Brezno a okolie

mishelin
9. feb 2008

je tu niekto z BR a blizkeho okolia? 😉

domulienka
7. jan 2009

ahojte,vcera ma pustili aj ked nechceli,lebo ma robili len v pondelok naobed.No prezila som to ale nezelam to nikomu,cisarske boli malina proti tejto bolesti.Najhorsi den po odzneni umrtvenia a noc v mojom zivote,ani novalgin nezaberal,dnes je to uz o nieco lepsie ale boli to stale,no som rada ze som doma.

lubica69
7. jan 2009

Ahoj Ivulka
Tak som rada ze to dobre dopadlo aj ked bolest nezavidim a nezelam Neboj to bude uz len lepsie a lepsie A som velmi rada ze si uz domka Nejako vydrz a ozvi
A ostatne babky ako mate???

zuzkap2
8. jan 2009

Ahojte 😉
Ivka, super ze to mas uz za sebou a tu bolest ti nezavidim ☹

domulienka
8. jan 2009

ahojky,dakujem dievcata,ved len keby to ostatne rychlo preslo,ortezu budem musiet nosit asi sest tyzdnov a kazdy tyzden na injekcie do kolena a potom este rehabilitacia.No len dufam ze mi v pondelok nepovie ze este mi tam urobia plastiku vazu,toho sa desim.A vy ako ,ste zdravucki s detickami?A Zuzka ako je svokricke?

lubica69
8. jan 2009

Ahojte babky
Neboj Ivkarychlo to prejde Stale nechapem ako si takto spadla a kolko je z toho problemov ☹
My zdravi vsetko Ok Akurat buvame 😎

domulienka
8. jan 2009

Lubka to nechapem ani ja,stale si to prehadzujem v hlave,a v duchu si nadavam,no nic bohuzial nesniva sa mi to.

zuzkap2
8. jan 2009

Ivka, svokre je uz lepsie v sobotu ide muz za nou, tak budem vediet viac. Vraj uz sa chcela posadit co jej museli zakazat aby sa jej nepohorsilo.

Chlapci su zdravy 🙂 ale ja som akasi chorlava ☹

lubica69
8. jan 2009

Ahojte babky
Zuzi som rada ze je svokre lepsie A kedy ju pustia Fakt a bol na vine vodic tej nehody?Bolo to v Ba ze?

zuzkap2
8. jan 2009

Lubica, pustia ju tak koncom mesiaca alebo zaciatkom februara, ano na vine bola ta vodicka a stalo sa to v Ba

mishelin
autor
8. jan 2009

ahojte,tak ivka tebe fakt tu bolest nezavidim,ale aspon ze si doma 😝 😉
my sme tiez nejaky chorlavy.. 😒

lubica69
8. jan 2009

Boze to je teda Ides len tak von a prejde ta auto Tu to uz vooobec nie je bezpecne a hlavne asi v Ba
Miska drobec je choruckavy???

zuzkap2
8. jan 2009

Lubica, keby von ale ona isla z roboty 😒
Miska, a coze Vam je?

kvietky
8. jan 2009

Ahojky,som rada, ze je tu aj Brezno a okolie, ja som z Mazorníka, deticky este nemam, ale som v 23 t.t. a cakam viacercatka - trojicky, doteraz som bola zavreta v nemocnici skoro 3 mes., ale na sviatky ma pustili domov, ale onedlho sa tam uz asi opat vratim a domov pridem uz len s detickami. Vsetky babenky mate krasne deticky, ja dufam ,ze aj nam vsetko dobre dopadne.... pekny vecer 🙂

mishelin
autor
8. jan 2009

vitam ta kvietky 😉 🙂
wav ze trojicky 😕 to musi byt zaujimavy pocit 😅 a preco sa tam uz oopat musis vratit?drzim palce nech sa narodia zdravucke 😵 ale nevies este co ides mat?ci ano?
ale my soplime atd...a idu mu aj oba ocaky 😝

zuzkap2
8. jan 2009

Kvietky,vitaj 🙂 uff trojicky tak to ti gratulujem a praje uspesne dokokoncenie tehu a zdrave babatka

kvietky
8. jan 2009

ahoj mishelin, dakujem za privitanie, tak sa trosku trapite, tie zubky to je pre dietatko dost zaberak ze? Dnes som sa stretla s kamoskami, ktore som ziskala v nemocnici ( jedno pozitivum nemocnice) a uz aj porodili, tak tiez vsetky bojuju so soplikmi, tak nech vam to vsetko rychlo prejde, aj ked zubky budu asi na dlhsie.
Ja som vlastne rizikova pacientka a uz tym, ze cakam 3 tak tam musim lezat na pozorovani. No a zajtra sa uz ideme ukazat do Banskej Bystrice, uz tam musime byt zaznamenani, lebo rodit budem tam... Najradsej by som bola doma, ale ked inak nedaju.

kvietky
8. jan 2009

dakujem zuzkap2, hlavne nech su babatka zdrave a nech v brusku vydrzia aspon do ukoncenia 36 t.t. - doktori vravia, ze by to bolo super

lubica69
8. jan 2009

Ahoj kvietky
Vitam ta Jeeej trojicky To je kraaasne a hned trojmo Chapem ze pri viacplodnom tehotenstve sa musi byt v nemocnici Kamoska takto prelezala skoro cele tehu a to len s jednym Ale aspon si oddychnes Nesmies sa namahat a tak Ved potom to bude zaberak
A roosveltova nemocnica je renomovana takze tam sa nicoho bat nemusis
My mame tetu na starom mazorniku a znamych na novom Mas tam blizko aj materske centrum No ale na to mas este cas Tak sa v tej nemocnici drzkaj Zaviedli tam na oddelenia aj net tak ak budes moct alebo sa nudit pisni nam
Zuzi tak z prace???No tak to je teda uzas Dufam ze vodicku potrestaju Sama soferujem ale aj tak Potrestat sa to musi!!!Tead malo by sa!

zuzkap2
8. jan 2009

kvietky, aj ja som byvala kedysi na na mazorniku a aj tam mam kopec znamich 🙂

Lubica, no uvidime ci ju potrestaju ale hrozi jej 12 rokov basy

kvietky
8. jan 2009

Ahoj lubica, zajtra idem ku MUDr. Molitorisovi, ale ak moj stav bude v poho tak lezat pojdem este do Brezna, len porod bude v rezii B.B. kvoli novorodeneckemu odd. - Brezno nema pozadovane vybavenie. Ale som spokojna aj so starostlivostou a lekarmi v Brezne, lezala som na gynekologickom odd.
Ja som specificka aj v tom, ze zenu, ktora caka viacercata tak vacsinou zasivaju, mna nesili - vraj je mat. hrdlo v poriadku a nie je to potrebne, ale presne ziadna fyz. namaha. Zajtra sa spolieham aj na MUDr. Molitorisa, ze nam povie co to bude 🙂
Zuzka my byvame na Mazorniku 7 rokov, ale som tu spokojna, blizko jej aj doktorka detska, ale vela ludi tu nepoznam okrem rodiny a blizkych susedov 😉

domulienka
8. jan 2009

ahoj kvietky,a ja ta vitam,som rada ze si k nam zavitala a ze tu uz s nami ostanes.Ja som z mazornika presnejsie MPCL 19.Ty kde byvas?Inac ja som pocula ze jedna zienka caka trojicky,nedavno sme to akurat s manzelom rozoberali,ze v tomto nasom kraji ani nevieme o dakych trojciatkach.To je super drzim palceky,vidis ja ma tri deti a ty ich budes mat jednym supom naraz.Takze ja skusenosti bohate mam 😀 ,kedykolvek poradim a mozme aj spolu kocikovat.

zuzkap2
8. jan 2009

kvietky, ja som z Mazornika odisla pred 10 rokmi a byvala som presne v tom vchode co je oproti detskej dr.

mishelin
autor
8. jan 2009

kvietky budem drzat palce,nech ti tehu dopadne dobre,a tesim sa ked nam potom povies ze mas krasn zdravucke trojicky 😵 a uvazujes uz aj o menach? 😉 a aj ja som rodila v bb,velmi sa mi tam pacilo 😉

a vy ako babky?zuzka ako s pracou?lubi muzika mas v praci?

mishelin
autor
8. jan 2009

zuz no dufam ze ju potrestaju,a tych 12rokov si zasluzi 😔 a nikoho nikde tak dobru noc vam 😉

zuzkap2
8. jan 2009

miska ,ja som tu 🙂 pracu este stale hladam a v sobotu budem o jednej ponuke vediet viac 😉 a aj my dufame ze ju potrestaju

kvietky
8. jan 2009

ahoj domulienka, ja byvam 9.maja 43 a budem rada, ked sa stretneme pri kocikovani, potom si dohodneme stretko, ked to uz bude za nami 🙂 Prajem vam babenky dobru nocku, pa

zuzkap2
8. jan 2009

jej, kvietky ja ssom byvala na 9.maja 40

domulienka
8. jan 2009

aj ja sa lucim,sladke snicky baby.

zuzkap2
8. jan 2009

baby, aj ja vam prajem dobru noc

lubica69
9. jan 2009

Ahojte babky
Tak ako pozeram ste mali vceraeste pokec A ja ze tu uz nik nebude tak som ani nenakukla 😎 No som rada ze sa to tu takto pekne rozrasta 😀
Ja o marorniku skoro nic neviem Muzovi tam byvala starka teraz teta ale inak nic A smerom hore v rod dome mame znamych
Ano Miska muzim v praci na tyzdnovke ale dnes uz pride 😀 Isiel len v stredu rano
Zuzi dufam ze vodicku potrestaju patri to k tomu aj ked to urcite lutuje
A co idete dnes babky robit?Je krasne My pojdeme urcite von a asi aj do BBVecer zacinam chodit na aerobik Uz musim som dost pribrala za rok co nekojime ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre