• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

ahojte,vcera ma pustili aj ked nechceli,lebo ma robili len v pondelok naobed.No prezila som to ale nezelam to nikomu,cisarske boli malina proti tejto bolesti.Najhorsi den po odzneni umrtvenia a noc v mojom zivote,ani novalgin nezaberal,dnes je to uz o nieco lepsie ale boli to stale,no som rada ze som doma.
7. jan 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivulka
Tak som rada ze to dobre dopadlo aj ked bolest nezavidim a nezelam Neboj to bude uz len lepsie a lepsie A som velmi rada ze si uz domka Nejako vydrz a ozvi
A ostatne babky ako mate???
7. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Ivka, super ze to mas uz za sebou a tu bolest ti nezavidim :frowning2:
8. jan 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,dakujem dievcata,ved len keby to ostatne rychlo preslo,ortezu budem musiet nosit asi sest tyzdnov a kazdy tyzden na injekcie do kolena a potom este rehabilitacia.No len dufam ze mi v pondelok nepovie ze este mi tam urobia plastiku vazu,toho sa desim.A vy ako ,ste zdravucki s detickami?A Zuzka ako je svokricke?
8. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
Neboj Ivkarychlo to prejde Stale nechapem ako si takto spadla a kolko je z toho problemov :frowning2:
My zdravi vsetko Ok Akurat buvame :sunglasses:
8. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka to nechapem ani ja,stale si to prehadzujem v hlave,a v duchu si nadavam,no nic bohuzial nesniva sa mi to.
8. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, svokre je uz lepsie v sobotu ide muz za nou, tak budem vediet viac. Vraj uz sa chcela posadit co jej museli zakazat aby sa jej nepohorsilo.

Chlapci su zdravy :slight_smile: ale ja som akasi chorlava :frowning2:
8. jan 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
Zuzi som rada ze je svokre lepsie A kedy ju pustia Fakt a bol na vine vodic tej nehody?Bolo to v Ba ze?
8. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubica, pustia ju tak koncom mesiaca alebo zaciatkom februara, ano na vine bola ta vodicka a stalo sa to v Ba
8. jan 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,tak ivka tebe fakt tu bolest nezavidim,ale aspon ze si doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
my sme tiez nejaky chorlavy.. :unamused:
8. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze to je teda Ides len tak von a prejde ta auto Tu to uz vooobec nie je bezpecne a hlavne asi v Ba
Miska drobec je choruckavy???
8. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubica, keby von ale ona isla z roboty :unamused:
Miska, a coze Vam je?
8. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,som rada, ze je tu aj Brezno a okolie, ja som z Mazorníka, deticky este nemam, ale som v 23 t.t. a cakam viacercatka - trojicky, doteraz som bola zavreta v nemocnici skoro 3 mes., ale na sviatky ma pustili domov, ale onedlho sa tam uz asi opat vratim a domov pridem uz len s detickami. Vsetky babenky mate krasne deticky, ja dufam ,ze aj nam vsetko dobre dopadne.... pekny vecer :slight_smile:
8. jan 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitam ta kvietky :wink: :slight_smile:
wav ze trojicky :confused: to musi byt zaujimavy pocit :sweat_smile: a preco sa tam uz oopat musis vratit?drzim palce nech sa narodia zdravucke :dizzy_face: ale nevies este co ides mat?ci ano?
ale my soplime atd...a idu mu aj oba ocaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvietky,vitaj :slight_smile: uff trojicky tak to ti gratulujem a praje uspesne dokokoncenie tehu a zdrave babatka
8. jan 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mishelin, dakujem za privitanie, tak sa trosku trapite, tie zubky to je pre dietatko dost zaberak ze? Dnes som sa stretla s kamoskami, ktore som ziskala v nemocnici ( jedno pozitivum nemocnice) a uz aj porodili, tak tiez vsetky bojuju so soplikmi, tak nech vam to vsetko rychlo prejde, aj ked zubky budu asi na dlhsie.
Ja som vlastne rizikova pacientka a uz tym, ze cakam 3 tak tam musim lezat na pozorovani. No a zajtra sa uz ideme ukazat do Banskej Bystrice, uz tam musime byt zaznamenani, lebo rodit budem tam... Najradsej by som bola doma, ale ked inak nedaju.
:frowning2:
8. jan 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzkap2, hlavne nech su babatka zdrave a nech v brusku vydrzia aspon do ukoncenia 36 t.t. - doktori vravia, ze by to bolo super
8. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kvietky
Vitam ta Jeeej trojicky To je kraaasne a hned trojmo Chapem ze pri viacplodnom tehotenstve sa musi byt v nemocnici Kamoska takto prelezala skoro cele tehu a to len s jednym Ale aspon si oddychnes Nesmies sa namahat a tak Ved potom to bude zaberak
A roosveltova nemocnica je renomovana takze tam sa nicoho bat nemusis
My mame tetu na starom mazorniku a znamych na novom Mas tam blizko aj materske centrum No ale na to mas este cas Tak sa v tej nemocnici drzkaj Zaviedli tam na oddelenia aj net tak ak budes moct alebo sa nudit pisni nam
Zuzi tak z prace???No tak to je teda uzas Dufam ze vodicku potrestaju Sama soferujem ale aj tak Potrestat sa to musi!!!Tead malo by sa!
8. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietky, aj ja som byvala kedysi na na mazorniku a aj tam mam kopec znamich :slight_smile:

Lubica, no uvidime ci ju potrestaju ale hrozi jej 12 rokov basy
8. jan 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lubica, zajtra idem ku MUDr. Molitorisovi, ale ak moj stav bude v poho tak lezat pojdem este do Brezna, len porod bude v rezii B.B. kvoli novorodeneckemu odd. - Brezno nema pozadovane vybavenie. Ale som spokojna aj so starostlivostou a lekarmi v Brezne, lezala som na gynekologickom odd.
Ja som specificka aj v tom, ze zenu, ktora caka viacercata tak vacsinou zasivaju, mna nesili - vraj je mat. hrdlo v poriadku a nie je to potrebne, ale presne ziadna fyz. namaha. Zajtra sa spolieham aj na MUDr. Molitorisa, ze nam povie co to bude :slight_smile:
Zuzka my byvame na Mazorniku 7 rokov, ale som tu spokojna, blizko jej aj doktorka detska, ale vela ludi tu nepoznam okrem rodiny a blizkych susedov :wink:
8. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kvietky,a ja ta vitam,som rada ze si k nam zavitala a ze tu uz s nami ostanes.Ja som z mazornika presnejsie MPCL 19.Ty kde byvas?Inac ja som pocula ze jedna zienka caka trojicky,nedavno sme to akurat s manzelom rozoberali,ze v tomto nasom kraji ani nevieme o dakych trojciatkach.To je super drzim palceky,vidis ja ma tri deti a ty ich budes mat jednym supom naraz.Takze ja skusenosti bohate mam :grinning: ,kedykolvek poradim a mozme aj spolu kocikovat.
8. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietky, ja som z Mazornika odisla pred 10 rokmi a byvala som presne v tom vchode co je oproti detskej dr.
8. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kvietky budem drzat palce,nech ti tehu dopadne dobre,a tesim sa ked nam potom povies ze mas krasn zdravucke trojicky :dizzy_face: a uvazujes uz aj o menach? :wink: a aj ja som rodila v bb,velmi sa mi tam pacilo :wink:

a vy ako babky?zuzka ako s pracou?lubi muzika mas v praci?
8. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz no dufam ze ju potrestaju,a tych 12rokov si zasluzi :pensive: a nikoho nikde tak dobru noc vam :wink:
8. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ,ja som tu :slight_smile: pracu este stale hladam a v sobotu budem o jednej ponuke vediet viac :wink: a aj my dufame ze ju potrestaju
8. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj domulienka, ja byvam 9.maja 43 a budem rada, ked sa stretneme pri kocikovani, potom si dohodneme stretko, ked to uz bude za nami :slight_smile: Prajem vam babenky dobru nocku, pa
8. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, kvietky ja ssom byvala na 9.maja 40
8. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lucim,sladke snicky baby.
8. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj ja vam prajem dobru noc
8. jan 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky
Tak ako pozeram ste mali vceraeste pokec A ja ze tu uz nik nebude tak som ani nenakukla :sunglasses: No som rada ze sa to tu takto pekne rozrasta :grinning:
Ja o marorniku skoro nic neviem Muzovi tam byvala starka teraz teta ale inak nic A smerom hore v rod dome mame znamych
Ano Miska muzim v praci na tyzdnovke ale dnes uz pride :grinning: Isiel len v stredu rano
Zuzi dufam ze vodicku potrestaju patri to k tomu aj ked to urcite lutuje
A co idete dnes babky robit?Je krasne My pojdeme urcite von a asi aj do BBVecer zacinam chodit na aerobik Uz musim som dost pribrala za rok co nekojime :frowning2:
9. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok