor
16. sep 2009

zuzlik ukaz link 🙂 boze ved aj ja maniacim posledne dni som to ratala dokpy tak som az ozelenela 😖

mishelin
autor
16. sep 2009

zuzlik krasne 🙂 super cena

zuzlik08
16. sep 2009

ok miska, idem buvat, lebo nas asi caka blba noc, uz som bola malu utisovat, straaasne plakala. dobru nocku

mishelin
autor
16. sep 2009

tak dobru,a hlavne kludnu noc pre nas obe 😅

bibka333
16. sep 2009

jaj baby ja som žehlila mala som tu velllllllllllllllllllllllllllllllllllllku kopu tak som sa do toho pustila zuzka pekne a fajnova cena
ivka g to tu naozaj zanedbava 😕

domulienka
16. sep 2009

Ahojte,ale nie nezanedbavam 😉 len som mala inu roboticku.
Ako vidim Zuzku sme nakazili aukciami,tak si dobre drazila,si viem predstavit aku mas radost,ja som sa tesila po prvej aukcii,a aj po inych ale prva je len prva.
no Bibka ja budem zehlit zajtra ak sa mi ovsem bude chciet,lebo pojdeme s mm do mesta,ma si vybrat telefon,a ze bezo mna je strateny 😀
Ivka-vranka nam uz dnes pracuje,tak je hadam aj unavena z prveho dna.
ale dnes nam Lubka absentuje,ci sa tu dnes aj ukaze?asi mala vela riadenia,tak je urcite unavena.

domulienka
16. sep 2009

Za to Miska nam tu dnes popisala 🙂

bibka333
17. sep 2009

dobre ramo to mame ale počasičko ☹ Eliška to asi citila nespinkala velmi dobre baby čo idete varit dajte tip na zajtra ja dnes kuracinku na smotane a kolienka 😉
😉

zuzlik08
17. sep 2009

ahojte, no to teda fakt to pocko...prave pre toto neznasam jar a jesen 😠 . bibka, mame 9165g a aj nas merala tak 70 cm. no mame aj zvysenu teplotku po ockovani, tak dufam, ze to uz nepojde hore, len nadol. ja budem vas dnesny obedik robit zajtra. dnes este neviem, lebo je tam 1 porcia segedinu, tak bud necham mm a ja dam nejaky salatik...ved by nezaskodilo...alebo len nejake rezance s makom
tak vranka uz zarezava? tak nech jej sluzbicky rychlo utekaju, aby sa mohla po nociach venovat nam 😀 . a ako dvojky v skolke? uz lepsie? aky to je pocit, opat v robote po takom case?
ivka domka, no bolo to celkom jednoduche, lebo sme boli asi len 2 alebo 3 zaujemkyne a tie sa nejako uz 3 dni nezapajali 😉 . no ine som tam nenasla na nasu velkost, tak za tu cenu... 🙂
no ano, miska sa vcera posnazila
no my noc fakt straaasne blbu za sebou. ved aj dokina prve co sa ma opytala, tak na nocny spanok a aj tusila co odpoviem, tak sa len zasmiala. lebo my od narodenia vymyslame so spanim a mame nepokojny spanok. a s dokinou sme prisli nato, ze nasa slecna si zrejme hryzie do nechtikov, zato ich ma take zdeformovane 🙄 . a tak to vypada, ze nas uz aj zacinaju trapit spodne upiraky....takze nadalej pokracujeme v bezsennych nociach 😔

lubica69
17. sep 2009

Ahojte žienky
Ja nejak nestíham Včera celý deň vybavovačky kôli kúreniu ktoré je na prd Lebo nám predali zlý kotol Buď teplá voda alebo rádiatory a to malo ísť spolu Tak som hotová
Musím bežať
Zatiiiiiiiiiiiiiiiiiim pa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre